امتیازات Far Cry 6

میانگین امتیازات بازی در متاکریتیک

• مجموع رای دهنده‌ها
    184
  • نظرسنجی بسته شده است .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
rsz_far-cry-6.jpg

Developer: Ubisoft Toronto
Publisher: Ubisoft
Genre: First-Person Shooter
Release Date: October 7, 2021
امتیازات:

Impulse Gamer 9.4/10
Player2 9.1/10
Hobby Consoles 9.1/10
God is a Geek 9/10
Gaming Bolt 9/10
Gameinformer 9/10
Checkpoint Gaming 9/10
CGM 9/10
Press Start 8.5/10
ZTGD 8.5/10
Games.ch 8.2/10
VG247 8/10
IGN 8/10
Eurogamer.it 8/10
Screen Rant 8/10
Game Pressure 8.5/10
Gamers Heroes 8.5/10
Noisy Pixel 8.5/10
COG Connected 8.5/10
Jeux Video 8/10
Twinfinite 8/10
The Gamer 8/10
Hey Poor Player 8/10
Metro 8/10
Play.rs 8/10
Playsense 7.5/10
Dexerto 7/10
XGN 7/10
Games.cz 7/10
Windows Central 7/10
EGM 4/10
VGC 4/10
Gamer.no 5/10
Gameover.gr 6/10
Game Revolution 6.5/10

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
بازی های یوبی همشون یه فرمول دارن اولش که شروع میکنی تا ۷ الی ۸ ساعت اول خیلی حال میکنی و لذت میبری بعدش دیگه وسطاش که میرسی یه حسه بی تفاوتی داری نسبت به بازی آخراشم که دیگه تقریبا حالت تهوع به آدم دست میده و دوست داری فقط تموم شه...
حالا واسه همینه یه سری بازی مثل لست و گاد و... که روشون چند سال کار شده آدم چند بار هم بازی میکنه خسته نمیشه...به نظرم باید یه کم بیشتر روی طراحی مراحل و تنوع کار کنن
بازی های یوبیسافت برخلاف اون مثال هوایی که زدی،توی چند استودیو بصورت همزمان ساخته میشه و یکی از دلایل بی روح بودن بازی همینه

• Like
Reactions: kamyy

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004
بین دفعات بازی کردن فارکرای و امثالش چندروزی وقفه بیاندازید، مطمئن باشید حس لذت بخش بودن تا آخر حفظ میشه
یادمه سر فارکرای 4 فقط دو روز آخر هفته می‌رفتم سراغش، اینجوری از بازی زده و خسته نمی‌شدم (یعنی خیلی کمتر می‌شد این احساس)،ولی جالب بود سر پریمال بازی اصلن برام خسته کننده نشد تا آخرش

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
بین دفعات بازی کردن فارکرای و امثالش چندروزی وقفه بیاندازید، مطمئن باشید حس لذت بخش بودن تا آخر حفظ میشه
یادمه سر فارکرای 4 فقط دو روز آخر هفته می‌رفتم سراغش، اینجوری از بازی زده و خسته نمی‌شدم (یعنی خیلی کمتر می‌شد این احساس)،ولی جالب بود سر پریمال بازی اصلن برام خسته کننده نشد تا آخرش

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

برا همه جواب نمیده اینکارم..
من تقریبا تمام بازهای عمرم رو یکی درمیون و با استراحت قابل توجه بازی کردم، طوری که نیم سال هم شده طول بکشه یه عنوانی برام! اما Valhalla و قبلش FC5 وسطاش دیگه میخواستم سرمو بکوبم تو دیوار..

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
خب یوبی سافت دوباره همون فرمول همیشگی رو پیاده کرده ولی ایندفعه جواب نگرفت چون ۷۶ اصلا در حد عنوان Farcry نیست. بهتره به این ip یک استراحت طولانی بده و بره سراغ ایده های جدید چون موتور cryEngine و AI این بازی دیگه جوابگوی نسل جدید نیست. یوبی سافت وقتی یک فرمول برنده پیدا میکنه تا میتونه میدوشتش ولی کم هم ip جدید و فوق العاده به صنعت گیم تقدیم نکرده. همین سالهای اخیر for honor رو بیرون داد که من بیشتر هر بازی دیگه ای تو این نسل بازیش کردم.ولی وقتی میبینی Splinter cell و POP رو گذاشته خاک بخورن تا دوباره فارکرای تکراری بده بیرون ازش متنفر میشم.حسم به یوبی سافت حس عشق و نفرته :)

• Like
Reactions: hitman68

mamdosein

کاربر سایت
May 16, 2015
85
نام
Mamad Moula
فارکرای 2 هم یه حزن و سنگینی آزاردهنده (و توامان خوشایند) غیرقابل بیانی رو منتقل میکرد به صرف حضور توی محیط بازی. کسانی که تجربش کردن خوب میدونن از چی حرف میزنم..
حس گمگشتگی و سرگردونی بدون Mini map و یه map بدقلق، که البته بیس اکتشاف و اونچر بازی رو شکل میداد.

View attachment 227327

اون زمانا خبری از Fortnite رنگارنگ نبود البته..

چه ربطی فورتنایت داره؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اگه قبلیارو بازی نکردی اینو حتما تجربه کن
تخفیفی بعیده زیاد بخوره فعلا
جسارتا طبق چند بازی اخیر Ubisoft بخوام بگم، (لیژن، ولهالا و ایمورتالز) بازی تو هر وقتی که بشه بین 20 تا 50 درصد تخفیف میخوره :D

پارسال همین موقع ها لیژن عرضه شد و توی بلک فرایدی 40 دلار شد. چند هفته بعدش تا 30 دلار و 20 دلارم رسید. در کل یوبیسافت خوب تخفیف میزنه

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
پیشنهاد میشه یا صبر کنم تخفیف بخوره ؟
پیشنهاد میشه وقتت رو با بازیای یوبی سافت تلف نکنی چون بازیای خیلی بهتر و با کیفیت تری وجود دارن که ارزش وقتت رو داشته باشن

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
جسارتا طبق چند بازی اخیر Ubisoft بخوام بگم، (لیژن، ولهالا و ایمورتالز) بازی تو هر وقتی که بشه بین 20 تا 50 درصد تخفیف میخوره :D

پارسال همین موقع ها لیژن عرضه شد و توی بلک فرایدی 40 دلار شد. چند هفته بعدش تا 30 دلار و 20 دلارم رسید. در کل یوبیسافت خوب تخفیف میزنه
با این قیمتا ۴۰دلار واقعا زیاده
منظورم تخفیف زیاد بود که بشه خریدش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر