Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
مرسی اینو دیده بودم اتفاقا خیلی هم خوشم اومده بود
Shoplifters هم فیلم خیلی خوبیه، البته درام هست و در مورد زندگی عادی یه خانواده معمولی/فقیر توی ژاپن هست، ولی در کل خیلی پیشنهاد میشه...

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
View attachment 227422

اولین تریلر رسمی از فیلم با نمک Resident Evil: Welcome to Raccoon City :D

لطفا با احتیاط باز شود؛ خطر سکته قلبی!:D

۱۰۸۰p
چه کست مقوایی داشت:D تهش شاید بشه یه فیلم دانشجویی نسبتا خوب.

این باسش چقدر شبیه باس بازی کنترا بود :D

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
پیشنهاد میکنم The Night House را حتمن ببینید و درموردش فکر کنید . ارزش انتظاری که براش کشیدم را داشت .

پ.ن : فارغ از همه ی مشکلات تریلر resident evil مثل بازیگرها و زامبی ها ولی جلوه های ویژه ی تریلر فاجعه هستش قشنگ توی یک level دیگه ای از فاجعه سیر میکنه.

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
View attachment 227422

اولین تریلر رسمی از فیلم با نمک Resident Evil: Welcome to Raccoon City :D

لطفا با احتیاط باز شود؛ خطر سکته قلبی!:D

۱۰۸۰p
میشه همون جریان خواهران وسکر رو بسازن، هیولاها داغون بودن (اون سگ رو حداقل درست در می اوردین)، انتخاب بازیگر لیان و کلر هم که .... ~X(

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
تریلرResident Evil Welcome to Raccoon city دیدم.
و اصلا با کاراکتراش حال نکردم! لیان ایی که من از این سری میشناختم روغن جوجوبا و... هم به صورتش میزد بازم ریش در نمیآورد حالا اینجا نمیدونم چرا سیبیل داره :/

تورو خدا یکی الان بیاد من روشن کنه این داستان های رزیدنت اویل چرا اینجوریه؟!
پس اون 5 تا سری ایی که از 2001 تا 2013 ساختن اونا چیه؟ که شروعش زیاد ربطی به داستان خود بازی نداشت اصلا!
این سریالی که نتفلیکس ساخته چیه؟!
الان باز دوباره این چیه سونی میخواد پخش کنه؟!
بلاخره کدوموشون نزدیک به خط داستانی بازی هست؟

• Like
Reactions: TheGodfather

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
تریلرResident Evil Welcome to Raccoon city دیدم.
و اصلا با کاراکتراش حال نکردم! لیان ایی که من از این سری میشناختم روغن جوجوبا و... هم به صورتش میزد بازم ریش در نمیآورد حالا اینجا نمیدونم چرا سیبیل داره :/

تورو خدا یکی الان بیاد من روشن کنه این داستان های رزیدنت اویل چرا اینجوریه؟!
پس اون 5 تا سری ایی که از 2001 تا 2013 ساختن اونا چیه؟ که شروعش زیاد ربطی به داستان خود بازی نداشت اصلا!
این سریالی که نتفلیکس ساخته چیه؟!
الان باز دوباره این چیه سونی میخواد پخش کنه؟!
بلاخره کدوموشون نزدیک به خط داستانی بازی هست؟
تو فیلما هیچکدومش :D کلا کپکام این پروژه ها رو میده دست سازنده خارجی و میگه یـ جوری بساز تا از کنارش یـ پولی هم به ما برسه LOL این وسط اگه اشتباه نکنم انیمیشن ها زیر نظر تهیه کننده خود کپکام ساخته میشه و اونا به داستان سری ربط دارن که شامل همین سریالی که نتفلیکس ساخته هم میشه این فیلم اخر هم طبق تریلرش حوادث شماره یک ، 2 و CV رو پوشش میده و اینجور که تو تریلر نشون دادن خیلی از پلات های داستانیش رو عوض کردن یعنی کلیت داستان همونه ولی تو جزئیاتش دست بردن خلاصه از نظر داستانی اینم رو هواست به غیر این فیلم نتفلیکس یـ سریال Live Action هم داره میسازه در مورد حوادث بعد انفجار راکون سیتی که از کستش پیدا اونم یـ شروور دیگست مثل همین فیلمش ...

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این تریلر RE به طرز عجیبی بد ساخته بودنش :| یعنی بنظرم تریلرش بدساخت بود بشدت. راجب فیلمش نظری ندارم :D

همینکه بر انطباق با بازیاشه خودش خوبه اقلا :D کایا اسکولدریو رو هم بسیار دوست دارم و بنظرم کلیر خوبی میشه :D ولی بقیشو نظر خاصی ندارم :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
View attachment 226963

بازی Daniel Craig باز هم عالی در نقش باند اونم تو سن 53 سالگی!
اکشن فیلم در حد معمولی و چیز جدیدی ارایه نمیده. 1 ساعت اول فیلم خیلی خوب بود ولی بعدش داستان و منطق فیلم افت میکنه. داستان فیلم چند تا پلات هول اساسی داره.
بازی Rami Malek خوب بود ولی بدترین و غیر منطقی ترین شخصیت بدی بود که توی فیلم های جیمز باند بود (4 تای اخری) اصلا دلیل کارهاش معلوم نبود و تصمیم هاش خیلی بی منطق بودن.
موسیقی و فیلم برداری ها خوب کار شده بودن. به طور کلی از دیدن فیلم یه کم نا امید شدم و اتتظار بیشتری داشتم. اونم بعد از این همه تاخیر و هایپ اخرین بازی Daniel Craig در نقش باند.
خیلی خوشحالم که نقش بعدی رو قرار نیست Lashana Lynch بازی کنه! توی فیلم خیلی ضعیف بود و شوخی هاش خیلی بیجا و کرینجی بود! اصلا هدفش توی فیلم معلوم نیست چی هست.

نقش بانو Ana de Armas هم خیلی کوتاه بود همش 10 دقیقه از فیلم :|

در کل 6/10
ممنون از نظرات اتون . حقیقتا حدس میزدم این جیمز باند آخری در بخش داستان و روایت مشکلات اساسی داشته باشه . این مشکلاتی که گفتید تا حد زیادی در سریال کیلینگ ایو که نویسنده اش فیبی ولر بریج نویسنده همین جیمز باند آخری بود وجود داشت .به نظر میاد واقعا درست حس کرده بودم که استعداد بریج در همون ژانر کمدی بیشتره و کار هر کسی نیست هم تریلر بنویسه هم کمدی

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
خب وقتشه که بشینیم فیلم های رزیدنت اویل استاد اندرسون رو ببینیم و لذت ببریم . باز صد رحمت به اون ها . لااقل سه قسمت اول قابل تحمل هستن . این جدیده انگار پایلوت کنسل شده یک سریال 15 سال پیش شبکه cw

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر