راهنمایی در بازی TOMB RAIDER:UNDERWORLD

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستانت من این تایپیک رو زدم تا هر کسی مشکلی در بازیه تام ریدر اندر ورلد داره مطرح کنه تا بچه کمک کننند
البته من خودمم تو بازی گیر کردم
همون اولای بازی که یه موجودی تو اب هست من اون 2 تا اهرم رو فشار دادم ولی هنوز او موجوده با دستاش اون در رو نگه داشته
لطفا کمک کنید

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
موجوده اسمش هشت پاست یا اختاپوسه احیانا :D
دوتا اهرم رو میزنی تا اون صفحه تیغ دار بالا سرش ازاد شه
البته با دست(پا:D) راستش زنجیرارو گرفته که باید اول دستشو ازاد کنی
بعد اهرم بالایی رو میزنی و و صفحه تیغ دار میره بالا
بعد یه زنجیر هست با تیر میزنی و صفحه تیغ دار :D میافته رو سرش

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
موجوده اسمش هشت پاست یا اختاپوسه احیانا :D
دوتا اهرم رو میزنی تا اون صفحه تیغ دار بالا سرش ازاد شه
البته با دست(پا:D) راستش زنجیرارو گرفته که باید اول دستشو ازاد کنی
بعد اهرم بالایی رو میزنی و و صفحه تیغ دار میره بالا
بعد یه زنجیر هست با تیر میزنی و صفحه تیغ دار :D میافته رو سرش

خیلی متوجه منظورت نشدم:laughing: ولی باشه میرم ببینم چیکار میتونم بکنم:biggrin1::biggrin1:
ممنون

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
یک ( برید به سمت پله های سمت راست و برید و برید تا به یه اهرم برسید . اونو بکشید پایین .

برگردید سر جای اول و برید به سمت پله های سمت چپ تا به یه محوطه بزرگ برسید و یه اهرم هست که باید بکشید .

از ستون بغل برید بالا و بپرید روی ستون وسط و دوباره بپرید به روی طبقه دوم ! یه اهرم هستش که اونم بکشید ) بعد برید تا برسید به دستی که اون لوستر مانند رو گرفته . برید بالای لوستر و برید اونطرفش . الان طبقه دوم اون جای اول هستید . اهرم رو بکشید ! تا دست چپ مجسمه جدا شه .

حالا برگردید و با یه پرش به جا برید روی لوستر . و از روی لوستر هم برید روی دست سنگی که اول اومدید روش و از اونجا بپرید به سمت دیوار . برید تا برسید به اون سنگی که به دیوار چسبیده و روش یه اهرمه . اهرمو بکشید تا لوستر بالا بیاد . بعد به دو تا زنجیر بغلتون تیر بزنید تا هشت پا بمیره !

سپس از اون حلقه بغل قلاب بگیرید و بیاید پایین و سپس اون اهرمو بکشید و در باز شد . تموم !

اینو خودم نوشتم . کلا خودم توی اون مرحله کلی مونده بودم :D

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من اونجا رو رد کردم حالا اومدم یه جای دیگه که یه در هست که باز نمیشه
همنجایی که یه دست هست باید برم بردارم
ممنون

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
من اونجا رو رد کردم حالا اومدم یه جای دیگه که یه در هست که باز نمیشه
همنجایی که یه دست هست باید برم بردارم
ممنون
برادر شما مطمعنی میتونی بازی رو تا تهش ادامه بدی بدون سوال کردن؟;) به نظرم یک کم روی معماهاش فکر کن و الا جلوتر که بری خیلی گیج میشی.
از روی ستونی که در گوش بالا وسمت راستت پس از ورود به اونجا وجود داره برو بالا و بعد از روی اون به طرف دیگه حفره ای که در سمت راست قرار داره برو. در اینجا 2 تا قطعه سنگ هست. هر دورو باید از اینجا ببری بیرون. اول 2 تا سنگ رو ببر روی تخته سنگی که در روبروی درب تعبیه شده. بعد با کلید Caps Lock در کامپیوتر اونا رو پس از باز شدن درب به بیرون پرتاب کن. بعد هر 2 رو بردار رو بزار روی یکی از تخته سنگ های بیرون. خودتم برو رو یکی تخته سنگ دیگه. حالا قفل ها باز شدن. الان قلابتو وصل کن به او حلقه روی درب و بعد بکشش به طرف پایین. حالا برو به طرف دست و . . .
موفق باشی.

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
بردار شما مطمعنی میتونی بازی رو تا تهش ادامه بدی بدون سوال کردن؟;) به نظرم یک کم روی معماهاش فکر کن و الا جلوتر که بری خیلی گیج میشی.
از روی ستونی که در گوش بالا وسمت راستت پس از ورود به اونجا وجود داره برو بالا و بعد از روی اون به طرف دیگه حفره ای که در سمت راست قرار داره برو. در اینجا 2 تا قطعه سنگ هست. هر دورو باید از اینجا ببری بیرون. اول 2 تا سنگ رو ببر روی تخته سنگی که در روبروی درب تعبیه شده. بعد با کلید Caps Lock در کامپیوتر اونا رو پس از باز شدن درب به بیرون پرتاب کن. بعد هر 2 رو بردار رو بزار روی یکی از تخته سنگ های بیرون. خودتم برو رو یکی تخته سنگ دیگه. حالا قفل ها باز شدن. الان قلابتو وصل کن به او حلقه روی درب و بعد بکشش به طرف پایین. حالا برو به طرف دست و . . .
موفق باشی.
اقا از نام کاربریم معلومه همه چیز:laughing::laughing:
رفیق من همه ی این کارایی رو که گفتی انجام داده بودم فقط مونده بود پرت کردن اون سنگ ها با دکمه ی Caps lock که نمیدونستم چون تو تنظیمان کنترل نرفته بودم
به هر حال ممنون

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
اقا از نام کاربریم معلومه همه چیز:laughing::laughing:
رفیق من همه ی این کارایی رو که گفتی انجام داده بودم فقط مونده بود پرت کردن اون سنگ ها با دکمه ی Caps lock که نمیدونستم چون تو تنظیمان کنترل نرفته بودم
به هر حال ممنون
عزیز اصلاً نیاز نیست بری تو تنظیمات که بدونی کدوم کلید چنین کاری رو انجام میده! کافی بود به راهنمای خود بازی که حرکات جدید لارا رو آموزش میده دقت میکردی!
موفق باشید

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
full game شما فکر کنم با این وضع بازی نکنی بهتره. البته یه راه هم هست برای اینکه بازی کنی. بری پرمیوم شی چون اویس عزیز راهنمای کامل این بازی رو به زبان فارسی خواهد گذاشت.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
full game شما فکر کنم با این وضع بازی نکنی بهتره. البته یه راه هم هست برای اینکه بازی کنی. بری پرمیوم شی چون اویس عزیز راهنمای کامل این بازی رو به زبان فارسی خواهد گذاشت.

:(:(:(:((:((:((خوبه دیگه یه تایپیک زدیم همه به ریش ما خندیدن:(:(
بابا خوب بالاخره همه که گیمر نیستن باید چند نفر هم باشن که بدون مهارتن:laughing:من از همین دسته هستم:cheesygri

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
من گير كردم اينجا
1231673223.jpg
اولي رو گذاشتم سر جاش ولي دومي رو:((
ميرم اينجا
1231684090.jpg
ولي تا ميرسيدم به دست ميرفت بالا ولي حالا اين اينه هرو گذاشتم سر جاش ولي حالا دست نميره بالا :evil:
1231653714.jpg
من كه قاتي كردم نميدونم چه كنم اگر كسي ميتونه كمكم كنه لطفا

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
من كه قاتي كردم نميدونم چه كنم اگر كسي ميتونه كمكم كنه لطفا
چطوری تونستی کاری بکنی که دست دوم پایین وایسته و آیتم رو روی دست قرار بدی؟ یک مانع درست کردی که اون کفه ترازو بالا نره درسته؟ حالا برو اون مانع رو از سر جاش تکان بده تا دست بره بالا.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
چطوری تونستی کاری بکنی که دست دوم پایین وایسته و آیتم رو روی دست قرار بدی؟ یک مانع درست کردی که اون کفه ترازو بالا نره درسته؟ حالا برو اون مانع رو از سر جاش تکان بده تا دست بره بالا.
والا من نميدونم چه كردم اخه هي اهرم رو ميكشيدم ايين و دست ميومد پايين ولي تا ميرسيدم به دسته ميرفت بالا خوب
ولي يه بار دست رو اوردم پايين ديگه نرفت بالا
من 3 تا عكس از همونجا گرفتم اگر مانعي هست شما بگين
http://upload.iranblog.com/1/1231690749.jpg
http://upload.iranblog.com/1/1231662492.jpg
http://upload.iranblog.com/1/1231662251.jpg

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ولي يه بار دست رو اوردم پايين ديگه نرفت بالا
بابا شماها دیگه نوبرین بخدا. نمی دونم چطور به خودتون میگین گیمر. عجب چیزای عجیبی میگین شماها. :eek:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
من ميترسم اين باگ بازي باشه اخه برا هيچكس اين مسئله پيش نيومده منم سيو نزديك به اين مكان رو ندارم اگه ميشه يكم بيشتر راهنماييم كنيد اگر راهنمايي داره :biggrin1:اگر باگ هستش كه من باييد ميدونم كه يه كاريش ميكنيم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر