امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

• Thread starter Thread starter Meysam
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Meysam

کاربر سایت
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:
داداش
درود،
واقعا فکر میکنی کسی تو سال 2024 میشینه اینو بازی میکنه که تیپ میدی؟ :D کار خودته فقط.
داداش بازی خوب باشه سالش مهم نیست خود من بازیای سگا هم بازی میکنم بازیای نسل نهمی هم بازی میکنم از قضا خیلی از بازیای رترو بیشتر از بازی های جدید حال میدن و کسل کننده نیستن

داداش

داداش بازی خوب باشه سالش مهم نیست خود من بازیای سگا هم بازی میکنم بازیای نسل نهمی هم بازی میکنم از قضا خیلی از بازیای رترو بیشتر از بازی های جدید حال میدن و کسل کننده نیستن
بله بازیای خوب و کلاسیک رو هر وقت بری جوابه. اسنایپر غوست واریور دو تا شماره ازش خوب دراومده بقیه جالب نیستن.

• Like
Reactions: MR.MARIO
twau1.jpg
The Wolf Among Us
این بازی رو 3 روز پیش دیدم یک سایت ایرانی آخرین پست آپلود کرده واسه دانلود منم به عشق نوستالژی نصبش کردم تا یکبار دیگه بعد سالها برم مخصوصا که شماره 2 معلوم نیست کی بیاد.
واقعا Telltale چه داستان جنایی فوق العاده‌ای رو تعریف کرد اونم 1 سال بعد ترکوندن با واکینگ دد. شخصیتهای فوق العاده، داستان پردازی عالی، گرافیک سل شیدی کامیک بوکی که بعد این همه وقت هنوز جذابه.
صداگذاری کاراکترها و موسیقی همگی تو بهترین حالت. امیدوارم قسمت دوم هم همین کیفیت داشته باشه.
----------------------
default.jpg
Splinter Cell Conviction
این بازی رو همون 14 سال پیش که اومد یک بار تمام کردم و دیگه سراغش نرفتم. بخاطر نوستالژی دیروز عصر نصبش کردم و از شدت جذابیت یک سره نشستم پاش تا تموم شد.
واقعا اون زمانها چه میساختن!
داستان گویی سینماتیک، گیمپلی عالی هم تو اکشن و هم مخفی کاری، صداگذاری و موسیقی عالی، همه چی تو بهترین حالت!
به شدت هم بازی سخت بود روی نرمال بازی کردم ولی فکر کنم 100 باری مردم.
چطور اون موقع بازیهای میساختن که انقدر گیمپلی عالی و سینماتیکی داره ولی الان نمیبینیم اصلا همچین چیزی؟ اونم از یوبیسافتی که اون موقع همه بازیهاش Must-Play بود اما الان اکثر بازیهاش جذابیت خاصی ندارن.
حتی هوش مصنوعی بازی هم طوری هست که انگار از همه بازیها AAA الان بهتره.
تنها ایرادم به بازی تنوع پایین توی لوکیشنهای بازی هست و به جز 2-3 مرحله بقیه خیلی از نظر هنری شبیه بهم هستن.

کلا بازی های جدید مختص انسان های یک شکل ساخته می شن چون اکثر قدیمی بازها براشون تنوع خیلی مهم بود با جزئیات
شما برید فیزیک بازی های نسل 7 با الان مقایسه کنید از تخریب پذیری تا همه چیز هوش مصنوعی داستان خلاقیت همه چیز نوع اوری داشت الان جز گرافیک چیز جدیدی به بازی ها اضافه نمی شه خیلی از سبک های بازی عملا مردن
حتی سبک ریسینگ اگر فرزا نبود عملا مرده محسوب می شد جی تی که قرنی یک بار میاد انلاین و انحصاری فقط فرزا هست که هم بار شبیه ساز روی دوششه هم ارکید
سبک های پلتفرم هم که اصلا محو شدن باید فقط سمت نینتندو پیداشون کرد
حتی سبک شوتر اول شخص هم اوضاعش جالب نیست

سبک های خلاقانه نسل 7 به قبل هم که اصلا شاهدش نیستیم چقدر بازی خلاقانه از نسل 7 من می تونم نام ببرم باورنکردنیه حتی شبیه ش هم دیگه نمی سازن یا شماره جدیدش

خلاقیت دسته وی یا کیکنکت یا مو پی اس هم که اصلا به کل فراموش شده
کلا اصل سبک ها شده ار پی جی جهان باز با یک مشت ماموریت های تکراری و گیم پلی اب اضافه شده الکی طولانی
سبک سولز لایک هم که ...نش دراوردن

برای منی که از اتاری بازی رو شروع کردم به بازی های جدید باید از دم 6 7 ردیف کنم ترجیح می دم نمره ندم

خلاصه که رفتم PS3 XBOX 360 WII PS VITA 3DS خریدم با همون بازی های قدیمی عشق می کنم
4090 با PS5 هم خاک می خورن :D

کلا بازی های جدید مختص انسان های یک شکل ساخته می شن چون اکثر قدیمی بازها براشون تنوع خیلی مهم بود با جزئیات
شما برید فیزیک بازی های نسل 7 با الان مقایسه کنید از تخریب پذیری تا همه چیز هوش مصنوعی داستان خلاقیت همه چیز نوع اوری داشت الان جز گرافیک چیز جدیدی به بازی ها اضافه نمی شه خیلی از سبک های بازی عملا مردن
حتی سبک ریسینگ اگر فرزا نبود عملا مرده محسوب می شد جی تی که قرنی یک بار میاد انلاین و انحصاری فقط فرزا هست که هم بار شبیه ساز روی دوششه هم ارکید
سبک های پلتفرم هم که اصلا محو شدن باید فقط سمت نینتندو پیداشون کرد
حتی سبک شوتر اول شخص هم اوضاعش جالب نیست

سبک های خلاقانه نسل 7 به قبل هم که اصلا شاهدش نیستیم چقدر بازی خلاقانه از نسل 7 من می تونم نام ببرم باورنکردنیه حتی شبیه ش هم دیگه نمی سازن یا شماره جدیدش

خلاقیت دسته وی یا کیکنکت یا مو پی اس هم که اصلا به کل فراموش شده
کلا اصل سبک ها شده ار پی جی جهان باز با یک مشت ماموریت های تکراری و گیم پلی اب اضافه شده الکی طولانی
سبک سولز لایک هم که ...نش دراوردن

برای منی که از اتاری بازی رو شروع کردم به بازی های جدید باید از دم 6 7 ردیف کنم ترجیح می دم نمره ندم

خلاصه که رفتم PS3 XBOX 360 WII PS VITA 3DS خریدم با همون بازی های قدیمی عشق می کنم
4090 با PS5 هم خاک می خورن :D
البته به این معنی نیست که نسل های بعد از 7 بازی خوب نیومده ، بلکه بنظرم درسته بگیم نسل 6 و 7 واقعا اوج خلاقیت بود، تو نسل 8 و 9 خدایی غیر از چند تا بازی مثل بلادبورن و ویچر 3 و غیره چیز زیاد خاصی ندیدیم، البته اونا هم دنباله های معنوی اسکایریم و دارک سولز 1 بودن وگرنه نوع اوری نبودن، با مثلا پارت 2 هم دنباله پارت 1 بود که نسل 7 معرفی شد
واقعا من الان فیزیک کیلزون 2 و 3 رو میبینم نابود میشم، یا سری بازی های رانندگی موتور استروم :| یا گرن تورسیمو 6 و 5 یا هوی راین بعد از نسل 7 فقط داریم دنباله های معنوی رو میبینم که اونم همش شده جهان باز و انجام دادن یک سری مراحل تکراری ، یک نمونه فقط بخوام بگم مقایسه متال گیر 4 پلی 3 با متال گیر 5 تو پلی 4 هست که واقعا از چی به چی رسیدن، البته اینم بگم من خودم نسخه 5 رو شخم زدم ولی حقیقتا میتونم بگم 70 درصد بازی داشتی کار بیخود میکردی ولی تو متال گیر 4 / 30 ساعت گیم پلی لذت بخش و خدا داشتی
یادش بخیر زمانی که من گرز 2 رو بازی کردم، موهای بدن سیخ میشد از اون اتمسفر و گیم پلی ، ولی گرز 4 و 5 چی؟ البته بازی های خوبی بودن ولی به هیچ عنوان اتمسفر نداشتن و نو اوری هم نداشتن...
بنظرم بهترین دوران گیم ما بین سال های 2005 تا 2013 بود...

آخرین ویرایش:
The Last of Us Part 1
The-Last-of-Us-Part-1.jpg

من با توجه به مشکلات زیاد نسخه PC صبر کردم همه آپدیت‌ها منتشر بشه و بعد بازی رو تجربه کنم
این ریمیک از لحاظ گیم‌پلی، هوش مصنوعی، گرافیک، صداگذاری و داستان در سطح بالایی قرار داره و با توجه به اینکه نسخه اصلی و ریمستر رو بازی نکرده بودم، به شدت از تجربه Part 1 لذت بردم. تنها مشکل من مصرف بالای CPU در این بازی بود.
ای کاش سونی پورت بازی رو به جای Iron Galaxy که سابقه افتضاحی در این زمینه داره، به Nixxes واگذار می‌کرد تا شاهد این امتیازات پایین نبودیم.

The Last of Us Part 1
View attachment 344344

من با توجه به مشکلات زیاد نسخه PC صبر کردم همه آپدیت‌ها منتشر بشه و بعد بازی رو تجربه کنم
این ریمیک از لحاظ گیم‌پلی، هوش مصنوعی، گرافیک، صداگذاری و داستان در سطح بالایی قرار داره و با توجه به اینکه نسخه اصلی و ریمستر رو بازی نکرده بودم، به شدت از تجربه Part 1 لذت بردم. تنها مشکل من مصرف بالای CPU در این بازی بود.
ای کاش سونی پورت بازی رو به جای Iron Galaxy که سابقه افتضاحی در این زمینه داره، به Nixxes واگذار می‌کرد تا شاهد این امتیازات پایین نبودیم.
مشخصات سیستمتون چی بود؟

اوج خلاقیت
Untitled.png

• Like
Reactions: Paradise Lost
سلام
RAM: 16 GB
CPU: Core i7-4770k
GPU: Geforce RTX 2060 Super 8GB
Windows 10 Build 1945
روی تنظیمات High رزولوشن 1080 میانگین بین 35 تا 45 فریم می‌گرفتم.
خیلی خوب بوده پرفورمنس به نسبت، سر این پرسیدم که گفته بودین مصرف CPU بالا بوده ولی برا من میانگین مصرفش 15% بود حدودا یا کمتر، تعجب کردم یکم :D ولی منطقیه چون حداقل مورد نیاز بوده 4770K

1721672754477.png

CRISIS CORE REUNION

8/10

همیشه دلم میخواست crisis core رو بازی کنم ولی فرصتش پیش نمیومد ولی بالاخره تونستم بازی کنم و تجربه ی عالی بود . تغییراتی که reunion توی گیم پلی و به خصوص گرافیک داده واقعن بازی را بهتر کرده

من با وجود اینکه داستان و تقریبن همه چیزو از سال ها پیش درباره ی crisis core میدونستم ولی به تجربه کردن reunion اصلن ضرری نزد به همه توصیه این داستان تراژیک را حتمن تجربه کنن

سلام
RAM: 16 GB
CPU: Core i7-4770k
GPU: Geforce RTX 2060 Super 8GB
Windows 10 Build 1945
روی تنظیمات High رزولوشن 1080 میانگین بین 35 تا 45 فریم می‌گرفتم.
انتظارتون غیر منطقیه و الا برای کارتی که برای 6 سال پیشه اونم تازه میان رده 6 سال پیش اوضاع فریم دهی خوب بوده
پردازنده که خیلی دیگه قدیمیه الان نسل 15 اینتل داره میاد شما نسل 4ش دارید
حتی کنسول ها هم عمرشون همین 6 ساله تازه های اند پی سی بازم عمرش به همین 6 سالم نمی رسه به جاش اکثریت بازی ها مفتی بازی می کنید

انتظارتون غیر منطقیه و الا برای کارتی که برای 6 سال پیشه اونم تازه میان رده 6 سال پیش اوضاع فریم دهی خوب بوده
پردازنده که خیلی دیگه قدیمیه الان نسل 15 اینتل داره میاد شما نسل 4ش دارید
حتی کنسول ها هم عمرشون همین 6 ساله تازه های اند پی سی بازم عمرش به همین 6 سالم نمی رسه به جاش اکثریت بازی ها مفتی بازی می کنید
سلام
دوست عزیز اینکه پردازنده من قدیمیه اصلا بحثی در موردش نیست.
مشکل من مصرف زیاد و دمای بالای CPU فقط در این بازیه جوری که توی بنچمارکها دیدم حتی در بعضی از CPUهای خیلی قویتر مصرف و دمای پردازنده بازم بالا بود که بیشتر به نظرم به خاطر پورت ضعیف بازیه. توی بازی‌های مشابه چنین مشکلی رو کمتر دیدم
با توجه به اینکه The Last of Us Part 1 یه بازی خطی و غیر اوپن ورلده مصرف بالای CPU به نظرم غیر منطقیه. به عنوان مثال در Hellblade 2 با اون سطح و جزئیات بصری این مشکل رو نداشتم.

• Like
Reactions: Booker DeWitt
سلام
مشکل من مصرف زیاد و دمای بالای CPU فقط در این بازیه جوری که توی بنچمارکها دیدم حتی در بعضی از CPUهای خیلی قویتر مصرف و دمای پردازنده بازم بالا بود که بیشتر به نظرم به خاطر پورت ضعیف بازیه. توی بازی‌های مشابه چنین مشکلی رو کمتر دیدم
با توجه به اینکه The Last of Us Part 1 یه بازی خطی و غیر اوپن ورلده مصرف بالای CPU به نظرم غیر منطقیه. به عنوان مثال در Hellblade 2 با اون سطح و جزئیات بصری این مشکل رو نداشتم.
اتفاقا کار بازی خیلی درسته که از اکثر توان پردازنده داره استفاده می کنه و طبیعتا دماشم بالاتر می ره

اتفاقا این یعنی پورت خوب نه بد
بازی بده که فریم نده منابع سیستم هم بیکار باشن بازی که روی سیستم های های اند به زحمت اجرا می شد الان روی سیستم شما هم اجرا شده تمومشم کردید این یعنی خیلی کارشون درست بوده که تا این حد بازی رو بهینه کردن
ما یوبی شت داریم که بعد از 1000 تا پچ بازی با روز اولش فرقی نمی کنه سونی داریم که چند ماه بعد بازی هاش کاملا فیکس می شن
ضمنا بازی هایی که بیس PS3 دارن خیلی سخت برای پی سی پورت می شن مخصوصا لست که هنوزم درست روی RPCS3 اجرا نمی شه با کلی پچ و تنظیمات نه درست فریم می ده نه گرافیکش کاملا فیکس شده

• Like
Reactions: drak
سلام
خب مشخصا با cpuهای خیلی جدیدتر کمتر مشکل داره.
این مشکلی که داری شبیه حالتیه که وقتی که گلوگاه پیش میاد چون cpu ضعیف تر و قدیمی تر از کارت گرافیکته.
کارتت تو ماکزیمم حالت خودش کار نمیکنه ولی cpu تا خرخره میره زیر بار.

ولی آره در هر صورت این مشکل پورت و بهینه نبودنش بود که با cpuهای کمی قدیمیتر این مورد پیش میومد.
نمیدونم که با آپدیت درست شد یا نه.

دفعه بعد اگه به این مشکل خوردی راه حلش محدود کردن فریم به 60 یا کمتر تو بازیه.

سلام
بالاتر گفتم که، تو شرایط نرمال با قطعات منطقی یه همچین وضعیتیه:
Screenshot_3.png

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or