بیشترین بازی هایی که روی سوییچ انجام دادید چیا بوده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1620741211251.png
با عرض سلام
این یه تاپیکیه که خیلی وقته میخواستم بزنم. موضوعش دورهمی و اشتراکی بود. یه جورایی میترسیدم کسی چیزی نذاره خودم تنها بمونم :D
ولی خب تهش گفتم به جهنم
جریان چیه حالا

تو آپدیت 8.0 سیستم عامل سوییچ (که اگه اشتباه نکنم دو سال پیش منتشر شده) دستگاه میذاره تو منوی All Software بازی هایی که دارید به ترتیب بیشترین زمانی که تو دستگاه پلی شدن مرتب کنید. فقط کافیه برید اون جا، دکمه R رو بزنید و رو گزینه By Longest Total Playtime رو انتخاب کنید. بعد میتونید از سه ردیف اول اسکرین شات بگیرید این جا بذارید :D
سه تا نکته.
  1. اگه چند تا اکانت و پلیر روی یه دستگاه داشته باشید این منو براساس مجموع پلی تایم همه ی اون اکانت ها مرتب می کنه بازی ها رو​
  2. و برعکس، اگه با یه اکانت رو دو تا دستگاه بازی می کنید، این منو، فقط میزانی که رو اون دستگاه بازی کردید رو حساب می کنه. میزانی که شما یه بازی رو روی یه اکانت بازی کردید تو بخش مشخصات همون اکانت ثبت میشه​
  3. و مورد سه، تو این لیست هر چند ترتیب ها صحیح اند ولی اعداد مشخص نیستن. بسته به کلاک تایم درونی خود بازی یا میزانی که خود سوییچ تو اکانت ها براون رند می کنه می تونید دربیارید چقدر هر کدوم رو بازی کردید​
با تمامی این تفاسیر، بیایید بیشترین بازی هایی که تو این چند سال تو سوییچ تون روش وقت گذاشتید رو با یه عکس به اشتراک بذارید. اگه پلی تایم هاتون هم بنویسید خوشحال میشم :x :x
میتونیم روی سلایق هم دیگه هم نظر بدیم حتی و به توپ ببندیم هم دیگه رو >:) >:)

پ.ن: عکس بالا مال من نیست. من پوکمون ندارم رو سوییچ ام :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اصلا نمیدونستم نینتندو همچین حرکتی زده، بنا به مشکلات فنی در پشت صحنه حال عکس گذاری نیست، فقط فکر کنم یا اسپلاتون یا Smash bros باشه.:D

با دوربین گوشی نمیتونی عکس بگیری؟ یه لحظه هم وقت نمیگیره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
2021051119114100-57B4628D2267231D57E0FC1078C0596D.jpg

آقا اول خودم شروع کنم :D (شاید فرجی شد شماها هم اومدید وسط :D)

من و داداشم با هم بازی می کنیم رو سوییچ. 80 درصد من، 20 درصد اون (یکم ظالمانه به نظر میرسه ولی این پسر کامل Millennial محسوب میشه و موبایل بازی کردن رو به هر PC و چیزی ترجیح میده، کلا سلیقه اش مخالف من جلو رفته... قشنگ نسلی اند که با این که میشه درک کرد چرا این طورین نمیشه ازشون متنفر نبود :D)

بگذریم، Zelda: BotW و Animal Crossing و Stardew Valley و Celeste و Super Mario: Odyssey حاصل بازی کردن جفت مونه این جا بودنشون (بیشتر من :D)
Minecraft و Fortnite و Brawlhalla کامل حاصل تلاش های خود داداش کوچیکه است. :D
بقیشون هم دسترنج وقت های طلایی منه که پای یه صفحه 7 اینچی به هدر رفته :D

حال ندارم برای هر کدوم پلی تایم بنویسم و خب دقیق هم نمیدونم.
ولی Zelda: Breath of the Wild که بالای لیسته جمعا با من و داداشم 250 ساعت پلی تایم داره
پشت بندش Fire Emblem: Three Houses به واسطه اعتیاد ترسناک دو ماهه من و قفلی زدنم روش، 210 ساعت پلی تایم.
Celeste که آخرین بازی این اسکرین شاته با پلی تایم من و داداشم جمعا 50 ساعت ـه (که بعدش ویچر 3 با 55 ساعته)
این وسط هر چی هست مابین اینان

جدید ترین عضو کالکشن اعتیاد منم هم ریلیز جدید کپکام، Monster Hunter Rise ـه که که 64 ساعت پلی تایم شه و هر روز داره میره روش :D

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
با سلام و درود
بیشترین تایم بازی من هم سه بازی زیر بوده که زلدا بالای 150 ساعت بازی کردم و عکس هم بخاطر این اول نیستن این موارد چون بخاطر تست موارد هکی بارها مجبور به ریختن مجدد ناند و ریست کنسول شدم چیزی ثبت نشده.
Zelda: BotW
Super Mario: Odyssey
super smash bros

2021051211323500_57B4628D2267231D57E0FC1078C0596D.jpg

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که سوییچ هکی دارم اون اولا خیلی بازی میکردم ولی الان ۳ ماهی میشه سوییچ را روشنم نکردم علتشم نمیدونم.
ولی خب بازی هایی که زیاد بازی کردم زلدا بود بالای ۸۰ ساعت .دو تا زنوبلید ها بود اونا را هم بالای ۸۰ ساعت بازی کردم.
Hades را ۳۰ ۴۰ ساعت بازی کردم .hollow knight را هم ۳۰ ساعتی بازی کردم.
Octopath traveler هم بالای ۴۰ ساعت رفتم .
فعلا همینو یادم میاد :D

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام دوستان میشه یه لیست از بهترین بازی هایی که میشه به صورت دونفره از طریق شبکه وای فای بازی کرد بفرستید ممنون از شما

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آقا این Year in Review 2021 هم اومد رو سایت نینتندو
اگه میخواید چک کنید امسال چقدر و چیا بازی کردید رو اکانت تون برید چک اش کنید
امسال خیلی رو پرزنتیشن اش کار کردن :D

Nintendo Switch Year in Review 2021 – Official Nintendo Website

========

این مال من :D
البته من و دو تا رفیقام رو اکانت هم دیگه بازی می کنیم. واسه همین Metroid Dread یهو 84 ساعت خورده :D ولی اورآل تعداد ساعت کلی ای که پای سیستم بودم با در نظر گرفتن این که رو اکانت هم دیگه سوار بودیم درسته :D

nintendo-switch-year-in-review-2021.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر