امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

• Thread starter Thread starter Meysam
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Meysam

کاربر سایت
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:
Portal هم تموم شد🥳 متاسفانه باید بگم اونطور که توقع داشتم نچسبید😥
حقیقتا خیلی تعریفش رو شنیده بودم و چیزی که تجربه کردم انگار اون چیزی که باید می بود نبود «بخصوص از نظر داستان»😒
شنیدم داستان معرکه ای داره ولی داستان حداقل طبق چیزی که من فهمیدم یه داستان ساده بود، هر چند شخصیت جالبی داشت هوش مصنوعیه و اواخرش داستان جذاب تر شد👍
متاسفانه ظاهر بازی خیلی قدیمی شده. منظورم گرافیک نیست «گرافیک در این بازی خیلی هم اهمیت نداره» بلکه چیزایی مثل رابط کاربری و چیزایی مثل منو ها و لودینگ ها و ... هستش که خیلی مسخره هستن و شما از فضای بازی پرت می کنن بیرون👎
گیم پلی به جرعت یکی از خلاقانه ترین چیزایی بود که تجربه کردم. ایده پرتال هم روی کاغذ محشره هم عالی پیاده شده و باید تحسینشون کرد. معماهای بازی هم جذابن و گاها خیلی سخت می شدن که دیگه مغزم نمی کشید😅 البته من بازی معمایی کم بازی کردم شاید دلیلش اینه😁
خلاصه تجربه لذت بخشی بود و اگه مثل من جز 30 نفری بودید که هنوز بازیش نکرده😂 و دنبال یه بازی کاملا منحصر به فرد و خلاقانه می گردید توصیه می کنم👌 ولی بنظرم برخی افراد زیادی دیگه بزرگش کردن بازیو🤨 شایدم با تجربه نسخه دوم نظرم عوض شه🤷‍♂️
hl2 2024-07-23 23-51-31-593.jpg

آخرین ویرایش:
Capture_2024_07_21_01_06_14_764.png

Anger Foot 2024

نکات مثبت: بامزه، خلاق و به طرز هوشمندانه‌ای احمقانه؛ سیستم شوتینگ سریع و خشن؛ تنوع بی‌نظیر در طراحی دشمن‌ها؛ طیف گسترده‌ای از کفش‌ها با توانایی‌های مختلف؛ درجه سختی متعادل!

نکات منفی: افت فریم شدید در هنگام ازدحام دشمنان؛ مقداری باگ؛ کنترل بد قایق موتوری در باس فایت خوک!

Score: 9

شروع بازی: 30 تیر 1403
پایان بازی: 4 مرداد 1403

پ.ن: ترکیبی بی‌نظیر از ریک‌ومورتی + جان ویک + سام خشن

Still-Wakes-the-Deep-cover-small.jpg

این بازی رو اخیرا تموم کردم در کل بازی خوبی بود. گرافیک بازی واقعا عالیه و از unreal engine 5 برای ساختش استفاده شده محیط بازی به شدت خوبه یه سکوی نفتی وسط اقیانوس بازی تو داستان گویی و ایجاد حس و immersion واقعا موفق بوده و حس ورق زدن یه رمان رو میده به لحاظ گیم پلی هم با توجه به نوع روایت و شخصیت اصلی کاملا در خدمت بازی هست و همه چیز به اندازه س حتی میزان استفاده از عناصر وحشت که پیش بینی میشه تو این بازی ها دیگه از اونور بوم بیفتن مثل اوت لست که یه اوردوز تو ژانر وحشته
در کل پیشنهاد میشه حتما تجربه کنید و یه فرصت به این بازی جمع و جور بدید.

امتیاز 8/10​

Ghost of Tsushima.jpg
از لحظه به لحظه تجربه این بازی لذت بردم و چیزی که خیلی منو تحت تاثیر قرار داد، طراحی بی‌نظیر محیط‌ها بود به طوری که محو تماشای اون‌ها می‌شدم :D

داستان: 8.5/10
گیم‌پلی: 10/10
گرافیک: 10/10
صداگذاری: 9/10

The Callisto Protocol
TheCalistoProtocol.jpg

داستان: 7/10
گیم‌پلی: 7.5/10
گرافیک: 10/10
صداگذاری: 8/10

آخرین ویرایش:
EGS_BioShockRemastered_MassMediaGames_S2_1200x1600-1a3c51f042c7023b711f36ec866ea90b.jpg
bioshock 1 remastered
10/10
اثری شاهکار از تمام لحاظ خیلی سال طول کشید تا بخوام این عنوان رو بازی کنم و به معنای واقعی کلمه شیفتش شدم حیف اون سال های دور تو pc داشتم اما بازیش نمی کردم
طراحی شهر رپچر واقعا دیوانه کننده عالی و زیباست میشه داخلش غرق شد
داستان بازی عالیه و میشه گفت جزوه بهترین های صنعت گیمه گرچه من کامل متوجه نشدم چون سریع بازیش می کردم
گرافیک بازی با توجه به تاریخ انتشار میشه گفت زیبا و رویایی هست
شخصیت پردازی ، صدا گذاری ، موسیقی متن و ... همه در بهترین ، کامل ترین و زیبا ترین شکل ممکن ساخته شدن
سیستم مبارزه بشدت لذت بخش ، گیم پلی عالی و کلی قابلیت های مختلف داخل بازی
وکلی ویژگی مثبت دیگه ...
نیو گیم پلاس هم داره که دوباره بازیش می کنم
__
بازی واقعا هیچ نقطه منفی ای نداره​

آخرین ویرایش:
View attachment 345012
bioshock 1 remastered
10/10
اثری شاهکار از تمام لحاظ خیلی سال طول کشید تا بخوام این عنوان رو بازی کنم و به معنای واقعی کلمه شیفتش شدم حیف اون سال های دور تو pc داشتم اما بازیش نمی کردم
طراحی شهر رپچر واقعا دیوانه کننده عالی و زیباست میشه داخلش غرق شد
داستان بازی عالیه و میشه گفت جزوه بهترین های صنعت گیمه گرچه من کامل متوجه نشدم چون سریع بازیش می کردم
گرافیک بازی با توجه به تاریخ انتشار میشه گفت زیبا و رویایی هست
شخصیت پردازی ، صدا گذاری ، موسیقی متن و ... همه در بهترین ، کامل ترین و زیبا ترین شکل ممکن ساخته شدن
سیستم مبارزه بشدت لذت بخش ، گیم پلی عالی و کلی قابلیت های مختلف داخل بازی
وکلی ویژگی مثبت دیگه ...
نیو گیم پلاس هم داره که دوباره بازیش می کنم
__
بازی واقعا هیچ نقاط منفی ای نداره​
نسخه دوم و نسخه بایوشاک بیکران همراه دی ال سی اش حتما بزن
البته من از اتمسفر نسخه اول و دوم بیشتر لذت بردم یک چیز "هیولا" به معنی واقعی کلمه.

البته من از اتمسفر نسخه اول و دوم بیشتر لذت بردم یک چیز "هیولا" به معنی واقعی کلمه.
بدترین نسخه 2 بود :D
چون حتی کارگردان اصلی بازی نساخته بودش

Nfsu-win-cover.jpg
هفته پیش از سر غیرقابل تحمل شدن زندگی و گرفتاری به سرم زد که برای اولین بار بعد از ۶ سالگی با یکی از نمادهای گیمینگ در کودکیم تجدید میثاق کنم و بیشتر این سوال توی ذهنم بود که آیا UG می‌تونه من 24 ساله رو به همون اندازه ورژن 6 سالم توی خودش غرق کنه و باهام کاری کنه که گذر زمان رو حس نکنم؛ به نحوی که بابام باید با چک و لگد منو از پشت سیستم بلند می‌کرد :D یا خیر؟

اول از همه باید بگم که من ابدا ژانر ریسینگ رو آنچنان که شایسته هست دنبال نمیکنم. تجربه اولیه من از این ژانر محدود میشه به UG یک و دو و MW و GT4 و بعد از اون هم توی نوجوونی Carbon و Shift و Hot Pursuit. طبیعتا کژ‌وال پلیر محسوب میشم و نمیتونم به صورت حرفه‌ای درباره یک گیم ریسینگ صحبت کنم. این نقد هم بیشتر حکم یک نامه عاشقانه رو داره برای گیمی که کودکیم رو مثل قند برام شیرین کرد.

من توی فامیل مادریم نوه آخر هستم از بین ۳۰ نوه :D که بیشترشون متولد دهه شصت و اوایل دهه هفتاد هستن. اون موقعی که من طفل صغیری بیش نبودم پسرخاله‌ و پسرداییام در حال درنوردیدن دهه سوم زندگیشون بودن. حوالی سال 84-85 فکر میکنم یک ترند ماشین اسپرت و مسابقه خیابونی مثل تب در حال پخش شدن بود و شما هر جای اهواز رو نگاه میکردی 206 و 405 و پژو پارس ژیگول میگول می‌دیدی تو خیابون از ساعت 6 عصر به بعد. به صورت retrospective که بهش نگاه کنیم فیلمای Fast and Furious و UG 1&2 (و همینطور مفهوم ماشین به عنوان کالای سرمایه‌ای اون زمان آنچنان معنایی نداشت و خیلیا میتونستن ماشین بخرن و خوشگلش کنن:D) نقش خیلی عظیمی بازی کردن توی پخش کردن این تب شیرین بین جوونای ایرانی. پسرخاله‌ و پسردایی‌های منم که الان هر کدوم خانواده تشکیل دادن و بچه پشت کنکوری دارن یه عدشون حتی :D از این قاعده مستثنی نبودن و منم به عنوان کوچک ترین نوه همیشه بینشون میلولیدم و می‌رفتم رو اعصابشون. تنها زمانی که صدای نکره من خفه میشد و مثل یه بچه معصوم زبون به کام می‌گرفتم وقتی بود که اینا می‌نشستن پشت سیستم UG میزدن و من در بهت و حیرت و شگفت زدگی خیره میشدم به صفحه مانیتور و بازی کردنشونو نگاه می‌کردم.

گذشت یمقدار از سن سماق مکیدن ما و برادرم برام UG رو نصب کرد و همچنین باعث باز شدن باب آشنایی من با کتک‌های آخر شب پدرم شد :D

این ۱۶-۱۷ سالی که از اون موقع میگذره این تفکر در من ایجاد شد که چون بچه‌ای بیش نبودم و کمی شیش میزدم این گیم و به تبعیت از اون UG2 و MW من رو شیفته خودشون کردن و مثل میخ چسبونده بودن به صندلی برای چند سال و اگر یک روزی فرصت تجربه دوبارشون پیش بیاد از شدت ابتدایی بودن کرینج خواهم شد و حواله زباله دان تاریخ خواهند شد.

:Baby:Oh boy, was I so wrong

با کلی بدبختیو سرچ و فیکسر تونستم بازی رو روی ویندوز 10 اجرا کنم و وقتی با منوی ابتدایی بازی مواجه شدم انگار مشتی از خاطرات و نوستالژی و بی دغدغگی با حدت و شدت خورد توی دلم، از طحالم رد شد و از ستون فقراتم زد بیرون:

View attachment Need for Speed_ Underground 2003 - main menu _ ''Get low'' [ULTRA HD].mp4

سعی کردم به خودم مسلط باشم و بگم یه آهنگ دوپه در نهایت که یسری خاطرات رو زنده کرده صرفا نه بیشتر، ولی هر چی بیشتر رفتم جلوتر دلباختگیم بیشتر شد، حسش شبیه این بود که دوست دختر نوجوونیتونو تو چهل سالگی ببینید و همون قدر خوشگل و تو دل برو مونده باشه:D

من طبق سنت همیشگی بین هندا civic و 206 به عنوان ماشین شروع 206 رو انتخاب میکنم، چون یکجور حس immersive تری داره برام و از همون بچگی عشق 206 داشتم و همیشه میخواستم یه 206 نقره‌ای فول کیت داشته باشم (ای بختت پسر کی فکرشو می‌کرد تو ۲۴ سالگی حتی نتونی قالپاق اون 206 رو هم بخری =(().

به هر منوالی که بود شروع کردیم به بازی کردن و باید بگم که فا.ک چقدر لذت بخشه هنوز. چقدر رنگ بندی شهر و aesthetic بازی هنوز دل آدم رو می‌بره. ویژوال بازی مشخصا دورش گذشته ولی هنوز هم رگه‌هایی از زیبایی رو توی جای جای طراحی محیطی و ماشینا میشه دید، تا حدی که با چنتا ماد میشه تبدیلش کرد به یه گرافیک قابل قبول!

بخوام از گیمپلی و کنترل ماشینا بگم، بازی به نسبت نسخه‌های بعدیش خیلی چالش برانگیزتره، هر اشتباهی حین مسابقه میتونه براتون گرون تموم بشه و فرصت جبران اشتباه کمه، بازی شمارو بخاطر هر خطا مجازات میکنه و نمیذاره به راحتی حریفاتون رو پشت سر بذارید. همینطور سنگینی ماشینا خیلی حس میشه انگار دارید تانک آبرامز میرونید :D

بازی شمارو مجبور میکنه از تمام ماشینای موجود استفاده کنید و نه تنها این، بلکه مجبورتون می‌کنه برگردید به ماشینایی که قبلاً ول کردید، مثلا برای مسابقات درگ سوبارو ایمپرزا و هیوندا جی تی کار رو خیلی براتون آسون تر میکنن و برای دریفت مثلا هیچی حریف good old Civic نمیشه.

بحث درگ و دریفت شد. این نسخه اولین بازی تو سری nfs بود که این مسابقات رو وارد بازی کرد و بنظرم بهترینشونم هست. زمان بندی توی درگای این بازی خیلی اهمیت داره و صدم ثانیه زودتر یا دیرتر شیفت آپ کنید ماشینای دیگه از کنارتون بای بای می‌کنن میرن تو افق :D

کمبو دریفتای بازی واقعا لذت بخشن و یجورایی حس قمار رو تو آدم تداعی می‌کنن. برای گرفتن یه کمبوی بی نقص ممکنه به بدترین حالت ممکن برید تو دیوار و ریسو ریستارت کنید چون پوینتای حریفاتون خیلی بیشتر از شما شده :D

شخص سازی ماشینا برای زمان خودش بنظرم عالی بوده، در مقابل نسخه‌های بعدی علی‌الخصوص UG2 حرفی برای گفتن نداره.

کلام آخر این که اگر دلتون مثل من هوای دهه اول قرن 21 رو کرده و از جهان امروز خسته شدید و می‌خواید کمی دور از هیاهو خاطره بازی کنید، UG مثل یک مادر مهربان می‌تونه شمارو در آغوش بکشه و هنوزم سرگرم کننده باشه.

امتیاز نهایی: 9.5/10

آخرین ویرایش:
بایوشاک دو خیلی فوق العاده هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or