Multi Platform Prince of Persia The Sands of Time Remake

ci3t_ehk4qvkwkae-spx.jpg

Title: Prince of Persia The Sands of Time Remake
Developer: Ubisoft Mumbai & Pune
Publisher: Ubisoft
Release Date: 21 Jan 2021
Platforms: PC, Xbox1, PS4
System Requirements: NA
Meta Score: TBD

خوب باز هم یوبی دست رَد به شایعات نزد و اولین ریمیک توی پرونده کاری یوبیسافت معرفی شد. این بازسازی فقط شامل نسخه اول سه‌گانه خواهد بود و با قیمت 40 دلار (!!!) در تاریخ 21 ژانویه سال 2021 عرضه خواهد شد. ساخت بازی 2 سال هست که شروع شده و توسط 2 تا از استودیوهایی کوچک یوبی در کشور هند در حال ساخت هست که تا قبل از این به عنوان کمک با تیم‌های سازنده بازی‌هایی همچون Steep و Just Dance همکاری کردن! (واقعا ممنون از یوبی بابت اینهمه اهمیتی که به این IP و این شخصیت داده)

• برای ساخت بازی از خالق سری آقای Jordan Mechner هم نظرخواهی شده و ایشون در مراحل اولیه ساخت نقش داشتن.
  • سینماتیک‌های بازی مجددا با Motion Capture بازسازی شده‌اند
  • از صداپیشه اصلی Prince مجددا برای صداگذاری استفاده شده است.
  • تغییراتی در سیستم دوربین و مبارزات داده شده تا به استانداردهای امروزی نزدیک‌تر بشه
  • این بازسازی از موتور بازی سازی Anvil استفاده می‌کنه
تصاویر منتشر شده:

آخرین ویرایش:

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
@Akiba

View attachment 230003

برای من بهترین نسخه و ایرانی ترینش همین نسخه بود که متاسفانه دیگه ادامه پیدا نکرد ، امیدوارم این ریمیک در خور نسخه اصلی باشه و خاطرات ما از شن های زمان رو خراب نکنه.

پ.ن : امیدوارم تو بلک فرایدی امثال دی ال سی Epilogue این نسخه هم تخفیف بخوره تا بالأخره اونم بخرم .

پ.ن 2 : چه شیمی خوبی در آورده بودن بین Prince و شاهدخت الیکا :x ، این سری که دارم رو وان میرمش همه دیالوگ هاشون رو مو به مو گوش می‌کنم و چقدر خوب و بجاست صحبت هاشون.
آقا چرا اسکین رو عوض کردی ؟ اسکین اصلی بازی فوق العاده اس ، حیف اون اسکین پر جزئیات نبود ؟ :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
View attachment 230037

روی ما اعضای فرقه این تهدیدات تأثیری نداره! B-)
آخ آخ آخ ...
این کاتسین هایپ داره و Hidden One و این حرفا!
ولی از اونطرف جناب میره تو کلوسیوم زرت زرت مسابقه میده:p

کلا هیچیش هیدن وان نبود:p بعدیا هم که بدتر جاده خاکی:-"

• Like
Reactions: ArMaN458

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
برای من هیچ قسمتی مث WW نمیشه ، حتی هیچ گیمی مث WW نمیشه ، بازی ب حدی محشر بود ک هنوز لحظه ب لحظه بازی رو یادم هست، اول ک بازی رو پسر عمم برام اورد و ماه محرم بود و روز قبل از تاسوعا ، همون لحظه بازی رو ریختم و وقتی وارد بازی شدم حس کردم زندگیم دگرگون شده :D منوی بازی ک خوفناک بود کات سین بازی فوقاالعاده بود موسیقی ک هنوزم بهش گوش میدم و محشششششره هنوز و اما میرسیم ب گرافیک و گیمپلی ، واقعا نمیتونم اصلا توصیفشون کنم هنوزم هیچ بازی نتونسته اینجوری منو میخکوب کنه پای خودش ، مرحله اول توی کشتی وقتی ک از بادبان با شمشیر میومد پایین من ارضای روحی میشدم، ترکیب حرکات شمشیر ، استفاده از محیط و حرکت های ترکیبی .... همه و همه برا من حکم ی معجون بود ک WW هنوز توی تاپ 3 عمرم هست، در کل برای من POP : WW ی طرف قرار میگیره و بقیه اکشن ادونچر های تاریخ هم ی طرف ، نکته غم انگیز اینجاست ک WW رو یوبیسافت ساخته ک الان فقط داره اشغال سر هم میکنه.

پرنس 2008 هم من خیلی خوشم اومد بنظرم اگه تنوع دشمن ها بالا بود خیلی شاهکار میشد دیگه :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,540
نام
Mehrdad
برای من هیچ قسمتی مث WW نمیشه ، حتی هیچ گیمی مث WW نمیشه ، بازی ب حدی محشر بود ک هنوز لحظه ب لحظه بازی رو یادم هست، اول ک بازی رو پسر عمم برام اورد و ماه محرم بود و روز قبل از تاسوعا ، همون لحظه بازی رو ریختم و وقتی وارد بازی شدم حس کردم زندگیم دگرگون شده :D منوی بازی ک خوفناک بود کات سین بازی فوقاالعاده بود موسیقی ک هنوزم بهش گوش میدم و محشششششره هنوز و اما میرسیم ب گرافیک و گیمپلی ، واقعا نمیتونم اصلا توصیفشون کنم هنوزم هیچ بازی نتونسته اینجوری منو میخکوب کنه پای خودش ، مرحله اول توی کشتی وقتی ک از بادبان با شمشیر میومد پایین من ارضای روحی میشدم، ترکیب حرکات شمشیر ، استفاده از محیط و حرکت های ترکیبی .... همه و همه برا من حکم ی معجون بود ک WW هنوز توی تاپ 3 عمرم هست، در کل برای من POP : WW ی طرف قرار میگیره و بقیه اکشن ادونچر های تاریخ هم ی طرف ، نکته غم انگیز اینجاست ک WW رو یوبیسافت ساخته ک الان فقط داره اشغال سر هم میکنه.

پرنس 2008 هم من خیلی خوشم اومد بنظرم اگه تنوع دشمن ها بالا بود خیلی شاهکار میشد دیگه :D
آخ آخ گفتی منو ww..
یادش بخیر چه راك های خفنی داشتن sot و ww.. چه فضای خفنی برای فایت ها به وجود میاوردن..

گاداسمك I stand alone هم كه.. دورانی داشتیم با اینا..

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد

رو دست پرنس ww دیگه بازی تو این سبک نیومده و نخواهد آمد مطمئنا جز تاپ 10 عمر گیمریمه همه چیزش محشر بود از داستانش و اون خط زمانی نامنظمش گرفته تا شخصیت هاش و گیم پلی محشرش فکر نکنم گیم پلی هیچ بازی تو این سبک تا این حد منو راضی کرده باشه اصلا من وقتی برای اولین بار پلی می دادم وقتی این همه تفاوت تو گیم پلی ww نسبت به sot دیدم اصلا شوکه شدم خشونتش ارضا کننده بود که متاسفانه تو t2t خشونت به صورت اسفناکی از بازی حذف شد و چقدر حس بدی داشت که سازنده هاش با این شاهکار مثل یه بچه سر راهی برخورد کردن و جوری نقد میشد که انگار یه اثر معمولیه(دلیلش هم تغییر تم و موزیک بازی بود که از اون حالت کلاسیک هزار و یک شبی خارج شده بود )
هر چقدر اون سه گانه معرکه بود نسخه 2008 معمولی بود و شخصا حوصله منو سر می برد

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
حرف نسخه ۲۰۰۸ شد باید اعلام کنم که بازی از نظر گیم پلی و مبارزات خوب بود ولی تنوع مبارزات دشمنان و ... کم بود . و از این نظر تکراری میشد . ولی از نظر پلتفورمینگ واقعا عالی بود همینطور با داشتن داستان عالی گیرایی لازم ایجاد میکرد همینطور گرافیک فنی و هنری خیلی خوب کار شده بود .

این بازی به زمان خودش یه بازی نو اورانه و جدید بود.

اگر ادامه پیدا میکرد میتونست به شدت از هر نظر گسترش پیدا کنه و به یک مجموعه یا سه گانه تبدیل بشه ‌‌ .

yaser_h2018

کاربر سایت
Feb 24, 2019
171

واسه منم هیچکدوم نسخه ww نشد
این تنها بازی ای بود که تو هر سه درجه سختی بازیشو تموم کرد فکرکنم مجموعا هفت بار تمومش کردم
من اولین بار نسخه ۲ رو بازی کردم بعدش نسخه ۳ بعدش نسخه یک 🤣🤣🤣
یادش بخیر سی دی نسخه ۲ بازی کلی خش افتاد با خمیر دندون و هر چیزی بود نصبش کردم
بعدا دیگه نشد بالاخره بازیشو وقتی تفریحی یه جای دیگه رفتیم مسافرت یه جا گیر آوردم خریدم یادش بخیر
مثل الان نبود اراده کنیم بشه دانلود کرد🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
همچنان خبری نیست . حدس من اینه که بازی با یه تریلر جدید که نشون بده بازی نسبت به تریلر های قبل پیشرفت کرده دوباره رو نمایی میشه یا اینکه کلا کنسل میشه .

• Like
Reactions: blak

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
ساخت بازی به استودیو مونترال یوبی سافت واگذار شده .
جدی جدی یوبی یکی از راحت ترین کارای ممکن رو تو Development Hell گیر اندخت 8-|
خبر خوبی بود و میشه انتظار تغییرات بیشتر در گیمپلی و گرافیک رو داشت ولی اینکار توصعه بازی رو طولانی تر میکنه و ممکنه حالا حالا ها خبری از بازی نشه و حتی احتمال کنسل شدن و فراموش شدن بازی در صورت طولانی شدن بیش از حد وجود داره .

• Like
Reactions: u.s.a and Justiciar

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
دقیقا دو سال از زده شدن این تاپیک میگذره و یوبیسافت کاری با ما کرد که خود من به همون نسخه نسل هفتی دولپرای سابق راضیم تا این سکوت خبری و احتمال بالای کنسل شدن بازی=((

View attachment doc_2022-09-12_01-22-23.mp4

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر