Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
View attachment 227911

چطوره؟:D
تو فکرم فعلا کوین هارو جمع کنم
عالی :D
جمع کن برا دیگو میلیتو، کارتش مادر به عزا میشونه انگار :D
منم کوینامو جمع کردم یه دپای وانز ت واچ بگیرم، دیشب دو گل و دو تا پاس گل داد، گرون شد، موندم تو کف :D
راستی سوال اصلی من اینه که جو کول چرا اینقد گرونه؟!

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

• Like
Reactions: voldmort

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
بازی در کل خوبه ولی این سخت گل شدن توپا یا بهتره بگم الکی گل نشدن توپا رو اعصابه ... اخه ظلمه ۲۰ تا شوت در چارچوب بزنی گل نشه دو تا گل بزنی افساید شه بعد طرف گل بزنه ببره ...

فیفا واقعا پتانسیل زیادی داره امسال ولی یه ذره بیاین بالا تو دیویژن التیمیت کاملا کار گره میخوره .. چون همه خوبن، دیویژن چهار به بعد دیگه کسی نیس نوب باشه و اینجاس که رو اعصاب رفتنا شروع میشهه .. چون واقعا دروازه بانا غیر عادی توپ میگیرن

من هفته قبل فرصت نشد فوت چمپیون برم و این هفته کوالیفای رو گرفتم ولی تو همون چند تا بازی انتخابی دهنم سرویس شد واسه گل زدن .. غیر عادی میشه اصلا بازیا.. بازی کاری میکنه توپا گل نشه ..

و اینجاس که اعصابو روان نمیمونه واسه ادم ..
از الان خودمو اماده کردم واسه بازی با روحو روانم تو فوت چمپیونس این هفته :D
-

اطلاع ندارید کی اپدیت جدید میاد؟
بذار سخت گل زدن باقی بمونه 😁
درمورد اپدیت هم جالبه میزبان اصلی بازی پلی استیشن هست ولی همیشه برای pc اول میاد.دلیلشو نمیدونم واقعا

• Like
Reactions: aslirezahddd

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,301
نام
Amin
دوستانی که انقدر از اسکریپت و گل نشدن عمدی توپها صحبت میکنن پس داستان اون پسرک چیه که پارسال ۳۰۰ -۰ آمارفوت چمپیون داشت امسال هم ۲۰-۰ همه رو لوله کرده ؟

• Like
Reactions: Seventy One

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستانی که انقدر از اسکریپت و گل نشدن عمدی توپها صحبت میکنن پس داستان اون پسرک چیه که پارسال ۳۰۰ -۰ آمارفوت چمپیون داشت امسال هم ۲۰-۰ همه رو لوله کرده ؟
اون پسره عکس تیمشو دیدم چند روز پیش همه بازیکناش ایکون بود،نازارایو پله رونالدینیو و ... تو همین چند روز که بازی ریلیز شده باشگاه لایپزیگ المان واسش این تیمو جمع و جور کرده

اون تیمو داشته باشی این اتفاقا نمیوفته،ولی تیمای یک میلیون کوین یا کمتر این داستانا پیش میاد،چون شما بیای دیویژن بالا همه عربا تیماشون فول ایکونه . اینجاس که همه چی به ضررت میشه

• Like
Reactions: ehsas1

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
این آلتیمیت بد چیزیه، به شدت اعتیاد آوره :|
cb تونستی کولیبالیو بگیر همه رو میخوره:D

rb کارت otw , dumfries خیلی جوابه ،البته اگه از کوادرادو راضی هستی که هیچی ،من جفتشو تست کردم نظرم رو این کارتس که گفتم
rw هم فلیپ اندرسون کارت مشکیش خوبه واقعا ...

و یه سوال این cdm 86,راضی ازش؟ چون از خیلیا شنیدم میگن خیلی خوبه ،اما قیمتش جوریه نگرفتمش تا الان

• Like
Reactions: challengeeverything

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تیمش فول آیکونه! از الان پله مارادونا کرایوف ....
اون 20-0 نشه منو تو بشیم؟

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
cb تونستی کولیبالیو بگیر همه رو میخوره:D

rb کارت otw , dumfries خیلی جوابه ،البته اگه از کوادرادو راضی هستی که هیچی ،من جفتشو تست کردم نظرم رو این کارتس که گفتم
rw هم فلیپ اندرسون کارت مشکیش خوبه واقعا ...

و یه سوال این cdm 86,راضی ازش؟ چون از خیلیا شنیدم میگن خیلی خوبه ،اما قیمتش جوریه نگرفتمش تا الان
کولیبالی رو میرم دنبالش.
Dumfries رو هم دارم، دیروز یه پک بهم داد :D

بارلا هم خیلی خوبه، یه نفر بهم پیشنهاد داد، به نظرم خوب جواب میده، شوتاشم خیلی خوبه!

• Like
Reactions: aslirezahddd

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
اسکریپت و هندیکپ و این چیزا مال دو نفر با قدرت برابره که میتونه رو بازیشون تاثیر بذاره. طرف وقتی از 99 درصد پلیر های فیفا بهتره اسکریپت چه تاثیری روش داره؟
مثل اینه بگی من با یه بچه ده ساله 300 دست فیفا بازی کردم همشو بردم پس چرا اسکریپت باعث نشد ببازم؟

• Like
Reactions: just_p30 and ehsas1

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
به نظر من اتفاقا توی این بازی داشتن مهره های خوب تاثیر خیلی زیادی نداره ! مثلا اگر پاریس رو هم برداری یا تیمت پر از آیکون باشه بازم کلین شیت کردن و بردن سخته ! اگر بازی رو جلو باشی ده دقیقه آخر هر اتفاقی می افته تا گل بخوری

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به نظر من اتفاقا توی این بازی داشتن مهره های خوب تاثیر خیلی زیادی نداره ! مثلا اگر پاریس رو هم برداری یا تیمت پر از آیکون باشه بازم کلین شیت کردن و بردن سخته ! اگر بازی رو جلو باشی ده دقیقه آخر هر اتفاقی می افته تا گل بخوری
آره مثل سالای قبل نیست ولی بازم یه بازیکنی که همه شوت فینس هاش گله با یه مهاجم معمولی فرق داره!
من سائول داشتم هیچی شوت نمیتونست بزنه..دی بروینه خریدم دیشب 3 تا بازی کردم 4 تا گل زد:D
بلاخره فرق هست بین بازیکن با بازیکن

• Like
Reactions: Seventy One

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
آره مثل سالای قبل نیست ولی بازم یه بازیکنی که همه شوت فینس هاش گله با یه مهاجم معمولی فرق داره!
من سائول داشتم هیچی شوت نمیتونست بزنه..دی بروینه خریدم دیشب 3 تا بازی کردم 4 تا گل زد:D
بلاخره فرق هست بین بازیکن با بازیکن
آره خب تاثیر بازیکن های فوق ستاره مثل دی بروینه و امباپه و مسی تو بازی حس میشه . اما به نظرم اول از همه باید بلد باشی خوب بازی کنی و خوب دفاع کنی بعدش مهره های خوب میتونه تاثیر گذار باشه .

در کل به نظرم بازی بهترین سری فیفا بوده تا حالا راضیم 🙂

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
آقا درسته که همون اول کار با صد دویست دلار یه تیم درجه یک میشه بست و این انگلوک بازی های واسه کشورهایی مث ایرانه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر