قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
جالبه من زمان نسل 7 ایکس باکس 360 به یه سری مغازه دارها از دوبی میووردم میفروختم بعد ps4 که اومد تا یکی دو ماه قیمت ها یه حبابی داشت ولی انقدر دست زیاد بود که خیلی سریع ارزون شد. نمیدونم توی این نسل چیکار کردن که خیلی هماهنگ اصلا ارزونتر نفروختن. قطعا دلیل فقط کمبود ps5 نیست حس میکنم ماقیا گونه از چند ماه قبل شروع نسل جدید برنامه ریخته بودن که از سودشون کم نکنن :D مثل این که گفتع باشن رقابت ارزون دادن و میذاریم کنار به جاش از هر کنسول 2 3 تومن میخوریم بیشتر قبل هم سود میکنیم

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
خب امروز بعد مدت ها رفتم سمت توپخونه
ورژن دیجیتال ندیدم راستش اگرم بود
استاندارد از ۱۹۵۰۰ قیمت میدادن تا ۲۲۵۰۰! نمیدونمم چه اتفاقی افتاده بود که باز از بالا رفتن صحبت میکردن
فقط هم یجا بود که میگفت ریجن قیمت هاش تفاوتی نداره . اون میگفت ۲۱۵۰۰ همون که سایتش هم معروفه و شعبه داره
سریز ایکس هم از ۱۶۲۰۰ تا ۱۷۵۰۰ قیمت میدادن و به شدت هم کمیاب بود

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
امروز رفته بودم پاساژ یاران توی کاشانی (غرب تهران).
از موبایل فروش و تعمیرکار لپ‌تاپ تا نگهبان در پاساژ داشتن PS5 می‌فروختن:D

قیمت‌ها هم پرت و پلا. نسخه استاندارد ۲۰ و بالاتر.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
امروز که جیم رایان گفت کنسول تا تابستون سرعت میگیره تولیدش و تا آخر سال هم عرضه و تقاضا اوکی میشه
ببینم اینم استوری میکنن ارزون کنن یا فقط به خاطر یک جمله از دو روز پیش 3 میلیون کشیدن رو کنسول!
یعنی دم خرید بودم ها ... هنوز گفتم پولو از صندوق بردارم اینجوری شد!!!

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
امروز که جیم رایان گفت کنسول تا تابستون سرعت میگیره تولیدش و تا آخر سال هم عرضه و تقاضا اوکی میشه
ببینم اینم استوری میکنن ارزون کنن یا فقط به خاطر یک جمله از دو روز پیش 3 میلیون کشیدن رو کنسول!
یعنی دم خرید بودم ها ... هنوز گفتم پولو از صندوق بردارم اینجوری شد!!!
نه دیگه این قبول نیست واسه خودش یه حرفی زده اصلا جیم رایان کیه ؟ چیکارس؟ مگه ما از جیم رایان کنسول رو میخریم و... فقط اون صحبتای هفته پیش ملاکِ

فعلا 500 تومن دیگه هم گرون کرد یکی از سایتای معروف

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من که چند روز پیش که دلار تا 20400 امد 500 دلار گرفتم...هر موقع حباب قیمتیش شکست میخرمش.. پول زور تو شکم این فروشنده های فاسد نمیریزم....
درود بر شرفت، بهترین کار رو کردی
شما یه 100 دلار دیگه بگیر برای صود فروشنده و...

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
حالا جالبیش اینجاس خیلیا اینجا و جای دیگه توی همین چند روز گفته بودن رفیقاشون که مغازه دارن بشون گفتن بار جدید اومده قیمت خوب 10-20 روز دیگه موجود میشه. ولی از همون موقع قیمتا افزایشی شد

میخوام بگم این فروشندگان عزیز به رفیقاشون هم دروغ میگن ما انتظار بیخود داریم که به فکر من و شما باشن و از هر فرصتی سواستفاده نکنن برای بالا بردن قیمت.

فلان مسئول دست تو دماغ کرد 500 تومن افزایش بدید بچه ها. دلار 300 ریال افزایش داشت 400 هزار تومن افزایش بدید. مذاکرات نیم ساعت با تاخیر برگزار شد 1.200 افزایش !

حالم به هم خورد دیگه نخواستیم بابا، الان که وضعیت اینه خدا به داد برسه بعد از انتخابات.
خوب برای اینکه یا سورس نامعتبر هست یا سورس خودش فروشنده یا ذی نفع هست خارج از این دو حال نیست

کسایی مشابه خودم هم که به سورس معتبر دسترسی داریم یا پست هاشون پاک می شه یا اخطار می گیرن یا کلا علاقه به اینکه به شخص غیر معتبر اعتماد کنن بین مردم بیشتره شاید یک دلیلش این باشه که اون شخص مهارت بیشتری برای صحبت کردن داره

دفعه ی پیش که گفتم تعداد ps5 خیلی در ایران زیاده قیمت ها باید کاهشی بشه اخطار گرفتم دفعه ی بعدشم که گفتم تا اواسط اردیبهشت کاهشی می شه بعد افزایشی یا بهترین حالت ثابت می شه بازم همین شد
الانم این اخرین پستم اینجا هست و من صرفا چون نه دلال هستم نه فروشنده قصدم فقط کمک کردن هست اگر این خلاف قوانین این سایت هست به هر حال چاره ای جز رعایت کردنش نیست اما در پیام خصوصی به سوالات همتون با کمال میل پاسخ می دم

ختم کلام اینکه هیچ احدی نمی تونه اینده رو پیشبینی صد درصد کنه و فقط راجب اینده می شه با احتمال و فرضیه پیش رفت اما فرضیه کسی رو قبول کنید که حرفش رو با استدلال و دلیل منطقی و قابل درک و باور می زنه اکثرا که هیچ دلیلی هم برای پیشبینی هاشون ذکر نمی کنن و غیر قابل اعتماد ترین همین ها هستن که متاسفانه خیلی ها هم باورشون دارن

من که چند روز پیش که دلار تا 20400 امد 500 دلار گرفتم...هر موقع حباب قیمتیش شکست میخرمش.. پول زور تو شکم این فروشنده های فاسد نمیریزم....
تا 20.600 کمترین مقدار بود پایین اومد که من هر صرافی رفتم هیچ کس نمی فروخت همه می گفتن تمام کردن با اینکه از 11 صبح که قیمت در میاد رفته بودم و الکی می گفتن تموم کردن فقط ازاد می فروختن به قیمت 21.600

قیمت ps5 standard: 19.350

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
\
15 اردیبهشت ساعت 1 ظهر دلار این قیمت معامله شد
در رابطه با قیمت کنسول هم به محض اینکه کنسول تو بازار پر شد قیمت ها میشکنه.دیگه پیشگویی نمیخواد برادر من!!!
اگر ps5 مثل کنسول xbsx قیمتش طرفای 16 بود همین الان میگرفتم . ولی این فروشند ه ها ی،ایرانی دارن از محبوبیت کنسول ps5 سو استفاده میکنن!!!!
آرشیو قیمت دلار | شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز
نمی دونم معروف ترین سایت که این باشه 15 اردیبهشت کمترین قیمت 206.370 زده دوست عزیز
پر بودن یا نبودن 5 در بازار خیلی اوقات ربطی به قیمت نداره خیلی زمان ها بوده همین 4 ریخته بوده اما قیمتش می رفته بالا علتشم همین محبوبیت پلی استیشن بوده
تازه همین پر بودن یا نبودنشم پیشبینی می خواد و سورسی که بشه بهش اعتماد کرد

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
\

آرشیو قیمت دلار | شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز
نمی دونم معروف ترین سایت که این باشه 15 اردیبهشت کمترین قیمت 206.370 زده دوست عزیز
پر بودن یا نبودن 5 در بازار خیلی اوقات ربطی به قیمت نداره خیلی زمان ها بوده همین 4 ریخته بوده اما قیمتش می رفته بالا علتشم همین محبوبیت پلی استیشن بوده
تازه همین پر بودن یا نبودنشم پیشبینی می خواد و سورسی که بشه بهش اعتماد کرد
نمیدونم چرا روی حرفت پافشاری میکنی!!!!میخوام ادامه ندم باز شما میای نقل قول میکنی.. شما اصلا تا حالا کف بازار رفتی دلار بخری....اون سایت که ملاک خرید و فروش نمیشه.....!!اصلا هر چی شما بگی .خوبه.؟؟؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
خوب برای اینکه یا سورس نامعتبر هست یا سورس خودش فروشنده یا ذی نفع هست خارج از این دو حال نیست

کسایی مشابه خودم هم که به سورس معتبر دسترسی داریم یا پست هاشون پاک می شه یا اخطار می گیرن یا کلا علاقه به اینکه به شخص غیر معتبر اعتماد کنن بین مردم بیشتره شاید یک دلیلش این باشه که اون شخص مهارت بیشتری برای صحبت کردن داره

دفعه ی پیش که گفتم تعداد ps5 خیلی در ایران زیاده قیمت ها باید کاهشی بشه اخطار گرفتم دفعه ی بعدشم که گفتم تا اواسط اردیبهشت کاهشی می شه بعد افزایشی یا بهترین حالت ثابت می شه بازم همین شد
الانم این اخرین پستم اینجا هست و من صرفا چون نه دلال هستم نه فروشنده قصدم فقط کمک کردن هست اگر این خلاف قوانین این سایت هست به هر حال چاره ای جز رعایت کردنش نیست اما در پیام خصوصی به سوالات همتون با کمال میل پاسخ می دم

ختم کلام اینکه هیچ احدی نمی تونه اینده رو پیشبینی صد درصد کنه و فقط راجب اینده می شه با احتمال و فرضیه پیش رفت اما فرضیه کسی رو قبول کنید که حرفش رو با استدلال و دلیل منطقی و قابل درک و باور می زنه اکثرا که هیچ دلیلی هم برای پیشبینی هاشون ذکر نمی کنن و غیر قابل اعتماد ترین همین ها هستن که متاسفانه خیلی ها هم باورشون دارن

تا 20.600 کمترین مقدار بود پایین اومد که من هر صرافی رفتم هیچ کس نمی فروخت همه می گفتن تمام کردن با اینکه از 11 صبح که قیمت در میاد رفته بودم و الکی می گفتن تموم کردن فقط ازاد می فروختن به قیمت 21.600

قیمت ps5 standard: 19.350
تذکر و اخطاری که شما دریافت کردید هیچ ربطی به صحبت درباره وضعیت بازار کنسول نداشت .
چندین بار ویدئوهای بی ارتباط به موضوع تاپیک ( آنباکسینگ و مشکلات فلان و راه حل بیسار و ... ) رو آپلود کردید که هر بار هم ازتون خواسته شد در تاپیک های اطلاعات کنسول و سایر تاپیک های مربوطه آپلود کنین و توجهی نکردید .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
سلام

تذکر و اخطاری که شما دریافت کردید هیچ ربطی به صحبت درباره وضعیت بازار کنسول نداشت .
چندین بار ویدئوهای بی ارتباط به موضوع تاپیک ( آنباکسینگ و مشکلات فلان و راه حل بیسار و ... ) رو آپلود کردید که هر بار هم ازتون خواسته شد در تاپیک های اطلاعات کنسول و سایر تاپیک های مربوطه آپلود کنین و توجهی نکردید .
سلام ممنون از اینکه که گفتید من یک بار بله گذاشتم که مربوط به همین قیمت بازار برای 5 بود و حق با شماست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر