Multi Platform Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

سازنده
Grove Street Games
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
GTA T2.png

سازنده: Grove Street Games
ناشر: Rockstar Games
پلتفرم: PC , Switch , Stadia , کنسول های نسل 8 و 9 و Android
تاریخ عرضه: 11 نوامبر , اندروید 2022
پس از سال ها لیک و شایعات نامعتبر, مجموعه ای کلاسیک از Grand Theft Auto توسط راکستار معرفی شد, تا سه تجربه فوق العاده را به پلتفرم های حال حاظر منتقل کند.

براساس اطلاعات موجود:

1. بازی توسط راکستار داندی, توسعه دهنده عناوینی چون halo master chief collection و آپگرید نسل نهم GTA 5 ساخته شده, و در مراحل پایانی توسعه قرار دارد.

2. این ریمستر شامل عناوین GTA 3 , Vice City و San Andreas میشود.

3. بازی ها با استفاده از Unreal Engine ساخته شده, و گرافیکی قدیمی و جدید درش ترکیب شده است, این پیشرفت های گرافیکی شامل لاتینگ جدید, تکسچرهای با کیفیت و Draw Distance میشود.

4. براساس گفته منبعی, این ریمستر شباهت زیادی به نسخه های ماد شده دارد.

5. رابط کاربری بروز شده, اما استایل قدیمی اش را حفظ کرده است, و به گفته راکستار حس بازی تا حد ممکن به نسخه های اصلی وفادار خواهد بود.

6. با این حال, گیم پلی بازی شامل کنترل و سیستم های GTA 5 میشود.

7. راکستار تا هفته های آینده بازی را نشان خواهد داد.

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
اين چه سميه ساختن حد اقل مثل rdr2 ميكردنش
رد دد 2 که اشغال و اوورریت شده بود. چرا باید شبیه به اون میساختن؟ :p :D

rdr2 يه بازي اوريت شدس كه مخاطب بچه سال كه ردد 1 رو هم بازي نكرده مورد هدف قرار داده وسعي داره با اضافه كردن ادويه خود شو شاهكار جلوه بده ،

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
به نظرم مشکل این ریمستر این نیست که پیشرفت نکرده، مشکلش اینه که به شکل بدی پیشرفت کرده و باعث شده بازیا احمقانه به نظر بیان.
الان توی یه ریمستر مثل Skyward Sword و ونکوییش میان یه تکسچر پک HD میزنن تا هم حس کلاسیک داشته باشه هم بهتر شده باشه، توي یه چیزی مثل زنوبلید و MW هم کلا کاری میکنن که بازی مدرن به نظر بیاد. الان این ریمستر بین اینا گیر کرده. نه حس کلاسیک خوبی داره نه کاملا مدرنه. بازیا چمن ندارن و سطح چمنشون مثل میز بیلیارده، بازی تکن تگ تورنمنت که بازی لانچ PS2 بود چمن سه بعدی داشت. بازی شبیه گلیچ های سایبرپانک شده. گرافیک پرولوگ گرن توریسمو 4 مربوط به2003 از اینا بهتر به نظر میاد. بازی شبیه پروتوتایپ های اولیه UE4 شده.
بازی Gta III از اول حالت فانتزی ای داشت و خب مشکلی ندارم ولی VC و SA اون زمان بازی فوتو ریلستیک بودن و این ریمستر حسشونو خراب کرده.
نمی خوام هیت بدم ولی به عنوان کسی که با GTA III, SAN و RDR و MC و MAX PAYNE3 و LA NOIRE کلی خاطره دارم و راکستار بعد نینتندو و نامکو مهم ترین استودیوی بچگیم بوده، نگران راکستارم. الان نه لزلی بنزیس هست نه دن هازر. بازی RDR II پورت پیسیش هنوز فاجعه ست، بخش آنلاینش مرده، روی کنسولای نسل 8 به جز ONEX به خاطر محدودیت های سخت افزاری کلی مشکل فنی مثل تکسچر فیلترینگ ضعیف، رزولیشن چکربرد شده و بلور داره و افرادی که سری اس یا PS5 دارن هم مجبورن با بکوارد اون ورژنهای معیوب رو بازی کنن در حالی که الان باید پورت نیتیو یا آپدیتی برای بازی میومد و روی نسل جدید بازی درست میشد، ریج هنوز برای نسل جدید و ARM بهینه نشده. هیچ بازی جدیدی از استودیو معرفی نشده و دوتا ریمستر که من نمی تونم بهشون بگم خوب( سه گانه و V) دارن ریلیز میشن. امیدوارم راکستار به خودش بیاد و سر ریمستر RDR حالمو خوب کنه.

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
جدای از تمام نقطه قوت ها و ضعف های این ریمستر، اول و آخر همه مون باید بخریم، مطمئن باشید بعد از انتشار بازی که یوتوب پر شد از ویدئوهای گیم پلی اش، همه مشتاق تجربه کردنش می‌شیم قطعن
اما بخاطر مشکلاتی که داریم (بالا بودن قیمت ارز برای ما) تنها امیدمون تخفیف خوردن های خوب هستن، که با توجه به پیش بینی فروش خوب بازی، تا اون روز خیلی فاصله داریم
سه نکته : ۱-چون sa بصورت پایه گرافیک بهتری داره، تو این ریمستر هم خیلی چشم نوار و جالب به چشم میاد
۲-تامی رو چرا چاق کردن ؟
۳-برای من هنوز چیت ها مهمه ، خیلی دوست دارم بدونم چیت ها وجود دارن یا نه، و اگه وجود دارن با محدودیت هستن و یا مثل نسخه های اورجینال (به ویژه sa) اینجا هم هستن

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
باید بخریم؟
ببخشید ولی من اینو حتما بازی میکنم ولی روی اندروید با دانلود از مایکت چون حیفم میاد به آمار دانلودش توی گوگل پلی تبدیل بشم، خریدنش پیشکش:) چیزی که ساختن قشنگ روی اندروید هم خوب اجرا میشه.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
دوستان به قیمت ۶۰ دلار معترضن و حق دارن چون ۶۰ دلار برای ما یعنی یه چیزی در حدود ۲ ملیون ولی ۶۰ دلار در هر جای دیگه دنیا در حد خرید یه فلافله و براشون این مبلغ برای سه تا بازی زیاد به حساب نمیاد .
در اخر میتونیم اکانتی بگیریم و بفروشیم .

استایل گرافیک بازی هم از این بهتر نمیشد چون اگر میشد باید ریمیک میشد و چندین سال روی اون کار میشد و به قیمت تکی ۶۰ دلار فروخته میشد .

هر چند خودم فکر میکنم اگر GTA IV ریمیک میشد چیزه خری میشد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dead2021

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004
باید بخریم؟
.

یعنی اگه مثلن 60$ به پول ما می‌شد 100 هزارتومن
همین الآن پیش خرید نمی‌کردی ؟! من دارم بصورت کلی می‌گم (فارغ از بحث سنگین بودن قیمت ها برای ما)-همونطور که گفتم بذار ویدئوهای گیم پلی بیاد.
پ ن: بعضی دوستان مدام روی مادها تأکید می‌کنن، که حتی بهتر از این ریمستر هم میشه روی pc پیاده کرد باهاشون، گاهی فکر می‌کنم شوخی شون گرفته ! به دو دلیل : ۱-هر چقدر هم مادها خوب باشن و سیستم شما قوی باشه، از نظر بهینه سازی و بدون مشکل اجرا شدن که به این ریمستر رسمی نمی‌رسه ۲-چند نفر هستن که مادها رو بازی می‌کنن؟ در مقابل کنسول گیمر ها(که کلن امکان استفاده از ماد ندارن) و حتی اونایی که روی pc سراغ مادها نمی‌رن چیزی نیست
مثلن برای اسکای ریم هم خیلی ماد وجود داره، آیا به معنی این هست که نسخه ی ریمسترش که اتفاقن هنگام عرضه همین 60$ بود اشتباه و بی‌فایده بود ؟!

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,440
به نظرم مشکل این ریمستر این نیست که پیشرفت نکرده، مشکلش اینه که به شکل بدی پیشرفت کرده و باعث شده بازیا احمقانه به نظر بیان.
الان توی یه ریمستر مثل Skyward Sword و ونکوییش میان یه تکسچر پک HD میزنن تا هم حس کلاسیک داشته باشه هم بهتر شده باشه، توي یه چیزی مثل زنوبلید و MW هم کلا کاری میکنن که بازی مدرن به نظر بیاد. الان این ریمستر بین اینا گیر کرده. نه حس کلاسیک خوبی داره نه کاملا مدرنه. بازیا چمن ندارن و سطح چمنشون مثل میز بیلیارده، بازی تکن تگ تورنمنت که بازی لانچ PS2 بود چمن سه بعدی داشت. بازی شبیه گلیچ های سایبرپانک شده. گرافیک پرولوگ گرن توریسمو 4 مربوط به2003 از اینا بهتر به نظر میاد. بازی شبیه پروتوتایپ های اولیه UE4 شده.
بازی Gta III از اول حالت فانتزی ای داشت و خب مشکلی ندارم ولی VC و SA اون زمان بازی فوتو ریلستیک بودن و این ریمستر حسشونو خراب کرده.
نمی خوام هیت بدم ولی به عنوان کسی که با GTA III, SAN و RDR و MC و MAX PAYNE3 و LA NOIRE کلی خاطره دارم و راکستار بعد نینتندو و نامکو مهم ترین استودیوی بچگیم بوده، نگران راکستارم. الان نه لزلی بنزیس هست نه دن هازر. بازی RDR II پورت پیسیش هنوز فاجعه ست، بخش آنلاینش مرده، روی کنسولای نسل 8 به جز ONEX به خاطر محدودیت های سخت افزاری کلی مشکل فنی مثل تکسچر فیلترینگ ضعیف، رزولیشن چکربرد شده و بلور داره و افرادی که سری اس یا PS5 دارن هم مجبورن با بکوارد اون ورژنهای معیوب رو بازی کنن در حالی که الان باید پورت نیتیو یا آپدیتی برای بازی میومد و روی نسل جدید بازی درست میشد، ریج هنوز برای نسل جدید و ARM بهینه نشده. هیچ بازی جدیدی از استودیو معرفی نشده و دوتا ریمستر که من نمی تونم بهشون بگم خوب( سه گانه و V) دارن ریلیز میشن. امیدوارم راکستار به خودش بیاد و سر ریمستر RDR حالمو خوب کنه.
واقعا بعد از نمایش تریلر و عکسهای مقایسه ای که اومده چطور میگی پیشرفت نداره

پیشرفت که قشنگ مشخصه با اینکه این ریمستر اصلا ساخت خود راکستار هم نیست و دادن استودیو تردپارتی انجامش داده.
شما خب باید توضیح بدی بازی دقیقا باید چجوری میبود که مثلا راضی باشی
برای ریمستر همینم زیاده
همین زلدا که مثلا زدی غیر از HD شدن چی داشت ولی قیمت ۶۰ دلار براش زدن 😂
تریلوجی رو فقط HD میکردن همین شما نفر اول میگفتی اخه این چیه این که همونه که 2000S اومده بود و فقط روزلوشن بالا رفته
یه نگاه به لیست بهبودها بنداز میبینی اتقاقا روی بازی خیلی کار شده و بهینه سازی گیم پلی هم زیاد داره

IMG_20211023_105734_593.jpg

حالا من مدافع قیمت تریلوجی هم نیستم و نهایت ۴۰ دلار از نظر من میارزه ولی حداقل ۳ تا بازیه بزرگه و کسی بخواد بازی کنه رو هم ۷۰ ساعت گیم پلی فقط مسیر داستانی بازی رو داره

رددد۲ رو همه کنسولهای نسل هشت بنابه قدرتی که دارن عالی اجرا میشه
داره واسه ONEX فورکی نیتیو میده که بازی همچین بازی بزرگی باید کلاه از سر برداشت رو پرو و PS4 معمولی و اون وان داغون هم عالی اجرا شده . ورژن معیوب دیگه چیه؟ من اولین باره میشنوم همچین چیزی 😂
پورت پی سیش هم فقط چندماه اول ایراد داشت الان عالیه و DLSS هم اضافه شده
داریم راجب رددد۲ حرف میزنیم که هنوزم بنچمارکه نه یه بازی ساده..
یعنی چی ریج برای نسل جدید بهینه نشده؟
من تاحالا همچین چیزی نشنیدم
اینکه واسه کنسولهای نسل جدید پچ ندادن این دیگه برمیگرده که چه سیاستی پیشه کردن شاید میخوان مثل
Uncharted: Legacy of Thieves Collection
یه ریمستر با نسخه اول بکنن و از این دست حرکات.
بخش انلاینش مرده یا نمرده من نمیدونم ولی پتانسیل بخش انلاین رددد۲ همین قدره بهرحال که خیلی خوب فروخته حدود ۴۰ میلیون نسخه
شما اصلا نگران راکستار نباش چیزی که تو این کمپانی زیاده تلنت و آدمهایی که خوب میدونن دارن چیکار میکنن .
لزلی که پرودوسر ارشد بود رفت چندسال بعدش شاهکار رددد۲ اومد دن هوزر که نویسنده بوده از اول و جای نگرانی نداره
بازی جدید حالا اسمش هرچی باشه جی تی ای جدید یا یه بازی دیگه قطعا در حال ساخته و عجله برای ریلیز نتیجه اش میشه فاجعه ای مثل سایبرپانک .
هنوز نسل جدید یکسال هم ازش نگذشته پس کمی صبر

آخرین ویرایش:

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
  • Like
Reactions: trainer

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
بهترین نکته این قضیه اینه که حداقل معلوم شد دلیل رفتار بشدت بد تیک تو با Modder ـا تو این سال ها برای چیه.
چند سال پیشم که سر RDR1 روی پی سی پدر طرفو درآوردن و تهدیدش کردن میشه پس پیشیبنی کرد ریمستری چیزی احتمالا درکار باشه واسه کنسولای این نسل و پی سی.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,440
با یک چهارم قیمت ۶۰ دلار میتونید مود بازی را خریداری کنید و با کیفیتی مثل لینک زیر بازی را اجرا کنید :

این ویدیوها که مودهای گرافیکی در بازی GTA V هست و اصلا قابلیت اجرای مراحل داستانی باهاش نیست
بعدشم همه که PC خوب ندارن.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
تمام این ویدیوها با گرافیک تخیلی از GTAهای قدیمی توی بستر GTA V هستن. اومدن مپ بازی قدیمی رو‌ به مپ‌ V اضافه کردن و فقط هم حالت Free Roaming داره. اینجوری نیست که شما یه ماد روی مثلا Vice City نصب کنین و بازی این شکلی بشه و بعد شروع کنین داستان رو بازی کنین
برای اینکه سه تا بازی با این عظمت و تا این حد قدیمی با تمام استانداردهای روز بازسازی بشن باید کلا همه چیز از اول ساخته بشه مثل مثلا RE2
و‌ هزینه و‌ وقت و نیروی کاری هم‌ که لازمه دقیقا اندازه ساخت 3 تا بازی AAA هست
از نظر قیمت هم به نظرم 60 دلار برای 3 تا بازی منطقی به نظر میرسه. حالا اینکه خریدار محبوره هر 3 رو بخره بحث دیگه ای هست ولی احتمالا همه در نهایت مایلن هر 3 بازی رو‌ دوباره تجربه کنن و بعید میدونم تعداد زیادی وجود داشته باشن که بخوان مثلا فقط Vice City رو بازی کنن

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
بحث گرافیک کنار ،کاش مشکل npc های تکراری و اینکه مثلا یه مدل ماشین میدزدیدی نصف ماشینای خیابون تبدیل میشد به همون مدل ماشین و... که به خاطر محدودیت های سخت افزاری اون مقطع بود رو حل کرده باشن

• Like
Reactions: TeTration

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر