Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
چند سال منتظر بودم آرک مخصوص زورو ببینم. وقتی آرک وانو (سامورایی) شروع شد گفتم بالاخره نوبتش رسیده ولی واقعا ناامید شدم.
اول اینکه مبارزات زورو صرفا پر زرق و برق بود تا خلاقیتی توش باشه. مبارزات قدیمش واقعا جالب بود مثل مبارزش با mr.1 و kaku و غیره.
دوم اینکه اصلا داستانی از گذشتش یا یک خط داستانی مخصوص زورو ندیدم. البته ناگفته نماند زورو لحظات جالبی هم تو این آرک داشت مثل اون صحنه قمارخونه.
انصافا خوب بود دیگه.
به نظرم زورو جلوتر از لوفی لاو کید و بقیه ستاره این آرک بود و تقریبا همه کار کرد.
جایی که جلوتر از لوفی کید لاو جلوی ضربه کایدو رو گرفت یا ضربه ای که به خود کایدو زد.
خودت باید بهتر بدونی که دار و دسته کایدو هر کدوم یه لشگر حساب میشدن.

MV5BNzc0OTRmYWUtNjJiYS00MTdkLWJiYTUtY2I5NjMxMjFjYTI3XkEyXkFqcGdeQXVyMzUzMzgxNA@@._V1_.jpg
Spirited Away: Live on Stage - 2022​

سلام

امروز یه Stage Play دیدم...نمیدونم کسی اینجا علاقه ای به اینجور چیزها داره یا نه....ولی در هر حال آمدم که نظرم رو بگم....

224521.jpg
Spirited Away - 2001
Sen to Chihiro no Kamikakushi - 2001​

واقعاً نیازی به توضیح نیست که انیمه ی Spirited Away یکی از بهترین و خلاقانه ترین کارهای استاد میازاکی ساما هستش...و من دوستش دارم و قبل از اینکه این تئاتر رو نگاه کنم...رفتم یکبار دیگه انیمه رو نگاه کردم که با دقت تمام جزئیات هر دو کار رو با هم مقایسه کنم :)

شخصیت ها:
اول بگم که تئاتر اون تو 2 نسخه اجرا شده...که شخصیت چیهیرو و پیرزن جادوگر تو این دوتا اجرا با هم فرق میکنن.

اجرای اول Mone Kamishiraishi تو نقش چیهیرو و Romi Park در نقش پیرزن جادوگر

Mone Kamishiraishi.jpgRomi Park.jpg

اجرای دوم Kanna Hashimoto تو نقش چیهیرو و Mari Natsuki در نقش پیرزن جادوگر

Kanna_hashimoto_profile.jpgp10-ito-mari-natsuki-a-20180225.jpg

که من اجرای دوم رو دانلود کردم....البته خیلی دوست داشتم اجرا اول رو ببینم که Romi Park اون رو بازی میکنه...صداش رو خیلی دوست دارم...ولی خوب بعد از دانلود متوجه شدم که اون یکی اجرا رو دانلود کردم....
ولی زیاد هم بد نشد...چون بازیگر نقش پیرزن جادوگر خانم Mari Natsuki همون دوبلور تو خود انیمه هستش و دقیقاً با همون صدای انیمه کار رو عالی اجرا کرد....و از طرفی دیگه هم از بازیگر نقش چیهیرو Kanna Hashimoto چندتا فیلم Live-Action دیدم، مثل گینتاما تو نقش کاگورا و یا کینگدوم جای اون کله پرنده ای که اسمش رو یادم نیست رو دیدم و بازیش خوبه.

داستان:
بیس اصلی داستان که از روی انیمه هستش و من خدایش انتظار نداشتم تا این حد به داستان انیمه وفادار باشن....دقیقاً خود خود انیمه بودش....از دیالوگ ها بگیر تا فضاسازی اون با انیمه مو نمی زد و چون قبلش انیمه رو دیده بودم، دقیقاً برام روشن بودش که خدایش خیلی کار کردن. مدت اجرای تئاتر 2 ساعت نیم بودش که دمشون گرم فقط با یه استراحت...تمام کار رو یه با اون حجم دکور و گریم یه کله رفتن.

IMG_4335-3.jpgSpirited_Away_2-40b29997a74c4e89b6e0e6563bae17ea.jpg

به طور کلی ریتم داستان خوب بودش و خسته کننده نبودش...بخصوص یه سری تیکه های موزیکال و رقص داشت که خیلی خوب بودن که به جو مثبت و جذابیت کار اضافه کرده بود که دوست دارم برم دوباره نگاشون کنم....

گریم، طراحی لباس و دکور صحنه:
گریم، طراحی لباس ها و دکور صحنه همگی خوب بودش و من راضی بودم، بخصوص دکور اون که مرتب عوض میشد خیلی جالب بودش....و بنظرم در درآوردن ـش واقعاً کار سختی بوده...

Spirited-Away-1-1-768x461.jpgImage-12-1.jpg
chihiro-1-1.jpg

موسیقی:
موسیقی کار خوب بودش، اون پشت اجرای زنده داشتن و کارشون رو دوست داشتم

بازیگرها:
بازی ها خوب بودن، بخصوص نقش جادوگر و اون دختره لین که به چیهیرو کمک میکرد، بازیش خیلی خوب بودش

فقط هر وقت که هاکو رو میدیدم...یاد ایناروس تو یوزارسیف می افتادم :D و حالم بد می شود...خیلی هم از استایل بازی ـش خوشم نیومد.

Untitled.jpg

نظرکلی:
در کل بخوام بگم قشنگ معلوم بود که از جون دل مایه گذاشتن و از دیدنش لذت بردم...بخصوص اینکه شیفته ی شخصیت کائوناشی ـم....و سال هاست که چهره ی اون بکگراند سیستم و گوشیم ـه.

963553.jpg
تیزر Stage Play

Attachments

• chihiro-1-1.jpg
    chihiro-1-1.jpg
    537.4 KB · مشاهده: 2
آخرین ویرایش:
قسمت 1112 وانپیس بهترین قسمت کل انیمه و از بهترین اپیزود های انیمه ایی بود که در عمرم دیده بودم. کیفیت انیمیشن فضایی بود.
بعد از 25 سال بالاخره این قسمت رو داشتیم.

آخرین ویرایش:
---
حقیقتا گیر هایی که به انیمه وانپیس نشون میدید، بنظر من ایراد بنی اسرائیل است. حتی خود ریمیک هم بعید میدونم به این خوبی بتونه این قسمت های الان رو در بیاره‌. واقعا از همه لحاظ سنگ تمام گذاشتند!

---
حقیقتا گیر هایی که به انیمه وانپیس نشون میدید، بنظر من ایراد بنی اسرائیل است. حتی خود ریمیک هم بعید میدونم به این خوبی بتونه این قسمت های الان رو در بیاره‌. واقعا از همه لحاظ سنگ تمام گذاشتند!
وان پیس مشکل خاصی نداره. برای طرفدارهاش خوبه و برای بقیه هم overrated.
مثل همه انیمه‌های معروف دیگه. جوجو هم دقیقاً همین طوره.
یا حتی اگر بخوام بدون اغراق بگم ابرشاهکار بی‌بدیل و بی‌مثال، گوتی، موتی و مموتی، نوبل ادبیات متحرک، Hunter X Hunter هم همین طوره.

وان پیس مشکل خاصی نداره. برای طرفدارهاش خوبه و برای بقیه هم overrated.
مثل همه انیمه‌های معروف دیگه. جوجو هم دقیقاً همین طوره.
یا حتی اگر بخوام بدون اغراق بگم ابرشاهکار بی‌بدیل و بی‌مثال، گوتی، موتی و مموتی، نوبل ادبیات متحرک، Hunter X Hunter هم همین طوره.
متاسفانه هنوز افکار عمومی آمادگی پذیرش ضعف های هانتر رو نداره وگرنه درمورد اونم حرف زیاده :D یه رقمش اینه که همه چیز رو کاغذ پر از جزییات و ریزه کاری و پیچیدگیه ولی موقع پیاده سازی چندان فرقی با شونن های هم نسل خودش نداره و همه چیز ساده سازی میشه.
حتی خود ریمیک هم بعید میدونم به این خوبی بتونه این قسمت های الان رو در بیاره‌.
یاد این جملات موقع تموم کردن رابطه افتادم که میگن مثل من دیگه پیدا نمیکنی :-" در صورتی که طرف آرزوشه نفر بعدی مثل اون نباشه.
البته این قسمت جدیدشو دیدم، اون سکانسش انصافا چیز هیجان انگیز و خفنی دراومده بود. :D

متاسفانه هنوز افکار عمومی آمادگی پذیرش ضعف های هانتر رو نداره وگرنه درمورد اونم حرف زیاده :D یه رقمش اینه که همه چیز رو کاغذ پر از جزییات و ریزه کاری و پیچیدگیه ولی موقع پیاده سازی چندان فرقی با شونن های هم نسل خودش نداره و همه چیز ساده سازی میشه.:D

حرف رو بریز بیرون. بالاخره جامعه باید آماده پذیرش حرف بشه. از وان پیس هم نمی‌شد انتقاد کرد اما الان راحت فحش میدیم:>
هانتر هم در نهایت شونن ـه.
-----------
فصل جدید تاور شروع شده و من هنوز ندیدم.
منهوا هم که دوباره چند قسمت خوب داشته.
-----------
و مهم‌تر از همه! قسمت ۱۰۰۰ منهوای چینی شاهکار Rebirth Of The Urban Immortal Cultivator اومده. متاسفانه از قسمت 400 دراپ کرده بودم، الان قسمت ۱۰۰۰ رو دیدم اما حس نکردم ۶۰۰ قسمت رو نخوندم و داستان عین همون قسمت ۴۰۰ و حتی کل ۴۰۰ قسمت اول بود.

متاسفانه هنوز افکار عمومی آمادگی پذیرش ضعف های هانتر رو نداره وگرنه درمورد اونم حرف زیاده :D یه رقمش اینه که همه چیز رو کاغذ پر از جزییات و ریزه کاری و پیچیدگیه ولی موقع پیاده سازی چندان فرقی با شونن های هم نسل خودش نداره و همه چیز ساده سازی میشه.
766b0a3cd8aff196a11ea85ebd44ffcb.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or