عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
دیگه همه ی بازی ها روی هارد استاتر می گیرن برای همین در یک حرکت انقلابی رفتم 3 عدد اس اس دی 2 ترابایتی خریدم در مجموع الان 11 ترابایت ssd دارم 40 ترابایت هارد
البته قاعدتا نمی شه همشون همزمان به سیستم زد اما m.2 الان 4 تاش متصله که اگر مادربرد جدید رو نمی فروختم 5 تا هم می شد استفاده کرد
View attachment 264274
View attachment 264275
View attachment 264276
اگر اطلاعات کافی راجب اس اس دی ندارید مدل های بالا جز تاپ ترین و بهترین ها از هر لحاظی بسته به قیمتشون هستن من البته الان دیگه 980 معمولی به نسبت قیمتش پیشنهاد نمی دم
چرا 2 تا مدل 4 ترای XPG S40G نخریدی؟!، SSD رو هم که نمیشه تا ته پرش کرد و اینجوری فضای تلف شده هم خیلی زیاد میشه، مشکل وصل کردن به مادربرد این همه SSD هم هست

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
چرا 2 تا مدل 4 ترای XPG S40G نخریدی؟!، SSD رو هم که نمیشه تا ته پرش کرد و اینجوری فضای تلف شده هم خیلی زیاد میشه، مشکل وصل کردن به مادربرد این همه SSD هم هست
S40 از لحاظ پرفورمنس ضعیف تر از ایناس ضمن اینکه گرون تر از 2 تا اس اس دی هم می شد
SSD باید 10 درصدش خالی بمونه تا تریم درست بتونه کارش انجام بده پس فرقی نمی کنه چه سایزی می خرید 10 درصدش همیشه باید خالی بمونه از طرفی حدود 10 درصد هم فضا فرق میزان اعلامی گیگابایت هست یعنی 2 ترا همیشه حدود 1.8 هست سر همون مباحث تبدیلات عملا 20 درصد هر حافظه ای شما ندارید
البته برای هارد ها هم 10 درصد خالی موندن پیشنهاد می شه اما مشکل ساز دیگه نمی شه فقط پرفورمنسش به شدت کاهش پیدا می کنه دفرگمنت هم کند یا بعضا با مشکل رو به رو می شه

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
S40 از لحاظ پرفورمنس ضعیف تر از ایناس ضمن اینکه گرون تر از 2 تا اس اس دی هم می شد
من خودم دنبال مدل 4 ترا بودم همین مدل میخواستم بخرم و بذارم کنار یه SDD دو ترای دیگه ای که دارم و یه هارد 3 ترا سیگیت هم دارم بندازم بره خیلی صداش آزار دهنده اس
بین GAMMIX S11 pro و S40 اگه بخوایم به عنوان یه درایو ثانویه گیم استفاده کنیم در عمل تفاوت کارایی محسوسی وجود نداره الان مدل 4 تراش توی کانال 9 تومنه، مدل های 2 ترابایت S11 هم دور و بر چهار پنج تومن (البته قیمتا خیلی مختلفه)
حالا اگه شما زیر 4 تومن خریدید که بله به صرفه تر بوده

545.JPG 545.JPG

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein me

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
من خودم دنبال مدل 4 ترا بودم همین مدل میخواستم بخرم و بذارم کنار یه SDD دو ترای دیگه ای که دارم و یه هارد 3 ترا سیگیت هم دارم بندازم بره خیلی صداش آزار دهنده اس
بین GAMMIX S11 pro و S40 اگه بخوایم به عنوان یه درایو ثانویه گیم استفاده کنیم در عمل تفاوت کارایی محسوسی وجود نداره الان مدل 4 تراش توی کانال 9 تومنه، مدل های 2 ترابایت S11 هم دور و بر چهار پنج تومن (البته قیمتا خیلی مختلفه)
حالا اگه شما زیر 4 تومن خریدید که بله به صرفه تر بوده

View attachment 264509View attachment 264511
من نقدهاشونم دیدم s11 pro با اختلاف بهتره کلاکنترلر بهتریم داره حرارت کمتریم تولید می کنه
مدل 2 ترا الان 4 تومنه با گارانتی که دو تاش می شه 8 تومن بازم 1 تومن ارزون تر می شه
کلا s11 pro یا sx8200 pro جز بهترین ssd های دنیا برای گیمینگ هستن
HYDuLBKM7SaCE4uNwRBTmC-1200-80.png.webp

QN8a2QXQqsc7XhvE8gzpnW-1200-80.png

اینم بگم sx8200 ساخت چین هست اما S11 ساخت خود تایوان هست هر چند دقیقا یکی هستن
کلا قیمت این ssd در ایران مفته از امازون بخرید بدون مالیات 5 تومن در میاد اینجا با 5 سال گارانتی تعویض 4 تومنه مفته
علت این ارزونیم اینکه در ایران مردم اکثرا سطح اطلاعاتشون خیلی کمه به خاطر اینکه سطح مطالعشون کمه یعنی یک چیزی که باب می شه همه می رن سمت اون چیز الان توی ssd کلا سامسونگ باب هست همه باید سامسونگ بخرن برای همین برندهای دیگه عملا مشتری نداره قیمتش حتی از خریدشم کمتر می شه که البته موقعیت خوبی برای افرادی هست که با محصولات اشنا هستن ssd سامسونگ یک زمانی بهترین بود الان خیلی برندهای دیگه در همون حد یا حتی بهترم محصول تولید می کنن adata این مدل چیپ هاش برای شرکت ژاپنی توشیبا هست که محصولات این شرکت اوج کیفیت هست
یا همین واتر کولینگ الان باب شده واتر 360 بهش میان 3 تا دیگه فن اضافه می کنه فکر می کنن کاراییش بهتر می شه
اما در بهترین حالت هیچ فرقی نمی کنه و در اکثر موارد بدترم می شه علتشم کاملا علمیه و اضافه کردن هر فنی باید حساب شده باشه و در مسیر هم دیگه نباشه اگر همچنین چیزی کارایی داشت خود شرکت ها بی شعور نبودن مدل 6 فنه نزنن حتی یک شرکتم ندیدم یک مدل 6 فنه داده باشه بیرون

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
یک بروزرسانی کوچک :D تغییر فنهای ترمال تک به لیان لی

View attachment 264263

photo_2022-09-08_15-04-58.jpg

سنسور پنل هم اضافه کردم و دیگه تکمیل شد (فعلا :D)
هر دیواس قدیمی تبلت گوشی موبایل و... رو می تونید از طریق نرم افزار Aida تبدیل به سنسور پنل کنید

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
جا نداره پی اس ۵ و اون یکی اسپیکر رو بزارم رو میز وگرنه میزاشتمشون...
شرمنده یکم شخلته و بی نظم هست بزودی درستش میکنم😆
چند تا چیز جالب
۱ همه پلتفرم ها رو AMD سوار شدن
۲ همه پلتفرم ها SSD M2 پر سرعت دارن حتی رو پی اس ۴ پرو هم SSD نصب کردم
۳ همه پلتفرم ها قابلیت پخش 4k دارن ولی مانیتورم ۱۰۸۰ هست
خواستم یک مانیتور خوب در حد ۱۴ میلیون بگیرم دیدم یکم دیگه بزارم روش تلویزیون QLED بخرم 😆🤥

Attachments

• IMG_20220825_183947.jpg
    IMG_20220825_183947.jpg
    377.4 KB · مشاهده: 167

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
دوستان ببخشید اینجا میپرسم
سیستم از لیون سفارش دادم 7 روزه هنوز به مرحله اسمبل نرسیده هنوز از طرفی هم نگرانم بعد اسمبل هنگام ارسال تو پست براش مشکلی پیش بیاد چون هرچه قدر هم کیس رو محکم ببندن محیط داخل کیس باز هست و قطعات تکون میخورن

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
دوستان ببخشید اینجا میپرسم
سیستم از لیون سفارش دادم 7 روزه هنوز به مرحله اسمبل نرسیده هنوز از طرفی هم نگرانم بعد اسمبل هنگام ارسال تو پست براش مشکلی پیش بیاد چون هرچه قدر هم کیس رو محکم ببندن محیط داخل کیس باز هست و قطعات تکون میخورن
لیون کامپیوتر خیلی خیلی کند هست

اما نگران تکون خوردن قطعات نباش هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد
من خیلی سیستم از این شهر به اون شهر هم فرستادم هم تحویل گرفتم هیچ چیز نمیشه
ضمن اینکه بسته بندی های لیون خیلی حرفه ایه و کیس رو سفارسی میزارن جای مطمئن باربری

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
می دونم در حال حاضر، موقعیت مناسبی نیستش برای گذاشتن عکس از سیستم جدیدم.
برای دوستان علاقه مند به سخت افزار کامپیوتر، گفتم شاید همچنان جالب باشه.

CPU: Intel Core i9 12900KS
Custom Water Loop: Corsair Rad. XR7 480MM - 4x QL 120 RGB - Corsair XC7 RGB Pro - Corsair XD5 RGB Pump
Board: ASUS ROG Z690 Apex
RAM: G.SKILL Trident Z5 2x16GB DDR5 6400 Mhz CL32
GPU: GIGABYTE RTX 4090 Gaming OC
SSD1: SAMSUNG 980 PRO 2TB
PSU: EVGA SuperNOVA 850 G3
Case: Fractal Design Define 7 XL
Fan Controller: Corsair Commander Pro
Monitor: Samsung Odyssey G70A 28" 4K 144Hz
Headset: RAZER Blackshark V2 Pro
Keyboard: Logitech-G G613
Mouse: Logitech-G G604 + G440 Hard pad
Webcam: Razer Kiyo Pro 1080P@60fps
Microphone: Blue Yeti X

یک سری بنچمارک بعدا میذارم از RTX 4090.

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
می دونم در حال حاضر، موقعیت مناسبی نیستش برای گذاشتن عکس از سیستم جدیدم.
برای دوستان علاقه مند به سخت افزار کامپیوتر، گفتم شاید همچنان جالب باشه.

CPU: Intel Core i9 12900KS
Custom Water Loop: Corsair Rad. XR7 480MM - 4x QL 120 RGB - Corsair XC7 RGB Pro - Corsair XD5 RGB Pump
Board: ASUS ROG Z690 Apex
RAM: G.SKILL Trident Z5 2x16GB DDR5 6400 Mhz CL32
GPU: GIGABYTE RTX 4090 Gaming OC
SSD1: SAMSUNG 980 PRO 2TB
PSU: EVGA SuperNOVA 850 G3
Case: Fractal Design Define 7 XL
Fan Controller: Corsair Commander Pro
Monitor: Samsung Odyssey G70A 28" 4K 144Hz
Headset: RAZER Blackshark V2 Pro
Keyboard: Logitech-G G613
Mouse: Logitech-G G604 + G440 Hard pad
Webcam: Razer Kiyo Pro 1080P@60fps