اسناد رسمی سونی پورت PC بازی Uncharted 4 را تأیید می‌کند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اینطور که به‌نظر می‌رسد، ممکن است عنوان فرست پارتی بزرگ بعدی سونی که برای پلتفرم PC عرضه می‌شود، بازی Uncharted 4: A Thief's End است. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Uncharted 4

چند ماه قبل بود که شرکت Sony رسما اعلام کرد که عنوان Days Gone برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. جیم رایان، مدیرعامل پلی استیشن تأیید کرده بود که به دنبال عرضه دیز گان برای PC، شاهد پورت شدن چندین عنوان دیگر از بازی‌های فرست پارتی پلی استیشن بر روی این پلتفرم خواهیم بود. حال بازی بزرگ بعدی که قرار است نسخه PC آن معرفی شود، احتمالا به‌طور تصادفی لو رفته است.

طبق اسنادی که پس از ارائه برنامه‌های مالی سونی توسط کاربری در فروم ریست ارا رویت شده، سونی بازی Uncharted 4 را در میان بازی‌هایی که قرار است از انحصار پلی استیشن خارج و بر روی PC عرضه شوند، لیست کرده است. با توجه به اینکه سونی تاکنون این معرفی را به‌طور رسمی اعلام نکرده است، لیست شدن این عنوان اکشن ادونچر برای پیسی تعجب‌برانگیز است. اما ممکن است به‌زودی سونی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد.

پس از عرضه شدن Horizon Zero Dawn برای PC در سال 2020 و همچنین Days Gone طی چند روز پیش، این ساخته استودیوی Naughty Dog سومین بازی بزرگی خواهد بود که از سوی استودیوهای فرست پارتی سونی برای این پلتفرم عرضه خواهد شد. آنچارتد 4 ابتدا در سال 2016 به‌طور انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر شده بود و یکی از پرفروش‌ترین عناوین فرست پارتی این کنسول به‌شمار می‌رود.

نظر شما در مورد عرضه شدن این عنوان بر روی PC چیست؟ آیا بابت انتشار بازی‌های بیشتری از پلی استیشن بر روی این پلتفرم هیجان‌زده هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
خیلی خبر جالبیه!
یه ریمستر خوشگل میشه، خود آنچارتد 4 که گرافیکش خوف بود، بیاد روی پیسی یک کم بهترش بکنن مثل Daysgone و 4 تا جزئیات بهش اضافه بشه
عجب چیزی بشه.
اصلا کرمم گرفت برم باز بازیش کنم.
الحق این 4 تا آنچارتد جزوی از بهترین ها بودن هربارم بازیشون میکنی بازم حس خوبی داری

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
کسی که نسخه های قبل رو بازی نکرده یهو بره 4 بازی کنه؟
باید 4 تا رو تو یه کالکشن بدن

یه در صد فکر کن کالکشن رو پورت نکنن :))
قطعا کالکشن هم میاد. من ازین بابت خوشحالم که یکی از فرنچایزای مورد علاقم پشت پلتفرم پلی استیشن محصور نمی‌شه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم قابل دسترسیه.

خدا جیم رایان رو حفظ کنه‌.

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
کسی که نسخه های قبل رو بازی نکرده یهو بره 4 بازی کنه؟
باید 4 تا رو تو یه کالکشن بدن
سه شماره اول مخصوصا یک و دو گرافیک پایینی دارند . اگر بخواهند بدهند باید ریمیکی ریمستری چیزی شوند ‌‌. من خودم شماره ۳ به بعد روی کنسول رفتم . رغبت نکردم شماره یک و دو بروم . همون شماره ۳ هم گاهی یک جوری بود گرافیکش

• Like
Reactions: gamer1998y

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
سه شماره اول مخصوصا یک و دو گرافیک پایینی دارند . اگر بخواهند بدهند باید ریمیکی ریمستری چیزی شوند ‌‌. من خودم شماره ۳ به بعد روی کنسول رفتم . رغبت نکردم شماره یک و دو بروم . همون شماره ۳ هم گاهی یک جوری بود گرافیکش
خب هر سه نسخه ای که داخل کالکشن قرار گرفته شده ریمستر هستن. کار ریمستر هم توسط استودیوی بلوپوینت انجام شده.

نسخه 1 شاید امروز تو سال 2021 بزنه تو ذوق بعضی پلیرا، اما 2 و 3 هنوزم کاملا لذت بخشن، مخصوصا 2 که راحت چند سر و گردن سطحش از بقیه بالاتره. :D فقط مورد مهمی که وجود داره اینه ریمستر 2 و 3 بدون مولتی پلیر بودن.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
حالا که عمو جیم بند رو به آب داده و هر گونه بکارت پلی استیشن از هر سمتی رو به باد داده رفته

هزینه های پورت این بازیهای کامل ساخته شده هم که عددی نیست و همش سوده
گیمرها هم که روشن فکر شدن!

پس بزنه همه انحصاری ها رو برای Xbox هم پورت کنه!

اینجوری چند صد درصد هم از اونجا برگشت سرمایه داشته باشه، باعث گسترش فن بیس و دوستی و آشتی ملت ها و قومیت ها و از اون مهمتر خیر و ثواب اخروی هم میشه!

با این وضع فعلی عمو جیم، فن های PS همین که آنچارتد ۵ و تلو ۳ انحصاری پیسی نشه راضی هستن و فاتحه می‌فرستند برا روح پدر جیم !?

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
نیازی نیست و سونی هیچ وقت همچین کاری نمیکنه :D
من خودم حدس میزنم با رلیز فیلم انچارتد میاد رو pc از اون ور هم last 1 ریمیک همزمان با سریال میاد به فروشش خیلی کمک میکنه

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
نیازی نیست و سونی هیچ وقت همچین کاری نمیکنه :D
من خودم حدس میزنم با رلیز فیلم انچارتد میاد رو pc از اون ور هم last 1 ریمیک با همزمان با سریال میاد به فروشش خیلی کمک میکنه
اون خیلی دیره فوریه 2022. باید این وسط با یه چیزی پر کنن. شاید شایعه بلاد بورن درست باشه و بلادبورن ریمستر بیاد بعد این بیاد یا دمون سولز رو بده بیاد
بعدم tlou ،ولی کالکشن انچارتد الزامیه.
سونی رو موبایلم میخواد حرکت بزنه، احتمالا شاهد بخش مولتی پلیر رو بازیای آیندش، باید باشیم.

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
اون خیلی دیره فوریه 2020. باید این وسط با یه چیزی پر کنن. شاید شایعه بلاد بورن درست باشه و بلادبورن ریمستر بیاد بعد این بیاد یا دمون سولز رو بده بیاد
بعدم tlou ،ولی کالکشن انچارتد الزامیه.
سونی رو موبایلم میخواد حرکت بزنه، احتمالا شاهد بخش مولتی پلیر رو بازیای آیندش، باید باشیم.

البته چون فیلمش delay خورده برای انچارتد این حرکت رو نزنه و همون جولای بیاد رو pc

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بسیار خبر خوبیه

به نظر میاد سونی خیلی توی پورت بازی های 3 مهارت نداره و براش سخته حتی شبیه سازشم بعد 10 سال همچنان شرایط جالبی نداره مخصوصا برای بازی های انحصاریش

• Like
Reactions: amir_amd and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر