Xbox Microsoft Flight Simulator

2020 Microsoft Flight Simulator

147215

Initial release date: 2020
Series: Microsoft Flight Simulator
Developer: Asobo Studio
Publisher: Xbox Game Studios
Platforms: Microsoft Windows, Xbox One
Genres: Simulation Video Game, Amateur flight simulation

===============================================================================

بررسی بازی سنتر

بررسی بازی 2020 Microsoft Flight Simulator - بازی سنتر

===========================================================================

Microsoft Flight Simulator minimum requirements

• CPU: Ryzen 3 1200/Intel i5-4460​
  • GPU: Radeon RX 570/NVIDIA GTX 770​
  • VRAM: 2GB​
  • RAM: 8GB​
  • HDD: 150 GB​
  • Bandwidth: 5 Mbps​

Microsoft Flight Simulator recommended requirements

• CPU: Ryzen 5 1500K/Intel i5-8400​
  • GPU: Radeon RX 590/NVIDIA GTX 970​
  • VRAM: 4GB​
  • RAM: 16GB​
  • HDD: 150GB​
  • Bandwidth: 20 Mbps​
Microsoft Flight Simulator ideal requirements

• CPU: Ryzen 7 Pro 2700X/Intel i7-5800X​
  • GPU: Radeon VII/NVIDIA RTX 2080​
  • VRAM: 8GB​
  • RAM: 32GB​
  • HDD: 150 GB SSD​
  • Bandwidth: 50 Mbps​

آخرین ویرایش:

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
ببخشید میشه یه کم در مورد این پروازهای دست جمعی توضیح بدین ... من نمیدونم چجوری میشه این کار رو انجام داد

Right wing

کاربر سایت
Oct 16, 2020
78
ببخشید میشه یه کم در مورد این پروازهای دست جمعی توضیح بدین ... من نمیدونم چجوری میشه این کار رو انجام داد

برای این کار تنها کافی هست توی صفحه اول بالا، سرور مورد نظر (که قبلا مشخص شده، مثلا north asia) انتخاب کنید و بعد از منو تنظیمات پرواز، گزینه مالتی پلیر انتخاب کنید.
بعد از طریق مپ به فرودگاه یا مکان مورد نظر که قبلا مشخص شده تشریف ببرید. (وقتی از طریق نقشه روی مکان مورد نظر زوم میکنید بقیه کاربرها با رنگ سبز مشخص هستند)
همچنین میتوانید فلایت پلن(مسیر پرواز) که از قبل مشخص شده از طریق نقشه یا gps هواپیما وارد کنید که روی کورس(مسیر) مورد نظر پرواز کنید یا از autopilot استفاده کنید و از مسیر لذت ببرید.
در مورد پیدا کردن این ایونت ها هم از طریق سایت فلایت سیمولیتور که فکر کنم هر هفته ایونت برگزار میکنند و ‏twitch لایو استریم میکنن. کلوپ های دیگه هم هستند برای ایونت ها که همه خارجی هستد،
اینجا دوستانی که علاقه دارند میتوانند مسیر پرواز و زمان مشخص کنند برای برگزاری اینجور پروازها

Sent from my iPhone using Tapatalk

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
برای این کار تنها کافی هست توی صفحه اول بالا، سرور مورد نظر (که قبلا مشخص شده، مثلا north asia) انتخاب کنید و بعد از منو تنظیمات پرواز، گزینه مالتی پلیر انتخاب کنید.
بعد از طریق مپ به فرودگاه یا مکان مورد نظر که قبلا مشخص شده تشریف ببرید. (وقتی از طریق نقشه روی مکان مورد نظر زوم میکنید بقیه کاربرها با رنگ سبز مشخص هستند)
همچنین میتوانید فلایت پلن(مسیر پرواز) که از قبل مشخص شده از طریق نقشه یا gps هواپیما وارد کنید که روی کورس(مسیر) مورد نظر پرواز کنید یا از autopilot استفاده کنید و از مسیر لذت ببرید.
در مورد پیدا کردن این ایونت ها هم از طریق سایت فلایت سیمولیتور که فکر کنم هر هفته ایونت برگزار میکنند و ‏twitch لایو استریم میکنن. کلوپ های دیگه هم هستند برای ایونت ها که همه خارجی هستد،
اینجا دوستانی که علاقه دارند میتوانند مسیر پرواز و زمان مشخص کنند برای برگزاری اینجور پروازها

ممنون از شما ... من از طریق گیم پس اشتراکی و روی لپ تاپ بازی میکنم احساس میکنم گزینه مولتی پلیر نداشتم ... حالا باز چک میکنم

Right wing

کاربر سایت
Oct 16, 2020
78
ممنون از شما ... من از طریق گیم پس اشتراکی و روی لپ تاپ بازی میکنم احساس میکنم گزینه مولتی پلیر نداشتم ... حالا باز چک میکنم

با گیم پس اشتراکی نباید محدودیتی باشه، بنظر میرسه باید از ستینگ-دیتا گزینه مالتی پلیر فعال کنید

• Like
Reactions: emaad.mir

Right wing

کاربر سایت
Oct 16, 2020
78
آقا با ADSL کلا قابل بازی نیست؟
نقشه آنلاینو زور داره اجرا کنه منظور؟

بستگی به سرعت adsl داره! اگر پهنای باند کمی دارید از طریق general options- data همه گزینه ها بجز bing data خاموش کنید

• Like
Reactions: majidred2011

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
با گیم پس اشتراکی نباید محدودیتی باشه، بنظر میرسه باید از ستینگ-دیتا گزینه مالتی پلیر فعال کنید

تو ستینگ دیدم مولتی پلیر روشن بود ... یه بار خاموش و روشنش کردم بازم نشد ...!! احساس میکنم یه حالت باگه :-??

Right wing

کاربر سایت
Oct 16, 2020
78
من تازه بازی رو دانلود کردم
بهترین گزینه برای دیتا که نه خیلی حجم بخوره نه خیلی کیفیت از دست بدم چیه؟

فقط گزینه bing data روشن کنید
گزینه photogrammetry خاموش کنید، البته فقط چندتا شهر هست که این قابلیت دارد. مثلا برای ایران فرقی نمیکنه
مالتی پلیر هم در صورت نیاز روشن کنید.
بهترین هواپیماها برای شروع سسنا ۱۵۲ و رابین dr400

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر