هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
سللم دوستان وقتتون بخیر
من تازه ps گرفتم و ناواردم یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
۱. امکان اینکه اکانت ظرفیت ۱ بخرم و کنسولم انلاین باشه هست؟ بدون اینکه اکانت ظرفیت ۱ قفل بشه؟
۲. فروش اکانت ظرفیت ۲ یا ۳ راحت هست؟ و اینکه روندش به چه صورته؟
۳. تو بعضی سایتا دیتای بازی هارو گذاشتن. اکثرا هم رجیون ۱ هست. دیتای بازی حتما باید با رجیون دستگاه تطابق داشته باشه تا بتونم از psx استفاده کنم؟
۴. راه دیگه ای به جز psx هست؟ مثلا از طریق هارد اکسترنال؟
۵. بهترین راه برای فروش اکانت ظرفیت ۲ یا ۳ چی هستش؟
۶. من پلاس دارم و قصد انلاین بازی کردن دارم و کنسولم وصل به نت میشه. امکان اینو دارم که اکانت ظرفیت ۱ بخرم برای بازی هایی که محتوای انلاین ندارن و احتیاجی هم ندارن؟
۷. Dns خوب برای ps چی هست؟
۸. چطور می تونم از فیلترشکن استفاده کنم؟

ببخشید اگر سوالاتم زیاده
ممنون میشم تجربتونو در اختیارم بزارید

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سللم دوستان وقتتون بخیر
من تازه ps گرفتم و ناواردم یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
۱. امکان اینکه اکانت ظرفیت ۱ بخرم و کنسولم انلاین باشه هست؟ بدون اینکه اکانت ظرفیت ۱ قفل بشه؟
۲. فروش اکانت ظرفیت ۲ یا ۳ راحت هست؟ و اینکه روندش به چه صورته؟
۳. تو بعضی سایتا دیتای بازی هارو گذاشتن. اکثرا هم رجیون ۱ هست. دیتای بازی حتما باید با رجیون دستگاه تطابق داشته باشه تا بتونم از psx استفاده کنم؟
۴. راه دیگه ای به جز psx هست؟ مثلا از طریق هارد اکسترنال؟
۵. بهترین راه برای فروش اکانت ظرفیت ۲ یا ۳ چی هستش؟
۶. من پلاس دارم و قصد انلاین بازی کردن دارم و کنسولم وصل به نت میشه. امکان اینو دارم که اکانت ظرفیت ۱ بخرم برای بازی هایی که محتوای انلاین ندارن و احتیاجی هم ندارن؟
۷. Dns خوب برای ps چی هست؟
۸. چطور می تونم از فیلترشکن استفاده کنم؟

ببخشید اگر سوالاتم زیاده
ممنون میشم تجربتونو در اختیارم بزارید

1- بطور کلی نه ... اگه تو گوگل بزنی شاید یه روش هایی بیاره ولی تضمینی نیست و عرفش اینه که کنسول افلاین کنی بعد از ریختن اکانت ظرفیت 1
2- قبلا که اکانتا ارزون تر بود فک کنم به قطعیت میشد گفت راحته ولی الان سخت تر شده و بستگی داره از کجا بخری و اون فروشنده چطوری کار کنه بعضی فروشند ها اگه درخواست فروش بدی اکانت رو میزارن برای فروش و یه کارمزدی هم میگیرن بعضی ها هم نه خودت باید خریدار پیدا کنی که اینطوری سخت تره
3- ریجن دیتای بازی باید با ریجن اکانت بازی تطابق داشته باشه که معمولا اکانتای ظرفیتی ریجن 1 ( ریجن1 مال امریکاست ) هستن
4- نه
5- خب مسلما اگه از جاهای معتبر با تعداد مشتری های بالا اکانت بگیری بهتر و راحتتر میتونی بفروشی
6- اگه ظرفیت 1 بخری باید افلاین بشی
7- dns فک نکنم نیاز داشته باشی . . . من که همون 4.2.2.4 و 8.8.8.8 معمول رو زدم
8- از طریق کامپیوتر میشه فیلترشکن استفاده کرد اموزشش هست گوگل کن ولی اینم من که استفاده ای ندارم

یه سوال خیلی مهم و شدیدا واجب.
ایا امکانش هست برای بازی ایی که از STORE خریدیم، یه اکانت جداگانه دیگه ساخت که مثلا بفروشیمش؟ میدونم سوالم اماتور گونه ست ولی واقعا واجبه :D
منظورت اینه که روی اکانت A بازی خریدی بعد میخوای اکانت B رو بسازی که روی اون بازی اکانت A رو بفروشی درسته ؟!
اگه منظورت اینه که نه نمیشه
ولی اگه منظورت شیرینگ همون اکانت A هست میتونی یکی از ظرفیت هاش رو به یکی دیگه بدی

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,784
نام
حامد
با سلام دوستان یه سوال داشتم میخواستم بدونم کابل HDMI PS4 سر کارتنی دست دوم و تمیز و اصلش تو نت و بازار گیر میاد؟
نسبتا به کابل های موجود در بازار ، کابل خود کنسول کیفیت بهتری نداره. جدای از اینکه فکر نکنم پیدا بشه ب نظرم همین کابل های موجود در بازار ورژن 2 هم خیلی خوب جوابگو هستن.

• Like
Reactions: Aperture

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ایا امکانش هست برای بازی ایی که از STORE خریدیم، یه اکانت جداگانه دیگه ساخت که مثلا بفروشیمش؟ میدونم سوالم اماتور گونه ست ولی واقعا واجبه :D
همچین چیزی امکان پذیر نیست

• Like
Reactions: u.s.a

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,518

سوالت مبهمه.
دو نوع جواب داره .
1. اگه بازی رو روی اکانتت خریدی دیگه نمیتونی به اکانت دیگه انتقالش بدی و جداگانه بفروشیش
2.اکانت رو میتونی بفروشی با هر چند تا بازی که داخلش باشه فقط باید دی اکتیو کنی و اطلاعات رو به طرف بدی.

ولی اگه سوالت اینجوری باشه که میخوای بازی رو که روی اکانت خودت خریدی روی یه اکانت دیگه اکتیو کنی و بعد اکانت جدید رو بفروشی .
فک کنم این همون قضیه ظرفیت 1 و 2 میشه که طرف اکانت اصلی تو رو وارد کنسولش میکنه بازی رو میریزه و بعد آفلاین میشه و دیگه نباید آنلاین بشه

Matingg89

کاربر سایت
Jun 3, 2021
10
سلام ببخشید من داشتم ps4 بازی میکردم یهو برق رفت بعدش که روشن کردم زده بود چک ps4 بعدش ریستارت شد و اومد بالا آیا ممکنه مشکلی پیش اومده باشه براش ؟به محافظ هم وصل کردم

• Like
Reactions: Sega_genesis

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
سلام ببخشید من داشتم ps4 بازی میکردم یهو برق رفت بعدش که روشن کردم زده بود چک ps4 بعدش ریستارت شد و اومد بالا آیا ممکنه مشکلی پیش اومده باشه براش ؟به محافظ هم وصل کردم
نه مشکلی نیست.

arefkia

کاربر سایت
Mar 24, 2018
7
سلام وقت بخیر دوستان دیتا های اکثر سایتا هکی هستن و بعد از اکسترکت یک پارت میشن، این دیتا هارو میشه با psx به کنسول غیر هکی ریخت یا حتما دیتا های باید اصلی باشن.... چون من چندتاشو دانلود کردم

• Like

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
سلام وقت بخیر دوستان دیتا های اکثر سایتا هکی هستن و بعد از اکسترکت یک پارت میشن، این دیتا هارو میشه با psx به کنسول غیر هکی ریخت یا حتما دیتا های باید اصلی باشن.... چون من چندتاشو دانلود کردم
نمیشه.
تعداد سایتای که لینک دیتای بازی هارو میزان زیاده ولی اکثرا ریجن 1 میزان
برا اپدیت هم از اینجا orbismodding.com استفاده کن

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
نه دوست عزیر دیتای هکی جداگونه هست و فقط روی کنسول هکی قابل استفاده هست. برای غیر هکی باید دیتای اصلی بازی رو بگیرید و با psx منتقل کنید. سایت p30day معمولا هردوتا دیتا رو میگذاره شاتل لند هم غیر هکی هارو میگذاره

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

arefkia

کاربر سایت
Mar 24, 2018
7
نه دوست عزیر دیتای هکی جداگونه هست و فقط روی کنسول هکی قابل استفاده هست. برای غیر هکی باید دیتای اصلی بازی رو بگیرید و با psx منتقل کنید. سایت p30day معمولا هردوتا دیتا رو میگذاره شاتل لند هم غیر هکی هارو میگذاره

ممنون ولی متاسفانه این سایتا هیچکدوم سرور داخلی نیستن...به خاطر محدودیت دانلود عرض میکنم..

• Like

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
ممنون ولی متاسفانه این سایتا هیچکدوم سرور داخلی نیستن...به خاطر محدودیت دانلود عرض میکنم..
چرا اتفاقا سرور داخلی هستند من خودم اینترنت مخابرات دارم و p30day برام داخلی حساب میشه. با اینترنت همراه اول هم از دانلودها داخلی حساب میکنه

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
سلام
من تازه ps خریدم و تجربه ندارم بههمین خاطر چند تا سوال داشتم
۱. خرید و فروش بازی های دیسکی راحتتره یا اکانتای ظرفیتی؟ توصیتون چیه؟
۲. از کجا بفهمم اکانت قانونی هست یا هکی؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر