PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
Zachary Levi (بازیگر نقش Shazam) از The Last of Us یک و دو تعریف کرده، مخصوصا خیلی تحت تاثیر داستانشون قرار گرفته .
سال 2019 هم گفته بود داستان The Last of Us از نظرش یکی از بهترین داستانهای نه تنها صنعت گیم بلکه هر مدیومی در ده سال گذشتست, همچنین علاقه زیادی هم به بازی Uncharted داره و دوست داشته در نقش Nathan و Joel بازی کنه.
خلاصه از مریدان ناتی داگ هستن ایشون :D
اینم لینک کامل مصاحبش

download.jpg
View attachment YBs8H0E1uNZ4U2Na.mp4

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان توی بخش نیو گیم پلاس آپدیت اسلحه ها و شخصیت منتقل میشن ؟ چون برای گرفتن تروفی آپگرید اسلحه ها از اون پیچ و مهره ها که باید بگردم پیدا کنم کم آوردم . خواستم ببینم به نیو گیم پلاس منتقل میشه یا نه ؟؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
دوستان توی بخش نیو گیم پلاس آپدیت اسلحه ها و شخصیت منتقل میشن ؟ چون برای گرفتن تروفی آپگرید اسلحه ها از اون پیچ و مهره ها که باید بگردم پیدا کنم کم آوردم . خواستم ببینم به نیو گیم پلاس منتقل میشه یا نه ؟؟

میشه. هم آپدیت ابلیتی ها و هم اسلحه ها، و کلا همه پراگرس پلی ترو قبلی منتقل میشه به جدیده

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,580
نام
محمدرضا
Zachary Levi (بازیگر نقش Shazam) از The Last of Us یک و دو تعریف کرده، مخصوصا خیلی تحت تاثیر داستانشون قرار گرفته .
سال 2019 هم گفته بود داستان The Last of Us از نظرش یکی از بهترین داستانهای نه تنها صنعت گیم بلکه هر مدیومی در ده سال گذشتست, همچنین علاقه زیادی هم به بازی Uncharted داره و دوست داشته در نقش Nathan و Joel بازی کنه.
خلاصه از مریدان ناتی داگ هستن ایشون :D
اینم لینک کامل مصاحبش

View attachment 237435
View attachment 237436
به نظر من به شخصه داستان بازی یکی از بهترین داستانای تاریخ کل صنعت سرگرمی بود. کم پیش اومده که یه داستان با این حجم از جزئیات از هر دو طرف درگیر بسط داده بشه و این برای من خیلی جذاب بود. به صورت فوق العاده ای نشون داد که دنیا سیاه مطلق یا سفید مطلق نیست و هر کس دلایل خودشو برای کارایی که میکنه داره. واقعا بی نظیر بود به نظرم.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
به نظر من به شخصه داستان بازی یکی از بهترین داستانای تاریخ کل صنعت سرگرمی بود. کم پیش اومده که یه داستان با این حجم از جزئیات از هر دو طرف درگیر بسط داده بشه و این برای من خیلی جذاب بود. به صورت فوق العاده ای نشون داد که دنیا سیاه مطلق یا سفید مطلق نیست و هر کس دلایل خودشو برای کارایی که میکنه داره. واقعا بی نظیر بود به نظرم.
من هم به تازگی فرصت کردم بازی رو تموم کنم و با آقا محمدرضا کاملا موافقم و داستان به بهترین شکل ممکن روایت شد و لذت خاصی داشت در یک کلام همه چیز عالی بود ولی نمیدونم چرا احساس میکنم این بازی واسه دخترا ساخته شده به قول Joel (( من از مسائل دخترونه زیاد سر در نمیارم )).

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
من هم به تازگی فرصت کردم بازی رو تموم کنم و با آقا محمدرضا کاملا موافقم و داستان به بهترین شکل ممکن روایت شد و لذت خاصی داشت در یک کلام همه چیز عالی بود ولی نمیدونم چرا احساس میکنم این بازی واسه دخترا ساخته شده به قول Joel (( من از مسائل دخترونه زیاد سر در نمیارم )).
متاسفانه مساعل گرایشات جنسیتی وارد ویدیو گیم شده.کاریشم نمیشه کرد..امیدوارم بازی بعدی ناتی داگ دیگه درو بر این گرایشات جنسیتی نره.
در مورد داستان به شخصه نسخه اول رو بهترین میدونم با فاصله زیاد.نسه اول رو فکر کنم 10 15 بازی فکر کنم تموم کردم نسخه دوم گیمپلی فوقالعاده ای داره ولی داستان به شخصه اصلا جالب نبود.شاید برای بار اول داستان جالب باشه ولی زمانی که برای بار دوم و سوم بازی رو انجام میدی دوست داری میان پرده ها رو تند تند رد بره.مخصوصا قسمت ابی...!!!ولی گیم پلی بازی بهترین چیزه تو این سبک.نبود بروس هم کاملا حس میشد.

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
متاسفانه مساعل گرایشات جنسیتی وارد ویدیو گیم شده.کاریشم نمیشه کرد..امیدوارم بازی بعدی ناتی داگ دیگه درو بر این گرایشات جنسیتی نره.
در مورد داستان به شخصه نسخه اول رو بهترین میدونم با فاصله زیاد.نسه اول رو فکر کنم 10 15 بازی فکر کنم تموم کردم نسخه دوم گیمپلی فوقالعاده ای داره ولی داستان به شخصه اصلا جالب نبود.شاید برای بار اول داستان جالب باشه ولی زمانی که برای بار دوم و سوم بازی رو انجام میدی دوست داری میان پرده ها رو تند تند رد بره.مخصوصا قسمت ابی...!!!ولی گیم پلی بازی بهترین چیزه تو این سبک.نبود بروس هم کاملا حس میشد.
داداش من با گرایشات جنسی کاری ندارم و این به خود بازی لطمه ای نزده همون جوری که خود Joel توی بازی به Ellie میگه و دیگری این که داستان قسمت 2 خیلی خیلی عالی و بی نقص بود و خیلی زیبا روایت شد البته داستان قسمت 1 هم خیلی خوب و عالی بود در ضمن اگر به ریزه کاری ها و نحوه روایت داستان علاقه داشته باشی حتی برای بارهای دوم و سوم و ... باز هم میتونه جالب و دیدنی و شنیدنی باشه و لذتبخش .

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من بازی رو تموم کردم . بعدا از قسمت سلکت چپتر برگشتم یه مرحله ای تا یه آرتیفکت رو بردارم حالا که میام رو منوی اصلی نیو گیم پلاس دیگه نیستش رفته ! منو مثل قبل شده !! چکار کنم ؟؟

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
دوستان من بازی رو تموم کردم . بعدا از قسمت سلکت چپتر برگشتم یه مرحله ای تا یه آرتیفکت رو بردارم حالا که میام رو منوی اصلی نیو گیم پلاس دیگه نیستش رفته ! منو مثل قبل شده !! چکار کنم ؟؟
چیز خاصی نیست باید اتوسیوی که completed براش نوشته شده رو دوباره لود کنی.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
چقدر حس خوبیه که بعد از سالها داری قسمت دوم بهترین بازی دوران زندگیتو میری و داستانش برات اسپویل نشده باشه! :x:D

گیم پلی بازی فوق العاده است؛ بسیار هیجان انگیر و نفس گیر!

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
چقدر حس خوبیه که بعد از سالها داری قسمت دوم بهترین بازی دوران زندگیتو میری و داستانش برات اسپویل نشده باشه! :x:D

دوست عزیز این بازی خیلی خیلی عالیه و داستانش هم به نظر من خیلی خیلی عالی. من هم با این که خیلی وقت پیش دانلودش کرده بودم ولی تا الان بازی نکرده بودم و به تازگی تموش کردم و الان برای بار دوم رفتم واسه پلات کردنش . من با این که خودم طرفدار بازی هایی در سبک RDR هستم ولی این بازی و همین طور قسمت TLOU 1 هم خیلی خیلی واسم لذتبخش بود و امیدوارم اگه ریمیک قسمت اول ساخته بشه تا اون زمان PS5 خریده باشم که بتونم اون رو هم تجربه کنم . ( من خودم روی PS4 فت بازی کردم و گرافیک تو این کنسول منو سوپرایز کرد ولی دوستان که PS5 دارن حتما لذت بیشتری خواهند برد . )

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور

این بازی تنها بازی هست که تو تمام زمینه ها یه شاهکاره

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر