Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
با دیدن BCS، متوجه می شوید که چه قدر والتر وایت در خلق اثر هنری «مایک» و «گاس» تِر زده!:D

دوستان Ozark رو هم تموم کردم.چی پیشنهاد میدهید برادران؟یه سریال که گیرا باشه.هیجان هم داشته باشه چه بهتر.جوری که بخوام واقعا دنبال کنم.

Person of Interest

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,421
نام
مسلم
در حد خود Breaking bad هست؟
به نظر خودم از برکینگ بد بهتره با اینکه بخش دادگاهش پررنگ تر از بخش کارتل هست. برکینگ بد من یکمی وسط هاش خسته شدم و یه مدت وقفه انداختم :D

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
با دیدن BCS، متوجه می شوید که چه قدر والتر وایت در خلق اثر هنری «مایک» و «گاس» تِر زده!:D
سلام
باور کن از فصل اول تا الان در تمام لحظاتی که این سریال رو می‌دیدم به همین موضوع فکر میکردم!

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,702
یه سریالی میخوام بگم ولی لطفا باهام برخورد فیزیکی نکنید :D
سریال this is us که امروز هم قسمت آخرش پخش میشه.میدونم اینجا 90 درصد پسر جوون یا نوجوون هستید و این سبک سریال رو دوست ندارید احتمالا،ولی اگه مثل من دیگه 40 سالگی داره بهتون نزدیک میشه و یا خدای نکرده مثل من غم از دست دادن یکی از اعضای خانواده رو پشت سر گذاشتید حتما نگاه کنید واقعا سریال خوبیه و نمره 8.7 هم داره.ولی بدرد تینیجری که تازه اول زندگی هست نمیخوره

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
سریال this is us که امروز هم قسمت آخرش پخش میشه.میدونم اینجا 90 درصد پسر جوون یا نوجوون هستید و این سبک سریال رو دوست ندارید احتمالا،ولی اگه مثل من دیگه 40 سالگی داره بهتون نزدیک میشه و یا خدای نکرده مثل من غم از دست دادن یکی از اعضای خانواده رو پشت سر گذاشتید حتما نگاه کنید واقعا سریال خوبیه و نمره 8.7 هم داره.ولی بدرد تینیجری که تازه اول زندگی هست نمیخوره
چه عجب یه جا اسمی از این سریال شنیدم :D سه فصلشو دیدم واقعا عالی بود ولی من توی همون 18-19 سالگی دیدمش و نیازی نیست 40 ساله باشی ازش لذت ببری :-"
--------------
3 قسمت از prehistoric planet هم پخش شده جا نمونین اگر استارت نزدید :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
داداش برخورد فیزیکی چیه :D.من یک و نیم فصلشو دیدم بعد یه مشکلاتی پیش اومد نتونستم ادامه بدم
سریال فوق العاده خوش ساخت و زیباس. بازی زن و شوهر عالیه (اسمشون یادم رفته)
درکل خودمم حتما دوباره نگاهش میکنم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,702
داداش برخورد فیزیکی چیه :D.من یک و نیم فصلشو دیدم بعد یه مشکلاتی پیش اومد نتونستم ادامه بدم
سریال فوق العاده خوش ساخت و زیباس. بازی زن و شوهر عالیه (اسمشون یادم رفته)
درکل خودمم حتما دوباره نگاهش میکنم
نمیدونم گفتم شاید جوون هستید این چیزا دوست ندارید :D

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
نمیدونم گفتم شاید جوون هستید این چیزا دوست ندارید :D
جوون که نیستیم بالای 30 سالمونه :D ولی بنظرم از اون سریال هاس که اکثرا باهاش حال میکنن (چون چند نفری میشناسم که دیدن و همه نظر مثبت داشتن)

• Like
Reactions: hamid_barca

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
سلام!
شما به نظرم سریال Six Feet Under رو هم ببین!
از اون جواهرهای کمتر دیده شده است!
محصول HBO، حوالی ابتدی 2000s؛ هم‌دوره The Sopranos و The Wire. از اون درجه‌یک‌های بی‌نظیر.
من this is us رو ندیدم؛ ولی میدونم اینا نزدیکن بهم. درام خانوادگی در بالاترین نقطه اوج.
پشیمون نمیشی! یکی از بهترین پایان‌های تاریخ تلویزیون رو هم داره به نظرم.

six-feet-under-serie-tv.jpg

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,702
سلام!
شما به نظرم سریال Six Feet Under رو هم ببین!
از اون جواهرهای کمتر دیده شده است!
محصول HBO، حوالی ابتدی 2000s؛ هم‌دوره The Sopranos و The Wire. از اون درجه‌یک‌های بی‌نظیر.
من this is us رو ندیدم؛ ولی میدونم اینا نزدیکن بهم. درام خانوادگی در بالاترین نقطه اوج.
پشیمون نمیشی! یکی از بهترین پایان‌های تاریخ تلویزیون رو هم داره به نظرم.
اتفاقا همون موقع ها چند قسمتش دیدم بعد اونی که ازش dvd میخریدم بقیه اش نداشت یا هنوز زیرنویس نشده بود(یادم نیست دقیقا) منم دیگه به کل یادم رفته بود تا الان که شما گفتی.حتما دانلودش میکنم ممنون

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
کسی that 70s show رو دیده؟
قبلا یبار رفته بودم سمتش ولی بعد چند قسمت دراپش کردم...
الان دوباره رفتم سمتش و همین الان فصل اول رو تموم کردم، سریالِ تقریبا خنده دار و خوبیه تا اینجا...اول فصل خیلی خوب بود، وسطاش یه مقدار افت کرد ولی آخرش جبرانش کرد.
کارکتر "اریک" یمقدار منو یاد "مورتی" میندازه، هم نقشش هم صداش.

بشر واقعا موجود عجیبیه! از یچی خوشش نمیاد...بعد یه مدت نظرش عوض میشه و ازش خوشش میاد:|

• Like
Reactions: farzad_angel

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
سونی سریال های زیر رو تایید کرده:
Horizon از Netflix
God of War از Amazon
و یک شوء از Gran Turismo در تلویزیون

----
سیاست میلک حداکثری.
سر اون آنچارتد بعد از این همه تاخیر و بالا پایینی که کلا خراب کردن ولی خوب اینا فقط پول براشون مهمه. از روی اینا چیزی بسازن فن ها هم که هر افتضاحی سونی بسازه به هر حال می رن پول خرج می کنن می بینن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر