Multi Platform Black Myth: Wukong

سازنده
Game Science
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Game Science Interactive Technology
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
Ef12XT_U4AEVxgc.jpg
بازی Black Myth: Wu Kong معرفی شد. عنوانی بر اساس دنیای معروف میمون شاه و Journey To The West که توسط استودیوی چینی Game Science در دست ساخت هست. ژانر بازی Action RPG بوده و به صورت تک نفره دنبال میشود. این عنوان توسط موتور گرافیکی UE4 در حال ساخت بوده و برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات از بازی:

◾ بازی در سبک سولزلایک و ساختاری نیمه‌ اوپن‌ورلد دارد
◾ سلاح اصلی بازی Golden Cudgel Staff است
◾ بازی سه حالت کمبت دارد:
Smash/Pillar/Thrust
◾ امکان ترکیب حرکات Light و Heavy Attack برای Combo زدن وجود دارد
◾ بازی دارای جادو و Spell است
◾ امکان تبدیل شدن به حیوان‌هایی همچون گرگ و ... وجود دارد
◾ ماموریت‌های فرعی شما را به سوی موجودات جدید و باس های مخفی میرساند
◾ ممکن است عنوان Black Myth Wukong دارای خریدهای درون‌ برنامه‌ای باشد!
◾ این عنوان در تابستان 2024 برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
صفحه استیم بازی فعال شد
LINK

تصاویر گرفته شده از دمو
IMG_20230820_153840_760.jpgIMG_20230820_153839_924.jpg
IMG_20230820_153840_022.jpgIMG_20230820_153840_443.jpg

آخرین ویرایش:
من قشنگ یادمه یک عده ده سال پیش میگفتند، اینا میخوان مونوپولی راه بندازند و با سیاست های خودشون همه این چیزا رو تبلیغ کنند. اونموقع یادمه مسخرشون میکردند یا فکر میکردن چرت و پرت میگند.

الان بجز نیتتندو تقریبا تمامی کمپانی های گیمینگ یا در این جهت ها حرکت می کنند، یا مجبورند که بشند.
حالا یک عده میگند مگه میشه زوری باشه؟ رئیس خود SBI یکی از حرفاش این بود، شما اگر دیدید رئسا و بقیه استدیو به خواسته های شما(گذاشتن لگبت یا باور های خودشون) توجه نمیکنند. حرفاتون رو به مارکتینگ استدیو بزنید و تا حد مرگ بترسونیدشون.(تهدید و ترس)

خود یکی از کله گنده های اینا گفته بود برای رعایت این سیاست ها باید از تمامی ابزار هایی که داریم استفاده کنیم. هرچقدر انکار کنیم، کاملا زورکیه!
حالا نکته جالب قضیه اینه که حتی تو امریکا هم صدای خیلیا در اومده. بدجور هم در اومده.
یعنی مثلا ویدیوهای Asmongold را میبینم من، خیلی شیک و‌ مجلسی میتوپه بهشون هر جایی که لازم باشه. و فقط هم این نیست.

انقدر دست دارن میبرن به طور واضح تو سری های مختلف و تغییرات آشکار و بی منطق میدن، که صدای خیلیا را در آورده . نکته مثبتی هم هست کلیت قضیه. چون خودشون هم بخوان نمیتونن اینجوری ادامه بدن. انقدر شورش کردن که کم کم همه دارن مقابلش می ایستن و احتمال زیاد در آینده نه چندان دور مجبور میشن محتوای های مزخرفشون را خیلی زیر پوستی تر بگنجونن.

اگر مدیری پیام بنده رو میبینه، محبت کنه به این پیشنهادم فکر کنه،

وارد هر تاپیکی که میشیم اخبار دنیایی ووک و lgbt داره بحث میشه و این مستقیما روی اعصاب گیمر ها اثر میزاره. مثلا بنده تا قبل از اخبار اخیر، نگاه مثبتی به این بازی داشتم ولی تو این دو صفحه اخیر مجدد میبینم بحث های حاشیه ای درباره اش داره مطرح میشه. محبت کنید یه قانونی یه شرایطی چیزی تعبیه کنید که تاپیک بازیا حداقل سالم بمونن. به قول یه عزیزی میگفت از وقتی فهمیده کارکتر اول celeste ترنس هست دست و دلش به بازی نمیره.

آقا جدای از بحث IGN و کثافت کاری هاش ویدئو رو نگاه کنید . از نظر تکنولوژی و گرافیک و اینا به چشم من که خیلی چیز مخوفیه خیلی گرافیک تمیزی داره منو یاد دموهای فوق خفن UE5 میندازه . به جز اون طراحی هنری بازی هم خیلی خیلی قشنگه اصلا موجودات یا باس ها یا ساختمون ها رو نگاه میکنم کیف میکنم انقدر قشنگ طراحی شدن . گیم پلی هم که مشخصه چیز سگیه . اگه واقعا کُلیت بازی و سناریو کمپینش هم خوب باشه فکر کنم امتیازات خیلی خوبی بگیره .

آقا جدای از بحث IGN و کثافت کاری هاش ویدئو رو نگاه کنید . از نظر تکنولوژی و گرافیک و اینا به چشم من که خیلی چیز مخوفیه خیلی گرافیک تمیزی داره منو یاد دموهای فوق خفن UE5 میندازه . به جز اون طراحی هنری بازی هم خیلی خیلی قشنگه اصلا موجودات یا باس ها یا ساختمون ها رو نگاه میکنم کیف میکنم انقدر قشنگ طراحی شدن . گیم پلی هم که مشخصه چیز سگیه . اگه واقعا کُلیت بازی و سناریو کمپینش هم خوب باشه فکر کنم امتیازات خیلی خوبی بگیره .

این بازی خیلی وقته دنبالشم؛ مدت زیادیه که در دست توسعه هست، ولی دقیقا از یک سال هایپشم و هر روز هم داره بدتر میشه! :(( :D

عجیب منتظرشم؛ اونم من که هیچوقت طرفدار بازی های که پشت سرهم باس رو به روت سبز میشه، نبودم!:D

به امید خدا، دی وان رو شاخشه!:D

هر ویدیوی که از گیم پلیش می بیینم، موهای دستم سیخ میشه!:D:x

دوستان سبکش چیه؟ مثل عناوین سولز لایک هست سختیش یا تو مایه های دویل می کرای هست؟ اصلا حالت سختی داره که بشه انتخاب کرد

IGN من باب مقاله ایی که منتشر کرده بیانه داده.
بزار اینطور بگم قشنگ دیوانگی و خریت در جوابیه خودشون مشخصه!

اومدن سر اینکه Game Science جوابی به اون مقاله ایی که منتشر کردند نداده, اونا رو سرزنش کردند که تقصیر ایناست حرفی نزدند.:|
آخرشم با پر رویی تمام گفتند ما که شخصیت مونث و مونث نما در دمو ندیدیم. عجب!:|

آخرین ویرایش:

IGN من باب مقاله ایی که منتشر کرده بیانه داده.
بزار اینطور بگم قشنگ دیوانگی و خریت در جوابیه خودشون مشخصه!

اومدن سر اینکه Game Science جوابی به اون مقاله ایی که منتشر کردند، نداده اونا رو سرزنش کردند که تقصیر ایناست حرفی نزنند.:|
آخرشم با پر رویی تمام گفتند ما که شخصیت مونث و مونث نما در دمو ندیدیم. عجب!:|
اوضاع خیلییییییی کمیدیه. اصلا میزان متوهم بودن و وضعیت ذهنی عجیب یه سری افراد را واقعا نمیشه فهمید.
ویدیوهای ری اکت آزمونگولد را که میبینم، هر پاراگرافی که میخونه، به تعداد نسخه هایی از بازی که میگه هر نفر باید برای حمایت از سازنده ها بخره اضافه میشه.
الان رو ده تاست :D

دوستان سبکش چیه؟ مثل عناوین سولز لایک هست سختیش یا تو مایه های دویل می کرای هست؟ اصلا حالت سختی داره که بشه انتخاب کرد
یه چیزی تو مایه های گاد آو وار عه. میتونی درجات مختلف سختی انتخاب کنی اما در کل باس هاش به نظر سخت تر از گاد آو وار میاد و به سولز لایک و اینا شبیه تره. اما در کل گیم پلی خیلی خفنی داره. باید بیاد ببینیم چه نمراتی میگیره و بازی از نظر داستانی چطوره.

• Like
Reactions: reza11
یه چیزی تو مایه های گاد آو وار عه. میتونی درجات مختلف سختی انتخاب کنی اما در کل باس هاش به نظر سخت تر از گاد آو وار میاد و به سولز لایک و اینا شبیه تره. اما در کل گیم پلی خیلی خفنی داره. باید بیاد ببینیم چه نمراتی میگیره و بازی از نظر داستانی چطوره.
فعلا با این شمشیری که IGN کشیده(و نصف سایت های گیمینگ) من امیدی به دل بستن، به نمرات بازی ندارم.

• Like
Reactions: Scαrface
اوضاع خیلییییییی کمیدیه. اصلا میزان متوهم بودن و وضعیت ذهنی عجیب یه سری افراد را واقعا نمیشه فهمید.
ویدیوهای ری اکت آزمونگولد را که میبینم، هر پاراگرافی که میخونه، به تعداد نسخه هایی از بازی که میگه هر نفر باید برای حمایت از سازنده ها بخره اضافه میشه.
الان رو ده تاست :D
Vote with your wallet

فکر میکنم قویترین راه حل ممکن در این اوضاع است.:D

فعلا با این شمشیری که IGN کشیده(و نصف سایت های گیمینگ) من امیدی به دل بستن، به نمرات بازی ندارم.
مهم نیست! ما بازی "خوب" در تاریخ گیمینگ نداشتیم که صرفا به دلایل غیر فنی نمره های خیلی پایین گرفته باشه سایتها و مجلات وقتی بی دلیل نمره پایین بدن اعتبارشون از بین میبرن

• Like
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• PXG
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or