PlayStation Uncharted : Legacy of Thieves Collection

سازنده
Iron Galaxy
تاریخ انتشار
January 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-Featured-image.jpg

لحظاتی پیش بلاخره سونی در رویداد Playstation Showcase 2021 که هم اکنون در جریان هس به شایعات پایان داد و با انتشار ویدیویی از عنوان محبوب Uncharted 4 نسخه ی PC و PS5 بازی رو تایید کرد . پورت بازی توسط استودیو Iron Galaxy انجام میشه و طبق اطلاعات منتشر شده بازی در اوایل سال 2022 و بروی هر دو پلتفرم Epic و Steam قابل دسترس خواهد بود .

ویدیو معرفی :

سیستم پیشنهادی :

Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-PC-requirements.png

آخرین ویرایش:

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
چرا انقدر استقبال از بازی کم بوده به نسبت بازیای قبلی؟

View attachment 275454
شاید نزدیکی به عرضه کالاف و تجمع زیاد بازیها باعثش باشه و به مرور گذر زمان جبران بشه و فروش خودش رو بکنه

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
شاید واقعا عدم پورت 3 نسخه تاثیر گذاشته
کل شخصیت پردازی ها در نسخه های قبلی بود واقعا کار عجیبیه
والا به نظر من این که 3 نسخه نیومدن بهترین کار ممکنه بوده جدای بحث گرافیک این 3 نسخه به شدت منسوخ شده هستن از نظر مکانیک و گیم پلی نسخه 1 که واقعا منسوخ شده هست و صرفا به عنوان نوستالژی شاید لذت بخش باشه برای کسی که سال ها پیش بازی کرده باشه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
والا به نظر من این که 3 نسخه نیومدن بهترین کار ممکنه بوده جدای بحث گرافیک این 3 نسخه به شدت منسوخ شده هستن از نظر مکانیک و گیم پلی نسخه 1 که واقعا منسوخ شده هست و صرفا به عنوان نوستالژی شاید لذت بخش باشه برای کسی که سال ها پیش بازی کرده باشه
من دو سه سال پیش بازی کردم و طوری نیست که بگی قابل بازی نیستن.
بنظرم میشد یکم روش دست بکشن و حداقل با 30 دلار کالکشن سه گانه بدن.
هرکیم میخرید پیشاپیش می دونست چیه
خیلیا ازجمله خودم دوست دارن بدونن نیتن کیه از کجا اومده؟! اصلا من بخاطر همین GOD بازی نکردم همینطوری موند

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
من دو سه سال پیش بازی کردم و طوری نیست که بگی قابل بازی نیستن.
بنظرم میشد یکم روش دست بکشن و حداقل با 30 دلار کالکشن سه گانه بدن.
هرکیم میخرید پیشاپیش می دونست چیه
خیلیا ازجمله خودم دوست دارن بدونن نیتن کیه از کجا اومده؟! اصلا من بخاطر همین GOD بازی نکردم همینطوری موند
تو کالکشن دستی کشیده بودن و اگر قرار بود بازم کاری کنن کلا باید 3 نسخه رو remake میکردن که منطقی نیست اتفاقا این که نیتن کیه و از کجا میاد تو شماره 4 بهش پرداخته میشه و تا اونجایی که یادم میاد تو 3 نسخه قبلی اشاره ای به گذشته نیتن نداره.

• Like
Reactions: Taha75

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
تو این چنروزی که فرصت داشتم بازی رو تموم کردم .همون حس و حال و تازگی که سال 2016 برای اولین بار انجامش دادم رو برام تداعی کرد . بعد از گذشت 6 سال همچنان گیم پلی و گرافیک بازی جذاب و لذتبخشه . اینقدر روی جزییات و ریزه کاریای این بازی اون زمان کار شده که بعد از گذشت این همه سال همچنان از هر لحاظ میتونه جزو Top 10 بازیای اخیر باشه ! این نشون میده که صنعت گیم تو این سالها چقدر عقب گرد داشته که بازی 2016 همچنان حس متفاوت بودن رو نسبت به بازیای روز دیگه میده . پورت بازی هم جای هیچ حرف و حدیثی رو باقی نذاشت و محصول نهایی با کیفیتی رو روی PC دیدیم . در کل از خریدم کاملا راضی ام و دست سونی و ناتی رو به گرمی میفشارم :D

از اونجایی که فن سرسخت Action / adventure و عناوین 3rd person هستم حیفم اومد بازی رو حروم کنم و رو مانیتور 2k انجامش بدم . کیس رو جم کردمو آوردم تو سالن و رو Oled65 تمومش کردم . نکته جالب اینه که یسری از تکسچرها و جزییات تو مانیتورهای سایز پایین و 2k اصن دیده نمیشن ! تو اینروزا بنظرم خرید یه oled سایز بالا خیلی خیلی مهمتر از خرید یه سری لوازم جانبی PC و ارتقاهای بعضا سطحی سخت افزاری بخاطر 4 فریم بیشتر گرفتن هستش . مثلا صندلی گیمینگ 20 تومنی به چه درد میخوره آخه ؟ :D منم تو این فکرم که مانیتورو رد کنم بره برا اتاقمم یدونه Oled بگیرم .

چنتا شات رندوم از بازی گرفتم بنظر جذاکه !

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
خب اولین آپدیت بازی هم منتشر شد به حجم ۲.۵ مگابایت:
Our First Patch Is Live! :: UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection General Discussions
Our First Patch Is Live!
Patch v1.1 is live! Here are the details:
  • General stability & performance improvements
  • Updated mouse control to use raw input data
  • Removed frame rate dependency for mouse camera sensitivity
  • Updated HDR option to be grayed out instead of hidden when HDR support is not detected or enabled via Windows
  • Improvements to motion blur visibility
NOTE: Motion blur’s effectiveness decreases at higher frame rates.

NOTE: We are investigating a solution for users with older CPU’s that do not meet the necessary levels of AVX support. Stay tuned for more information.

NOTE: To confirm the patch was successfully installed, verify that your game version number is v1.1.20381
مثل این که چیزایی که تو فضای مجازی در مورد motion blur و مشکلات نشونه گیری با موس گفته شده بود حقیقت داشته و پیاز داغش زیاد نشده بود و جدی گرفته شده! امیدوارم دفعه بعد یه مقدار بزرگ سالانه تر رفتار کنن بعضی کاربرها.
به هر حال، آپدیت رو چک کردم، و mouse acceleration رو درست کردن و بالاخره حذف شده، ولی از اونطرف حساسیت رو حسابی کم کردن و حتی با حساسیت ۱۰۰ تنظیمات بازی و بالاترین dpi موس هم باید دوبار کل موس پد رو طی کنی تا ۱۸۰ درجه زاویه دوربین رو تغییر بدی! الان این پچ نیاز به یه پچ دیگه داره تا اگر مشکل جدیدی پیش نیاد کنترل موس درست بشه. خسته نباشن واقعا:D
FloweryCoordinatedDogfish-size_restricted.gif

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
تو این چنروزی که فرصت داشتم بازی رو تموم کردم .همون حس و حال و تازگی که سال 2016 برای اولین بار انجامش دادم رو برام تداعی کرد . بعد از گذشت 6 سال همچنان گیم پلی و گرافیک بازی جذاب و لذتبخشه . اینقدر روی جزییات و ریزه کاریای این بازی اون زمان کار شده که بعد از گذشت این همه سال همچنان از هر لحاظ میتونه جزو Top 10 بازیای اخیر باشه ! این نشون میده که صنعت گیم تو این سالها چقدر عقب گرد داشته که بازی 2016 همچنان حس متفاوت بودن رو نسبت به بازیای روز دیگه میده . پورت بازی هم جای هیچ حرف و حدیثی رو باقی نذاشت و محصول نهایی با کیفیتی رو روی PC دیدیم . در کل از خریدم کاملا راضی ام و دست سونی و ناتی رو به گرمی میفشارم :D

از اونجایی که فن سرسخت Action / adventure و عناوین 3rd person هستم حیفم اومد بازی رو حروم کنم و رو مانیتور 2k انجامش بدم . کیس رو جم کردمو آوردم تو سالن و رو Oled65 تمومش کردم . نکته جالب اینه که یسری از تکسچرها و جزییات تو مانیتورهای سایز پایین و 2k اصن دیده نمیشن ! تو اینروزا بنظرم خرید یه oled سایز بالا خیلی خیلی مهمتر از خرید یه سری لوازم جانبی PC و ارتقاهای بعضا سطحی سخت افزاری بخاطر 4 فریم بیشتر گرفتن هستش . مثلا صندلی گیمینگ 20 تومنی به چه درد میخوره آخه ؟ :D منم تو این فکرم که مانیتورو رد کنم بره برا اتاقمم یدونه Oled بگیرم .

چنتا شات رندوم از بازی گرفتم بنظر جذاکه !

بازی که گرافیکش اصلا یه چیز عجیب غریبیه بنظرم همون 2016 هم فک برانداز بود الانم روی 4K یه Reshade هم روش بزنی از اکثر بازیهایی که تو 2-3 سال اومدن خیره کننده تره گرافیکش. تازه لست آف آس 2 خیلی بهتر از اینه اینکه روی PC چه شکوهی پیدا کنه گرافیکش بماند. :D
مثلا این 2 رو من گرفتم (حجم عکسها زیاده):

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
بازی که گرافیکش اصلا یه چیز عجیب غریبیه بنظرم همون 2016 هم فک برانداز بود الانم روی 4K یه Reshade هم روش بزنی از اکثر بازیهایی که تو 2-3 سال اومدن خیره کننده تره گرافیکش. تازه لست آف آس 2 خیلی بهتر از اینه اینکه روی PC چه شکوهی پیدا کنه گرافیکش بماند. :D
مثلا این 2 رو من گرفتم (حجم عکسها زیاده):

کیوان reshade رو زیاد نیستم . یجاهایی تاریک میشه و یجاهایی هم گرافیک و تکسچرا مصنوعی دیده میشن ' البته این نظر منه کلا با انگولک نیستم :D ( البته رو یه سری بازیا میشینه )

تو این بازیایی که من تو این 4/5 ساله تو اون سایز انجام دادم هیچکدومشون از لحاظ گرافیکی بپای red dead 2 نرسیدن . اصن انگار تابلوعه نقاشی گذاشتی جلوت . forza هم رنگ و لعاب خوب و جذابی داشت . اما تجربه یه بازی به طرز عجیبی موند تو ذهن من که شاید فکرشم نکنی . بعیدم هس تا سالها بازی بتونه این تجربه رو برام بوجود بیاره . اونم Resident evil 2 بود . اصن محشری بود !! دلیلشم اینه که Oled ها رنگ مشکی رو به طرز وحشتناکی چندین برابر رنگای دیگه بهتر و واقعی تر نشون میدن . resident evil 2 هم وقتی با لیان تو اتاقای تاریک میرفتی و چراغ قوه رو میگرفتی میدیدی همه جا سیاهه و تو یه نور توی اون سیاهی انداختی ' دیگه تصور کن چقدر میتونه لذتبخش و البته ترسناک باشه ! res8 هم با وجود گرافیک خیره کننده و داستان زیباش بازم نتونست اون حس رو برام بوجود بیاره . چون فضای بازی کلا روشن بود . لعنتی دوباره وسوسه شدم نصبش کنم :D:D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
کیوان reshade رو زیاد نیستم . یجاهایی تاریک میشه و یجاهایی هم گرافیک و تکسچرا مصنوعی دیده میشن ' البته این نظر منه کلا با انگولک نیستم :D ( البته رو یه سری بازیا میشینه )

تو این بازیایی که من تو این 4/5 ساله تو اون سایز انجام دادم هیچکدومشون از لحاظ گرافیکی بپای red dead 2 نرسیدن . اصن انگار تابلوعه نقاشی گذاشتی جلوت . forza هم رنگ و لعاب خوب و جذابی داشت . اما تجربه یه بازی به طرز عجیبی موند تو ذهن من که شاید فکرشم نکنی . بعیدم هس تا سالها بازی بتونه این تجربه رو برام بوجود بیاره . اونم Resident evil 2 بود . اصن محشری بود !! دلیلشم اینه که Oled ها رنگ مشکی رو به طرز وحشتناکی چندین برابر رنگای دیگه بهتر و واقعی تر نشون میدن . resident evil 2 هم وقتی با لیان تو اتاقای تاریک میرفتی و چراغ قوه رو میگرفتی میدیدی همه جا سیاهه و تو یه نور توی اون سیاهی انداختی ' دیگه تصور کن چقدر میتونه لذتبخش و البته ترسناک باشه ! res8 هم با وجود گرافیک خیره کننده و داستان زیباش بازم نتونست اون حس رو برام بوجود بیاره . چون فضای بازی کلا روشن بود . لعنتی دوباره وسوسه شدم نصبش کنم :D:D
ریشید کلا یه چیز سلیقه‌ای هست و خیلی کارها میشه باهاش کرد من روی اکثر بازیها ریشید میزنم سلیقه خاص خودم رو هم دارم و ریشیدهای دیگران رو استفاده نمیکنم و خودم تنظیمات و همه چی رو انجام میدم تا باب میل خودم باشه گاهی اوقات 2 ساعت ور میرم به ریشید تا باب میلم در بیاد اون بازی. مثلا من جاهای تاریک واقعا دوست دارم تاریک باشه آخه چه معنی میده میری تو یه اتاقی که هیچ منبع نوری نیست روشنش کنه بعد کاراکتر هم چراغ قوه روشن میکنه در حالیکه همه چی پیداست خیلی مضحکه.:D به همین خاطر مثلا من ریشیدهام یکی از ویژگیهاش همین تاریک بودن جاهایی هست که باید تاریک باشه من حال میکنم ولی خب یکی هم میاد میگه زیادی تاریکه من چیزی نمیبینم دیگه همه چی به سلیقه برمیگرده.:D از موضوع دیگه زیادی خارج میشه وگرنه الان از ریشیدهایی که زدم روی بازیهای مختلف کلی عکس ردیف میکردم.:D

تلویزیون OLED هم ندارم تست نکردم فقط شنیدم رنگها توش خیلی خوبه.:D ولی خب مانیتورم مانیتور رده بالا هست مانیتور پرچمدار ایسوس تو رزولوشن 2K ـه یکی از دوستام خودش تو کار تلویزیونه مانیتور من رو دید خیلی خوشش اومده بود.

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
ریشید کلا یه چیز سلیقه‌ای هست و خیلی کارها میشه باهاش کرد من روی اکثر بازیها ریشید میزنم سلیقه خاص خودم رو هم دارم و ریشیدهای دیگران رو استفاده نمیکنم و خودم تنظیمات و همه چی رو انجام میدم تا باب میل خودم باشه گاهی اوقات 2 ساعت ور میرم به ریشید تا باب میلم در بیاد اون بازی. مثلا من جاهای تاریک واقعا دوست دارم تاریک باشه آخه چه معنی میده میری تو یه اتاقی که هیچ منبع نوری نیست روشنش کنه بعد کاراکتر هم چراغ قوه روشن میکنه در حالیکه همه چی پیداست خیلی مضحکه.:D به همین خاطر مثلا من ریشیدهام یکی از ویژگیهاش همین تاریک بودن جاهایی هست که باید تاریک باشه من حال میکنم ولی خب یکی هم میاد میگه زیادی تاریکه من چیزی نمیبینم دیگه همه چی به سلیقه برمیگرده.:D از موضوع دیگه زیادی خارج میشه وگرنه الان از ریشیدهایی که زدم روی بازیهای مختلف کلی عکس ردیف میکردم.:D

تلویزیون OLED هم ندارم تست نکردم فقط شنیدم رنگها توش خیلی خوبه.:D ولی خب مانیتورم مانیتور رده بالا هست مانیتور پرچمدار ایسوس تو رزولوشن 2K ـه یکی از دوستام خودش تو کار تلویزیونه مانیتور من رو دید خیلی خوشش اومده بود.
کلا ریشد برای مانیتورهای ips tn هست که کنتراست با یکنواختی مشکی خیلی پایینی دارن تا تصاویر از حالت مرده خارج بشن یکم رنگ و لعاب بگیرن اما بازم بهتره زمان بذارید براش با سلیقه خودتون کالیبره ش کنید طوری که اغراق امیز هم نشه که دلو بزنه
تلویزیون یکی از مزیت هاش همین تنظیمات زیادش برای کالیبره کردن هست و یکی دیگش اینکه با ریموت می شه سریع دستکاریشم کرد برای هر بازی هر چند من همیشه کلی زمان می ذارم یک چیز ایده ال در میارن که توی همه جا عالی جواب می ده حتی ps vita هم با یک نرم افزار کالیبره کردم عالی شد هر چند کار کردن باهاش خیلی سخت و حرفه ای بود

• Like
Reactions: Taha75 and Vesemir

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,640
نام
طاها
نشونه گیری با موس یجوریه راحت نیست
Lock on Aiming (همچین چیزی هست) اول بازی خاموشش کن . من هیچ مشکلی نداشتم و خیلی هم از نشونه گیری و شوتینگ بازی لذت بردم که در کمتر بازی این حس رو داشتم . مخصوصا هد شات کردن
.
.
.
.
/// وقتی که رد دد 2 بازی می کردم دائما توقف می کردم و از محیط بازی و گرافیک فنی و هنری تواما تعجب می کردم و واقعا فک برانداز بود . دیگه در مورد هیچ بازی اینجوری نشدم تا به آنچارتد روی کامپیوتر رسیدم . واقعا شاهکاره گرافیکش . توی جنگل های هند به اوج می رسد . واقعا بازی های ناتی داگ و راک استار 6 7 سال از زمان خودشون جاوتر هستند . لست 1 ریمیک خیلی تعریفشو شنیدم . اون روی کامپیوتر چه شود الله اکبر ///

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
بازی رو تموم کردم و باید بگم God of war همچنان تنها بازی پی سی ریلیز سونی هست که شایسته هایپ هاش بوده...

اساسا به نظر می رسه تنها کسایی که کارشون رو درست انجام دادن، بچه های گرافیک و طراح محیط ناتی داگ، و تیم بازاریابی سونی باشن...

تو این بازی هیچ کاری نمیشه کرد جز بالا پایین رفتن و پریدن از دیوار و سخره و مواجه شدن با تکنیک های تعلیق منسوخ شده اسپیلبرگی!!! وقتی بعد از 100 بار شکستن شاخه و صخره، منتظر بار 101 هستین، آنچارتد شما رو ناامید نمیکنه!! و اونقدر تکرار میشه که حالت تهوع به آدم دست میده!!!

البته گیم پلی تهی بازی المانهای دیگه ای هم داره: یه سیستم مبارزات تن به تن لش و نچسب که هر از گاهی مجبورید تحملش کنید... یه شوتینگ و مخفی کاری سطحی که حتی بعد از پیدا کردن قلقش اصلا ارضا کننده نیست...

این بازی کاری کرد که بارها هوس کنم یکی از نسخه های تامب رایدر رو به جاش بریزم از اول برم... با این که فن اونها هم نیستم...

داستان: ریلی؟؟؟ یعنی به نظرتون داستان بازی ارزش صحبت داره؟؟؟؟

ولی گرافیک: بازی فوق العاده خوش گرافیکه. و مهمتر از اون کاریه که با این گرافیک کردن. صحنه ها و محلهایی که به تصویر کشیده میشه، به معنی واقعی کلمه بی نظیر و حیرت انگیز هستن. بعد از این همه سال بازی کردن، با محیطها و مناظری مواجه شدم که برام کاملا تازه بودن و مشابهشون تو هیچ گیم دیگه ای پیدا نمیشه. علاوه بر این، جزئیات هر چیزی که تو بازی وجود داره با چشم و روح آدم بازی میکنه...

تو قسمت قبرستون کشتی ها، چند دقیقه همینطوری فقط داشتم منظره رو نگاه می کردم

بعد از این بازی، الان بیشتر از همیشه منتظر تجربه The last of us هستم...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر