The GodFather 2

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
gf2.jpg

ديگه كم كم داريم به تاريخ انتشار اين بازي كه شماره 1 آن يكي از بازي هاي برتر بود نزديك مي شويم . در اين شماره از بازي شما در همان اول به عنوان Don مي باشيد . در اين شماره يكي از قسمت هاي قابل توجهي كه به بازي اضافه شده كه در تريلر هاي اين بازي نيز كنجانده شده توانايي شما براي فرستادن افرادتان براي انجان ماموريت است .كه چگونگي آن به صورت كامل نشان داده نشده است . همچنين در اين شماره شما مي توانيد قسمت هاي مختلف شهر را براي ماموزيت انتخاب كنيد . تاريخ انتشار اين بازي 24 فوريه مي باشد .

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
من شماره ی 1 رو تا آخر رفتم.عالی بود:love:.(مثل هر 3 شماره ی فیلمش):love:
بد جور منتظرشم.داستانش مثل شماره ی قبلیش هست؟یا از ادامه ی نسخه ی دوم فیلمش شروع میشه؟ما تو نقش همون آلپاچینو هستیم؟میتونیم کاراکتر رو مثل قبلیش بسازیم؟
چند تا عکس اگه میشه از محیط بازی بزارین.
ممنون.:smile:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من شماره یک رو بازی کردم و فکر نمیکنم که عالی بود
فقط میشه گفت بد نبود
خیلی ها هم این نظر رو داشتن
امید دارم که این یکی خوب در بیاد( مثل فیلمش)

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
فقط میشه گفت بد نبود

با توجه به تريلر هايي كه منتشر شده اين بازي تغييراتي داشته . خدا كنه اين تغييرات بازي را بهتر كرده باشه .

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
این بازی به نظر من فقط از نظر داستان و یک سری مسائل دیگه تازگی پیدا کرده وگرنه تفاوت خیلی زیادی نباید با gta IV داشته باشه...!

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
فقط میشه گفت بد نبود
به من که خیلی چسبید.شاید به خاطر این بود که عاشق فیلمش بودم.:smile:
منم امیدوارم این یکی بهتر بشه.بعد کسی اطلاعات نداره در باره ی چیز هایی که گفتم!

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
به من که خیلی چسبید.شاید به خاطر این بود که عاشق فیلمش بودم.:smile:
منم امیدوارم این یکی بهتر بشه.بعد کسی اطلاعات نداره در باره ی چیز هایی که گفتم!

دوست عزيز بازي ادامه داستان است . (فكر ميكنم ) و شما الان Don هستيد . و چندين نفر داريد كه به شما در ماموريت ها كمك مي كنند . نمي دونم ميشه كاركتر و ساخت يا نه ولي فك نكنم بشه ! براي ديدن عكس ها و تريلر هاي بازي به سايت زير برو :
http://www.gamespot.com/xbox360/adventure/thegodfatherii/index.html?om_act=convert&om_clk=gssimilargames&tag=similargames;title;2

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به نظر من شماره یکش خوب بود. چون واقعا بعد از خاطره عالی که مافیا به جا گذاشت این بازی تقریبا تقلیدی از او بازی بود. البته این نظر من هست و اگر شماره دوش خوب باشه حتما می خرم;)

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
به نظر من شماره یکش خوب بود. چون واقعا بعد از خاطره عالی که مافیا به جا گذاشت این بازی تقریبا تقلیدی از او بازی بود. البته این نظر من هست و اگر شماره دوش خوب باشه حتما می خرم;)

به نظر من تريلر هايي كه از اين دو بازي بيرون آمده . مافيا 2 گرافيك خود را به رخ كشيده و پدر خوانده امكانات بازي رو . چون اين دو تا تريلري كه از مافيا 2 اومده فقط گرافيك را خاطر نشان كرده در صورتي كه پدر خوانده بيشتر به امكانات پرداخته .

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
تریلرشو یه بار دیگه نگاه کنید 2-3 تا باگ تابلو داره!!!! گرافیکش هم که تعریفی نداره!! ولی یه جاش خیلی جالبه کارگردانش میاد میگه : :eek: God fatherII is a Movie

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
نسخه قبلي كه اگر به گرافيكش نگاه نكنيم بازي خيلي خوبي بود
گرافيكه اين يكيم كه:sick:درسته همه قشنگيه بازي به گرافيك نيست ولي گرافيك قسمتي از جذابيت بازي هست يا نه؟:evil:اين گرافيكي كه من ديدم خيلي با قبلي فرقي نداه بلكمم همون موتوره گرافيكيه
2-3 سال پيش كه نسخه 1 بازي اومد باز ميشد گرافيكشو به چند دليل توجيه كرد ولي الان ديگه نميشه اين گرافيك رو روي اين بازي قبول كرد
به نظر من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر