Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
و بالاخره ۵ پارت جوجو تموم شد
جوجو هم بعد ۶ ماه فتح شد
منتظر برای پارت ۶
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
این ناول «سه روز خوشبختی» چه جالب‌ه
گرچه شاید حسی که نسبت بهش دارم بخاطر اینه که خوندن هیچ ناولی اینقدر طول نکشیده بود و همیشه ول‌شون می‌کردم ولی این یکی داره منو دنبال خودش می‌کشه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این اسلایم هم اصلا پیش نمیره حوصلمون سر رفت میدونید مانگاش رو باید از کجا ادامه بدم ؟
از چپتر 76-77 میتونی مانگا رو شروع کنی....
+
عاقا فصل خیلی سوت و کور و کویره :-"
رسما هیچی نیست ببینیم :-"

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
عاقا فصل خیلی سوت و کور و کویره :-"
رسما هیچی نیست ببینیم :-"

کیفیت "آمازون وب دی ال" این انیمه سینمایی 5 ساعت پیش اومد و دانلود کردم و خیلی راضی بودم:

Evangelion.3.0+1.01.Thrice.Upon.a.Time.2021.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-EVO / 5.77GB
Evangelion.3.0+1.01.Thrice.Upon.a.Time.2021.REPACK.1080p.AMZN.WEB-DL.DD+.5.1.H.264-RMB / 6.47GB

r6u5np.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,327
نام
مــاکــان
دیشب گفتم برم مانگای Jojo دانلود کنم وقتی انیمه رو دیدم استارت بزنم، گفتم فرمت CBR بگیرم.
لینکش تو گوگل درایو بود و فولدر بندی، جزیئات نشون نمیداد، طبق معمول اضافه کردم به دانلودهای شبانه و رفتم خوابیدم.
صبح پاشدم دیدم 43 گیگ بود حجمش:Wallbash:
کل فولدر انیمه با کیفیت 1080 حجمش 50گیگ بود :|:|
==============
البته اینم بگم همش رنگی بود \m/
دارم خودم راضی میکنم پاکش نکنم:))

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,327
نام
مــاکــان
فیلم آخر اوانگلیون را دیدم.... فعلا مایند فاکم تا اطلاع بعدی:D
من تازه میخوام امروز سری استارت بزنم، پس تا اطلاع ثانوی تو تاپیک نمیام:D
هرچی میخواید بحث کنین، بعدا بهتون میپیوندم :>

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فیلم آخر اوانگلیون را دیدم.... فعلا مایند فاکم تا اطلاع بعدی:D
لعنتی بعد از این همه سال، و بعد از اینکه این همه اطلاعات از دنیا و داستان انیمه میدونیم، بازم ادمو مایند فاک میکنه :-"

منم دیشب فیلم رو دیدم و باید دوباره ببینم :-" اون حس و حال برای اولین بار eva دیدن رو داشت...

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
من تازه میخوام امروز سری استارت بزنم، پس تا اطلاع ثانوی تو تاپیک نمیام:D
هرچی میخواید بحث کنین، بعدا بهتون میپیوندم :>
به ندرت پیش میاد اینجا بحثی در مورد اونگلیون صورت بگیره. طرفداران معمولا ذهنشون به قدری نابود میشه که با هم تله‌پاتی می‌کنن و چیزی تایپ نمیشه
------------
از روی Yojouhan Time Machine Blues قراره اقتباس انیمه‌ای انجام بشه. برای اونایی که کنجکاو شدن باید بگم این رمان ادامه رمان The Tatami Galaxy ـه که انیمه‌ داره و انیمه‌اش رو هم تقریباً هیچ کس ندیده:D
-----------
قسمت این هفته‌ی برج خدا یه حدیث نفس از یکی از پلیدترین شخصیت‌های داستان داشت. و من باز به این فکر کردم که گفتگوهای ذهنی شخصیت‌ها با خودشون چه قدر توی برج خدا زیباست.
کی باشه دوباره ذهن و روان‌مون با حدیث‌نفس‌های زیبای بانوی برج داخلی و خارجی، ملکه بر حق برج، راشل-سامای کبیر نواخته بشه...:>

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
لعنتی بعد از این همه سال، و بعد از اینکه این همه اطلاعات از دنیا و داستان انیمه میدونیم، بازم ادمو مایند فاک میکنه :-"

منم دیشب فیلم رو دیدم و باید دوباره ببینم :-" اون حس و حال برای اولین بار eva دیدن رو داشت...
جالبیش این بود که بالاخره یک سری از فن تئوری های معروف مجموعه به واقعیت پیوست:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
دیشب گفتم برم مانگای Jojo دانلود کنم وقتی انیمه رو دیدم استارت بزنم، گفتم فرمت CBR بگیرم.
لینکش تو گوگل درایو بود و فولدر بندی، جزیئات نشون نمیداد، طبق معمول اضافه کردم به دانلودهای شبانه و رفتم خوابیدم.
صبح پاشدم دیدم 43 گیگ بود حجمش:Wallbash:
کل فولدر انیمه با کیفیت 1080 حجمش 50گیگ بود :|:|
==============
البته اینم بگم همش رنگی بود \m/
دارم خودم راضی میکنم پاکش نکنم:))
بدبختی اینجاست که وقتی بهش عادت کنی دیگه نمیتونی نسخه سیاه و سفید رو بخونی:D

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر