سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

• Thread starter Thread starter Horror
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .
این نحوه ورود ملت به اتاق ملکه‌ها و پادشاه‌ها هم خیلی جالبه! اصلاً کاری ندارن که طرف توی اتاق نشسته و شاید یه دلیلی داره که در بسته هست و ممکنه در حال انجام یه غلطی باشه، یهو با لگد در رو باز می‌کنن و میان داخل که یه خبری بدن! :دی
نمی‌دونم کلاً توی روزگار قدیم همچین چیزی رسم بوده یا فقط مربوط به دنیای مارتین می‌شه. :دی
قاعدتا نگهبان باید یه هماهنگی انجام بده قبلش ولی اینا مثل اینکه خیلی حال و حوصله اینکارا رو ندارن :D کلا قصر پادشاهان در و پیکر نداره انگار هرکی سرش میندازه زیر میره داخل :D

• Smile
Reactions: Dinosaur
دو سه لول از GOT پایین تره سریال خیلی دیالوگ محور هست درحالی که بازیگرهای که انتخاب کردن لولشون خیلی پایینه به جزء بازیگر الیسنت و اوتو باقی بازیگرها انگار آماتور اند
به نظرم این سریال بیشتر به سفارش رهبران Woke ساخته شده قشنگ مشخصه که فیلم نامه رو اونها مینویسن
نکته جالب در مورد بازیگر رینیرا این هست که این بابا نه دختره نه پسر یعنی خودش نمیدونه جنسیتش چی هست و از ضمیر they/them استفاده میکنه و به شدتم طرفدار LGBTQWERTY هست!

دو سه لول از GOT پایین تره سریال خیلی دیالوگ محور هست درحالی که بازیگرهای که انتخاب کردن لولشون خیلی پایینه به جزء بازیگر الیسنت و اوتو باقی بازیگرها انگار آماتور اند
به نظرم این سریال بیشتر به سفارش رهبران Woke ساخته شده قشنگ مشخصه که فیلم نامه رو اونها مینویسن
نکته جالب در مورد بازیگر رینیرا این هست که این بابا نه دختره نه پسر یعنی خودش نمیدونه جنسیتش چی هست و از ضمیر they/them استفاده میکنه و به شدتم طرفدار LGBTQWERTY هست!
حرف دلم رو زدی!
حیف این دنیا و داستان زیبا که با انتخاب افتضاح بازیگرها خرابش کردن
اکثر بازیگر ها به نظر اماتور و نابلد میان
رینیرا هم که با اختلاف بدترین

اول فکر کردم این اخریه که صاحب اژدها شد میخواد اژدها رو بدزده ببره برای ایموند که بعدش برگشت دراگون استون

اپیزود خوبی بود دیگه شاهد دیالوگ های مضخرف نبودیم فقط این بحث های جیس و رینیرا یکم حوصله سر بره. اپیزود بعدی که اپیزود اخره امیدوارم یه نبرد درست و حسابی داشته باشیم. از دیمون هم که دیگه من قطع امید کردم باید سند بزاریم از اون هرن هال خراب شده درش بیاریم!

این قسمت خیلی خوب بود واقعا لذت بردم.
آخرش مسخره اومد از نظرم که دراگون‌استون مگه چقدر نزدیک کینگزلندینگه ولی رفتم نقشه رو دیدم فهمیدم واقعا نزدیکه :دی

واقعا برای لذت بردن از سریال بهتره به جغرافیای وستروس اشراف داشته باشید
همیشه یک نقشه وستروس باز کن بذار جلوت داری سریال میبینی
اینطوری قشنگ استراتژی تک تک شخصیت ها و تصمیماشون برات منطقی میشن :D

اول فکر کردم این اخریه که صاحب اژدها شد میخواد اژدها رو بدزده ببره برای ایموند که بعدش برگشت دراگون استون

اپیزود خوبی بود دیگه شاهد دیالوگ های مضخرف نبودیم فقط این بحث های جیس و رینیرا یکم حوصله سر بره. اپیزود بعدی که اپیزود اخره امیدوارم یه نبرد درست و حسابی داشته باشیم. از دیمون هم که دیگه من قطع امید کردم باید سند بزاریم از اون هرن هال خراب شده درش بیاریم!

اپیزود آخر یکی از بزرگترین نبردهای تاریخ تلویزیون میشه
این چیزیه که از ابتدای فصل وعدشو داده بودن
حالا اگر تیزر قسمت هشتم رو ببینی قشنگ برگی برات نمیمونه :))

این اپیزود قشنگ تمام اون آرامشی که دو اپیزود قبلی درست کرده بود و خیلیاتونم ازشون خسته شده بودید رو شست برد
یک هیجان عجیب و غریبی به ماجرا تزریق کرد و مارو برای نبرد یا نبردهای اپیزود آخر آماده کرد
فقط تنها چیزی که رو مخ منه اینه که فقط مارتینه که میتونه جذاب ترین اژدهای ممکن رو خلق کنه (کانیبال)‌ بعد کلا فراموشش کنه :|
بابا یه رخی از این بابا نشون میدادید حداقل دلمون آب شد

خیلی دلم میخواد یه روز مارتین بیاد بگه اینو تو داستان خلق کرد برای چی؟
مارتین به کاشت های عالی و درجه یکش تو داستان معروفه
ولی این کانیبال با اون همه جذابیت انگار کلا فراموش شده!

Rhaenyra talking to the dragonseeds :D

rhaenyra-talking-to-the-dragonseeds-v0-85ejfhsa9gfd1.jpeg

چقدر با این پسره اسکار تالی حال کردم. خیلی خوب و با سیاست رفتار کرد. اون جوری که جلو پرچم‌داراش جلوی دیمن درومد تا حمایتشون رو به دست بیاره و با یه نگاه هم به دیمن فهموند که تنها راه همینه خفه شو :)) یاد و خاطره‌ی لیانا مورمونت زنده شد.

ورمیتور لعنتی با ابهت ترین اژدهایی که تو کل سریال دیدیم تاحالا. خیلی بهتر اون ویگار پیر و پاتاله...

یه سوال از این سرگردانی رینا و کتاب

دنبال sheepstealer میگرده؟ احتمالش هست بنظرتون کل nettles رو بیخیال شن؟

یه سوال دیگه. سیلور وینگ توی تونل های دراگون استون مگه نبود؟ چرا حس میکنم اون اولف که تو تونلا گم شد، زیر کینگزلندینگ بود؟ یعنی این دراگون استون و کینگزلندینگ به هم راه دارن؟ با این بابا یهو گفت سوار شم برم کینگزلندینگ یه دور بزنم؟:-??

آخرین ویرایش:
ورمیتور لعنتی با ابهت ترین اژدهایی که تو کل سریال دیدیم تاحالا. خیلی بهتر اون ویگار پیر و پاتاله...

یه سوال از این سرگردانی رینا و کتاب

دنبال sheepstealer میگرده؟ احتمالش هست بنظرتون کل nettles رو بیخیال شن؟

یه سوال دیگه. سیلور وینگ توی تونل های دراگون استون مگه نبود؟ چرا حس میکنم اون اولف که تو تونلا گم شد، زیر کینگزلندینگ بود؟ یعنی این دراگون استون و کینگزلندینگ به هم راه دارن؟ با این بابا یهو گفت سوار شم برم کینگزلندینگ یه دور بزنم؟:-??
برداشت من این بود که نقشه کشیدن ویگار و ایموند رو bait کنن بیاد سمت دراگون استون و اژدهایان جدید ببینه و یه جوری قدرت نمایی بود. دراگون استون و کینگز لندینگ خیلی بهم نزدیک هستن پایتخت تو یه خلیج کوچک واقع شده و دراگون استون هم یه جزیره توی همون خلیجه.

چقدر خوبه این ورمیتور! عظیم و سنگین و خشن! :دی اون صحنه‌های مربوط به ایشون واقعاً عالی بود و اتمسفر خیلی جالبی داشت. به زیبایی حس وحشت ملت رو نمایش می‌داد و آخرش هم که با اون آهنگ زیبا همراه شد و...
کلاً قسمت خوبی بود و لذت بردیم. خوشبختانه بخش‌های مربوط به دیمن هم جالب بود و بعد از خزعبلاتی که این مدت برای این بنده خدا ساخته بودن، حداقل یه اتفاقی افتاد.
تنها بخشی که باهاش مشکل داشتم، تیکه آخر بود که خیلی هول‌هولکی اجرا شد. به احتمال زیاد فاصله زمانی زیادی بین «ابراز ارادت سیلور وینگ به اون یارو» و «پرواز به سمت کینگز لندینگ» وجود داشته. چون توی آخرین سکانس مشخص بود که از قبل برنامه‌ریزی کردن و منتظر ویگار بودن. با عقل هم جور درنمیاد که وقتی یه نفر تازه با یه اژدها آشنا شده و هیچ شناختی از اژدهاسواری نداره، همون لحظه بفرستنش سراغ روبرو شدن با اَبَر اژدهایی به نام ویگار! پس حتماً کلی آموزش و بررسی نقشه‌های مختلف و... وجود داشته، ولی یه جوری سریال کات خورد که انگار طرف توی همون غار، سوار سیلور وینگ شده و پرواز کرده به سمت کینگز لندینگ! :دی
ایشالا قسمت بعدی هم چیز جالبی باشه و این فصل رو به خوبی به پایان برسونیم.

چقدر خوبه این ورمیتور! عظیم و سنگین و خشن! :دی اون صحنه‌های مربوط به ایشون واقعاً عالی بود و اتمسفر خیلی جالبی داشت. به زیبایی حس وحشت ملت رو نمایش می‌داد و آخرش هم که با اون آهنگ زیبا همراه شد و...
کلاً قسمت خوبی بود و لذت بردیم. خوشبختانه بخش‌های مربوط به دیمن هم جالب بود و بعد از خزعبلاتی که این مدت برای این بنده خدا ساخته بودن، حداقل یه اتفاقی افتاد.
تنها بخشی که باهاش مشکل داشتم، تیکه آخر بود که خیلی هول‌هولکی اجرا شد. به احتمال زیاد فاصله زمانی زیادی بین «ابراز ارادت سیلور وینگ به اون یارو» و «پرواز به سمت کینگز لندینگ» وجود داشته. چون توی آخرین سکانس مشخص بود که از قبل برنامه‌ریزی کردن و منتظر ویگار بودن. با عقل هم جور درنمیاد که وقتی یه نفر تازه با یه اژدها آشنا شده و هیچ شناختی از اژدهاسواری نداره، همون لحظه بفرستنش سراغ روبرو شدن با اَبَر اژدهایی به نام ویگار! پس حتماً کلی آموزش و بررسی نقشه‌های مختلف و... وجود داشته، ولی یه جوری سریال کات خورد که انگار طرف توی همون غار، سوار سیلور وینگ شده و پرواز کرده به سمت کینگز لندینگ! :دی
ایشالا قسمت بعدی هم چیز جالبی باشه و این فصل رو به خوبی به پایان برسونیم.
دقیقا من گیج شدم. الان دوباره نگاه کردم از نگاه رینیرا مشخصه برنامه قبلی بوده. کات شدیدی خورد ولی.

• Like
Reactions: Evil and Dinosaur

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or