m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
@franticfixer
در مورد Ted lasso کاملا باهات موافقم.
اینو چندماه پیش من تو بخش کامنتهای یکی از پرونده های یوتوب بازیسنتر هم نوشتم که چقدر سریالو دوست دارم.
اونجا هم کسری و محمد به همین بخش فوتبالی سریال گیر داده بودن و...

سریال خیلی دوست داشتنی و حال خوب کنی هست.
بنظرم اگه کسی اینو دیده و به بخش فوتبالی قضیه ایراد گرفته، یا اصلا ندیده و یا کلا اشتباه دیده.
نمیخوام بگم شاهکار ساختن اما ایراد گرفتن به شیوه باشگاه داری توی این سریال واقعا دیگه از اون حرفهاست.

یکی از سریالهای فوق العاده حال خوب کن این چند سال اخیر هست که دیدم.
تازه من فصل اولش با یکی از نزدیکهام دیدم که یکی از سخت ترین دوره های زندگیش میگذروند و این سریال خیلی حالش خوب میکرد.
تو اون مدت بین کلی سریال تاپ و مهمی که با هم دیدیم، همش میگفت هیچکدوم Ted Lasso نشد.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
the expanse
کی دیده میخوام شروعش کنم هیجانی که دارم درسته یا نه؟
من 2 فصلشو دیدم ، نمیدونم مس افکت بازی کردی یا نه ولی دقیقا توی اون حال و هواست. آدما به 3 تا جناح زمین و مریخ و کمربند بین سیاره ای یا همچین چیزی تقسیم شدن و داستان درباره جنگ بین این 3 تاست. اگه از تم سای فای و تخیلی خوشت میاد جذابه سریالش، ولی من خیلی خوشم نیومد و دراپش کردم. بازیگراشم یکم رو مخن انگار اولین پروژه ای بوده که جلو دوربین رفتن اکثرا

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
Succession شاید یکی از کلاسیک‌ترین و بهترین درام‌های خالص چند سال اخیر تلویزیون باشه.
روند سریال و کیفیت بازی بازیگر‌ها تو بالاترین سطح ممکنه و اقتباس ازاد سریال از اتفاقات کتاب‌های بزرگ کلاسیک مثل مکبث، کینگ لیر و غیره تو کوچکترین نقاط قسمت‌هاش حتی اونم با همچین پلات ساده و مشخصی بی نظیره.
Brian Cox و Jeremy Strong یکی از بهترین دوئت‌های ممکن رو نمایش گذاشتن تو این سریال و قطعا اگه سریال پایان قوی و مناسب و سر وقتی داشته باشه میتونه بره کنار بزرگترین ساخته‌های کلاسیک HBO قرار بگیره.
پ.ن: همچین لیستی ندارم یا حداقل هنوز بهش فکر نکردم ولی قسمت ۶ فصل اول سریال شاید تو Top 10 قسمت‌های زندگیم باشه. هرچند سریال در ادامه کم از این قسمت‌ها نداره. خلاصه که حتما ببینید سریال رو و از دستش ندید، خودمم دیر رفتم سراغش!
من هم این هفته مشغول تماشای این سریال بودم و به شدت ازش لذت بردم، اومدم در موردش چیزی بنویسم که دیدم دوستمون تمام و کمال بهش پرداخته.
2 نقطه قوت دیگه سریال به نظرم موزیک و نحوه فیلمبرداری هست که تو بالاترین سطح خودش قرار داره و حیف که برخلاف بقیه سریالها بین ایرانی ها زیاد شناخته شده نیست.
شدیدا به دوستانی که ندیدن پیشنهاد میشه.
به قول کندال :
L to the OG :D

Last edited by a moderator:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
پسندته؟
به شدت سریال حوصله سر بر و دارای ریتم داستانی بسیار کند جوری که بعد از دیدن سه قسمت اول هنوز سریال مشخص نیست با خودش چند چنده. دلیل امتیاز پایین سایت imdb هم همینه نه چیز دیگه ای. به شخصه بعد از دیدن سه قسمت از ادامه دادن این سریال انصراف دادم.

• Like
Reactions: Reza779

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
من 2 فصلشو دیدم ، نمیدونم مس افکت بازی کردی یا نه ولی دقیقا توی اون حال و هواست. آدما به 3 تا جناح زمین و مریخ و کمربند بین سیاره ای یا همچین چیزی تقسیم شدن و داستان درباره جنگ بین این 3 تاست. اگه از تم سای فای و تخیلی خوشت میاد جذابه سریالش، ولی من خیلی خوشم نیومد و دراپش کردم. بازیگراشم یکم رو مخن انگار اولین پروژه ای بوده که جلو دوربین رفتن اکثرا
به نظر منم بازیگرای سریال واقعا ضعیفن،مخصوصا نقش اول که افتضاحه.ولی سریال داستانش خیلی فراتر از این حرف هاست.از این نظر تقریبا شبیه به GOT هست.هر چی جلوتر میره داستان پیچیده تر میشه و دشمن های جدیدی معرفی میشن و دنیای سریال گسترش پیدا میکنه.اگر کسی ذره ای علاقه به این سبک فیلم و سریال داره حتما باید اکسپنس رو ببینه.
البته اینم بگم سریال این فصل تموم میشه و متاسفانه چند تا کتاب بعدیش رو نمیسازن.من کتاب ها رو نخوندم و دقیق نمیدونم ولی مثکه داستان فعلی همینجا تموم میشه و نصفه نمیمونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر