Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
این لیست کدوماش تموم شده ست؟میخوام کارهای تموم شده رو ببینم بعد برم انکویینگ.
dr.stone تموم شده یا هنوز قراره بیاد؟re.zero چطور پخشش؟
تقریبا همشون ادامه دارن.
دکتر استون فصل 3 یه تریلر دادن که احتمالا میره تابستون یا پاییز 2022 .
Re:zero هم دو فصل با یه فیلم پخش شده از ادامه خبر ندارم .
The Promised Neverland فصل اول دیدم بقیه رو رفتم سراغ مانگا.
Juju kaisen هم یه فصل پخش شده یه فیلم سینمایی هم تایید شده.
بقیه هم تقریبا به همین صورت.

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
Tower of god
اینار رو از 2016 به بعد دیدم یه نگاه بنداز ببین به کارت میاد یا نه
Unpopular Opinion من اینه که دیدن انیمه Tower of God قبل از خوندن منهواش اشتباهه:D
خوندن منهواش هم باید کند سوز انجام بشه. یعنی هر دیالوگ رو که می‌خونی باید روی اون تامل کنی و فروی بری چندی گریبان به جیب.
----------------
و در پایان این عروسک رو باید برای دشمنان پلشت راشل-ساما بفرستیم و اونا رو نفرین کنیم.

1629402471355.jpeg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
Unpopular Opinion من اینه که دیدن انیمه Tower of God قبل از خوندن منهواش اشتباهه:D
خوندن منهواش هم باید کند سوز انجام بشه. یعنی هر دیالوگ رو که می‌خونی باید روی اون تامل کنی و فروی بری چندی گریبان به جیب.
-
مطمئنی Unpopularه اینی که گفتی؟ :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,348
نام
محمد
اینم مثل هیلو یه چیز عجیب غریب میخوان بسازن؟
کاش یه کار درست حسابیه 12 قسمتی بود جای این حرکت!
هر استدیو هرچی عشقشه میسازه اصلا هم Canon رو دنبال نمیکنن.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,964
نام
احمد
سلام کسی انیمه میشناسه رابطه عاشقانه دوتا دختر که بوس هم داشته باشه بگه بهم ایچی نباشه
1629494512227.png
-----------------------------------------------
دوستان این انیمه tsukimichi رو اگه چیز دیگه ای برای دیدن ندارید یه امتحانی بکنید. یه ایسکای خسته تو مایه های slime هست و کلا بد از آب در نیومده.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
توی این آنتولوژی‌های ساخته شده از سینمایی‌های معروف، ماتریکس با یه سر گردن اختلاف از بقیه بهتر بود.
دو قسمتش حتی از خود فیلم‌ها هم بهتر بودن:D
--------
دو روز پیش انیمیشن America: The Motion Picture رو دیدم. و به سادگی می‌تونم بگم
DAFUQ did I just see؟
واقعاً این چی بود؟ شاید من توی حال بدی دیدمش. به نظر میاد برای دیدن این حتماً باید صنعتی مصرف شده باشه یا محصولات آمریکای جنوبی. منم سنگین‌ترین چیزی که توی عمرم مصرف کردم چای‌نبات غلیظ بوده
در نتیجه صلاحیت تماشای این رو نداشتم.
توقعم از روج لرد-میلر (حتی در مقام تهیه کننده) بیشتر از این بود.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام کسی انیمه میشناسه رابطه عاشقانه دوتا دختر که بوس هم داشته باشه بگه بهم ایچی نباشه
Bloom into You
با اختلاف بهترین کار یوری ـه که چند سال اخیر اومده.
اینو من فقط پیشنهاد دادم که نری یهو دنبال Citrus. دیدم یکی بالا پیشنهادش داده بود. نکن این کار رو، چشمات صدمه می بینه :D روحت خراش می بینه و قلبت ترک برمیداره.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
Bloom into You
اینو من فقط پیشنهاد دادم که نری یهو دنبال Citrus. دیدم یکی بالا پیشنهادش داده بود. نکن این کار رو، چشمات صدمه می بینه :D روحت خراش می بینه و قلبت ترک برمیداره.
ماشاالله چقدرم با تجربه:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,348
نام
محمد
Bloom into You
تجربه نشان داده هرچیم از این دو ژانر منحوس بسازن جاشون در زباله هاست. :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ماشاالله چقدرم با تجربه:-"

نقل قول از تجارب دوستانه :-" :-"
وگرنه من که از همون قدیم با کارهای کلاسیکی مثل Strawberry Panic کل این ژانر رو بوسیدم گذاشتم کنار :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم.... :-"
این Tokyo Revengers رو همچنان بخاطر یکی از دوستان که خیلی هایپش میکنه دنبال میکنم و بعد از 19-20 قسمت همچنان برام سواله که چرا انقدر هایپ پشت این هست :|
اون اوایل چندجا میخوندم که گویا داستان بعدا تویست ها و ... جالبی داره و ادمو درگیر میکنه. والا تا اینجا که کلهم داستان انگار با تف سرهم شده و به هم نگه داشته شده :-"

خلاصه اینکه اعصابم خیلی خورد شد باید یه جایی خودمو خالی کنم :-" مشکلاتم با این انیمه و داستانش در کل به 2-3 تا چیز خلاصه میشه:

1. سن و سال این لامصبا :| اینا همشون 13-15 سالشونه و این مورد مدام به بیننده یاداوری میشه و کارهایی که میکنن به سنشون نمیخوره و نمیتونم جدیشون بگیرم :-"
البته منطق و ... توی اکثر انیمه و مانگاها وجود نداره و این مورد پایین بودن سن شخصیت ها هم از همون قدیما بوده توی انیمه ها، ولی وقتی تم انیمه اینطوری نسبتا واقع گرایانه هست یکم توی ذوق ادم میخوره.

2. انیمه و داستان سعی میکنن خودشونو خیلی خفن و به قولی deep نشون بدن ولی در واقعیت کاملا بر عکسش هست.

3.فن بیس به شدت مزخرف :-"

انیمه دیگه هم نیست این فصل که بشوره ببره این لعنتی رو....

+

یادی کنیم از انیمه 91 days، بنده خدا نسبتا underrated هست و کلا توی این ژانر گانگستری زیاد انیمه خوب نداریم.

banana fish ملعون هم خیلی بهتر از این tokyo revengers هست :-"

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
این Tokyo Revengers رو همچنان بخاطر یکی از دوستان که خیلی هایپش میکنه دنبال میکنم و بعد از 19-20 قسمت همچنان برام سواله که چرا انقدر هایپ پشت این هست :|
اون اوایل چندجا میخوندم که گویا داستان بعدا تویست ها و ... جالبی داره و ادمو درگیر میکنه. والا تا اینجا که کلهم داستان انگار با تف سرهم شده و به هم نگه داشته شده :-"

خلاصه اینکه اعصابم خیلی خورد شد باید یه جایی خودمو خالی کنم :-" مشکلاتم با این انیمه و داستانش در کل به 2-3 تا چیز خلاصه میشه:

1. سن و سال این لامصبا :| اینا همشون 13-15 سالشونه و این مورد مدام به بیننده یاداوری میشه و کارهایی که میکنن به سنشون نمیخوره و نمیتونم جدیشون بگیرم :-"
البته منطق و ... توی اکثر انیمه و مانگا وجود نداره و این مورد پایین بودن سن شخصیت ها هم از همون قدیما بوده توی انیمه ها، ولی وقتی تم انیمه اینطوری نسبتا واقع گرایانه هست یکم توی ذوق ادم میخوره.

2. انیمه و داستان سعی میکنن خودشونو خیلی خفن و به قولی deep نشون بدن ولی در واقعیت کاملا بر عکسش هست.

+

یادی کنیم از انیمه 91 days، بنده خدا نسبتا underrated هست و کلا توی این ژانر گانگستری زیاد انیمه خوب نداریم.

به نظرم توی کارهای گنگستری (و پاپکورنی) کره‌ای‌ها محصولات بهتری نسبت به ژاپنی‌ها تولید می‌کنن (الآن)
اگر اهل منهوا خوندن باشی، ممکنه چیزهای دندون‌گیری توی تولیدات کره‌ای بتونی پیدا کنی.

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد

البته منطق و ... توی اکثر انیمه و مانگاها وجود نداره و این مورد پایین بودن سن شخصیت ها هم از همون قدیما بوده توی انیمه ها، ولی وقتی تم انیمه اینطوری نسبتا واقع گرایانه هست یکم توی ذوق ادم میخوره.

+

می‌خواد خودش رو خفن نشون بده.
بعضی از المان‌هاش هم داره ولی در حقیقت فقط یه سری موقعیت‌‌سازی و دیالوگ‌های تینایجر پسنده؛
انگار داری یه موزیک ویدئو خفن میبینی؛ جذاب بودنش برا من در همین حده.
داستان به شدت هول داره هم از نظر منطقی و هم از نظر وابستگی شدید کاراکتر اصلی به تایم تراول!!
اینکه برای گرفتن اطلاعات تایم تراول میکنه خیلی مزحک‌ه.

در زمینه مرام گنگ و یاکوزا GTO ما را بس |:

پ.ن: اسپورت خون‌م افتاده بود رفتم "آشیتا نو جو" رو استارت زدم ولی دیگه انیمه ساخت 1970 رو فرض کنید چه چیز زیرخاکی هست :-"
قصد ندارم هلدش کنم ولی گفتم در کنارش یه کار جدید ببینم که بشوره ببره برا همین "دایاموند نو ایس" رو شروع کردم که تا حالاش خوب بوده
این کارای ورزشی رو آدم میبینه قشنگ 4 5 سال جوون میشه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر