voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
جورج آر.آر. مارتین وعده وجود ۱۷ اژدها در پیش‌درآمد House Of The Dragon را داد
همچنین ۷ بازیگر جدید نیز به این سریال اضافه شدن
جورج آر.آر. مارتین خالق دنیای سریال بازی تاج‌وتخت جزئیات تازه‌ای در مورد پیش‌درآمد خاندان اژدها را به اشتراک گذاشته..
این نویسنده با حضور در یک پادکست با نام The Stuff Dreams Are Made Of به میزبانی رایان کاندال شورانر پیش‌درآمدی که بر خاندان تارگرین و جنگ داخلی آن‌ها تمرکز می‌کند وعده داده است که اژدهایان زیادی در این مجموعه و دنیای آن وجود دارند در شش دقیقه پایانی پادکست، مارتین در پاسخ به این پرسش که هیجان‌انگیزترین جنبه پیش‌درآمد برای او چیست فاش می‌کند که اژدهایان سریال مارتین به واسطه وینتر ایز کامینگ می‌گوید:
همیشه فکر کرده‌ام که داستان جذابی خواهد بود، داستانی که دوستش دارم، بنابراین مشتاقم که در تلویزیون نشان داده شود و البته مشتاقم که اژدهایان را ببینم، بدیهی است که عاشق اژدها باشم
سه اژدها در بازی تاج‌وتخت داشتیم، اما حالا ۱۷ تا داریم و امیدوارم هریک از آن‌ها شخصیت‌های خاص خودشان را داشته باشند

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
جورج آر.آر. مارتین وعده وجود ۱۷ اژدها در پیش‌درآمد House Of The Dragon را داد
همچنین ۷ بازیگر جدید نیز به این سریال اضافه شدن
جورج آر.آر. مارتین خالق دنیای سریال بازی تاج‌وتخت جزئیات تازه‌ای در مورد پیش‌درآمد خاندان اژدها را به اشتراک گذاشته..
این نویسنده با حضور در یک پادکست با نام The Stuff Dreams Are Made Of به میزبانی رایان کاندال شورانر پیش‌درآمدی که بر خاندان تارگرین و جنگ داخلی آن‌ها تمرکز می‌کند وعده داده است که اژدهایان زیادی در این مجموعه و دنیای آن وجود دارند در شش دقیقه پایانی پادکست، مارتین در پاسخ به این پرسش که هیجان‌انگیزترین جنبه پیش‌درآمد برای او چیست فاش می‌کند که اژدهایان سریال مارتین به واسطه وینتر ایز کامینگ می‌گوید:
همیشه فکر کرده‌ام که داستان جذابی خواهد بود، داستانی که دوستش دارم، بنابراین مشتاقم که در تلویزیون نشان داده شود و البته مشتاقم که اژدهایان را ببینم، بدیهی است که عاشق اژدها باشم
سه اژدها در بازی تاج‌وتخت داشتیم، اما حالا ۱۷ تا داریم و امیدوارم هریک از آن‌ها شخصیت‌های خاص خودشان را داشته باشند
با گندی که به GOT زدن حس بدی به این مجموعه پیدا کردم. امیدوارم بتونن جبران کنن

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
View attachment 226065

دیشب 3-4 قسمت سریال جدید خالق hill house رو دیدم، و خیلی خوب بود.

سریال در کل اصلا ترسناک نیست و مثل کارهای قبلی کارگردانش خیلی تمرکز زیادی روی شخصیت پردازی و به قولی مطالعه شخصیت ها و مشکلاتشون داره و بعضی مواقع یکم زیادی کند جلو میره داستان :-"
ولی در کل ارزش دیدن داره، به نظر خودم تا اینجا به اندازه Hill house خوب نبوده، نه از نظر داستان و نه از نظر کست و شخصیت پردازی ولی همچنان به اندازه کافی جذاب هست.
از تریلر روزی اولی که پخش شد من گفتم این سریال اصلا ترسناک نیست و بیشتر به ژانر درام میخوره و از اون سریالهاست که بیشتر بر پایه دیالوگ پیش میره و حوصله زیادی میخواد برای ادامه دادن...

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
چند تا مینی سریال خوب معرفی میکنید
من فقط band of Brothers و and then there were none رو دیدم
سلام. این‌ها خوب‌ان:

The Night Of
The Night Manager
The Little Drummer Girl
Ordeal By Innocence
Too Close