Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان که میگن این نسخه اصلی نیست و کنسل شده چرا و به چه دلیلی آخه 2سال زحمت و هزینه یک شبه کنار بزارن مگه احمق هستن یا خر هستن که انقدر فوش و نقد بد بهشون بشه و فروش به فنا بره
سوال بعدی
میخام پی اس بخرم 21بخرم یا 22 رو برا Ps5
اگه تفاوت نداره همون 21بگیرم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
دوستان که میگن این نسخه اصلی نیست و کنسل شده چرا و به چه دلیلی آخه 2سال زحمت و هزینه یک شبه کنار بزارن مگه احمق هستن یا خر هستن که انقدر فوش و نقد بد بهشون بشه و فروش به فنا بره
سوال بعدی
22 رایگانه از استور میتونی دانلود کنی.
21 دیگه بروز نیست و اپدیت ترانسفر بازیکن و نداری.

• Like
Reactions: Siamak61

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
181
سوال بعدی
دو سال زحمت کجا بود اون که فقط یه تیزر چند ثانیه ای بود اصلا شروع نشده بود که کنسل بشه

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
واقعن متاسفم متاسفم متاسفم که 30گیگ دانلود کردم این چی بود دادن بیرون دوستان که میگن بازی موبایل واقعن درست میگن اصلان تو شوک رفتم وقتی بازی رو بازی کردم
توپ میخاد استپ کنه انگار اتوبوس میخاد حرکت کنه بازی سازی به هیچ عنوان تاکتیک به هیچ عنوان نمیشه تو بازی اجرا کرد در گیری بازی کن ها واقعن مسخره شوت زدن پاس دادن واقعن نمیدونم چی بگم از نمره 10به بازی نمره من 2هست

yaser_h2018

کاربر سایت
Feb 24, 2019
171
یعنی خدا لعنت کنه هرچی پلیر ترکیه ای رو یعنی گندشو در آوردن تا میبازن چیت میزنن باید این پلیر های ترکیه رو از آنلاین محروم کنن گند میزنن بازی اکثر چیتر ها لول بالا هستن که لولشون به خاطر چیت زدنه گند میزنن به اعصاب آدم
چیتر ها آدم هایی هستن که به شدت بی ناموسن😑
لعنتی ها این courtesy rating اینا AAA می مونه خیلی بیشتر رو مخه

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
یعنی خدا لعنت کنه هرچی پلیر ترکیه ای رو یعنی گندشو در آوردن تا میبازن چیت میزنن باید این پلیر های ترکیه رو از آنلاین محروم کنن گند میزنن بازی اکثر چیتر ها لول بالا هستن که لولشون به خاطر چیت زدنه گند میزنن به اعصاب آدم
چیتر ها آدم هایی هستن که به شدت بی ناموسن😑
لعنتی ها این courtesy rating اینا AAA می مونه خیلی بیشتر رو مخه
فکر کنم فقط شما و چند تا چیتر موندین تو بازی چون من چند ماهه میبینم میگی این چیترای ترکیه ای ..:D انگاری هی با هم بازی میکنین!!
بعید میدونم بازیکن جدید باشه ،همونان هی تکرار میشه :D

• Like
  • Smile
Reactions: Siamak61 and shahal

yaser_h2018

کاربر سایت
Feb 24, 2019
171
فکر کنم فقط شما و چند تا چیتر موندین تو بازی چون من چند ماهه میبینم میگی این چیترای ترکیه ای ..:D انگاری هی با هم بازی میکنین!!
بعید میدونم بازیکن جدید باشه ،همونان هی تکرار میشه :D
متاسفانه فقط این ترکا چیت میزنن
واقعا نمیفهمم چه لذتی داره چیت زدن
بعضی هاشون عوضی ترن که چیتی میزنن که باعث باخت میشه همون ddos
ای کاش کونامی بلاک نامحدود میداد
یعنی ۹۹ درصد اونایی که میزنن report 100% یا مینویسن cheat =report خودشون یه چیتر هستن در اصل

xx_360x

کاربر سایت
Aug 3, 2019
75
من الان رو کنسولم پیس21 آفلاین دارم ,بخوام ظرفیت2 بگیرم باید از اول دانلودش کنم یا با دیتای این قبلیه میشه کاری کرد؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من الان رو کنسولم پیس21 آفلاین دارم ,بخوام ظرفیت2 بگیرم باید از اول دانلودش کنم یا با دیتای این قبلیه میشه کاری کرد؟
سلام و درود، اگه رجین یکی باشه بله از همون میتونی استفاده کنی، نهایتا از زمانی که شما بازی رو ریختین تا امروز اگه ابدیتی برا بازی اومده باشه اونو فقط دانلود میکنین

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر