Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,583
نام
Alireza
ساینو گرفتم خوشبختانه.
یکم داره پیچیده میشه شخصیت های بازی.باید برست بزنیم بعد داخل برست اسکیلشو تا اون علامت چشم بکشه دشمنا رو؟
حالا نمیدونم برم برای ونتی یا اسلحه ساینو یا کاندنس با سیو برای بنر بعدی.نظرتون چیه؟
اگه کازوها نداری بنظرم بزن برا ونتی ولی اگه داری نگه دار برا ناهیدایی، اسکاراموشی چیزی. :>

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
ساینو گرفتم خوشبختانه.
یکم داره پیچیده میشه شخصیت های بازی.باید برست بزنیم بعد داخل برست اسکیلشو تا اون علامت چشم بکشه دشمنا رو؟
حالا نمیدونم برم برای ونتی یا اسلحه ساینو یا کاندنس با سیو برای بنر بعدی.نظرتون چیه؟
مبارکه :x
سرور اروپا بودی؟ اگر آره ، من شب ها 12به بعد که نت اوکی میشه، تا ساعت 2 هستم
سوسک خواستی تشریف بیار :D

اینم نقشه ش:-"

uax601jfxmq91.png

فقط هنوز نتونستم جلو برم و فقط سوسک های قرمز در دسترسه:-" (البته امروز فکر نکنم سوسک داشته باشم... از فردا برمیگردن :D )

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355

View attachment 274265

فقط هنوز نتونستم جلو برم و فقط سوسک های قرمز در دسترسه:-" (البته امروز فکر نکنم سوسک داشته باشم... از فردا برمیگردن :D )
همه ساینو گرفتن الان نمیدونم برای زدن ویش هام و ۵۰ ۵۰ بردن سر بنر ژانگلی خوشحال باشم یا برای باختن سر بنر ساینو و نرسیدن به پیتی ناراحت باشم

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835

View attachment 274265

مرسی،حتما،البته هنوز خودم کویر رو باز نکردم،و اصلا سوسک ندارم،اخه اینقدر ایونت و ماموریت هست و نت قطع،کی میشه رفت بازی کرد اخه،قبلا از این پچ تا بعدی،همه رو انجام میدادیم،بیکار
هم بودیم اخراش،الان سر هر پچ باقیمونده های قبلی هم اضافه میشه،انگار دور تند کردن ایونت و ماموریت ساختن بازیو

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
همه ساینو گرفتن الان نمیدونم برای زدن ویش هام و ۵۰ ۵۰ بردن سر بنر ژانگلی خوشحال باشم یا برای باختن سر بنر ساینو و نرسیدن به پیتی ناراحت باشم
در هر حالتی برای گرفتن ژانگ لی خوشحال باش:D هم خودش شخصیت دلنشینیه ، هم ساپورت ها ناامید نمیکنند کلا :-"
انشاالله ساینو هم میگیری:D

مرسی،حتما،البته هنوز خودم کویر رو باز نکردم،و اصلا سوسک ندارم،اخه اینقدر ایونت و ماموریت هست و نت قطع،کی میشه رفت بازی کرد اخه،قبلا از این پچ تا بعدی،همه رو انجام میدادیم،بیکار
هم بودیم اخراش،الان سر هر پچ باقیمونده های قبلی هم اضافه میشه،انگار دور تند کردن ایونت و ماموریت ساختن بازیو
آپدیت 3 - 3.1 - 3.2 البته یک هفته کوتاه تر در نظر گرفته شدن که برگردیم سر برنامه(سر طولانی شدن بنر آیاکا، میخوان جبران بشه:-" )
جدا از این محیط جدید همیشه طول میکشه! همون اینازوما هم جزیره دومش رو فکر کنم خیلی طول کشید که اوکی کردم وضعیتش رو:-"
تا مپ کامل پاکسازی بشه و سرمون خلوت بشه شاید تا 3.4 اینا طول بکشه... البته با این وضع نت که هیچی... :| هنوز ایونت رو شروع هم نکردم:|

---

اینم شسته رفته ش:-"

2022-10-03_23-57-15.png

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
در هر حالتی برای گرفتن ژانگ لی خوشحال باش:D هم خودش شخصیت دلنشینیه ، هم ساپورت ها ناامید نمیکنند کلا :-"
انشاالله ساینو هم میگیری:D

آپدیت 3 - 3.1 - 3.2 البته یک هفته کوتاه تر در نظر گرفته شدن که برگردیم سر برنامه(سر طولانی شدن بنر آیاکا، میخوان جبران بشه:-" )
جدا از این محیط جدید همیشه طول میکشه! همون اینازوما هم جزیره دومش رو فکر کنم خیلی طول کشید که اوکی کردم وضعیتش رو:-"
تا مپ کامل پاکسازی بشه و سرمون خلوت بشه شاید تا 3.4 اینا طول بکشه... البته با این وضع نت که هیچی... :| هنوز ایونت رو شروع هم نکردم:|

---

اینم شسته رفته ش:-"

View attachment 274291
هروقت میرم باس ویکلی از داشتن ژانگلی خوشحال میشم 😂آره انشالله بتونم ساینو بگیرم . بیلد ساینوت هم خیلی خوبه فقط چون سلاحش داری اگه مستری ۳۰۰ بتونی برسی بهت خیلی کمک میکنه . راستی برنامه دارم اسکارا بگیرم تو هم اسکارا میگیری ؟

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
داخل یکی از مراسم ها داخل چین با سازنده ها صحبت کردن اونا هم گفتن قراره محتویات جدیدی اضافه کنن که اون بازی کارت تازه اولشه دانجن های ۱۰ نفره با سختی خیلی بالاتر اضافه میکنن بعد از پچ فونتین دیگه هیچ کدوم از کاراکتر های قبلی تغییری نمیکنن و از پچ فونتین به بعد قراره کاراکتر های جدیدی با مکانیک های کاملا جدید و نو داشته باشیم که گیم پلی رو تغییر میدن و احتمالا سلاح جدید هم داشته باشیم که خیلی خوبه 👌😎

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
هروقت میرم باس ویکلی از داشتن ژانگلی خوشحال میشم 😂آره انشالله بتونم ساینو بگیرم . بیلد ساینوت هم خیلی خوبه فقط چون سلاحش داری اگه مستری ۳۰۰ بتونی برسی بهت خیلی کمک میکنه . راستی برنامه دارم اسکارا بگیرم تو هم اسکارا میگیری ؟
حقیقتا زیاد دیگه حس درگیری با بیلد ساینو رو ندارم:-" یعنی خوبه و برای بهتر شدن شانس زیادی میطلبه :D

شاید مثلا دامین آرتیفکت رایدن رو برم که یه چیز درست درمون برای اون جور کنم...هنوزم خیلی بیخوده بیلدش:D ( و همه باهاش میترکونند اینجا :-" )
شاید اصلا کندس فعلا آپ کنم بیارمش تو تیم world map :D

اسکارا رو بعید میدونم...حالا گیم پلیش بیاد ببینیم چی میشه:-"
ولی کاراکترهایی که حتما میخوام دحیه و الهیثم هستن
ولی شاید شانسم رو روی بنر ناهیدا هم امتحان کنم:-" اما... از بنر دحیه میترسم اونجوری که نکنه نرسم:( (بنر سلاح تارتاگلیا و یایه همزمان هم خیلی جذابه! ولی بی خیال:-" )

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
اتفاقا همین دیشب داشتم راجع به RAID فکر میکردم که شاید بشه به بازی اضافه کرد با یسری مکانیزم های خاص
احتمالا تو اون دانجن های 10 نفره یه هیلر که خوب بیلد شده باشه خیلی نیاز میشه :bash:
--
احتراما کسی اینجا با PS5 بازی میکنه ؟ سرعت لود شدنش چجوریه ؟
من با PS4 PRO بازی میکنم مدتی که طول میکشه دامین لود بشه رو میتونی بینش ازدواج کنی بچه دار شی بعد بچتو شوهر بدی -__-

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اتفاقا همین دیشب داشتم راجع به RAID فکر میکردم که شاید بشه به بازی اضافه کرد با یسری مکانیزم های خاص
احتمالا تو اون دانجن های 10 نفره یه هیلر که خوب بیلد شده باشه خیلی نیاز میشه :bash:
--
من با PS4 PRO بازی میکنم مدتی که طول میکشه دامین لود بشه رو میتونی بینش ازدواج کنی بچه دار شی بعد بچتو شوهر بدی -__-
سرعت لودینگ عالی شده:D
رو PS4 آره همین وضع بود... همیشه هم پشت در دامین جا میموندیم تو co op :))

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
حقیقتا زیاد دیگه حس درگیری با بیلد ساینو رو ندارم:-" یعنی خوبه و برای بهتر شدن شانس زیادی میطلبه :D

شاید مثلا دامین آرتیفکت رایدن رو برم که یه چیز درست درمون برای اون جور کنم...هنوزم خیلی بیخوده بیلدش:D ( و همه باهاش میترکونند اینجا :-" )
شاید اصلا کندس فعلا آپ کنم بیارمش تو تیم world map :D

اسکارا رو بعید میدونم...حالا گیم پلیش بیاد ببینیم چی میشه:-"
ولی کاراکترهایی که حتما میخوام دحیه و الهیثم هستن
ولی شاید شانسم رو روی بنر ناهیدا هم امتحان کنم:-" اما... از بنر دحیه میترسم اونجوری که نکنه نرسم:( (بنر سلاح تارتاگلیا و یایه همزمان هم خیلی جذابه! ولی بی خیال:-" )
کندس خیلی خوبه انصافا هیچیش به یک کاراکتر ۴ ستاره نمیخوره من نمیدونم چجوری ۴ ستارش کردن. دحیه هم ۳.۵ مباد خیالت راحت میگیریش . منم هیثم. اسکارا . بایژو و کاوه و دجاجیت کلا هرچی مرد هست رو میگیرم احتمالا اولین کاراکتر زنی هم که ویش بزنم و بگیرم فالکلورس باشه (هایدرو ارکان )

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
hw4f0df9scw51.jpg
اینم اولین کاراکترهایی که طبق اون مصاحبه قراره گیم پلی مبارزه و کیت رو کلا عوض کنن ( لنی و لنیت) به این صورت هم هست که دوتاشون یک کاراکتر هستن یعنی ویش که میزنین دوتاشون باهم میگیرین اسکیل و برست جداگانه ایی دارن و در عین حال اسکیل و برستشون باهم پیوند خورده و دکمه ی تگ هم دارن کلا خیلی چیز جالب و جدیدی هستن

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
کندس خیلی خوبه انصافا هیچیش به یک کاراکتر ۴ ستاره نمیخوره من نمیدونم چجوری ۴ ستارش کردن. دحیه هم ۳.۵ مباد خیالت راحت میگیریش . منم هیثم. اسکارا . بایژو و کاوه و دجاجیت کلا هرچی مرد هست رو میگیرم احتمالا اولین کاراکتر زنی هم که ویش بزنم و بگیرم فالکلورس باشه (هایدرو ارکان )
احتمالا یا ساختار خوبی نتونستن برای کندس جور کنند، یا صرفا میخواستن 4*ها رو ببرن بالا...
به قولی اولین 4* آب بعد از لانچه :|
به هیچ طریقی تو ورلد مپ نمیتونه کمکی باشه برای ساینو؟ :)) :D
هیل نمیده؟ :-"

من فکر کنم بین مردها(بادی تایپ دیلوک اینا) بایژو تنها کسی باشه که علاقه خاصی بهش ندارم:-" مگر اینکه تو گیم پلی چیز دیگه ای از خودش نشون بده:D
دجاجیت ایده ای ندارم... کاوه هم، 4* نیست؟ آخه 4تا دندرو 5* زیاد میشه دیگه تو یک سال:-"

---

گوبا ناهیدا مشکل اینکه برستش فقط رو خودش جواب میده حل شده و الان میتونه ساپورت هم باشه...
ولی قابلیتی که امروز برام جذاب بود این بود که... میتونه ذهن npcها رو با اسکیلش بخونه:-"

---

لیلا توی اسکیلش که شیلد میزنه بی حرکت میشه؟ :| یه جوری بود انیمیشنش انگار در حالت سکون قرار میگیره:|
یا من اشتباه نمودم؟ :-"

---

در مورد محتوا گفتی
من یه جا دیگه خوندم که گویا قصد خاصی برای یک ایونت ثابت و چالشی مثل ابیس ندارن، چون گویا برای ملت سخته:|

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
یه حسی میگه بایژو قابلیت زنده کردن مرده ها یا اهلی کردن دشمنا رو داشته باشه :bash:

candace درسته که دمیج ها رو باف میکنه و میتونه خیلی بدرد بخور باشه
ولی من تو تست باهاش بازی کردم و از شدت خسته کننده بودنش فوت کردم و مردم

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,583
نام
Alireza
تو PS5 من معمولا زودتر همه تو کوآپ لود میشم، تلپورت از Waypoint ها هم معمولا کمتر ۵ ثانیه طول میکشه حتی از فواصل بسیار دور.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر