Psychonauts 2

1621279708816.png
بازی جدید تیم شفر Psychonauts 2 در گیم آواردز 2015 معرفی شد و در تاریخ 25 آگوست 2021 عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: Double Fine
ناشر: Xbox Game Studios
تاریخ عرضه: 25 آگوست 2021 (3 شهریور)
پلتفرم: PC, Xbox Series X|S, X1, PS4​

اطلاعات

• سبک بازی پلتفرمر سوم شخص میباشد.
  • شخصیت اصلی بازی راز (Raz) نام دارد.
  • شخصیت اصلی دارای قدرتهای ذهنی همچون تلکنسیس و Levitation است که از آنها برای پیشبرد اهدافش استفاده میکند.
  • بازی ادامه شماره اول خواهد بود.
  • بازی با موتور آنریل انجین 4 ساخته میشود.

داستان

این قسمت درست پس از پایان Psychonauts in the Rhombus of Ruin شروع خواهد شد ، در حالی که راز به ساشا نین و میلا وودلو در نجات ترومن زنوتو کمک کرده است. پس از نجات زنوتو ، تیم به فرماندهی سایکوناتها بازمیگردند ، جایی که راز درمیابد که این سازمان آنچه که به ظاهر به نظر می رسید نیست. در غیاب زنوتو، سازمان سایکوناتها توسط شخص دوم فرماندهی خود تغییر کرده و تمرکز خود را از تلاشهای صلح دوستانه به سمت مطالعات نا متعارفی همچون نکرومنسی تغییر داده است. تیم شفر ، کارگردان بازی، گفته که برخی از ایده های مطرح شده در شماره اول بازی همچون خانواده راز ، تاریخچه آنها و نفرینی که همچنان بر آنها تأثیر گذار است، در این قسمت بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تریلرها

-----------

عکسها

-----------

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
من شماره 1 رو وقتی طفل بودم فک کنم 10 سالم بود بازی کردم و اصلا نمیفهمیدم چی به چیه همینجور میرفتم اما خیلی خوشحال شدم دارن شماره 2 میسازن.
گرافیک گیم پلی 2 سال پیش دقیقا شبیه گرافیک شماره 1 بود

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فقط منم که حس میکنم گرافیک و گیمپلی بازی خیلی خیلی عجیب عالیه؟ :D گرافیکشم بجز استایل هنری کاراکتراش که قطعا هرکسیو راضی نمیکنه، نور پردازی و دیتیل ها واقعا غیر قابل مقایسه ـست نسبت به نمایش های 2 سال پیش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر