حجم عظیمی از بازی ها در راه PS VITA

ایا سونی شکست رو زود هنگام پذیرفت؟

• اره خیلی پتانسیل داشت خیلی زود کنار کشید

• اره باید بیشتر بازی انحصاری می ساخت و تبلیغ می کرد

• نه کارش درست بود

• بیخیال ویتا یعنی می شه PSP 3 بسازه؟

Results are only viewable after voting.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
198765
در حالی که سونی سال هاست که شکست ویتا رو قبول کرده و دیگر حاضر به ساخت نسخه ی سوم کنسول محبوب دستی خود نشد اما طرفداران چند اتیشه این کنسول محبوب بیخیال اون نشدن و با اینکه حتی 20 ملیون نسخه از اون فروخته نشد اما به عنوان فعال ترین کنسول بعد از پایان دوره ی خودش شناخته می شه ویتا در سال های اخیر به خاطر کامیونیتی قوی هکش محبوب تر از قبل هم شده موارد دیگر صفحه نمایش بسیار با کیفیت OLED و صدای استریو و قابلیت استفاده از هر نوع هدفون بلوتوثی(سوییچ PS4 PS5 فقط مدل های مخصوص شرکت برای ان ها کار می کند) قابلیت اجرای تمامی بازی های PS1 PSP یا بازی های RETRO خوش دست بودن و قابلیت حمل بالای اون نیز قطعا بی تاثیر در اون نبودن

حالا به لطف THEFLOW و دیگر هکرها راهکاری برای پورت بازی های PC و بازی های اندروید برای ویتا پیدا شده البته قبلا برخی بازی های کامپیوتر برای ویتا پورت شده بودن از جمله QUAKE یا wolfenstein اما اینبار بازی های بزرگی از جمله GTA 3 یا GTA VICE CITY نسخه کامپیوتر برای ویتا پورت شدن و در کمال ناباوری با رزولوشن NATIVE به همراه نرخ فریم نسبی 60 قابل اجرا هستن حتی این نسخه ها از مادهای PC هم پشتیبانی می کنن و اگر به 30 فریم راضی باشید می توانید کیفیت بازی رو به طرز چشمگیری افزایش دهید

اما کار به اینجا ختم نشده GTA SA به همراه MAX PAYNE نسخه اندروید نیز برای ویتا پورت شدن نسخه مکس پین با بالاترین کیفیت با رزولوشن NATIVE نرخ فریم 60 و بازی GTA SA با رزولوشن NATIVE با کیفیت بالاتر از نسخه ی موبایل با نرخ 30 فریم قابل اجرا هستند
دیروز نیز بازی محبوب GTA CHINA TOWN WARS برای ویتا پورت شد و بازی بعدی BULLY اعلام شده

در ادامه THEFLOW سازنده ی ادرنالین و خیلی نرم افزارهای محبوب دیگر ویتا اعلام کرد در حال پورت بازی های بسیار زیادی(124 عنوان) از اندروید به کنسول محبوب ویتا هست لیست بازی های قابل پورت در زیر اورده شده که بازی های مطرح زیادی از جمله MASS EFFECT/ DEUS EX/DOOM 3 BFG/HALF LIFE 2/ DEAD SPACE/ BULLY ANIVERSARY/ DEAD CELLS/ H.A.W.X/ PORTAL دیده می شود
حالا به لطف این پورت ها بازار خرید و فروش ویتا مجددا داغ شده و کلیپ های ویتا در یوتیوب با استقبال زیادی رو به رو می شود

نظر شما در این باره چیست؟ ایا سونی خیلی زود شکست رو پذیرفت؟ در حالی تنها باید بیشتر صبر می کرد و بازی های بیشتری رو برای ان می ساخت یا شاید مدل های دیگری از ویتا با صفحه نمایش بزرگ تر با قابلیت های بیشتر؟ یا با کار سونی موافق هستید؟
لیست بازی ها:
Android to PSVITA Candidate Ports List

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
238af380-f8c7-11e9-971d-c7b657a72ba3

نسخه pc بازی پورت شده برای سوییچ هم پورت شده

GitHub - usineur/hode: hode is a rewrite of the engine used in the game Heart of Darkness made by Amazing Studio.

اگر بازیش نکردید یکی از بهترین بازی های نسل خودش هستن ایشون

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دیگه داره کار به جاهای باریک می کشه:D

1631791867136.jpeg
بازی cup head برای ویتا پورت شده البته به شکل غیر قانونی برای همین لینکش خودم می ذارم
Cuphead Ps Vita – Google Drive
این بازی نصب ساده هست و فقط نصبش کنید

1631791934894.jpeg
بازی diablo 1 هم براش پورت شده
VitaDB by Vita Nuova

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
دیگه داره کار به جاهای باریک می کشه:D

View attachment 225032
بازی cup head برای ویتا پورت شده البته به شکل غیر قانونی برای همین لینکش خودم می ذارم
Cuphead Ps Vita – Google Drive
این بازی نصب ساده هست و فقط نصبش کنید
مطمئنی این پورت شده؟
چون یک بنده خدا داشت برای ویتا یکدونه میساخت، نمیدونم این همونه یا نه.

View attachment 225033
بازی diablo 1 هم براش پورت شده
VitaDB by Vita Nuova
احسنت این خبر عالی بود، به امید پورت D2\m/

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
مطمئنی این پورت شده؟
چون یک بنده خدا داشت برای ویتا یکدونه میساخت، نمیدونم این همونه یا نه.
اره من تست کردم هیچ مشکلیم نداره البته هنوز تکمیل نشده توییرترشم گفته نظر بدید چیا می خواید پورت بشن
الان چندین نفر فعال شدن که برخی قانونی کار می کنن برخی نه
این شکلی پیش بره بازی های سبک dead cell یا griss اینا هم می تونن به راحتی براش پورت کنن
گویا doom 3 هم در دستور کار دوستان قرار داره

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
VitaDB by Vita Nuova

پورت بی نقص doom با نام prboom:D

شبیه ساز جاوا هم براش عرضه شده تمامی بازی های جاوا رو می تونه عالی اجرا کنه
java emulator for ps vita

البته این جدید نیست زیاد اما خودم قبلنا خیلی دنبالش بودم الان فهمیدم که هست
بازی catherin full body فقط به زبان ژاپنی برای ویتا عرضه شده بود یک بابایی مدش کرده هم زبان هم زیرنویس انگلیسی بهش اضافه کرده نوشته هاشم انگلیسی کرده با منوهاش
هر چند کار زیبا دیگه ای هم کرده می تونید صوت بازی رو بذارید ژاپنی بمونه برای کسایی که دوست دارن

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

خیلی برام جالبه که همه ادم ها به طور شانسی یا به خاطر کیلزون با انچارتد می رن سمت ویتا تا یک بعدم بفروشنش اما بعد از خرید و نگاهی به بازی های زیادی که داره و کلی از قابلیت هاش اولین سوالی که براشون پیش میاد که چرا این دستگاه پس شکست خورده دستگاه به این خوبی
کلیپ بالا نمونه ای از صدها کلیپ در همین رابطه هست کلیپ بالا ماله سال 2022 هست
من هیچ وقت فکرشم نمی کردم که تجربه ویتا زمین تا اسمون بهتر از PSP که داشتم بشه

بد نیست براتون یک بازی که برای ویتا در سال 2021 منتشر شده بذارم این بازی معروف نسخه فیزیکی هم داشته که همون روز اول همش خریداری شده حتی برای بازی اپدیت سنگین هم منتشر کردن که جای تعجب داره حتی چیت های بازی هم براش اومده چون واقعا بازی سختی هست میکرو دارها اشنایی خوبی با این بازی دارن که این در حقیقت نسخه بازسازی شدش هست
Horizon-Chase-Turbo_limited_edition_08.jpg

horizon-chase.jpg

horizon-chase-turbo-limited-edition-physical-retail-release-asia-english-multi-language-eastasiasoft-playstation-vita-cover-www.limitedgamenews.com_.jpg

Dragon Quest Heroes 2 [PCSG00820] [English patched][NoNpDrm] [rePatch]

بازی دراگون کویست 2 هم در سال 2017 برای کنسول 4 پی سی با سوییچ با ویتا عرضه شده اما متاسفانه فقط به زبان ژاپنی عرضه شد برای ویتا که به دست هکر ها مد شد و انگلیسی بهش اضافه شده لینکش اینجا می ذارم اخرین اپدیت پج زبان با بازی هم داره
جالبه که نسخه ویتا رزولوشن نیتیو داره و فریم کاملا 30 ثابت اما نسخه سوییچ در حالت دستی مشکل افت فریم شدید داره برای بهینه کردن ویتا بیشتر وقت گذاشتن هر چند گرافیکش به مراتب پایین تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر