قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

PS World

کاربر سایت
Apr 30, 2021
21
از اون استوری که دیشب اون دو تا فروشگاه معروف به صورت هماهنگ تو صفحه اینستاشون گذاشتن معلوم بود میخوان گرون کنن...اینا دیکه چه موجوداتین!!!!
جناب شما خودت اینجا گفتی (تا سری جدید ساخت بیاد تو بازار صبر میکنیم اون موقع میخریم) یعنی اگه قیمت PS5 دیسک خور حتی بشه 15 تومن بازم صبر میکنید تا سری جدید ساخت بیاد؟ :D

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
جناب شما خودت اینجا گفتی (تا سری جدید ساخت بیاد تو بازار صبر میکنیم اون موقع میخریم) یعنی اگه قیمت PS5 دیسک خور حتی بشه 15 تومن بازم صبر میکنید تا سری جدید ساخت بیاد؟ :D
چه ربطی داره..حالا چون من نمیخرم نباید نظرم رو بگم در مورد این فروشنده های.........!!!

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
حالا جالبیش اینجاس خیلیا اینجا و جای دیگه توی همین چند روز گفته بودن رفیقاشون که مغازه دارن بشون گفتن بار جدید اومده قیمت خوب 10-20 روز دیگه موجود میشه. ولی از همون موقع قیمتا افزایشی شد

میخوام بگم این فروشندگان عزیز به رفیقاشون هم دروغ میگن ما انتظار بیخود داریم که به فکر من و شما باشن و از هر فرصتی سواستفاده نکنن برای بالا بردن قیمت.

فلان مسئول دست تو دماغ کرد 500 تومن افزایش بدید بچه ها. دلار 300 ریال افزایش داشت 400 هزار تومن افزایش بدید. مذاکرات نیم ساعت با تاخیر برگزار شد 1.200 افزایش !

حالم به هم خورد دیگه نخواستیم بابا، الان که وضعیت اینه خدا به داد برسه بعد از انتخابات.

ingame

کاربر سایت
May 12, 2015
55
همچنان 19300 هم بعضی فروشگاه های منصف میفروشن
منصف ؟! :D
منصفانه که باید الان هم قیمت series x میبود
قیمتا همونه چون دوتا سایت قیمتو جو میدن خواهشا نیاین بگین وااای شد 20 ملیون
خودشون میدونن کسی اگه میخواست 20 ت بخره خریده دیگه. کسی که میخواد بفروشه خریدار واقعی ببینه قیمت با دیروز مطمعن باش فرق نداره.

• Smile
Reactions: mohsen2019

ingame

کاربر سایت
May 12, 2015
55
حالا جالبیش اینجاس خیلیا اینجا و جای دیگه توی همین چند روز گفته بودن رفیقاشون که مغازه دارن بشون گفتن بار جدید اومده قیمت خوب 10-20 روز دیگه موجود میشه. ولی از همون موقع قیمتا افزایشی شد

میخوام بگم این فروشندگان عزیز به رفیقاشون هم دروغ میگن ما انتظار بیخود داریم که به فکر من و شما باشن و از هر فرصتی سواستفاده نکنن برای بالا بردن قیمت.

فلان مسئول دست تو دماغ کرد 500 تومن افزایش بدید بچه ها. دلار 300 ریال افزایش داشت 400 هزار تومن افزایش بدید. مذاکرات نیم ساعت با تاخیر برگزار شد 1.200 افزایش !

حالم به هم خورد دیگه نخواستیم بابا، الان که وضعیت اینه خدا به داد برسه بعد از انتخابات.
هیجان زده نشو اینقدر قیمتارو جو دادن بالا پایین کردن طبیعیه حتی نزدیک به عید یهو اوردن روی 20ت باز بردن بالا
مجبورا بیارن پایین دلار فرض کن اصلا 25

• Like
Reactions: dargon9090

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396

بابا اعصاب خوردکنیه به خدا
اونایی که پولشو دارن بخاطر یه تومن پایین بالا اومدن منتظر نمونن بهخدا ارزش اینهمه استرس و اعصاب خوردکنیو نداره
فروشنده ها اعصاب واسه آدم نمیزارن صبح تو شهرمون ۱۹.۵۰۰ گفت بعد یه گشتی زدم خواستم بخزم گفت ۲۱.۵ گفتم چه خبره دو ساعت پیش ۲ تومن ارزون بود گفت دو ساعت پیش موند توی دو ساعت پیش
خدایی یه سریا اعصابشون میکشه انتظار بکشن من نمیگم حتما بخرین ولی کشی که بودجشو داره بخره من چون گرافیکمو گرون فروختم خیالمم نبود ولی برای کشی که از اول پول جم کرده واقعا یکم سخته ۲۰ تومن پول کنشول بده

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
منم بالاخره گرفتم از کانال تلگرامی احتمالا جاهای دیگه یا بازار ارزون تر هم پیدا کنید ولی خب من نمیتونم بیام تهران و بازار رو بگردم جای مطمعن دیگه‌ای رو هم نمیشناسم از این کانال سال‌هاست میخرم و خیالم ازش راحته قیمتا رو اینجا میذارم

کنسول استاندارد آسیا ۱۹۸۰۰ (تا من خریدم گفتش که قیمت رفته بالا شده ۲۰۳۰۰)
دسته ۱۳۵۰
هدست پولس ۳۲۰۰
چارجینگ استیشن سونی ۱۱۰۰

بنده نه به کسی میگم بخر و نه به کسی میگم صبر کن خودتون مسئول پول خودتون هستین شخصا حس خوبی به آینده ندارم برای همین خودمو راحت کردم.

Sent from my Galaxy S21 Ultra using Tapatalk

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,543
نام
محمدرضا
کسی اگه میخواد کنسول نسل قبلشو بفروشه و کنسول نسل جدید بخره هیچ فرق نداره که الان بخره یا وقتی که کنسول ارزون شد. پولی که قراره مابه التفاوت بده تقریبا ثابته. مثالش آیفون. ۱۲ پرومکس ۴۲ بود، ۱۱ پرومکس دست دوم رو میخریدن ۳۲، الان که ۱۲ پرومکس ۳۵ تومنه، ۱۱ پرومکس دست دوم ۲۴-۵ تومنه.

قیمت کانال تلگرامی معتبر:
دیسکی سفارش اروپا ۲۰ تومن
آسیا ۱۹۶۰۰

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
قشنگ مشخصه این فروشنده ها از بالا دستور میگیرن یهو هماهنگ با هم میبرن بالا. بعد یه سری از کارشناسا اعتقاد داشتن فروشنده زیاد شده مثل قبل نیست و کاملا رقابتی هست !! انگار تو ایران زندگی نمیکنن و طرف مقابلشونو نمیشناسن. البته این از سادگی و خوب بودنمون هست که کلا اعتماد داریم و زود گول میخوریم. من همون موقع پست دادم گفتم اتفاقا اینا به شدت هماهنگ هستن خون مردمو تو شیشه کنن که اون موقع پستم پاک شد (قبل از تغییر قوانین تاپیک بود البته)

دیروز یکی از فروشنده ها توپخونه که سایت و پیج هم داره تو اینستا پست گذاشت و خود فروشنده شخصا تو ویدیو گفت اینم از بار جدیدمووون (با هیجان و داد و بیداد. پشت سرش هم پر کنسول دیجیتال و استاندارد) و گفت به نظر میاد که الان وقت خریده، قیمتا شکست. فروش ویژه شروع شددد . قیمتش رو تازه کرده بود 19 ایشون. امروز از خواب بیدار شد دید چند ساعتی عقب مونده از دوستاش و کرد 20900 ;))

رقابته چی کشک چی. بار اومده اینا نامجود میکنن اول بعد از 2 ساعت 1 تومن میکشن رو جنس و میگن موجود شد. از تهران بخوان کنسول بفرستن کرج بیشتر از دو ساعت طول میکشه اینا یجوری نامجودشونو موجود میکنن که مثلا همین الان بار جدیدمون از دوبی اومد.

من خودم 19 که شد وسوسه شده بودم بخرم دست دست کردم اونقدرا چون هیجان نداشتم و بازیایی که معمولا مورد علاقم هستن هنوز نیومده گفتم وایسم حداقل بشه 18-17 ولی نشد. اولش یکم خود خوری کردم حقیقت ولی الان که عصبانیتم فروکش کرد ناراحت نیستم. بازیچه این دلال ها مفت خور نمیشم فعلا و تحمل میکنم ببینیم چی میشه آینده

تبریک هم میگم به دوستانی که به موقع خرید کردن رو 19 تومن. مبارکشون باشه، نمیدونم چرا بعضیا جبهه میگیرن مقابل کسایی که این قیمت خریدن. شرایط هرکی فرق داره با دیگری، شاید کل تفریح یکی فقط همین گیم باشه کنسول نسل قبلش هم تو همین گرونی فروخته و مشکل خاصی نداشته. من و امثال من هم که نخریدیم قطعا اگر بازیایی که واسشون ذوق داریم اومده بودن مثل انحصاریا خفن سونی یا بازی در حد Gta خرید میزدیم رو همین 19 تومن

کلا میخوام بگم هم کسایی مثل خودم که نخریدیم و زیر بار حرف زور دلال ها نرفتیم حق داریم و حرف غیر منطقی نمیزنیم واقعا، هم اونایی که پیشبینیشون اولا درست بود که 19 تومن فعلا کف قیمته و هزینه ای که کردن ارزش داشت واسشون مبارکشون باشه.

امیدوارم بلاخره با قیمت نرمال قسمت ما هم بشه یه روزی. خلاص

آخرین ویرایش:

ingame

کاربر سایت
May 12, 2015
55
بخدا همش جودادن به بازار هست برا اینکه ملت بخرن سر کیسه رو شل کنن. حالا یقه من رو فردا یکی نگیره دارم نظرمو میگم
چرا سری ایکس یه قرون بالا نرفت :))
کمبود جهانی مربوط به هردو کنسوله اگه فروش سری ایکس کمتره تولیدش هم کمتره
توبازار هم همه سونی رو دارن ولی x رو نه!
منتظر کوچکترین موقعیتا جو روانی ایجاد کنن. لعنت بر مسبب این وضعیت...

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
خدایی خیلی خوب کارشونو بلدن. قیمتو میارن پایین. ملت که نمیخرن سر اینکه اره داره میاد پایین. یهو همه هماهنگ یه چند درصد میارن بالا. ملتم سر اینکه اوه اوه دوباره داره گرون میشه میرن میخرن.
این خط این نشون تا قیمت به ۱۵ ۱۶ برسه یه سه چهار دوره بالا پایین اینطوری داریم.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135

اینجا هنوز سورس شون کاسب های توپخونه ست که به 4تا کابل هم رحم نمیکنن:D 676 بار تکرار کردن از فلانی شنیده ام که فلان خواهد شد :-?

فلانی در توییتر این چنین گفت

فلانی در کانال تلگرامی چنان کرد

فلانی گفته استندبای

تعریف فروشنده معتبر هم معلوم نی _ اصن مگه همچین چیزی هست . یه چیزی تو مایه های گارانتی سونی ـه

از فلانی در تلگرام گرفته تا فلانی در سایت و مغازه همه واسطه و خرده فروش هایی هستن که 4تا کنسول میاد و دورـه هم یک لقمه میزنن .خودشونم شنیده های یکی دیگه رو نقل قول میکنن

دیگه کنسول قاچاق این حرفارو نداره . حالا اگه عین کارت گرافیک گمرکی و... میخرد دیگه چی میشد !

فلانی هم میاد میگه کمبود ds4 در امارات موجب افزایش قیمت ش شده در ایران . بخواد بگه از فاکس گیم عراق میارم که جور در نمیاد با سوداگری :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر