قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
291
من خودم کنسولو دو سه هفته پیش از سایت تبریزیه گرفتم ۱۹/۵ استاندارد ریجن ۲. دقیقا هم میدونستم دارم خیلی گرونتر از قیمت واقعیش میخرم ولی ذوق و هیجان از یه طرف، بازیای انحصاری نسل ۸ هم دو سه تاشو بازی نکرده بودم از یه طرف خلاصه گفتم بگیرم نتونستم‌ صبر کنم. ولی اصلا راه نداره کنسول استانداردش تا طرفای ۱۷-۱۸ نیاد. به نظرم میریزه قیمت خیلیم میریزه. من نه تحلیل گرم نه فکت میخوام صادر کنم. اینکه بگیم فلان ماه زمان خریده من موافقش نیستم ولی قطعا نظر شخصیم اینه که کنسول خیلی میاد پایین. یه چیزیم هست اینه که این سایت معروفارو نباید معیار قیمت در نظر گرفت. همون موقع که من از سایت تبریزه ۱۹/۵ گرفتم دقیقا استاندارد همون ریجن تو سایت معروفه ۲۱/۵ بود. خلاصه میدونم پول زور دادم حتی ۱۹/۵ هم گرفتم. چون شک ندارم کنسول میرسه به نزدیکای قیمت سری اکس. توافق و دلار اینا هم تاثیرشون به نظرم نهایت یکی دو هفته ست. همین سایت معروفه تو ۲ روز ۱ تومن آورد پایین قیمتو در حالی که دلار امروز جزئی خیلی کم شکست قیمتش. خلاصه که اونایی که نگرفتن اگه بتونن یکم صبر کنن احتمالِ زیاد خیلی ارزون تر از امثال مایی که گرفتن کنسولو بگیرن. اینا برداشت شخصیه منه. الانم که سایت معروفه ۲۲/۵ قیمت زده که نسبت به قیمت بازار مخصوصا تپ شهرای مرزی شیرین ۱/۵ گرون تره. من جسارت نمیکنم به کسی بگم بخره یا نخره، ولی پیشنهاد شخصیم اینه یکم صبر بیشتر باعث میشه کنسولو خیلی ارزون تر گرفت.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
ی بنده خدایی توی همین تاپیک از این سایت های بوشهری، کیش و بانه ایی و ... خرید کرده بودم و ی دستگاه بازی فکری جومانجی بسیار مفرح دریافت کرده بود و هنوز که هنوزه منتظره کنسول براش ارسال بشه از قبل عید تا الان
مطمئن باشید از من و شما زرنگتر و سرمایه دارتر توی بازار زیاده هست، شما همین الان برو توی یک فروشگاه بزرگ تهران بگو کنسول دارم 15 تومن درجا نقد خودتم با کنسولات میخره
ساده نباشید!

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
آقا قیمت تا 18 اومد ایرانیا نمیخریدن چون منتظر بودن ارزون تر بشه. وقتی پایین اومد خرید بالا رفت، دلال حروم خور دید فروش خوبه، دوباره گرونش کرد تا سود بیشتری بکنه. کلا توی ایران قانون عرضه و تقاضا وجود نداره!!! قوانینمون همش دلالیه، کلا اقتصادمون دلالیه. قانون نیست….

ingame

کاربر سایت
May 12, 2015
55

سلام دوستان

بزودی قیمتها بسیار مناسب تر خواهد شد

استاندار 15 میلیونی شاید تا اواسط خرداد

با شرایط موجود کف قیمت قبلی که استاندار 18 و دیجیتال 16 بود رو خواهد شکست ...

تا ببینیم ...

دوستان تنها 5 روز ... اندکی صبر سحر نزدیک است ...
جسارتا شما دوست عزیز الان نظری ندارین ؟؟؟

------------

کلا 100 نفر شاید تو این فروم چک کنند اینجارو و دنبال یه راهنمایی یه نظر مفید باشن ولی یه عده متاسفانه فکر کردن تلویزیونه و همه کشور رو اعلامیه میدن و بازار خرید رو اف میکنن قیمت هام کاهشی میشه با تحریم این 100 نفر
جز ضرر و زیان با تردید انداختن به خریداران سودی نداشت این تاپیک متاسفانه ( طی این 2 - 3 ماهی که من چک میکنم )
من که کنسول رو حتی فرصت بازی کردن نداشتم رفتم خریدم هفته پیش وگرنه الان باید 2ت میزاشتم روش ولی خواهشا از چیزی مطمعن نیستین بوق و کرنا نکنید کاربران میان اینجا برا تصمیم بهتر اینکه بگی یقه کسی رو نگرفتم که نشد برادر من !

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
نکته مهم اینه که تابستان تو راه هست و فصل امتحانات داره تموم میشه و فروش کنسول قطعا بالا میره که هم کمک به حفظ قیمت های بالا در بازار میکنه هم موجودی بازار رو کاهش میده که عواقبش مشخصه
قیمت دلار هم واقعا دیگه قابل پیش بینی نیست دنبال تحلیل های آبکی کانال های تلگرامی هم نباشید
بعید میدونم اگر همین شرایط فعلی حفظ بشه در تابستون کنسول رو زیر 20 ببینیم

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
سلام
21600 استاندارد
ما کاهشی ها تا اخرین نفس میجنگیم.. :D و عرصه رو ترک نمیکنیم تا به هدفمون برسیم:D
به قول یک نفر:
بعضی ها هم اگر ناراحتن میتونن جمع کنن از این تاپیک برن یک جای دیگه:D

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,484
من دیروز گفتم سعی کنید بگیرید
بنا به شرایط و حرف و حدیثای دیروز بود که ممکن بود ارز بالا بره
واقعا تصمیم گیری خیلی سخت شده نه رو حرف من نه رو حرف هیچ کسی تصمیم نگیرید
چون دیروز اخبار بد میومد امروز اخبار مثبت منتشر شده که اختمالا تا یه هفته دیگه شرایط شاید عوض شه
خودتون تصمیم بگیرین
به نظر منmohsen 2019 بهترین کارو کرد چون نظر خودمم بیشتر سمته خریدن ارز و نگه داشتنش برای خرید کنسول رو قیمت منطقی
ولی خودتون تصمیم بگیرید
چون واقعا پیش بینی اینده خیلی سخت شده

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
من دیروز گفتم سعی کنید بگیرید
بنا به شرایط و حرف و حدیثای دیروز بود که ممکن بود ارز بالا بره
واقعا تصمیم گیری خیلی سخت شده نه رو حرف من نه رو حرف هیچ کسی تصمیم نگیرید
چون دیروز اخبار بد میومد امروز اخبار مثبت منتشر شده که اختمالا تا یه هفته دیگه شرایط شاید عوض شه
خودتون تصمیم بگیرین
به نظر منmohsen 2019 بهترین کارو کرد چون نظر خودمم بیشتر سمته خریدن ارز و نگه داشتنش برای خرید کنسول رو قیمت منطقی
ولی خودتون تصمیم بگیرید
چون واقعا پیش بینی اینده خیلی سخت شده
خریدن ارز هم مشکلی رو حل نمیکنه چون کلا نرخ نوسان ارز کم شده اگر بالا هم بره باز پایین میاد بیشتر به درد نوسانگیری میخوره تا سرمایه گزاری
این توافق وین هم تا هفته دیگه احتمالا امضا میشه و قیمت ارز حدود 4 هزار میریزه و میاد زیر 20 تومن البته توی روزهای اول اما قیمت کنسول در نهایت دوباره برمیگرده روی همون 19 تومنی که بود احتمالا بازم بهانه فروشنده ها این باشه که با ارز 24 تومنی کنسول رو خریدیم و باید صبر کنید بار جدید با قیمت جدید برسه ( همون وعده های همیشگی ) اما در کل هرچی که هست از قیمت الان خیلی بهتره و شاید هم بتونه به پایین ترین قیمتی که تا حالا شاهد بودیم برسه
اون هایی که صبر کردن نتیجه ی خوبی خواهند گرفت

آخرین ویرایش:

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
این توافق وین هم تا هفته دیگه احتمالا امضا میشه و قیمت ارز حدود 4 هزار میریزه و میاد زیر 20 تومن

یکبار این استدلال رو برای ما باز کن ببینیم چطور ممکن همچین حرفایی رو تو تاپیک شصت بار تکرار کرده باشی :D

صداسیما هم فهمید مسئله ارز ریشه داخلی داره .شیصد تا هم برات مستند پخش کرد که درگیر آمریکا و توافق و.. نباشی . ولی گویا استعدادشو داری:D

یک نفر به خودش نمیگه شاید حرف ما تاثیر داشته باشه در خرید یا عدم خرید مخاطب تاپیک.

این همه تحلیلگر آخه چرا:D

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
فکر کنم توی همین تاپیک بالای هزار دفعه گفته شده که قیمت بالای PS5 فقط به خاطر قیمت دلار و برجام و دلال های داخلی نیست، مشکل کمبود چیپ و تحت فشار بودن کارخانه های ساخت تراشه اس (تا 2022 و 2023 هم ادامه داره اگه بعدا بیشترم نشه!) نمی دونم دستای پشت پرده ای هم وجود داره یا نه اما فعلا که مطابق گزاراشات امثال TSMC و غیره دارن سود خوبیم ازین وضعیت می کنن

121.JPG

اینم کارت گرافیک با قیمت کارخانه 750 دلاری (یا موجود نیست یا اگرم موجوده با این قیمت)

kljlk.JPG

حالا اینا آمازونه بقیه جاهام کم و بیش همینه، الان رسما دنیا هم شده مثل ایران که شما میری قیمت کارخونه ماشین رو می بینی نصف قیمت بازاره! اما می تونی ماشین به قیمت کارخونه گیر بیاری؟!
اگه می تونید تا اواسط 2022 و حتی 2023 صبر کنید (تا با هزار اما و اگر شاید وضعیت درست شه)! (من خودم چون پلتفرم اصلیم کنسول نیست هیچ عجله ای برای خرید ندارم!) و الا بخرید و حالا حالاها به امید کاهش اساسی قیمت (نه کنسول بلکه کم و بیش کلیه قطعات الکترونیکی) نباشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر