PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
توروخدا بانو رو همینجوری به نام یه کاربر مشخص نزنید، ممنون میشم. بشخصه در مورد امیلی بلانت تنها کم‌کاری‌ای که تو زندگیم کردم این بوده که طرح صورتشو رو بدنم تتو نکردم:D
-------------
آقا این بروکلین ناین ناین واقعا این مدت تونست منو از افسردگی نجات بده. خیلی هم سعی میکنم پشت سر هم نبینمش، حیفه. با اینکه تا الان فصلای ۳ و ۴ اون تر و تازگی ۲ فصل اول رو نداشتن برام، ولی سریال یجوریه که راحت میبخشیش و ندید میگیری این قضیه رو :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,090
نام
مــاکــان
این 3-2 روز فرصت شد Andor رو دیدم.
بنظرم با اختلاف بهترین پروژه جنگ ستارگان تو این سالهای اخیر هست و قطعا بهترین سریال ساخته شده ازش.

از نویسندگی ، کارگردانی ، بازی بازیگرها ، دیالوگ های به یاد موندنی ، حتی جلوه های ویژه و...
واقعا خیلی خوب بود.
اصلا همچین انتظاری نداشتم

تا قبل دیدنش فکر میکردم بهتر از Mando نمیتونن بسازن و نهایتا یه چیزی تو همون مایه ها میشه ولی خب اشتباه میکردم.
اصلا جامعه هدفی که برای سریال انتخاب کردن هم خیلی جالبه ، زبان سریال خیلی جدی تر ، بزرگسالانه تر و بقولی دارک تر هست.
کلیت سریال هم با حال و روز این روزهای ما خیلی هماهنگ بود و از این بابت خیلی بیشتر باهاش ارتباط گرفتم.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
دادا چند تا مینی سریال هالیوودی باحال معرفی میکنی ریتم تند داشته باشن ترجیحا مث اسکویید گیم
اسکویید گیم که فکر کنم واسه فصل دوم برمیگرده...
یکی از مینی سریال هایی که دیدم اسمش sharp object بود و تازه ریتم تندی هم نداره ولی تو ژانر معمایی/جنایی هست و ازش راضی بودم.
یدونه دیگه هم دیدم در رابطه با تایم تراول که توش جیمز فرانکو بود...اونم ریتم تندی نداشت که هیچی خیلی هم درام بود...اونم راضی بودم.
یدونه دیگه دیدم بنام teacher یا the teacher ... در رابطه با رابطه ی یه معلم با شاگردشه...
اونم جالب بود و فکر کنم یهمقدار اروتیک هم بود.
Black Mirror مینی سریال نیست ولی هرقسمتش یه داستان با بازیگرای متفاوتی داره.
بشدت درگیرکننده و تاثیرگزار بود برام و طبیعتا همه اپیزودهاش عالی نیستن ولی همیشه جزو گزینه های پیشنهادیم هست به بقیه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
دادا چند تا مینی سریال هالیوودی باحال معرفی میکنی ریتم تند داشته باشن ترجیحا مث اسکویید گیم

Show Me a Hero
Sharp Objects
Mad Dogs
John Adams
Band of Brothers
The Pacific
Queen's Gambit
Seven Seconds
Waco
Mare of Easttown
The Paitent
The Outsider
Generation Kill
We Own this City
Gracepoint

آخرین ویرایش:

adin00

کاربر سایت
Nov 18, 2022
4
سلام
دوستان سریال های کنسل شده به نظرتون ارزش دیدن داره ؟ سریال کنسل شده یعنی دارای پایان بندی نیست ؟

بهترین سریال کنسل شده که ارزش بالای دیدن رو داره میشه معرفی کنید ؟

Rolet

کاربر سایت
Apr 30, 2014
66
خب ما تو صنعت سریال سازی فقط دو نفر داریم که روایت های متافیزیکی خوراکشونه یکی دیمن لندلوف و یکی هم عزیزی که دارک و 1899 رو ساخته
تو نصف روز 1899 رو بینج کردم و از نظر اتمسفر و موسیقی و بازیگری درجه یکه
تا اواسط سریال هم به زیبایی روایت میشه اما متاسفانه پایان بندی درست حسابی نداره و اینجا با منتقدها همنظرم و باید بگم عادلانه این سریال رو تحویل گرفتن و نمراتی که بهش دادن (7-6) سزاوارشه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
اقا زبون ارجینال سریال المانیه؟از یه جا گرفتم همش انگلیسی بود
انکودر psa بگیر...

سلام
دوستان سریال های کنسل شده به نظرتون ارزش دیدن داره ؟ سریال کنسل شده یعنی دارای پایان بندی نیست ؟

سلام
سریال کنسل شده لزوما به این معنی نیست که پایان ناقصی داره...
سریال timeless توی فصل اول قرار بوده کنسل بشه ولی بهش یه فرصت داده میشه واسه فصل دوم ولی تو فصل دوم نمراتش حتی از فصل اولم کمتر میشه و دیگه اینبار شبکه nbc کنسلش میکنه...
فکر کنم بعدش میان یه پایان دوساعته واسش میسازن...
خودم شخصا هم خود سریال رو دوست داشتم هم اون پایانش رو...
Freaks and Geeks هم بعد یه فصل کنسل شد ولی یجورایی آخرش رو هم میشه تموم شده در نظر گرفت و هم اینکه همون یه فصل تو خاطره ها موندگار شد.

خب ما تو صنعت سریال سازی فقط دو نفر داریم که روایت های متافیزیکی خوراکشونه یکی دیمن لندلوف و یکی هم عزیزی که دارک و 1899 رو ساخته
تو نصف روز 1899 رو بینج کردم و از نظر اتمسفر و موسیقی و بازیگری درجه یکه
تا اواسط سریال هم به زیبایی روایت میشه اما متاسفانه پایان بندی درست حسابی نداره و اینجا با منتقدها همنظرم و باید بگم عادلانه این سریال رو تحویل گرفتن و نمراتی که بهش دادن (7-6) سزاوارشه
نمیدونم منظورت از "پایان بندی" چیه ولی بنظرم فصل دومی هم درکار باشه...
دارک هم فصل یک خیلی مخوف بود! ولی هرچی بیشتر جلو رفت، فلسفی تر و چسناله طور تر شد!

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
از کجا بگیرم؟

دانلود سریال Dark فصل 3

فصل اولش PSA نیست ولی زبونش آلمانیه...ولی فصل دوم و سومش PSA هست.
معمولا تو سایتی نسخه x265 بزارن psa هست...همین سایتی که معرفی کردم معمولا psa میزاره.
انکودر خوبی که کیفیت عالی در کنار حجم مناسب داره...لااقل واسه من که تو تی وی 22 اینچ فول اچ دی میبینم...کیفیت رو ببینی فکر میکنی 1 گیگ حجمش باشه ولی میبینی 180 مگ بیشتر نیست :D

• Like
Reactions: KINGF

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام

بعضی‌شون نه و بعضی‌شون خوب هست

Sneaky Pete
Low Winter Sun
Tell Me You Love Me
Master of Horror
Southland
Num3rs
Boss

• Like
Reactions: adin00

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟