تریلر بخش داستانی بازی Halo Infinite منتشر شد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
در یک تریلر جدید با نام Campaign Overview، استودیو 343 بعد از مدت‌ها گیم پلی بخش داستانی بازی Halo Infinite را به نمایش گذاشت.

Halo infinite

در این تریلر نگاه دقیقی به گیم‌ پلی و داستان بخش کمپین انداختیم و با برخی از کاراکترهای جدید آشنا شدیم. استودیو 343 بیشتر بر روی ویژگی‌های دنیای Halo Infinite تمرکز کرد که تلاش می‌کند تا یک تجربه غیر خطی و متنوع را به بازیکنان ارائه دهد. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از: چرخه شبانه‌‌روزی، گشت دشمنان و مراحل فرعی که شامل نجات سربازان، باس‌فایت‌های فرعی و تخلیه پایگاه‌های دشمن می‌شود. همچنین شما می‌توانید با گشت و گذار در Zeta Halo و یافتن هسته‌های زره اسپارتان، تجهیزات مسترچیف را ارتقا دهید.

استودیو 343 در قسمت دیگری از تریلر درباره داستان Halo Infinite صحبت کرد. یکی از مهمترین قسمت‌های داستان بازی به سرنوشت کورتانا پس از بازی Halo 5: Guardians خواهد پرداخت. علاوه بر آن، شاهد Escharum، رهبر گروه Banished و یک الیت قاتل اسپارتان‌ها با نام Jega 'Rdomnai بودیم. همچنین برای اولین بار The Harbinger را در حال مبارزه با مسترچیف دیدیم. او معتقد است که "دروغ‌های فوررانرها به پایان رسیده است".

بازی Halo Infinite در تاریخ بیست و چهارم آبان ماه بر روی کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز اس، ایکس باکس سریز اکس، رایانه‌های شخصی و سرویس Xbox Game Pass عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که بخش چندنفره بازی به صورت کاملا رایگان منتشر خواهد شد.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
گرافیک محیط های باز فرای افتضاح بود . باز محیط های بسته قابل تحمل تر بودن ، راوی داستان این تریلر انگار داشت قصه شب کودکان زیر 10 سال رو میگفت . گیمپلی هم که واویلا ! این هیلو بود یا جاست کاز؟

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,610
شدیدا فن Halo بودم همیشه و هستم.گیم پلی خوشم اومد ولی گرافیک ... همیشه فکر میکردم اون گرافیکی که تا الان نشون دادن یه جک هست و قراره سوپرایز بشیم در آینده.خسته نباشید میگم به 343 با این افتضاح و خسته نباشید میگم به ماکروسافت که اجازه داده این افتضاح گرافیکی ادامه پیدا کنه و به نمایش دربیاد.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یه عده اگه فیلم سینمایی هم نشون می‌دادن باز می‌گفتن گرافیک افتضاحه و البته یه عده هم اگه گرافیک ۸ بیتی بود می‌گفتن شاهکار ولی جدا از این دو سمت بازی گرافیکش قابل قبول و گیم‌پلی عالی داشت تو تریلر، من که هیچ‌وقت فن هیلو نبودم واقعا منتظرم بیاد و یه دلیل خوب واسه خریدن سریز ایکس پیدا کنم.

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
شدیدا فن Halo بودم همیشه و هستم.گیم پلی خوشم اومد ولی گرافیک ... همیشه فکر میکردم اون گرافیکی که تا الان نشون دادن یه جک هست و قراره سوپرایز بشیم در آینده.خسته نباشید میگم به 343 با این افتضاح و خسته نباشید میگم به ماکروسافت که اجازه داده این افتضاح گرافیکی ادامه پیدا کنه و به نمایش دربیاد.
معلومه چقدر فن halo هستی

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
گرافیک محیط های باز فرای افتضاح بود . باز محیط های بسته قابل تحمل تر بودن ، راوی داستان این تریلر انگار داشت قصه شب کودکان زیر 10 سال رو میگفت . گیمپلی هم که واویلا ! این هیلو بود یا جاست کاز؟
فیلم سینمایی هم نشون میدادن بازم میگفتین گرافیکش کمه

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,610
معلومه چقدر فن halo هستی
MCC کالکشن رو پیش خرید کرده بودم و از تایم پلی دادنم تو یه مدت چند ماهه مشخصه.نیاز به اثبات نیست.تاپیک mcc pc هم بری اولین نفر خودم پست دادم و خرید کردم.منتها اون نوع فن بچگانه که شما میگی نه نیستم.

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
بنظرم نباید این شکلی باشه ولی نظر دوستان که میگن عالی بود هم محترمه

View attachment 229337
نشون میده تو‌ دنیای هیلو هنوز با ماشین چپ‌ نکردی که به این‌ چیزا گیر میدی! :D

بنظرم زیاد خودتون رو درگیر هیلو نکنید...همون آبکی بکش برو جلو ها رو بازی کنید بیشتر حال میده بهتون:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر