امتیازات بازی Black Myth: Wukong

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش‌بینی امتیاز

• مجموع رای دهنده‌ها
    118
  • نظرسنجی بسته شده است .
دوستان یک بار دیگه برید اولین نمایش بازیو ببینید ادم حس میکنه گرافیک بازی دانگرید شده جالبه تاز موتور بازی انریل 5 شده قبلی 4 بوده 🫠

حالا من یک بار اومدم بازی پیش خرید کردم همش داره خبر بد میاد از بازی .خدا کنه خوب در بیاد:-SS
اصلا چرا یه گیمر باید بازیها رو پیش‌خرید کنه؟ :D مگه بازیها پس از انتشار تموم میشن!:D این دوره زمونه هم که بیشتر بازیها رو ریمستر و ریمیک میکنن بدون اینکه امتیازی در اختیار پیش‌خرید کنندگان بزارن!

اصلا چرا یه گیمر باید بازیها رو پیش‌خرید کنه؟ :D مگه بازیها پس از انتشار تموم میشن!:D این دوره زمونه هم که بیشتر بازیها رو ریمستر و ریمیک میکنن بدون اینکه امتیازی در اختیار پیش‌خرید کنندگان بزارن!
اخه پولش جور شد منم گفتم نکنه دلار بره بالا این بازیم گرونتر شه یه موقع نتونم بگیرم بازی رو

اخه پولش جور شد منم گفتم نکنه دلار بره بالا این بازیم گرونتر شه یه موقع نتونم بگیرم بازی رو
خب اکانتت رو شارژ میکردی, وقتی مطمئن شدی بازی ارزش 60 دلار داره میخریدیش. امیدوارم با اکانت اصلیت نخریده باشی که پس از تموم کردنش بتونی بفروشیش.

منم نميدونم چرا جوگير شدم ديروز پيش خريد كردم.
دقعه قبلم rise of the ronin پيش خريد كردم ولى شكر خدا حالا اون امتيازاش كم بود ولى گيم پليش باحال و سرگرم كننده بود ولى اين ممكنه سرگرم كننده هم نباشه :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or