Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

John117

کاربر سایت
Oct 3, 2021
274
نام
پویا
دوستان عزیزی که اعلام کردن این اکانت ۱ دلاری فعال نمیشه دوست بنده همین امروز با پشتیبانی صحبت کرد و از همین لینکی که قراردادن استفاده کرد
وبدون کردیت کارت براشون فعال کرد!
دقیقا چرا بدون اطلاع این موارد رو اعلام میکنید؟
ایشون به شما درست گفته شما رو اکانت خودت نمیتونی فعال کنی مگر با کردیت کارت حالا ایشون چی کار کرده ما در جریان نیستیم

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
دوست عزیز مغازه دار ها یه سری اکانت دارن که قابلیت هوم نامحدود داره و روی اکانت بازی های مختلف تهیه میکنن و به صورت آفلاین نصب میکنن

حالا کانال هایی هستن اکانت این مدلی دارن و بدون دیتا اجازه فعال کردن میدن همون مدلی که شما میخواید ولی خیلی رایج نیست و تک و توک دارن

اکانت هوم اگه برای بازی بشه محدودیت زمانی برای آفلاین نداره و اون گیم پس هست که لازمه لایسنس بازی چک بشه

این نکته هم یادتون باشه هر اکانت معمولی سالی ۵ بار فقط میشه هوم کرد به خاطر همین اکانت آفلاین خیلی فروخته نمیشه چون محدودیت ۵ بار در سال استفاده بشه دیگه کسی نمیتونه اون اکانت هوم کنه تا سال بعد

ولی داستان اکانت های هوم نامحدود فرق میکنه
الان من یه جایی رو سراغ دارم برای هر بازی 70 تومن میگره فرق نداره چه بازی باشه
و حداقل باید 4 تا بازی انتخاب کنی که میشه 280 تومن و شرط شونم اینه شما باید خود دیتای بازی رو بریزی که در اینم مشکلی ندارم اونا فقط به صورت تصویری اکانت رو فعال میکنن
سوالی که برام پیش اومده وقتی من به اکانت دسترسی دارم بعد از اتمام 4 بازی و ریست کردن کنسول بازم میتونم باهمون اکانتی افلاین که دارم بازی های دیگه رو دانلود کنم و افلاین بازی کنم یا به نظرتون اون اکانت برای اون 4 بازی تعریف شده؟ یا به جز اون بازی بازی های دیگه رو باز نمیکنه؟

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
دوست عزیز مغازه دار ها یه سری اکانت دارن که قابلیت هوم نامحدود داره و روی اکانت بازی های مختلف تهیه میکنن و به صورت آفلاین نصب میکنن

حالا کانال هایی هستن اکانت این مدلی دارن و بدون دیتا اجازه فعال کردن میدن همون مدلی که شما میخواید ولی خیلی رایج نیست و تک و توک دارن

اکانت هوم اگه برای بازی بشه محدودیت زمانی برای آفلاین نداره و اون گیم پس هست که لازمه لایسنس بازی چک بشه

این نکته هم یادتون باشه هر اکانت معمولی سالی ۵ بار فقط میشه هوم کرد به خاطر همین اکانت آفلاین خیلی فروخته نمیشه چون محدودیت ۵ بار در سال استفاده بشه دیگه کسی نمیتونه اون اکانت هوم کنه تا سال بعد

ولی داستان اکانت های هوم نامحدود فرق میکنه
در مورد هوم یادم رفت بپرسم
اکانت افلاین هوم رو میگن تو سال 5 بار میشه هوم کرد؟! یعنی اکانتی که فرضا به من میده طرف به شرطی تو کنسول کس دیگه فعال نشده باشه فقط 5 بار میتونم پاک کنم و از نو استفاده کنم درست متوجه شدم؟!

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
الان من یه جایی رو سراغ دارم برای هر بازی 70 تومن میگره فرق نداره چه بازی باشه
و حداقل باید 4 تا بازی انتخاب کنی که میشه 280 تومن و شرط شونم اینه شما باید خود دیتای بازی رو بریزی که در اینم مشکلی ندارم اونا فقط به صورت تصویری اکانت رو فعال میکنن
سوالی که برام پیش اومده وقتی من به اکانت دسترسی دارم بعد از اتمام 4 بازی و ریست کردن کنسول بازم میتونم باهمون اکانتی افلاین که دارم بازی های دیگه رو دانلود کنم و افلاین بازی کنم یا به نظرتون اون اکانت برای اون 4 بازی تعریف شده؟ یا به جز اون بازی بازی های دیگه رو باز نمیکنه؟

نه نمیتونید

وقتی کنسول آنلاین بشه بازی های اکانت آفلاین شما غیر فعال میشه

در واقع شما برای اینکه بازی هارو آفلاین بازی کنید باید اکانت فروشنده روی کنسول هوم کنید و معمولا هم اونا بعد از اینکه کار شما تموم شد اکانت رو از کنسول شما غیر فعال میکنن

در نتیجه وقتی آنلاین بشید بازی ها غیر فعال میشن

در مورد هوم یادم رفت بپرسم
اکانت افلاین هوم رو میگن تو سال 5 بار میشه هوم کرد؟! یعنی اکانتی که فرضا به من میده طرف به شرطی تو کنسول کس دیگه فعال نشده باشه فقط 5 بار میتونم پاک کنم و از نو استفاده کنم درست متوجه شدم؟!

هر اکانت روی ۵ تا دستگاه میتونید هر سال هوم کنید و وقتی شما اکانت ظرفیت هوم میخرید میتونید هر سال ۵ بار اکانت رو هوم کنید و بعد از ۵ بار باید تا سال بعد صبر کنید که قابلیت هوم کردن مجدد فعال بشه

ببینید دلیلی برای پاک کردن اکانت هوم نیست و شما میتونید اگه فضا نداشتین بازی رو پاک کنید و اکانت هوم باقی میمونه روی کنسول

ولی اگه به هر دلیلی اکانت هوم کنید و از هوم خارج کنید یک بار امکان هوم کردن در سال استفاده کردین

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
نه نمیتونید

وقتی کنسول آنلاین بشه بازی های اکانت آفلاین شما غیر فعال میشه

در واقع شما برای اینکه بازی هارو آفلاین بازی کنید باید اکانت فروشنده روی کنسول هوم کنید و معمولا هم اونا بعد از اینکه کار شما تموم شد اکانت رو از کنسول شما غیر فعال میکنن

در نتیجه وقتی آنلاین بشید بازی ها غیر فعال میشن

هر اکانت روی ۵ تا دستگاه میتونید هر سال هوم کنید و وقتی شما اکانت ظرفیت هوم میخرید میتونید هر سال ۵ بار اکانت رو هوم کنید و بعد از ۵ بار باید تا سال بعد صبر کنید که قابلیت هوم کردن مجدد فعال بشه

ببینید دلیلی برای پاک کردن اکانت هوم نیست و شما میتونید اگه فضا نداشتین بازی رو پاک کنید و اکانت هوم باقی میمونه روی کنسول

ولی اگه به هر دلیلی اکانت هوم کنید و از هوم خارج کنید یک بار امکان هوم کردن در سال استفاده کردین
سوال من رو درست متوجه نشیدن
منظور من این بود که اگر من یوزر و پسورد اکانت افلاین رو بدونم چی هست یا طرف بده
بازی های افلاین که دارم بازی کنم تموم کنم یا خسته شم پاک کنم تو این حالت باید دستگاه رو ریست کرد که مشکلی پیش نیاد
مجددا چندتا بازی دیگه دیتاشو دانلود و همون اکانت افلاین که طرف داده بهم رو بزنم و کنسول رو افلاین کنم بازم میتونم بازی ها رو داشته باشم یا بازی کنم؟! با همون اکانت شدنی هست یا نه یا باید مجددا پول بدم؟!
در مورد هوم
الان که من هر دفعه اکانت 4 ماه یا یک ماه هوم گیم پس میگرم روی اکانت خودم نمیگرم هر دفع یه یوزر دیگه میشه
برای من که محدودیت نداره هوم کردنش
تا جای که میدونم اکانت گیم پس روی اکانت خودم بگیرم فقط میتونم سالی 5 بار هومش کنم درسته
با تشکر از پاسخگویی شما

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سوال من رو درست متوجه نشیدن
منظور من این بود که اگر من یوزر و پسورد اکانت افلاین رو بدونم چی هست یا طرف بده
بازی های افلاین که دارم بازی کنم تموم کنم یا خسته شم پاک کنم تو این حالت باید دستگاه رو ریست کرد که مشکلی پیش نیاد
مجددا چندتا بازی دیگه دیتاشو دانلود و همون اکانت افلاین که طرف داده بهم رو بزنم و کنسول رو افلاین کنم بازم میتونم بازی ها رو داشته باشم یا بازی کنم؟! با همون اکانت شدنی هست یا نه یا باید مجددا پول بدم؟!
در مورد هوم
الان که من هر دفعه اکانت 4 ماه یا یک ماه هوم گیم پس میگرم روی اکانت خودم نمیگرم هر دفع یه یوزر دیگه میشه
برای من که محدودیت نداره هوم کردنش
تا جای که میدونم اکانت گیم پس روی اکانت خودم بگیرم فقط میتونم سالی 5 بار هومش کنم درسته
با تشکر از پاسخگویی شما

اگه یوزر پس دارید و میتونید بعدا دوباره وارد کنید نیازی به ریست کردن دستگاه یا پاک کردن اکانت نیست

هر وقت خواستین دیتا بازی هارو میریزید و اکانت وارد میکنید استفاده میکنید

معمولا رمز اکانت تغیبر میکنه یا تایید دو مرحله ای داره که کسی بدون هماهنگی صاحب اکانت وارد نشه

کلا نیازی به ریست دستگاه نیست

هر اکانت چه گیم پس باشه چه بازی سالی ۵ بار میشه هوم کرد و حالا شما گیم پس ۴ ماهه هم خریده باشی فرقی نمیکنه سالی ۵ بار میشه هوم کرد

وقتی روی کنسول خودتون هوم هست که دوباره روی کنسول خودتون هوم نمیشه ولی اگه مثلا اکانت گیم پس روی کنسول خودتون هوم کنید بعد دوستتون روی کنسولش هوم کنه و در نهایت شما مجدد روی کنسول خودتون هوم کنید شما ۳ بار از ۵ بار امکان هوم کردن استفاده کردین

مهم نیست روی یک کنسول قبلا هوم بوده و در کل سالی ۵ بار میشه اینکار انجام داد

مجدد یکسالش بشه اجازه ۵ بار هوم بهتون داده میشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان بازی long dark کل اپیزوداش تو گیم پس هست؟
قسمت ۴ شو امروز یوتوب کانال xbox معرفی کرد تمام این اپیزودارو شامل میشه؟

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
دوستان سوالمو نمیدونستم کجا بپرسم برای همین اینجا میگم:

راکت لیگ رو میخوام دانلود کنم، با نت ایران وصل میشه به سرور؟

چون رو پی سی که وی.پ.ان میخواست

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
دوستان بین گیفت کارت گیم پس التیمیت

با گیم پس هوم یا غیر هوم

کدوم پیشنهاد میدید و مطمئن تره؟ (هرچند این اکانتای هوم و غیر هوم بنظر ارزون تر هستن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر