Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
بعید میدونم در هوشیاری این خیلی انپاپیولار باشه، اما با توجه به حجم استفاده از این عبارت:
ساز >>>>>>>>>>>>> الت موسیقی (:Arrowl::-&)

در مورد پی سی گیمینگ منهای استراتژی و زاویه دوربین های خاص و طبیعتا مولتی پلیر:
کنترلر >>>> موس و کیبورد

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
با اینکه خودم فن بازیم ولی ای کاش دیگه انچارتد ساخته نشه. این بازی چهار نسخه خیلی خوب داشت و داستانش هم تموم شد. کاش بیخیالش بشن برن سراغ یه ایپی جدید و امیدوارم این شایعات ساخت انچارتد توسط تیم دیگه‌ای جز ناتی داگ حقیقت نداشته باشه.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
یکی دیگه هم بگم :-"

MBTI اون قدری که عده ای از هموطنان روش حساب باز میکنند قابل اتکا نیست. نمیشه انسان رو فقط در یک پرده در نظر گرفت، نمیشه تکامل شخصیت رو نادیده گرفت، قطعا میتونه یک توصیف کلی و سطحی از ادم ارائه بده، اما واقعا اون قدری که ملت بهش تکیه میکنند دقیق نیست. در واقع در حالت کلی یک انسان میتونه طیف مختلفی از شخصیت رو از خودش بروز بده، MBTI خصوصا مدل وبسایتی رایگان و الگوریتمی، بیشتر مواقع شخصیت "مورد علاقه" فرد رو ترسیم میکنه.

حالا که بحثش شد.. بنده INTP هستم.:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یه ذره موضوع بحث رو عوض کنیم؛ (نمیدونم کسی اینو گفته یا نه!)

شیرینی «خشک» از هر نوعی (به خصوص قرابیه، دانمارکی، مشهدی و زبان) >>>>>>>>>> شیرینیِ «تـــر» :-"

1642359354336.png

====

کلا تجربه من از PC Gaming تو این چند سال جوری بوده که به این عقیده رسیدم واسه انجام بازی های روز به بهترین و در عین حال راحت ترین شکل ممکن هیچی مثل یه کنسول نمیشه
داشتن PC واسه گیمینگ خوبه خداییش
ولی من هیچ وقت نمیتونم تحمل کنم که پلتفرم اصلی ام واسه تجربه بازی های روز باشه
واسه کارهای قدیمی تر ولی خیلی خوبه. هیچی بکوارد کامپتیبل تر نسبت بهش نداریم

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
View attachment 239933

====

کلا تجربه من از PC Gaming تو این چند سال جوری بوده که به این عقیده رسیدم واسه انجام بازی های روز به بهترین و در عین حال راحت ترین شکل ممکن هیچی مثل یه کنسول نمیشه
به عنوان یه پی سی گیمر و متعلق به این نژاد برتر، حالم از پی سی گیمینگ داره بهم میخوره. چیه هر روز سخت افزار جدید بخوای ارتقا بدی با این قیمتا. یه کنسول گرفتم، یه سخت افزار معمولی برای کارهای روزمره و برنامه نویسی. خدانگهدار.

ولی اگه کسی پولش رو داره، بهترین دوره برای پی سی گیمر بودن الانه‌.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
View attachment 239933

====

فکر می‌کنم نظرت نه اشتباهه و نه نامحبوب. فقط بخش مهمی از PC Gaming رو قلم گرفتی.
برای خود من یه قسمت مهم از بازی کردن روی PC اون وقتی ـه که مستقیم مشغول بازی کردن نیستم. اگر بخوام ۶ ساعت بازی کنم، ۱ ساعتش رو دارم از سر و کول فایل‌های بازی بالا میرم.
دقیقا همون چیزی که در مورد شبیه‌سازی مطرحه.
اگر هدف فقط رفتن از منوی اصلی به داخل مراحل بازی باشه، حرفت کاملا درسته.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
پی سی گیمینگ عالیه :D با شبیه ساز اکثر بازیارو میزنی اگر نبودن ، اکثر گیم های تاپ کنسولی هم تا 2020-2019 تاپاشون دارن میان ، مایکی که خیلی وقته شل کرده ، سونیم که در حال شل کردنه ، در نهایت احتمالا که بیشترم بشن ! دیگه چی میخوای خدایی ؟! تازه یک سری بازی خاص مثل سری وارهمر یا مونت اند بلید و ... هست که فقط روی پی سی هست ولاغیر :D من به غیر سویچ خدا بیامرزم که فروختمش دو سال پیش و هنوز میگم کاشکی نمی فروختم (البته همونم شبیه ساز الان داره انگار) بقیه کنسولارو هروقت گرفتم در حد 4-5 تا انحصاری خفنشونو زدم بعدم دادم رفته ، بقیش که رو پی سی هست که بازم میگم عملا این نسل و آخرای نسل پیش خیلی دیگه این قضیه انحصاری هم وجود نداره و داره از بین میره ، و به قول دوستمون به نظرم الان پی سی گیمینگ توی بهترین حالت خودشه ! از PC GAMING IS DEAD رسیدیم به زدن God of War با دسته ایکس باکس روی پی سی اونم کرکی :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
پی سی گیمینگ عالیه :D با شبیه ساز اکثر بازیارو میزنی اگر نبودن ، اکثر گیم های تاپ کنسولی هم تا 2020-2019 تاپاشون دارن میان ، مایکی که خیلی وقته شل کرده ، سونیم که در حال شل کردنه ، در نهایت احتمالا که بیشترم بشن ! دیگه چی میخوای خدایی ؟! تازه یک سری بازی خاص مثل سری وارهمر یا مونت اند بلید و ... هست که فقط روی پی سی هست ولاغیر :D من به غیر سویچ خدا بیامرزم که فروختمش دو سال پیش و هنوز میگم کاشکی نمی فروختم (البته همونم شبیه ساز الان داره انگار) بقیه کنسولارو هروقت گرفتم در حد 4-5 تا انحصاری خفنشونو زدم بعدم دادم رفته ، بقیش که رو پی سی هست که بازم میگم عملا این نسل و آخرای نسل پیش خیلی دیگه این قضیه انحصاری هم وجود نداره و داره از بین میره ، و به قول دوستمون به نظرم الان پی سی گیمینگ توی بهترین حالت خودشه ! از PC GAMING IS DEAD رسیدیم به زدن God of War با دسته ایکس باکس روی پی سی اونم کرکی :D

popular Opinion هاتون رو ببرید بیرون این تاپیک :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
تلویزیون مزخرفترین اختراع در طول تاریخ بشر هست.
بدترین دشمن زندگی انسان.اگه تلوزیون نبود مطمعنم کلا تمدن انسان متفاوت میشد.حتی از بمب اتم هم تخریبش بیشتره.

نصف بیشتری از انواع افسردگی ها بخاطر تلویزیونه.البته الان این وظیفه بر عهده موبایل افتاده که تخریب سنگینتری داره ولی قدرت شدید تری تو محصور کردن ذهن بشر داره.الان سرگرمیم با خیلی چیزاش حال میکنیم داغیم متوجه تخریبش نیستیم ولی به بد سمتی بشر هدایت شده.

اتفاقا میخواستم همین الان اینو بنویسم اما به شکلی متفاوت

تلویزیون فارسی زبان فرقی نداره داخلی یا ماهواره، سم ترین چیزی هست که می تونید ذره ذره مغز خودتون رو خواسته یا ناخواسته باهاش به فنا بدید

از تلویزیون ایران گرفته که همه چیز داخلش گل و بلبل هست و فکت های عملی برعکس رو از زبان مجتهیدن براتون بازگو میکنن و 2030، تا ماهواره ای که شبکه های مختلفش فقط و فقط خبر های منفی و مزخرف و بدختی و بیچارگی رو چندین برابر داخل مغزتون فرو میکنه و فیلم ها و سریال های طولانی مدتش که دائما شخصیت های منفی رو میکنه که حرص شما رو در بیاره و خانواده تون رو از عصر تا ساعت 12 شب اون پا بنشونه.

به شخصه از جلوی تلویزیون رد میشم و صداها رو میشونم حالم خراب میشه و دوست ندارم از اتاقم بیرون بیام.

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
تباه ترین کسانیکه در طول زندگیم دیدم افرادی هستن که به سلبریتی های ایرانی(از هر صنفی) بدلیل افکار پست و پوچشون انتقاد میکنن اما همزمان با دیدن نسخه خارجی همینا, اشک شوق تو چشماشون جمع میشه و پرچمشون رو با افتخار بدست گرفتن!
عامو ناموسا حق سه امتیازی زدی ایولا دسخوش

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
برای من pc گیمینگ فقط در دو مورد کاربرد داره، کانتر (انلاین) و سبک استراتژیک(در 90 درصد مواقع generals و age of empires) در بقیه موارد اصلا لذتی نمیبرم از pc gaming حتی دو سال پیش یه سیستم خوب بستم ولی اینقدر باهاش گیم نزدم که فروختم، برعکس بسیار از گیم زدن با کنسول لذت میبرم حتی عناوین شوتر یه لذت خاصی داره برام.

اینستاگرام مضخرف ترین برنامه ای هست که افراد (مخصوصا ایرانی ها) بیشتر وقتشون رو دارن اونجا هدر میدن، بعضی ها مطالبی رو که داخل اینستاگرام می خونن و میبینن به صورت فکت برای بقیه بازگو میکنن و این حالمو بد میکنه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
تباه ترین کسانیکه در طول زندگیم دیدم افرادی هستن که به سلبریتی های ایرانی(از هر صنفی) بدلیل افکار پست و پوچشون انتقاد میکنن اما همزمان با دیدن نسخه خارجی همینا, اشک شوق تو چشماشون جمع میشه و پرچمشون رو با افتخار بدست گرفتن!
photo_2022-01-23_02-22-07_qmtl.jpg
photo_2022-01-23_02-22-11_bhv6.jpg

اینم در ارتباط با صحبت های دوستمون...

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
346
photo_2022-01-23_02-22-07_qmtl.jpg
photo_2022-01-23_02-22-11_bhv6.jpg

اینم در ارتباط با صحبت های دوستمون...
اگه از ی چیز متنفر باشم اونم دنبال کردن و کلا فن بازی واسه چارتا سلبریتیه ( چه داخلی چه خارجی ) . مخصوصا این خواننده تین ایجر پسندا .

حتی تو ویدیو گیم هم من دنبال اشخاص نیستم بلکه محصولاتو دوست دارم.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
یک نظر دیگه من ول بدم تو این تاپیک:

متنفرم که ازدواج بکنم و همسرم راه به راه استوری از غذا خوردنمون و فیلم دیدنمون و مراسم ها و کافی شاپ و... بزاره، منم تگ کنه، قربون صدقه ام بره و همینطور برعکس این که انتظار دارن تا ازدواج کردی فورا شروع کنی تو مجازی قربون صدقه رفتن همسرت که بهترین هست و مثلش نیست تو دنیا و...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر