Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
منم چند تا فیلم دیدم این مدت:
1917
8/10 فیلمبرداری فوق العاده و روایت داستانی مناسب.عاشق فیلمهای جنگ جهانی هستم

a quiet place 2
6/10 حقیقتا قسمت اول انتظاراتم رو خیلی بالا برد و قسمت دوم خوب بود ولی اون هیجان و گیرایی قسمت اول رو نداشت

the suicide squad
7.5/10 بر خلاف چیزی که فکر میکردم واقعا محشر بود.همه چیزش عالی بود و شخصیت ها عالی بودن.

murder mystery
6/10 آدام سندلر رو دوسش دارم و اکثر فیلمهاش رو میبینم.اینم خوب بود در حد خودش

the wrath of men
7/10 یه اکشن پدر مادر دار درست حسابی.حال کردم باهاش

land
7/10 فیلم به کارگردانی بانو رابین رایت.خوب بود هر چند تقریبا کپی بود ولی به نظرم خوب پرداخته شده بود

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
Malignant
تدوین و منطق تو دیوار. بازیگری تو دیوار.فیلم سه نیمه هست. نیمه اول وحشت. نیمه دوم مه. نیمه سوم اکشن اسلشر و عملا ولوورین.
یه طنز خیییییلی لوس و بی مزه ای هم تو نیمه اول وجود داره که دلیلش رو تو این اثر R نمیدونم چیه. در کل خوش گذشت و سرگرم شدیم
۵/۱۰

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
1631518884350.png

Malignant 2021
5/10

جیمز وان در فیلم «بدخیم»، سه مرتبه ماهیت داستانش را تغییر می دهد؛ تغییری که برای من آزاردهنده است. از نماهای سیاه، محدود و بسته و انتقال اطلاعات قطره چکانی به مخاطب و سپس باز شدن سفره دل وان در پرده سوم را نکته مثبت برخلاف نظر دوستان تلقی نمی کنم. دوری وان از ژانر وحشت باعث شده است که فیلم «بدخیم» تفاوتی به آثار تاریخ مصرف گذشته سال های 2009 و 2008 نداشته باشد. حالا آنکه طعم نوین وحشت با دستپخت فیلم سازانی چون «آری استر» و «رابرت ایگرز» به مخاطب امروزی بیشتر می چسبد. فیلم هایی که تا پایان مخاطب را در حالت شوک نگه می دارند اما همچنان وان به یک پایان خوش و تصنعی در سینمای وحشت اعتقاد دارد.​

Jill_v

کاربر سایت
Nov 20, 2018
40
MV5BOWQ5YTRmY2QtY2MyYy00YzI4LTliZjMtNzdmNDQ2MjcxNWY3XkEyXkFqcGdeQXVyMTEyMjM2NDc2._V1_.jpg
7/10
کامبک جیمز ون به سینمای وحشت اینبار با ترکیب ترس و خشونت و خونریزی. یه تجربه سرگرم کننده متفاوت تو این ژانر نسبت به کارهای قبلی این کارگردان که اینبار برای ترس به المان های دیگری روی اورده.ممکنه به مذاق همه خوش نیاد فیلم با کارهای قبلی کارگردان متفاوته و بحث سلیقه هم همیشه وجود داره پس از این فیلم انتظار فیلمی مثل احضار نداشته باشین. مقایسه فیلم ون با دیگر اثار این سبک از کارگردان های دیگرامری بیهوده و بی معنیه. قطعا سبک و رویکرد هر شخص تو فیلمسازی متفاوت به دیگر فیلمسازهاست.در کل برای 2 ساعت سرگرمی همراه با ترس و خشونت و خونریزی تجربه خوبی هست.​

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
YTY.jpg
Malignant 2021
2/10​
چند شب پیش دیدم حرفو حدیث زیاده در موردش نگاه کردم، بعد از دیدنش حقیقتا رغبت نکردم بیام نظر بدم ولی چون الان می بینم باز بحثش اینجا داغ شده گفتم نمره بدم و توضیحی بهتر از این میم نمی تونم در رابطه با زباله جیمز ون بدم :D
View attachment SANG.mp4

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
39e50a1e8d2f48eeb451d97e2134f38c.png

Dark Waters
7/10
از پوستر همه چیز مشخصه دیگه نیاز به گفتن نیست توصیه می کنم حتما ببینیدش
اما بیشتر از توصیه برای دیدن این توصیه رو می کنم بعد از دیدنش حتما برید و در مورد شرکت و ماجرای مورد نظر سرچ بکنید
هیچ اتفاقی براشون نیفتاد
صرفا یه مقدار پول از دستشون رفت و تمام
ظروف تفلونی هم در سراسر جهان با قدرت در حال ادامه دادن هستن
فقط دو نکته
در خطوط تولید تفلون های این شرکت ماده ای به اسم پرفلوئورواکتانوئیک اسید که همون PFOA فیلم هست دیده شده علاوه بر زباله های صنعتی و شیمیایی حاوی PFOA
در کنار این PFOA ما یه ماده ی مشابه دیگه هم داریم به اسم PFOS یا پرفلوئورواکتان سولفونیک اسید که در یک بازه ی زمانی مشخص با PFOA و در همون شرکت ساخته شد
بچه هایی که شیمی می خونن با این مواد آشنایی ویژه دارند

آخرین ویرایش:

Jill_v

کاربر سایت
Nov 20, 2018
40
Screenshot_2021-09-16 I Lost My Body (2019).png
I lost my body (2019)
8/10
Do you believe in fate ? and that we can't change anything
We think that we can, but we can't. It's an illusion. Unless we do

چقدر یه انیمیشن میتونه تامل برانگیز و احساسی باشه
چقدر یه انیمیشن میتونه عمیق و تاثیرگزار باشه
صحبت راجب این اثر بیهودست. این شاهکار و فقط باید ببینید​

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
41P+czrzUoL._AC_SX466_.jpg

Malignant
2/10 زباله. فقط بانو آنابل با موهای تیره نکته مثبت فیلم بود.

BECKETT-2021-SUBTITLES-DOWNLOAD-ENGLISH-SRT_11zon.jpg

BECKETT
زباله
1/10

91fOtWKp+CL._SY445_.jpg
Ferris Bueller’s Day Off

7/10

ba83ea3de9d1914caf7b397d1fa4818a91772c09.jpg
Bad Teacher
5/10
به به بانو دیاز. حقیقتا خیلی جاهاش خندم گرفت.

0058420.jpg
Irresistible
5/10
استیور کرل رو دوست دارم. تنها نکته مثبت.

Coda_poster.jpeg
CODA
7/10
موضوع جالبی داشت.

220px-Thewayofthegun.jpg
The Way of the Gun
3/10
خوب نبود

Richard_Pryor_Live_On_the_Sunset_Strip_poster.jpg

Richard Pryor: Live on the Sunset Strip
10/10
عالیه:))

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Candyman.-Credit-Universal.jpg

Candyman 2021
2/10

مشکی رنگ عشقه!

سیاه پوست ها معصوم ترین انسانها، فرشتگان روی زمین، نماد یک انسان کامل هستند.
حتی قاتلین ماوراطبیعی شون که بقیه رو میکشن چندین درجه بهتر از بقیه مردم هستند×!

سفید پوستها سر از ته مرغ در نمیارن و همشون پلید و بزهکار هستن!

اینکه سیاهپوست ها به سفید پوست ها Hate داشته باشن و اگه جایی قدرت داشته باشن بهشون توهین کنن، نژاد پرستی حساب نمیشه، بلکه یه عمل صالح هست و خیر و ثواب اخروی هم داره.

پلیس هیچ نقشی در تامین امنیت نداره و تنها دلیل ایجاد پلیس این بوده که یه سیاه پوست ببینه به فجیع ترین شکل بکشه!

1 نمره برا سینماتوگرافی و موزیکی که خوب بود یه سری جاها
داستان، ترس، شخصیت پردازی و ... همه تو دیوار ... حتی Kill ها هم رو مخ بود.

در ضمن هلاک اون 2 تا شخصیت همجنسگرا هستم که تو یه فیلم 90 دقیقه ای، کلی screen time دارن و حتی 1 اپسیلون به داستان ربطی ندارن!

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485

20470.jpg

Poison Ivy : The New Seduction

4/10

سری فیلم Poison Ivy که بیشتر مناسب بانوان یا زوجین هست (عشق و عاشقی , خیانت و این جور مسائل (فیلم قابل تماشا با خانواده نیست))
و قطعا اگر با زنی فیلم رو تماشا کردید حتما این کلمه رو میشنوید " دختره عوضی " یا اینجور کلماتو
این فیلم هم به خاطر بانو Jaime Pressly دیدم (مارگو رابی اداتو در میاره)
باید یه روزی یه فیلمی ساخته شه توش Jaime مادر مارگو رابی باشه​

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
Pig
چقدر با فیلم خوک کیف کردم. بازی متفاوت نیکلاس کیج و مهم تر از اون شروع داستان و شکلی که در ادامه به خودش میگیره خیلی برام غافل گیر کننده و جذاب بود. نکته جالب داستان اینه که با شروع داستان و تم انتقام جویی که بخودش میگیره و حضور نیکلاس کیج بعنوان بازیگر اصلی ذهن من رو به سمت و سوی داستان های همیشگی فیلم های نیکلاس کیجی سوق داد اما در ادامه بشدت غافلگیرم کرد. بنظرم فیلم ته مایه ی نقد و نکوهش به افرادی از جامعه هم داره که خودشون رو دربند موضوعاتی کردند که مانع از رسیدنشون به هدف اصلی زندگی شون میشه.
9از10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
candyman 2021
دیگه می توان ندید حدس زد فیلمی که نام جوردن پیل رو به عنوان تهیه کننده یا کارگردان با خودش یدک میکشه قراره یک رگه ای از شعار های گل درشت نژادی داشته باشه که خیلی وقتا به شکل خیلی سطحی و شبه فیلم های ارزشی ایرانی تقدیم حلق بیننده میشن . از زمانی که خبر رسید پیل قراره تهیه کننده فیلم کندی من باشه مشخص بود که قراره با چه فیلمی طرف باشیم . کندی من خودش یک اثر روان شناسی با درونمایه های ضد نژادی خفیف بود و حالا این نسخه ی جدید در دورانی که بازار این موضوع داغه ساخته شده و بر خلاف انتظارم دنباله ی قابل قبولی برای این فرنچایز بود . فیلم ادامه ی مستقیم قسمت اوله و درباره جون گرفتن دوباره افسانه کندی من در دوران معاصره . شخصا به نظرم این سری هیچ وقت یک اثر ترسناک صرف نبود و رگه های روان شناسی و تعلیق اش بر رگه های ترسناکش می چربیدن . قسمت جدید هم همین رویه رو پیش میگیره و مثل قسمت اول بیشتر از این که بر پیروی از کلیشه های ترسناک تاکید کنه سعی می کنه اون درونمایه فیلم اول رو در بستر دنیای مدرن و مسائل امروزی پیاده کنه و تاحد زیادی تونسته اون ترس منطقه ای و فرهنگی که در فضای حومه شهری نسخه اصلی بود رو به فضای کلان شهری و مدرن امروزی بیاره . کاراکتر پردازی قابل قبوله . هرچند یک سری شخصیت واقعا بی هدف و اضافی داره که فقط برای پر کردن سکانس ها و اسکی رفتن روی تمام ترند های معروف با هدف جذب بیننده و طرفدار بیشتر به فیلم بنچاق شدن . اما شخصیت اصلی و انگیزه هاش و بازی یحی عبدالمطین (که دیگه رسما تو هر فرنچایزی داره سرک می کشه قابل قبوله . در بخش داستان گویی پیام های گل درشت فیلم بعضی مواقع خیلی رو مخ هستن ولی خب فلسفه ی روایی این سری از اول بر پایه این مسائل بوده و خب طبیعیه این روزها فیلم ساز ها تنبل شدن حوصله تفکر و خلاقیت برای در لفافه پیام دادن رو ندارن و زرتی می ریزن تو فیلو از پیام های نژادی ابلهانه اش و کاراکتر های نچسب فرعی اش که بگذریم فیلم از یک مشکل مهم رنج می بره و اون اینه که میان بعد متافیزیکی اش و مد واقع گرایانه اش نمی تونه تعادل ایجاد کنه . در فیلم اصلی هم ما شاهد یک عدم قطعیت درباره واقعی بودن یا زاده توهم و جنون بودن کندی من بودیم اما این جا بیشتر از این که به در اومدن اون بعد افسانه ای کاراکتر کمک کنه باعث ایجاد یک سردرگمی نامطبوع در بیننده میشه. در کنارش گره گشایی پایانی هم قابل پیشبینی و کمی غیر منطقیه. طراحی جلوه های ویژه و سکانس های خشن فیلم قابل قبوله هرچند می تونست از زاویه بهتری فیلم برداری بشه و جذاب تر در بیاد ولی خب باز هم نمره قبولی رو می گیره. یکی از مهم ترین اشتباه های سازنده ها کمرنگ کردن موزیک متن شاهکار فیلم ساخته فیلیپ گلس و جایگزینی اون با یک تم بیخود و فراموش شدنیه . لامصب هنوز هم در همون بخش های کوتاهی که پخش میشه قلب و گوش رو تسخیر میکنه . شاید اگه این موزیک بیشتر در طول فیلم پخش میشد تاثیرگذاری اش بیشتر میشد
در کل کندی من رو هم باید به لیست بازسازی /ادامه های ناموفق و فراموش شدنی فرنچایز های محبوب ترسناک اضافه کرد . اما در مقابل آثاری مثل بازی بچگانه و یکی دو قسمت آخر کشتاره با اره برقی در تگزاس شاهکاری محسوب میشه که دیدنش خالی از لطف نیست

امتیاز 7 از 10

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
1631913227006.png

denis villeneue رو سفیدمون کرد :-"

خیلی خوب بود فیلم، مخصوصا از نظر بصری، از فیلم برداری و شات های زیبا بگیر تا طراحی لباس ها، محیط، و...
موزیک فیلم هم به شدت خوب کار شده و وقتی میزاریمش کنار cinematography قوی فیلم، کلا تجربه دیدن فیلم رو بهتر میکنه.
بازیگر ها هم تا حد زیادی خوب بودن، من خودم به تیموتی شالامی :D شک داشتم که بتونه نقش اصلی رو خوب ایفا کنه ولی بعد از دیدن فیلم به نظرم به نقشش واقعا میومد و در کل بازیش مشکلی نداشت.

این وسط تنها مشکلی فیلم داستان پردازی و نحوه باز شدن داستان توی فیلم هست که یه مقدار عجیبه (بعضی موارد خیلی سریع اتفاق میوفتن و بعضی موارد خیلی کند.) من کم و بیش با داستان و دنیای dune اشنا هستم (به لطف یکی از دوستان که همه کتاب ها رو حفظه لعنتی :-") و به نظرم
توی فیلم سخت بود که داستان کلی و جزئیات اتفاقاتی که میوفته رو متوجه شد، مخصوصا اگه هیچ چیزی از این دنیا و داستان ندونه ادم.

ولی با این حال فیلم توی کلان نشون دادن دنیا و داستان dune خیلی خوب عمل میکنه و من خودم الان خیلی خیلی میخوام کتاب ها رو بخونم و پیشنهاد میکنم قبل از دیدن فیلم حداقل خلاصه داستانش رو بخونید بد نیست.

در کل،
8.5/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
1632033227329.png

The Card Counter 2021
8/10

دیشب پس از تماشای فیلم «شمارنده کارت»، به سرعت جذب فیلم شدم و امتیاز 4 از 5 را در صفحه شخصی Letterboxd به اثر اعطا کردم. اما پس از گذشت یک روز و تفکر پیرامون مختصات قصه پاول شریدر، آن هیجان و دیدگاه بسیار مثبت فروکش کرد. فیلم کارگردانی استایلیش و طراحی صحنه مسخ کننده ای دارد. بازی اسکار آیزاک بی نظیر است و می تواند در فهرست نهایی آکادمی اسکار قرار گیرد. شریدر همچنان پس از گذشت چهار دهه، آن دغدغه به تصویر کشاندن مردی خسته از زندگی و گریزان از گذشته تاریک را در ذهن خود دارد. نیروی محرکه فیلم بسیار هوشمندانه در نیمه اول فیلم کاشته می شود؛ کیرک (تای شریدن) که تشنه انتقام است و برای انجام این عمل به ویلیام تل (ایزاک) پناه می برد که پیش از آن با فرد مدنظر کیرک همکار بوده است. کازینو و پوکر، اولین گمان مخاطب این است که عمل انتقام در کازینو صورت می گیرد و جنگ، جنگ ذهن و هوش است. حالا آنکه پایه ریزی خوب برای گذشته و انگیزه شخصیت در فیلم انجام می شود ولی رفته رفته در پرده سوم، مخاطب از تصمیم شریدر ناامید می شود و همان پایانی را در نظر می گیرد که پیش از آن در «راننده تاکسی» به نحو بهتری دیده بودیم. اصلی ترین سوال پس از پایان فیلم این است که ارتباط کارت بازی و کازینو با مسئله انتقام چیست؟ ارتباطی که در پایان بی مفهوم می ماند.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر