Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,581
نام
محمدرضا
Fifauteam
این سایته اموزشاش خوبه، انگلیسیه
اولین نکته ای که میتونم بگم اینه که با کوینات پک نخر از استور
حتی برای یه مدت کوتاه هم که شده، التیمت تیم رو بازی کنید. با تمام نکات منفی ای که داره، به نظرم یکی از بهترین مود های تمام بازی های کامپیوتریه ولی خب متاسفانه افتاده دست ea

Sent from my SM-A305F using Tapatalk
چند سال پیش یه چند دست بازی کردم، یادمه مثلا پک که میداد، بازیکن برا چند بازی در اختیارمون بود، دیگه بازی نکردم از اون موقع. بازیکنا که از پک در میان قرضین؟ بعدش چی میشه؟ :D کلا نوب نوبم در این زمینه
اگرم یه توضیحات اولیه اینجوری بدین ممنون میشم.

برم این سایتی که معرفی کردیو چک کنم.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان یکی از بچه ها میخواد کنسول بگیره، من بهش پیشنهاد کردم XSS بخره ک قیمتش هم خوبه، بفرمایید که توی این کنسول، بازی نسل بعدی هست؟ ینی همون تکنولوژی های انیمیشن هایپرموشن اینجا هم وجود داره؟

دومین مورد اینکه PS4 داشته، الان میخواد ایکس باکس بگیره، برای آپدیت بازی و آپدیت اسکواد، باید DNS بزنه و این حرفا؟

ممنون

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
چند سال پیش یه چند دست بازی کردم، یادمه مثلا پک که میداد، بازیکن برا چند بازی در اختیارمون بود، دیگه بازی نکردم از اون موقع. بازیکنا که از پک در میان قرضین؟ بعدش چی میشه؟ :D کلا نوب نوبم در این زمینه
اگرم یه توضیحات اولیه اینجوری بدین ممنون میشم.

برم این سایتی که معرفی کردیو چک کنم.
ببین بذار خیلی ساده و ابتدایی بگم :D
بچه بودنی کارت بازی کردی؟ :D کانسپت کلی بازی مث کارت بازی هستش :D
هر بازیکن کارت داره و شما کارت بازیکنا ر جمع میکنی، باهاش ترکیب میچینی و بازی میکنی با ترکیب بقیه تو بخش ها و حالت های مختلف.
حالا باید بپرسی چه جوری کارت بازیکنا رو جمع کنم؟ چند تا راه داره. یا پک باز میکنی (مث همون بچگی که پک کارت میخریدیم :D ) یا تو مارکت بازیکن رو که توسط بقیع گیمرا برا فروش گذاشته شده با کوین میخری. حالا بعضی کارتا هم هستن که چلنج و ابجکتیو انجام میدی و به دستشون میاری که بازی کنی خودت میفهمی.
حالا با خودت میگی، با کارتایی که دارم چیکار کنم؟ شما با بن کارتا تیم میچینی و با بقیه بازی میکنی. اما چیدن تیم یه محدودیت داره، به اسم کمیستری. تیمی که شما میچینی با کارتات باید کمیستری کامل رو پر کنه ترجیحا. که میگم به چه دردی میخوره.
کمیستری تیم رو چند تا چیز تعیین میکنه. اول پست بازیکن هستش. شما مسی رو مثلا که وینگر راسته، اگر بذاری وینگر راست، کمیستری پستش کامل میشه، بذاری وینگ چپ، کمیستری نصفه میگیره، و اگه بذاریش دفاع وسط، کمیستریش خیلی کم میشه.
دومین فاکتور کمیستری، بازیکن های اطراف هستن. بازیکنای مختلف با سه تا معیار با هم لینک میشن. ملیت، لیگ و باشگاه. مثلا اگه شما همین مسی رو بذاری وینگ راست، مهاجم نوک امباپه باشه، به مسی لینک سبز میده، اگه اگوئرو که تو یه لیگ دیگه اس ولی ملیتش یکیه با مسی رو بذاری نوک، لینک نارنجی میده. و در اخرم اگر رونالدو رو بذاری نوک به مسی لینک قرمز میده که خوب نیس.
پس مهمترین عوامل تعیین کننده کمیستری بازیکن پستش و بازیکنای اطرافش هستن. یه سری موارد جزئی هستش که یه بوست کمی میکنه کمیستری بازیکن رو که حالا بعدا یاد میگیری.
کمیستری تک تک ۱۱ تا بازیکن با هم جمع میشه و میشه کمیستری مجموع ترکیب که سقفش صد هستش.
حالا میگی که گیریم کمیستری همه ۱۰ و کمیستری تیم ۱۰۰ شد به چه دردی میخوره؟ من اصلا میخوام هر ۱۱ تا بازیکنم به هم لینک قرمز بدن. جوابش کمیستری استایل هستش.
بازی یه بحثی داره به اسم کمیستری استایل، که اونا هم کارت هستن مث بازیکنا و شما روی بازیکنا اپلایشون میکنی. مثلا یه کمیستری استایل داریم که همه ی استتس های شوت و سرعت بازیکن رو، وقتی کمیستریش فول باشه ۱۰ ۱۵ تا بیشتر میکنه. یعنی اگه شما این کمیستری استایل رو روی مسی با کمیستری ۱۰ اپلای کنی، سرعت و شوتش خیلی قوی تر میشه. این کمیستری استایلا هم دائمی هستن و مث بازیکنا از پک یا مارکت به دست میان.
اون بازیکن قرضی هم که میگی اسمش روشه دیگه، قرضیه‌. همون تعدادی که نوشته پایینش به رنگ ابی میتونس بازیشون بدی و بعدش بلا استفاده میشن. بقیه کارتا که قرضی نیستن، برا خودتن و میتونی هر چقد خواستی بازی کنی باهاشون.
این سه تا بحث مهمترین و پایه ترین بخشای بازی هستن، که خیلی کلی توضیحشون دادم وگرنه خیلی عمیق تر و جزئی تر از این هستن که باید بازی کنی تا یاد بگیری.

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
دوشنبه صبح قرار بود ریلیز شه.
ولی نمیدونم چرا پنج و نیم عصر یکشنبه شد !!
براساس تایم زونهای مختلف ، متفاوت باز میشه. بزاری رو نیوزلند الان بازه.

• Like
Reactions: amirroz2012

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خیلی سعی کردم به خاطر گند fifa21 جلو خودمو بگیرم و نخرم ولی نشد :D

داره دانلود میشه و نصب میشه، فعلا تا کامل نصب بشه یه دست بازی کردم، در حال حاضر گیم پلی به نظرم با اختلاف خیلی بهتر از فیفا۲۱ شده. امیدوارم با آپدیتا گند نزنن بش :D فیزیک توپ خیلی بهتر از قبل شده و چیزیه که همون لحظه اول که بازیو شروع میکنی به چشم میاد.

آموزش درست حسابی چیزی هست برا کسی که تا حالا اصلا آلتیمیت بازی نکرده؟ اگه چیزی جایی سراغ دارین معرفی کنید که میخوام امسال آلتیمیت بزنم اگه شد. فارسی، انگلیسیش فرق نمیکنه.
توی تاپیک صفحه اول و تایتل فیفا 21 و 20 ویدئو یوتوب هست من نوشتم آقا کسری کریمی متن رو خونده، التیمیت یکم توضیحش سخته

• Like
Reactions: challengeeverything

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,581
نام
محمدرضا
چند جا خونده بودم دروازه بانان خیلی سخت گل میخورن، والا اینی که این چند تا بازی دیدم، خیلی گلای بدی میخورن اتفاقا، بعضی وقتا واقعا واکنشاشون کنده، انیمیشناشون بهتر شده ولی گلای بدی میخورن.

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,278
نام
محمدرضا
چند جا خونده بودم دروازه بانان خیلی سخت گل میخورن، والا اینی که این چند تا بازی دیدم، خیلی گلای بدی میخورن اتفاقا، بعضی وقتا واقعا واکنشاشون کنده، انیمیشناشون بهتر شده ولی گلای بدی میخورن.
دروازه بان کاملا غیر قابل پیشبینیه . تو فیفا 21 از یه سری زاویه ها توپت عمرا گل نمیشد . همچینی چیزی دیگه ممکنه و شما ممکنه از هر جا گل بزنی و دروازبان اشتباه کنه.
از اون ورم بعضی اوقات میشه واکای بایاشی و جاهایی که مطمئنی گل میشه رو میگیره.
جالب شده در کل این فیفا.

آخرین ویرایش:

vahid RREMBO

کاربر سایت
Sep 20, 2021
15
سلام
من قبلا ظرفیت 3 میگرفتم فیفا با اکانت اصلی میرفتم داخل بازی بعد سویچ میکردم با اکانت خودم بازی می‌کردم ولی الان تو فیفا 22نسخه التیمیت میگه باید اکتیو بشه تا بتونی با اکانت خودم بازی کنم که میشه ظرفیت 2 جریان چیه؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
رو ps5 ظرفیت 3 نمیزاره رو اکانت ها سوییچ کنم ... و فقط با اکانت اصلی میشه بازی کرد8-| من اشتباه انجام میدم یا این راه دیگه بسته شده ؟
نسخه التیمیت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر