Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
View attachment 226963

بازی Daniel Craig باز هم عالی در نقش باند اونم تو سن 53 سالگی!
اکشن فیلم در حد معمولی و چیز جدیدی ارایه نمیده. 1 ساعت اول فیلم خیلی خوب بود ولی بعدش داستان و منطق فیلم افت میکنه. داستان فیلم چند تا پلات هول اساسی داره.
بازی Rami Malek خوب بود ولی بدترین و غیر منطقی ترین شخصیت بدی بود که توی فیلم های جیمز باند بود (4 تای اخری) اصلا دلیل کارهاش معلوم نبود و تصمیم هاش خیلی بی منطق بودن.
موسیقی و فیلم برداری ها خوب کار شده بودن. به طور کلی از دیدن فیلم یه کم نا امید شدم و اتتظار بیشتری داشتم. اونم بعد از این همه تاخیر و هایپ اخرین بازی Daniel Craig در نقش باند.
خیلی خوشحالم که نقش بعدی رو قرار نیست Lashana Lynch بازی کنه! توی فیلم خیلی ضعیف بود و شوخی هاش خیلی بیجا و کرینجی بود! اصلا هدفش توی فیلم معلوم نیست چی هست.

نقش بانو Ana de Armas هم خیلی کوتاه بود همش 10 دقیقه از فیلم :|

در کل 6/10

View attachment 226965

فیلم بعدی که دیدم Dune بود. فیلم های قبلی کارگردانش واسه من یکی از بهترین ها بودن و خیلی منتظر این فیلم بودم و واقعا انتظار واسه این فیلم ارزشش رو داشت!
فیلم تقریبا 2.5 ساعته و میترسیدم که خسته کننده بشه ولی اینقدر زیبایی بصری فیلم خوب کار شده که نمیتونی چشم از تصویر برداری. روی تک تک فریم های این فیلم فکر شده بود و هر قاب از تصویر یه اثر هنری بود! کار تولید فیلم رو میشه با فیلم Lord of the Rings مقایسه کرد!
در کنار موسیقی شاهکار از هانس زیمر. پیشهاد من به کسایی که میخوان فیلم رو ببینن اینه که بالاترین کیفیت ممکن رو ببینن با یه سیستم خوب صوتی! لذت فیلم دیدن رو به شدت بالا میبره!

9/10

اون 1 نمره رو به خاطر پایان نه چندان خوبش کم کردم. امیدوارم شماره 2 ش زود تر ساخته بشه و نره واسه 3 سال دیگه!
دوست من لینک بده ما نیز نظاره کنیم....

• Like
Reactions: TheGodfather

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
اطلاعات تازه از فیلم بعدی نولان “Oppenheimer”:
کیلین مورفی نقش J. Robert Oppenheimer رو به عهده داره
نویسندگی بر عهده خود نولانه
لودویگ گوارنسون هم دوباره با نولان همکاری میکنه
زمان اکران هم 30 تیر 1402

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
کلا این استودیو اسکرین جمز و کنستانتین فیلمز سونی بودجه خاصی طلب نمیکنه ازشون! تریلر رزیدنت اویل هم خیلی سطحی و رو مخ و جلوه های ویژه عجیب و غریب! در نهایت هم میبینی کلی میفروشه به خاطر اسمش! بازیگرا رو که دیگه نگم ...

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
تو نظر سنجی در حق REC که خیلی ظلم شده اما اینکه رقابت بیوفته بین فیلم هایی با تم جن گیری! خارج از تصور من هست، بزارید The Thing اول بشه و راحت بشیم. حق به حقدار برسه و خلاص! بازی در نیارید

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
آقا الان بالاخره نظرسنجی ترسناک ترینه یا بهترین ترسناک؟
مثلا The Wailing قطعا جز بهترینای این سبک هست اما ترسناک ترین خداییش؟ :D من ساعت 2 شب خونه تنها نگاه کردم با اینکه فیلم قویی هست اما حس ترسناک بودن نمیداد.
و اینکه من دقیق دنبال نکردم اما The Babadook تو نظر سنجیای قبلی بود؟ بنظرم یکی از یونیک ترین و بهترینای دهه بود.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
مثلا The Wailing قطعا جز بهترینای این سبک هست اما ترسناک ترین خداییش؟ :D من ساعت 2 شب خونه تنها نگاه کردم با اینکه فیلم قویی هست اما حس ترسناک بودن نمیداد.
و اینکه من دقیق دنبال نکردم اما The Babadook تو نظر سنجیای قبلی بود؟ بنظرم یکی از یونیک ترین و بهترینای دهه بود.
سوال منم هست چجوریه که Babadook نیست مادر پدر خواهر همه فیلم ترسناکاست

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
دقیقا
آخه از منظر ترسناک بودن wailing جلوی جن گیر مثل کمدی رمانتیک میمونه نمی‌دونم به چی دارن رای میدن! :/

• Like
Reactions: majidred2011

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
اینقدر گفتید wailing من رفتن دانلودش کردم و دیدمش چند شب پیش. فیلم خوبی بود. داستان جالبی داشت. ولی خدایی ترسناک؟ اصلا حتی یه سکانس ترسناک من تو این فیلم یادم نمیاد.

• Angry
Reactions: Reza779

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
اینقدر گفتید wailing من رفتن دانلودش کردم و دیدمش چند شب پیش. فیلم خوبی بود. داستان جالبی داشت. ولی خدایی ترسناک؟ اصلا حتی یه سکانس ترسناک من تو این فیلم یادم نمیاد.
جدا به چشم یه ترسناک صرف نگاش کردی؟ در خودت بازنگری کن

• Like
Reactions: TheGodfather

Manchestercity

کاربر سایت
Oct 8, 2021
45
نام
بهروز
چه نظر سنجی جذاب و تنگاتنگی
خب جیمز ون ثابت شده هست و کانجرینگ از بهترین فیلم های این ژانر تو چند سال اخیر. وقتی ریلیز شد در و دیوار در حال حرف زدن از فیلم بودند. از ثانیه اول ترس و تزریق میکنه
اکسرسیست شدیدا ترسناک بود. این فیلم حتی دوبلشم ترسناکه. کلا فیلم و باید با زبان اصلی ببینی تا فضاسازی فیلم به هم نخوره. حالا تصور کنید یه فیلم ترسناک دوبله بشه و بازم انقدر ترسناک باشه. این فیلم بدجور مردم و ترسوند. قدیما هرکسی جرءت دیدن این فیلمو نداشت. از خود فیلم گرفته تا داستان ها و اتفاق های شومی که برای عوامل فیلم اتفاق افتاد.
ویلینگ هم خوب و هم ترسناک بود . اما فیلنامه کمی ضعیفش اجازه نداد شاهکار بشه. ولی واقعا عالی بود تو فیلمای ترسناک چند سال اخیر
شاینینگ ترسی به جون و روح ادم تزریق میکنه وصف نشدنی. این نوع ترس زیر پوستی تو اون فضای ترسناک هتل و خیلی میپسندم. بار اخر شب فیلم ‌ دیدم از ترس سردم شد. بازی جک نیکولسن از بهترین نقش افرینی های تاریخ سینماست بدون شک.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر