Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
بلاخره شروع شد مورد انتظارترین انیمه این فصل من.

قسمت اول

Storyboard: Shingo Natsume
Episode Director: Shingo Natsume
Animation Director: Keita Nagasaka
Art Director: Mari Fujino
قسمت اول شبیه یه فیلم کوتاه بود تا یه انیمه ای که 12 قسمت داره مخصوصا پایان این قسمت حس یه پایان رو میداد تا انیمه ای که تازه داره شروع میشه

اول کار با شخصیت اصلی ناگارا اشنا شدیم که شخصیت به شدت ساده ای داشت فعلا, کسی که به نظر میرسه بخاطر یه مشکلاتی کلا حال و حوصله هیچ کاری رو نداره
بعد اون با شخصیت دیگه یعنی نوزومی اشنا شدیم که به نظر میرسه ادم به شدت راستگویی و هر چی به ذهنش برسه رو میگه (این قسمت به شدت با شخصیتش هم بازی شد اول کار به نظر میرسید شاید یه قدرت خاصی داره ولی بعدا معلوم شد هیچی نیست و معلوم نیست چه چیز در موردش مرموزه)

1626620666248.png 1626620694156.png

دو شخصیت اصلی دیگه هم میزوهو هیچی فعلا راجبش معلوم نیست و مطمئنن قسمت های بعد بیشتر ازش میبینیم و اساکازه هم با اینکه این قسمت نقشش فعال بود ولی چیز خاصی راجب خودش مشخص نبود

به غیر اینا شخصیت های فرعی هم به شدت فعال بودن مخصوصا هوشی که میشه گفت یکی از کسایی بود که داستان رو میبرد جلو

به جز اینا ارت بک گراند انیمه به شدت شاهکاره. ارت بک گراند کار استدیو Pablo بود که ماری فوجینو کارگردانی کرده بود

Screenshot (321).png Screenshot (324).png Screenshot (326).png Screenshot (328).png

نکته بسیار جالب دیگه هم راجب انیمه اینه اگه دقت کنین این قسمت اصلا ost ای شنیده نشد یعنی تنها موزیک ئی که شنیدیم اخر انیمه بود که اونم اپنینگ انیمه بود. با توجه این مورد من احساس میکنم کلا قرار نیست تو انیمه هیچ ost باشه و قراره هر قسمت فقط اهنگ بند های نیچه مختلف رو بشنویم که حداقل برای من نکته جالبیه

کلا قسمت اول به شدت خوبی بود و به شدت هم لذت بردم , امیدوارم تا اخر همینطوری پیش بره

vanitas no carte: فکر نکنم اقتباس از این بهتر میتونستم تصور کنم همه چیز انیمه درجه یکه و به شدت فوق العادست و جدا خیلی خوشحالم بعد اون اقتباس به شدت ضعیف پاندورا هارتز این بار مانگای دیگه Mochizuki Jun انیمه و استدیو به شدت خوبی نصیبش شده
اگه از انیمه خوشتون اومده 100% نه تنها سراغ مانگاش برین سراغ مانگای قبلیش پاندورا هارتز هم برین اگه من بخوام 5 تا از بهترین مانگاکاهام رو بگم Mochizuki Jun مطمئنن جزو این 5 تاست

در کل انیمه به شدت خوبیه و طراحی شخصیت ها هم عالیه

Tantei wa Mou, Shindeiru: قسمت اول جدا خیلی خوب بود ولی قسمت دوم از نظر کارگردانی ضعیف بود یعنی قشنگ نقطه مقابل انیمه بالایی بود من لایت نوال اینو خوندم و به شدت کار خوبیه و عالی نوشته شده بخاطر همین امیدوارم قسمت سوم و بقیه قسمت ها بهتر از قسمت دوم باشه
قسمت سومش هم امروز پخش شده و من فعلا ندیدم.

در کل این فصل هم به نظرم فصل خوبیه و لذت بخشه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
کسی نمیخواد اشاره کنه Gintama the final نسخه web لیک شد؟:-?

من که نسخه 5گیگی ـش رو دانلودش کردم....کیفیت صداش خیلی پایینه، صب میکنم تا یه نسخه بهتر بیاد

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
وان شات مانگاکای Fire Punch و Chainsaw Man رو به اسم Look back خوندم، کار جالبی و درکل خوبی بود.
از یکی از دیالوگ ها معلوم بود رفرنس به ماجرای Kyoto Animation هم داره.

گفتم یکم برم کامنت های ردیت بندازم، والا این کامنت هایی که من خوندم به قدری احمقانه بودند فن بیس سوی ایشیدا رو عاقل نشون میده.:| بابا دیگه اینقدر حجم توهم باید بالا باشه؟! جنسیت کرکترا که هیچ فن هاش جنسیت خود نویسنده هم تغییر دادن! یک جاهایی در این حد در مورد این وان شات خیال بافی کرده بودن که انگار زندگی خود نویسنده همینه!:)) خلاصه اینکه فکر نمیکردم فن بیس متوهم تر از سوی ایشیدا بیاد، که اینا نشون دادن از اونا بدتر و جوگیرترن!:D

حرف از سوی ایشیدا شد دو چپتر جدید مانگای جدید اش رو خوندم...چقدر کار معمولی و متوسطیه!
نسبت به اول های مانگا قبلی خودش هم بسیار ضعیف تره. همون ایده ها رو اینبار ضعیف تر اجرا کرده.
---
Mission: Yozakura Family از اونور عجب کار خوبیه! خیلی پیشنهادش میکنم:D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,026
نام
Ali
سلام
من تازه برگشتم
این ده صفحه رو نخوندم هنوز و اصلا هیچ خبری از دنیا نداشتم این یه ماهه
فقط خواستم بگم

اموزشی پر از انیمه بین بود :D
راحت نبود ولی بچه ها خیلی خوب بودن
کلا همه چه انیمه بین چه غیر انیمه بین بچه های گلی بودن ، تایم های ازادمون رو راجب فرضیه های برسرک و سایر مانگا ها و انیمه ها حرف میزدیم
کلا خیلی بیشتر از حد تصورم بودن بچه ها (انیمه باز)
خیلی ها تازه با Aot انیمه رو شروع کرده بودن و قصد داشتن بعد از این یه ماهه بقیه کار های شاخ رو ببینن
چقدر که سر پیشنهاد های انیمه برای این بنده خداها با هم کل کل میکردیم :D
در کل خوب بود
ویب ها از همه جای ایران بودن :D
اخرش هم افتادم شهر خودم در کنار چند تا انیمه بین شاخ
امیدوارم که برای شما هم این یک ماهه خوب بوده باشه

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
سلام
من تازه برگشتم
این ده صفحه رو نخوندم هنوز و اصلا هیچ خبری از دنیا نداشتم این یه ماهه
فقط خواستم بگم

اموزشی پر از انیمه بین بود :D
راحت نبود ولی بچه ها خیلی خوب بودن
کلا همه چه انیمه بین چه غیر انیمه بین بچه های گلی بودن ، تایم های ازادمون رو راجب فرضیه های برسرک و سایر مانگا ها و انیمه ها حرف میزدیم
کلا خیلی بیشتر از حد تصورم بودن بچه ها (انیمه باز)
خیلی ها تازه با Aot انیمه رو شروع کرده بودن و قصد داشتن بعد از این یه ماهه بقیه کار های شاخ رو ببینن
چقدر که سر پیشنهاد های انیمه برای این بنده خداها با هم کل کل میکردیم :D
در کل خوب بود
ویب ها از همه جای ایران بودن :D
اخرش هم افتادم شهر خودم در کنار چند تا انیمه بین شاخ
امیدوارم که برای شما هم این یک ماهه خوب بوده باشه
با این چیزایی که تعریف کردی آموزشی احتمالا اینجوری بوده :D

Nc1AKo.jpg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اسلایم ساما چقدر افت کرد ، سه قسمته تو یه چهار دیواری حرفای تکراری و بی معنی میزنن و ری اکشن های مصنوعی تحویل بیننده میدن

حاجی جمع کن برو مانگاش رو بخون
اون انیمه واقعا فقط داره اربن اربا می کنه جفت منبع اقتباس ها رو

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اودا واسه امانوول مکرون (رییس جمهور فرانسه) یه پوستر رسمی طراحی کرده هدیه داده به پاس تمام طرفدارهای سه آتیشه وان پیس تو فرانسه
(از 90 میلیون جلد فروش خارج از ژاپن وان پیس، 25 میلیون اش فقط برای فرانسه است.)

1627063053653.png

=======================

اوه راستی فروش این هفته مانگاها تو ژاپن رو @Arima Kishou برام فرستاد.
منم این جا میفرستم

1627063239229.png

توکیو ریونجرز که به خاطر انیمه اش کلا فروش مانگاش ترکیده و همه جلدهاش از مرز نیم میلیون جلد رد کرده فروششون
ولی عشق است کینگدام و اسلایم و فریرن. هی من کار معرفی می کنم این جا کسی تحویل نمی گیره... مردم ژاپن عوضش حالیشونه :> سلیقه دارن :>

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
Love Live Superstar: به شدت خوب شروع شده حتی میتونم بگم قوی ترین شروع برای سری هم داشته. شخصیت ها تو همین دو قسمت به شدت جالبن. این دفعه شخصیت های اصلی مثل اینکه کلا 5 نفرن بخاطر همین امیدوارم خوب بهشون پرداخته بشه فعلا تا اینجا خوب بوده

Screenshot (345).png Screenshot (352).png Screenshot (353).png

به شدت خوبه یعنی وقتی این صحنه رسیدم همش میخندیدم از خوشحالی و این همه استعداد
View attachment WaifuMaster-1416717818234499077-20210718_154343-vid1.mp4

این صحنه اش از اندینگ بی نظیره
View attachment Love-Live-Superstar-02-_1080p-x265_-_AnimDL.ir_21-07-22-14-23-07.mp4

در کل این دو قسمت اول فراتر از انتظاراتم بود و امیدوارم همین طور ادامه پیدا کنه

Screenplay / Storyboard: Shingo Natsume
Director:Tomoya KITAGAWA
Animation director:Reiko NAGASAWA
Effects Animation Director: Gosei Oda

Screenshot (356).png

هنوزم بهترین انیمه این فصله تا اینجا از هر نظر بی نظیره. این قسمت تمرکز اصلی رو شخصیت میزوهو بود هر چند راجب دنیای انیمه هم یه چیزهایی گفته شد این قسمت هم کلا فقط یه ost پخش شد که اونم اخرای قسمت بود نکته به شدت جالب این انیمه برام اینه اصلا توضیحی داده نمیشه یعنی هر چی میفهمیم دقیقا چیزایی ان که خود شخصیت ها هم با خود ما متوجه اش میشن و با هم بحث میکنن جوری نیست بگیم ما زودتر از شخصیت ها فهمیدیدم بخاطر همین به نظرم انیمه رو بیشتر جالب میکنه

نکته دیگه فلش بک هاست که خیلی رندوم دیده میشن یعنی تو خیلی از انیمه ها اصولا وقتی فلش بکی هست خود انیمه یه جوری نشون میده معلوم بشه فلش بک هست ولی اینجا همینطوری رندوم میبینیم بعضی وقتها یکی دو دقیقه طول میکشه بفهمیم فلش بکه که جالبه

از اینا بگذریم بک گراند انیمه هنوزم شاهکاره ولی چیزی که بیشتر این قسمت توجه ادمو جلب میکنه افکت های بی نظیری که دیدیم

من فکر کنم این بهترین چیزی ئه که این فصل دیدم جوری که این صحنه به تصویر کشیده شده به شدت فوق العادست

جالبه که وقتی انیمه شروع شد یه هفته بود از جریانات گذشته بود قسمت دوم هم یه ماه کامل کلا با این دو قسمت میشه گفت نباید انتظار داشته باشیم پیسینگ انیمه اهسته باشه شاید قسمت بعدی بگن یه سال گذشته نمیشه چیزی گفت

در کل امیدوارم همینطوری ادامه بده و اگه اتفاقی نیفته قطعا بهترین انیمه اورجینال امسال من میشه

Shinigami Bocchan to Kuro Maid: اینو همون تیم High Score Girl دارن روش کار میکنن و اگه دیده باشین میدونین اینجا بازم 3d , 2d رو یه جورایی با هم قاطی کردن و یه چیز بی نظیری در اوردن دوباره

Screenshot (371).png Screenshot (373).png Screenshot (376).png Screenshot (372).png

Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki: به شدت خوبه یعنی من جدا فکر نمیکردم اینقدر از این انیمه خوشم بیاد خیلی خیلی اروم داره پیش میره یعنی کل قسمت سوم فقط معرفی شخصیت های جدید بود که اونم فقط تو یه مکان گذشت ولی به شدت لذت بخش بوده

E6qxid_X0AIyfKE.jpg E6qxjiTWYAkiMpO.jpg E6qxld2XMAQnly6.jpg E6qxn4RXEAYdg9d.jpg

طراحی ها نسبت به لایت نوال فرق داره ولی از اون مورد هاست طراحی انیمه هم به شدت خوبه (جالب اینه ارت لایت نوال به شدت شبیه استایل تاکاشی تاکئوچی ئه)

Shiroi Suna no Aquatope: انیمه اورجینال جدید P.A. Works که مثل همیشه از نظر انیمیشن و بک گراند به شدت بی نظیره ولی خب بازم P.A. Works ئه فعلا نمیشه چیزی گفت باید دید چی میشه تا اینجا که به نظرم کار خوبی بوده یعنی به نظرم بین انیمه های چند سال اخیرشون بهترین شروع رو داشته و از شخصیت ها هم خوشم میاد مخصوصا فوکا طراحیش بی نظیره

1627040567311.png 1627040592742.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر