Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
امروز بعد از سالها یه سر به قوری زدم دیدم به به چه امکانات خوبی گذاشتن ،همه کارا رو آسون کردن
میشه سنگ رو به چوب تبدیل کرد و بالاخره لول قوری رو بالا برد و همه جم هایی که از پچ 1.3 بقیه گرفتن و من هنوز نگرفتم رو بگیرم :>
ولی صبر میدم شاید بازم امکانات جدید اضاف کردن راحت تر شه :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
امروز بعد از سالها یه سر به قوری زدم دیدم به به چه امکانات خوبی گذاشتن ،همه کارا رو آسون کردن
میشه سنگ رو به چوب تبدیل کرد و بالاخره لول قوری رو بالا برد و همه جم هایی که از پچ 1.3 بقیه گرفتن و من هنوز نگرفتم رو بگیرم :>
ولی صبر میدم شاید بازم امکانات جدید اضاف کردن راحت تر شه :D
الان که شروع کنی یه دو سالی درگیری:-":D

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
بیخیال، هر کی با هر زبونی دوست داره بازی کنه:-"
انصافا حالا کاری ندارم که ژاپنی بهتره یا بقیه ولی وویس لاین های ایتو رو گوش بده انگلیسی کاملا مشخصه صداپیشه تلاش میکنه کلی احساسات وارد دیالوگ کنه یادمه خیلی هم عملکردش مورد تعریف واقع شد زمانی که ایتو ریلیز شد

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
همون 2b که صفحه قبل صحبتش بود.
Alpha توی بازی punishing gray raven
میکاسا تو انیمه attack on Titan
ویولت ،انیمه violet evergarden
الان دربارش تحقیق کردم به نظرم زمانی که هونکای استارریل اومد اونم بازی کن چون صداپیشه ی Female Trailblazer توی استارریل هم هست

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
انصافا حالا کاری ندارم که ژاپنی بهتره یا بقیه ولی وویس لاین های ایتو رو گوش بده انگلیسی کاملا مشخصه صداپیشه تلاش میکنه کلی احساسات وارد دیالوگ کنه یادمه خیلی هم عملکردش مورد تعریف واقع شد زمانی که ایتو ریلیز شد
ایتو و ساینو بنظرم انگلیسیشون بهتره.
ولی مثلا نینگوانگ و شنها تو نسخه انگلیسی کاملا شخصیتشون داغون شده و تبدیل به یه کاراکتر دیگه شدن.

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
ایتو و ساینو بنظرم انگلیسیشون بهتره.
ولی مثلا نینگوانگ و شنها تو نسخه انگلیسی کاملا شخصیتشون داغون شده و تبدیل به یه کاراکتر دیگه شدن.
قبول دارم مخصوصا ایتو . این مورد رو توی ردیت هم دیده بودم که بعضی از کاراکتر ها شخصیتشون عوض شده توی وویس انگلیسی من خودم توی وویس های ژاپنی تارتاگلیا رو دوست دارم ایاتو هم خیلی خوبه اکیرا ایشیدا هست اونو واقعا دوست دارم

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
829
اگه بلاکت کنم پیامات دیگه نشون داده نمیشن؟
کسی که بازی رو با صدا انگلیسی میره پیاماش رو نبینیم بهتره :-"
بهتره بازیو چینی گوش کنی چون سازنده هاش چینی هستن .اگه راست میگی
بنابراین انیمه ژاپنی نیست که بخوام ژاپنی گوش کنم.
همینجوری انگلیسی هم حرف میزنن باز باید بعضی موقع زیرنویس نگاه کرد و از دیدن صحنه محروم میشی.همین مونده بزارم رو ژاپنی که فقط چشمام رو زیر نویس باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر