Marvel Universe

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
یه مقدار زیادی طبیعی میزنه!
بیخیال قشنگ دو ثانیه دو ثانیه از فیلم‌های قبلی رو بریده، با افترافکت یدونه پورتال و دوتا نور سبز و نارنجی اضافه کرده.

همه تریلرش کامل صحنه‌های فیلم‌های قبلیه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
این اپیزود 8 what if عجب چیزی بود پسر :D

چه قدر جاه طلبانه شد این پروژه مارول! به شخصه اصلا فکر نمیکردم بشه یه همچین داستانی رو درآورد، اونم تو یه قسمت!!! :D واقعا چیزی ندارم بگم جز این که این اپیزود رو در سکوت کامل و تک و تنها با فراهم کردن مقدمات چیپس و پفک تماشا کنید :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید

چه قدر جاه طلبانه شد این پروژه مارول! به شخصه اصلا فکر نمیکردم بشه یه همچین داستانی رو درآورد، اونم تو یه قسمت!!! :D واقعا چیزی ندارم بگم جز این که این اپیزود رو در سکوت کامل و تک و تنها با فراهم کردن مقدمات چیپس و پفک تماشا کنید :D
چطوری میخوان جمعش کنن هم جالبه برام

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد

خب این تیکه آخر حرفت باعث شد امشب برم خودمو کرانچی تند و آتشین همراه با چیپس لیمو مهمون کنم و یک لیتر نوشابه کوکا :))

• Smile
Reactions: mobile1199

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
من What if رو دنبال نمیکنم ولی از طریق یه کانال یوتیوب صحنه های مهم یا مبارزه های هر اپیزود رو دنبال میکردم اما بعد دیدن قسمت 8 گفتم باید قسمت آخر رو کامل ببینم :D
راجب خود سریال بخوام بگم به نظرم خیلی جالب دراومده. صداگذاری خود بازیگرها، بعضی داستان ها، ایده ها و از همه مهم تر انیمیشن و طراحی روون و خیلی خوبی داره نه انیمه ای هست نه کارتونی.
و اما قسمت آخر ..
صحنه های مبارزه خیلی خوب بود البته جنگ کلا بین استرنج و Ultron بود بقیه نخودی بودن :D نه استرنج نه Ultron هیچکدوم هم از قدرت اصلیشون استفاده نکردن. Ultron به نظرم دستش بازتر بود و اشاره میکرد فایت زودتر تموم میشد :D ولی با این حال استرنج فوق العاده خوب و قوی بود یعنی قدرتش با 5 تا سنگ برابری میکرد و طبق معمول به بهونه ی محافظت از بقیه قدرتش محدود شده بود.

چون کامل سریال رو ندیدم خبر ندارم ولی فکر میکنم این Watcher خیلی باگ داره و همینطور بخوان پیش برن یه جا دیگه خراب میشه. یه بار دست میبره تو دنیاها یه بار میگه نمیتونم هرجوری بخواد کار میکنه :|

به امید دیدن یه Dark Strange تو سینما :D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Yikes
خوشبختانه و صدهزار مرتبه شکر تموم شد What if
اما متاسفانه قراره بازم ادامه داشته باشه

خیلی راحت برای من بدترین چیزی بود که مارول ساخته. یچیزی بدتر از Thor 2 حتی

از لحاظ بصری می‌تونستن بسیار بسیار چیز جذاب‌تری دربیارن، یچیزی مثل ایده هر اپیزود یک استایل Love, Death and Robots، یا کامل مدل انیمیشن‌های قبلی خودشون ۲بعدی برن جلو یا از آرت‌استایل کامیک‌بوک‌ها الهام بگیرن ولی نه… رفتن از بدترین انیمیشن اسپایدرمن الهام گرفتن با این طراحی‌های یخ و بی‌حس و uncanny valley. حتی طراحی کاراکترها هم بالا و پایینه، داکتر استرنج شبیه بندیکت کامبربچ طراحی شده، باکی هم همین‌طور ولی اسپایدرمن و بلک ویدو و هاک‌آی و اکثر کاراکترها کامل فرق می‌کردن. صداگذاری‌ها هم بجز خود واچر و بندیکت کامبربچ افتضاح بودن.

جدای از این مهم‌ترین failure سریال خط داستانیشه. کارگردان چلغوز سریال قسم و آیه میخوند که نه همه چی بهم وصله و canonئه و دیدنش مهمه ولی واقعا تنها پل ارتباطی، این دو اپیزود آخر بود (گناه اول) و اینکه کل سریال دیدن و ندیدنش اصلا مهم نیست. اونایی که کامیک‌های What if رو خوندن هم با این خط داستانی‌های مضحک احتمالا دندون‌قروچه می‌کنن. واقعا تنها اپیزودی که سرش به تنش می‌ارزید اپیزود what if… Dr Strange lost his heartئه که اون هم کامل رو کاریزمای کامبربچ و کاراکترش می‌چرخه. اپیزود «اگر ثور تک‌فرزند بود» با اختلاف بدترین اپیزود سریال بود و واقعا اینقدر تهی از همه چی بود که حتی نمیشه نقدش کرد.

امیدوارم یه تغییر درست حسابی تو لحن و داستان‌پردازی این سری بکنن اگر بنابر ادامه پیدا کردنشه چون این واقعا cringe خالص بود

۱/۵

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خب آقا این اپیزود 9 رو امروز با فراهم کردن مقدمات و همراه با اتمسفر اولین رعد و برق و بارون تهران نشستم دیدم، به معنای واقعی کلمه بی نظیر جمع کردن داستان رو!
از نظر من با اختلاف بهترین محتوای MCU بود تا الان، حتی شاید چند پله بالاتر از بهترین فیلمای سینمایی این یونیورس. هر چیزی در وصف فصل اول What If بگم طوری که لحن ـم رو منتقل کنه اسپویل محسوب میشه واقعا،

فقط میتونم بگم حتما ببینید :D به شددددت پیشنهاد میشه.

پ.ن: یه پیام دارم برای یوزری که پست بالایی رو نوشته، داداش خیلی ارادت داریم :D ایشالا فصل بعدی حتما این نکات ـی که فرمودین رو میگم لحاظ کنن که از دل ـتون هم دربیاد :D

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
به نظر میاد اپیزودی که به علت کرونا از فصل اول حذف شده و به فصل دوم منتقل شده اپیزود گامورا بوده. (ظاهراً اپیزودی هست که تونی به جای هالک میره به Sakaar)

قرار گرفتن بقیه کرکتر ها که اپیزود خودشون رو داشتن در کنار گامورا که هیچ اطلاعاتی از بک استوریش وجود نداره، عجیب بود!

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
به نظر میاد اپیزودی که به علت کرونا از فصل اول حذف شده و به فصل دوم منتقل شده اپیزود گامورا بوده. (ظاهراً اپیزودی هست که تونی به جای هالک میره به Sakaar)

قرار گرفتن بقیه کرکتر ها که اپیزود خودشون رو داشتن در کنار گامورا که هیچ اطلاعاتی از بک استوریش وجود نداره، عجیب بود!
و گامورا Thanos رو می‌کشه تو اون یونیورس

یا خیلی میخواستن روی تم مردن تونی استارک به عنوان absolute point تاکید کنند (که هیچ منطقی پشتش نیست) یا دلیل دیگه‌ای وجود داشته چون از ۲۰۱۹ در حال ساخت بوده، یدونه اپیزود اضافه‌تر مگه چقدر وقت می‌برده؟

خدایی من هی می‌خوام نکته مثبت ببینم، نمیشه 😂 کل پلن این گروه روی stone crusher سوار بود که کار نکرد، خب اصلا چرا تو داستان سریال آوردیدش؟ اواتو کیلمانگری رو انتخاب می‌کنه که تو تایم‌لاین خودش تچالا رو کشته، بعد همه آخر سر شبیه اون میم پیکاچو میشن وقتی خیانت میکنه، آلتران با ۵تا اینفینیتی استون زپرتی می‌تونه با cosmic beingای مثل واچر مقابله کنه. واچرهایی که در برابر celestialها میتونن بجنگن lol

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
^^^^
این ویل پولتر رو توی فیلمای کمدی ازش خوشم نمیومد ولی خب اون زمان بچه و نقشاشم کمدی بود. تو MCU با جنس کمدیای جیمز گان فکر کنم بتونه خوب باشه :D

-------------------------
پوستر اترنالز معرکست :D چقدر منتظرشم :D

ولی بنظر اعلام شده که کیت هرینگتون یک آدم سادست و بلک نایت نیستش :/ (احتمالا در طول روند فیلم به بلک نایت تبدیل نمیشه و بعدا توی فیلمای بعدی بهش پرداخته میشه)

این ویدیو زیر هم تو توییتر دیدم از اترنالز و واقعا \m/

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
خب پس با این کاور که رسمیه میشه مطمئن شد که سندمن هم هست . البته تو تریلر هم قابل تشخیص بود ولی بعد از رالف بونر و کانسپت های امگا رد در فالکون و وینترسولجر دیگه به این ایستر اگ های تئوری نمیشد اعتماد کرد . ببینیم لیزارد هم هست یا نه

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر