.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
خانه پوشالی رو ببینی، میگرخی! گات هم بماند؛ بیش از اندازه در تاپیکش مورد عنایت قرار دادیم.
خانه پوشالی فقط 2 فصل دیدم
گات هم تعریف آخرین قسمتشو زیاد شنیدم که توهین به شعور مخاطب بوده
کلا یه دلیلی که با سریال حال نمیکنم این پایان بندی های آبکیشه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
این پروپکانی که برای دیدن سریال اوزارک این چند صفحه به راه افتاده خیلی بیش از اندازست

پایان فقط دکستر , توهین به شعور مخاطب بود
کدوم دکستر ؟ سریال اصلی یا new blood . البته فکر می کنم منظورتون سریال اصلی بود . چون پایان سریال اصلی توهین به شعور مخاطبه . اما پایان new blood چک افسری تو گوش بیننده است :))

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
کدوم دکستر ؟ سریال اصلی یا new blood . البته فکر می کنم منظورتون سریال اصلی بود . چون پایان سریال اصلی توهین به شعور مخاطبه . اما پایان new blood چک افسری تو گوش بیننده است :))
new blood کاری کرد به همون پایان اصلی راضی شدم :D
حداقل نکردن حین فرار مثلا پاش پیچ بخوره تو طبیعت کشته شه
یهو پلیس زنه رفت اداره با علم غیب پرید وسط جنگل جلو دکستر ریسپان شد
خیلی آبکی بود قشنگ مشخص بود دستور از یه سازمان خاصی بوده

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
w239493_.jpg

توییت عجیب ایلان ماسک که چندساعت بعد پاک شده!!! این بشر واقعا یک چیزیش میشه لامصب... مایندهانتر 🥺
این هنیبالم اگه میتونه برگردونه. آقا اینقدر بچه ها از او ارک گفتن ترغیب شدم ولی هنوز مطمئن نیستم میشه یکمبرام توضیح بدید

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
آقا هرچی بیارین نمیتونه پایان New Blood ـو تاپ کنه از نظر افتضاح بودن :D
گات و هوس آو کاردز خود فصل آخرش به قدری داغون بود که آدم هیچ امیدی به پایانش نداشته باشه (House of Cards که بعد رفتن کوین اسپیسی چشم بسته میشد پیشبینی کرد چه گندی قراره بزنن)
مشکل دکستر این بود که زیادی این فصلش خوب بود و فک میکردی نویسنده ها سر پیجای آخرش تحت تاثیر انواع موادا صنعتی بودن که همچین سمی رو به عنوان پایان قالب کردن :-" گات برام سریع فراموش شد این هنوز جاش درد میکنه :D

---
تریلر جدید Obi-Wan Kenobi

نباید یکم تلاش میکردن جوونش کنن؟ :D

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
خانه پوشالی فقط 2 فصل دیدم
گات هم تعریف آخرین قسمتشو زیاد شنیدم که توهین به شعور مخاطب بوده
کلا یه دلیلی که با سریال حال نمیکنم این پایان بندی های آبکیشه
خانه پوشالی همون دو فصلی که دیدی خوبه.
سریال تو فصل دوم جایی تموم میشه که میشه بعدش ادامه نداد.
و واقعا نباید ادامه داد.

• Like
Reactions: .::PUИK::.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
s

سلام.من میخواستم Ozark رو شروع کنم ببینم.یعنی بیخیالش بشم یا ارزش داره؟

شروع کن. سریال خوبی هست. ناامیدت نمیکنه. من با پایان بندی سریال مشکل داشتم؛ موردی که خیلی وقت سریالی نمی تواند یک پایان خوب به مخاطب ارائه دهد. شاید بعد از Mad Men!

• Love
Reactions: Rohshen

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
چطور میتونید یک سریال رو نصفه ببینید بعد دراپ کنید؟ من یک سریال رو حتی با عذاب تا اخرش میبینم چون اگر نبینم شبا خوابم نمیبره:D
وقتی که دیگه سریال برات جذابیت و کشش نداشته باشه
مثلا خانه پوشالی واقعا دیگه فقط یه مشت دیالوگ بود
یا narcos بعد وقایعه فصل 2 برای من تموم شد

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
وقتی که دیگه سریال برات جذابیت و کشش نداشته باشه
مثلا خانه پوشالی واقعا دیگه فقط یه مشت دیالوگ بود
یا narcos بعد وقایعه فصل 2 برای من تموم شد
تنها سریالی که تا اخر ندیدم boardwalk empire بود که اونم اخرش برام اسپویل شد. هنوزم فکر میکنم تمومش نکردم استرس میگیرم:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
چطور میتونید یک سریال رو نصفه ببینید بعد دراپ کنید؟ من یک سریال رو حتی با عذاب تا اخرش میبینم چون اگر نبینم شبا خوابم نمیبره:D

من پنج تاسریال رو دراپ کردم؛ اولی The Walking Dead بود، چون داشت شورشو درمیاورد و اسپین آف Fear The Walking Dead که به خوبی منشا ویروس رو توضیح نداد و از فصل دوم به بعدش شد همون کلون TWD. دومی Designated Survivor که نسخه آبدوغخیاری House of Cards بود (سریال پس از سه فصل کنسل شد). Rectify رو دراپ کردم چون همزمان شد برام با Sneaky Pete. شاید اگه کمی جوون تر بودم، دوباره به سمتش برمی گشتم. :D این آخری Truth Be Told بود که ابتدا به عنوان مینی سریال معرفی شد ولی بعد زدند تو کار ادامه اش. اونم از بس مزخرف بود دراپش کردم.

خیلی کم پیش میاد که سریالی رو دراپ کنم؛ موارد بالا استثنا بودند. اینکه تا قطره آخر 13 Reasons Why رو ببینی، اون میشه برات عذاب! :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
م
من هم متاسفانه مثل شما هستم البته وقتم هم برای سریال دیدن محدود هست تنها سریالی که دراپ کردم legends of tomorrow بود که دیگه بعد فصل دو واقعا اب دوغ خیاری شده بود برا خودش احساس کردم بشینم پای سریال مختار نکات اموزشی بیشتری داره تا این :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر