مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
سلام دوستان من دسته اسلیم از مغازه دار خریدم بعد اومدم خونه متوجه شدم دریفت سمت چپ داره خلاصه خودم باز کردم آنالوگ ها رنگ سبز بود تمیز کردم اسپری زدم تاثیری نداشت و با اشاره کوچیک به سمت چپ می‌رفت خلاصه بردم به مغازه دار دادم گفت درستش میکنم ، آنالوگ هارو که انگار جنسه بی کیفیت انداخته ولی هنوز همون مشکل دریفت به سمت چپ پابرجا هست
علت چی می‌تونه باشه؟؟ امکان داره اصلا ربطی به آنالوگ نداشته باشه؟

Attachments

• IMG_20211004_235440.jpg
    IMG_20211004_235440.jpg
    229.2 KB · مشاهده: 7

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
توصیت چیه دوباره ببرم عوض کنم و چه جنسی بزنم ؟
قبل این که عوضش کنی به تعمیرکار بگو فن زیاد می چرخه و صدای زیادی داره ..جنس خوب بزنه..اگر دوباره مثل قبل باشه ارزش نداره..خمیر خیلی خوب هست اما خیلی گرونه و گیر نمیاد..خمیر گریزلی پیدا بتونی بکنی دستگات میشه مثل یخچال

• Like
Reactions: deadkin

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام دوستان من دسته اسلیم از مغازه دار خریدم بعد اومدم خونه متوجه شدم دریفت سمت چپ داره خلاصه خودم باز کردم آنالوگ ها رنگ سبز بود تمیز کردم اسپری زدم تاثیری نداشت و با اشاره کوچیک به سمت چپ می‌رفت خلاصه بردم به مغازه دار دادم گفت درستش میکنم ، آنالوگ هارو که انگار جنسه بی کیفیت انداخته ولی هنوز همون مشکل دریفت به سمت چپ پابرجا هست
علت چی می‌تونه باشه؟؟ امکان داره اصلا ربطی به آنالوگ نداشته باشه؟
سنسور پتانسیومتر رو در بیاد ( به سنسور کاری نداشته باشه ) داخل پتانسیومتر که ذغالیه رو با گوش پاک کن الکلی کن و کامل توشو تمیز کن وبعد از تمیز کردن باید گوش پاکن مقداری سیاه شده باشه..بعد تستش کن..اگر درست نشد باید پتاسیومتر عوض کنی.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
سنسور پتانسیومتر رو در بیاد ( به سنسور کاری نداشته باشه ) داخل پتانسیومتر که ذغالیه رو با گوش پاک کن الکلی کن و کامل توشو تمیز کن وبعد از تمیز کردن باید گوش پاکن مقداری سیاه شده باشه..بعد تستش کن..اگر درست نشد باید پتاسیومتر عوض کنی.
اگر دوباره بخونید نوشتم که کامل آنالوگ و متعلقاتش رو عوض کرده حتی پتانسیومتر هم تمیز کرده بودم تاثیری نداشت که دیگه رو آوردم به تعویض آنالوگ ولی بازهم مشکل حل نشده

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
اگر دوباره بخونید نوشتم که کامل آنالوگ و متعلقاتش رو عوض کرده حتی پتانسیومتر هم تمیز کرده بودم تاثیری نداشت که دیگه رو آوردم به تعویض آنالوگ ولی بازهم مشکل حل نشده
عزیز مطمئن باش که انالوگ ای که روشه مشکل داره اصلا دریفت جز پتانسیومتر نمیتونه چیز دیگه ای باشه
برای اطمینان یه چک بکن ببین پین های روی برد انالوگ رو درست لحیم کاری کرده یا یه موقع به هم دیگه برخوردی ندارن لحیم ها

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
اصلا هیچ ربطی به تعویض نداره عزیز جان..من خودم همین الان 10 تا انالوگ تو بساطم دارم..بعضیهاشو عوض میکنی بازهم مشکل دارن..اگرهم بیشتر دقت می کردین نوشتم اگر همچنان مشکل پابرجاست باید پتانسیومتر رو عوض کنی...اگر نمیخوای پتانسیومتر عوض کنی باید بین راهشون مقاوت نصب کنی..البته معلوم نیست شما چه انالوگی نصب کردی..معمولا جنسهای بی کیفیت پتانسیومترهای بسیار بدی دارن

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
عزیز مطمئن باش که انالوگ ای که روشه مشکل داره اصلا دریفت جز پتانسیومتر نمیتونه چیز دیگه ای باشه
برای اطمینان یه چک بکن ببین پین های روی برد انالوگ رو درست لحیم کاری کرده یا یه موقع به هم دیگه برخوردی ندارن لحیم ها
والا دو تا آنالوگ سبز رنگ رو دسته بود قبلش عکس هم گرفتم الان دو تا آنالوگ نارنجی رنگ انداخته حتی میگه پتانسیومتر هم عوض کرده ولی باز همون مشکل هست تعمیرکار حرفه ای هستش ولی چون دسته ازش خریدم این مشکل از اولش بود هربار گفت درست کرده میارم خونه باز همونه نمی‌دونم دیگه چکار کنم کلافه شدم
فقط تو بازی شوتر یکم می‌ره سمت چپ باقی بازی ها مشکلی نداره

اصلا هیچ ربطی به تعویض نداره عزیز جان..من خودم همین الان 10 تا انالوگ تو بساطم دارم..بعضیهاشو عوض میکنی بازهم مشکل دارن..اگرهم بیشتر دقت می کردین نوشتم اگر همچنان مشکل پابرجاست باید پتانسیومتر رو عوض کنی...اگر نمیخوای پتانسیومتر عوض کنی باید بین راهشون مقاوت نصب کنی..البته معلوم نیست شما چه انالوگی نصب کردی..معمولا جنسهای بی کیفیت پتانسیومترهای بسیار بدی دارن
خوب پتانسیومتر هم عوض کرده اولش سبز رنگ بود الان نارنجی رنگ انداخته

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
والا دو تا آنالوگ سبز رنگ رو دسته بود قبلش عکس هم گرفتم الان دو تا آنالوگ نارنجی رنگ انداخته حتی میگه پتانسیومتر هم عوض کرده ولی باز همون مشکل هست تعمیرکار حرفه ای هستش ولی چون دسته ازش خریدم این مشکل از اولش بود هربار گفت درست کرده میارم خونه باز همونه نمی‌دونم دیگه چکار کنم کلافه شدم
فقط تو بازی شوتر یکم می‌ره سمت چپ باقی بازی ها مشکلی نداره
به هر شکل این مشکل نمیتونه جز ایراد از پتانسیومتر چیز دیگه ای باشه

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان کلید پاور پلی ۴ از کار افتاد بعد از باز بست کنسول درست می شه یا نه ؟چون همه چیزش وصله مشکل از چیه؟ تعمیر کارا هم قبول نمی کنند تا شنبه چون تعطیله درست می شه ؟ مشکل از چیه ؟

دوستان کلید پاور پلی ۴ از کار افتاد بعد از باز بست کنسول درست می شه یا نه ؟چون همه چیزش وصله مشکل از چیه؟ تعمیر کارا هم قبول نمی کنند تا شنبه چون تعطیله درست می شه ؟ مشکل از چیه ؟
منظور کلید تاچ روشن خاموش کنسوله

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
680
خیلی عجیبه با اینکه عوض کرده بازم مشکل داره
باید آنالوگ اصلی‌بخرم بدم یکی لحیم کنه به این تعمیرکارا اعتمادی نیست
شاید باید کالیبره شه . چون دیدم یکی بعد تعویض با نرم افزار کالیبره میکرد (تو یوتیوب )

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
دوستان کسی از تعمیرات دسته سر در میاره؟
من تاچ پد دسته م کار نمیکنه (لمسی) ،کلیک کار میکنه ولی لمسی کلا نه
و اینکه جهت بالا دسته کار نمیکنه
اینارو میتونم با تعویض قطعاتش تعمیر کنم؟ یا اینکه بدم تعمیرکار؟
هزینه ش چقد میشه تقریبا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر