استودیوی The Coalition پروژه‌های آینده خود را با آنریل انجین 5 توسعه می‌دهند.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
خالقان بازی Gears 5 یعنی کوالیشن به‌تازگی اعلام کرده‌اند که جهت خلق عناوین نسل بعدی، منابع خود را به موتور گرافیکی آنریل انجین 5 انتقال می‌دهند. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

استودیوی The Coalition

در چند هفته اخیر شایعات مختلفی پیرامون استودیوی The Coalition منتشر شده؛ از کمک کردن این استودیو به توسعه Halo Infinite گرفته تا ساخت Gears 6 و یک بازی جدید دیگر. حال این استودیو در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرده که "چندین پروژه جدید در سال‌های آینده" را با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 توسعه می‌دهد.

هر چند این بدین معنا نیست که پروژه‌های ذکر شده به‌زودی معرفی خواهند شد. کوالیشن در بخشی از پستی که منتشر کرده می‌نویسد: " انتقال یافتن به انجین جدید تعهد بزرگی را می‌طلبد، بنابراین ما می‌خواهیم به‌طور شفاف بگوییم که ما برای مدتی پروژه یا عنوان جدیدی را معرفی نخواهیم کرد."

پیش‌تر از میان استودیوهای داخلی شرکت مایکروسافت، Ninja Theory و InXile Entertainment اعلام کرده بودند که از موتور گرافیکی آنریل انجین 5 استفاده می‌کنند و حال کوالیشن نیز به این لیست اضافه می‌شود. کوالیشن همچنین عنوان کرده هنگامی که زمان درست فرا برسد، آنچه که بر روی آن کار می‌کرده را به طرفداران نشان می‌دهد.

در خصوص آینده Gears 5، سازندگان تأیید کردند که پشتیبانی از این عنوان را ادامه می‌دهند. گرز 5 آپریشن‌های 7 و 8 را دریافت خواهد کرد که شخصیت‌ها، مپ‌ها و رویدادهای ویژه جدیدی را در بر خواهند داشت.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
دوستان بابت تیتر تاپیک شرمنده، اصلاح میشه به زودی. :D

خالقان بازی Gears 5 یعنی کوالیشن به‌تازگی اعلام کرده‌اند که جهت خلق عناوین نسل بعدی، منابع خود را به موتور گرافیکی آنریل انجین 5 انتقال می‌دهند. با با​

فکر کنم همه بدونن خالقین گیرز5 کین لازم نباشه اسم استودیو رو بگید اصلا کوالیشن رو همه میشناسنلازم نیست برا متوجه کردن طرف اسم بازی رو بگید بنویسید خالقین فلان بازی این کار بیشتر برا استدیو ها گمنامه.
بقیش خوبه تنها ایرادش همون اولشه کافیه تیتر بشه:

استودیو کوالیشن : جهت خلق عناوین نسل بعدی، منابع خود را به موتور گرافیکی آنریل انجین 5 انتقال می‌دهیم.​

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382

خالقان بازی Gears 5 یعنی کوالیشن به‌تازگی اعلام کرده‌اند که جهت خلق عناوین نسل بعدی، منابع خود را به موتور گرافیکی آنریل انجین 5 انتقال می‌دهند. با با​

فکر کنم همه بدونن خالقین گیرز5 کین لازم نباشه اسم استودیو رو بگید اصلا کوالیشن رو همه میشناسنلازم نیست برا متوجه کردن طرف اسم بازی رو بگید بنویسید خالقین فلان بازی این کار بیشتر برا استدیو ها گمنامه.
بقیش خوبه تنها ایرادش همون اولشه کافیه تیتر بشه:

استودیو کوالیشن : جهت خلق عناوین نسل بعدی، منابع خود را به موتور گرافیکی آنریل انجین 5 انتقال می‌دهیم.​

من بخش اول متن خبر رو اشتباها بجای تیتر از روی صفحه اصلی سایت کپی کرده بودم که اینطوری شد. :D خوب شد مدیرا و ناظما 3 صبح هم حواسشون هست اصلاح کنن، دمشون گرم. :D

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
من بخش اول متن خبر رو اشتباها بجای تیتر از روی صفحه اصلی سایت کپی کرده بودم که اینطوری شد. :D خوب شد مدیرا و ناظما 3 صبح هم حواسشون هست اصلاح کنن، دمشون گرم. :D
حتی در همونجا هم بنظرم نیاز نبود نویسنده بگه خالقین گیرز5 استودیو فلان.
خب کوالیشن شناخته شدست نیازی نیست اسم ای پیش رو ببری تا طرف بفهمه ولی مثلا اگه خواستی بگی مثلا از خود اکسباکس بگم استودیو کامپالشن گیمز شاید خیلی ها نشناسن باید بگن خالقین WHF و Contrast استودیو فلان.

• Smile
Reactions: S0lid Snake

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
حتی در همونجا هم بنظرم نیاز نبود نویسنده بگه خالقین گیرز5 استودیو فلان.
خب کوالیشن شناخته شدست نیازی نیست اسم ای پیش رو ببری تا طرف بفهمه ولی مثلا اگه خواستی بگی مثلا از خود اکسباکس بگم استودیو کامپالشن گیمز شاید خیلی ها نشناسن باید بگن خالقین WHF و Contrast استودیو فلان.
خب میشه گفت برای هیچکدوم از استودیوهای بزرگ نیاز نیست اسمی برده بشه چون هممون میدونیم و میشناسیم، اما کلا هم اهمیت چندانی هم بنظرم نداره و گفتنش خیلیم خارج از چارچوب نیست. (شایدم ناخواسته زیاد استفاده میکنم که در این صورت سعی میکنم بیشتر در نظر بگیرم این موضوع رو :D)

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263

No, the Gears of War Devs Aren't Working on a Star Wars Game​

After Gears of War developer The Coalition confirmed that it was working on 'multiple new projects', rumors sprung up saying the team was working on a Star Wars game. Sadly, that's not the case.
In a Reddit post by senior community manager Shaun Akerman (TC_Kilo on Reddit), he confirmed that the team at The Coalition are not working a Star Wars game, stating: "Just to clarify regarding the Star Wars thing. We are not working on any such title. We have nothing else to announce at this time."

به اینا UNREAL ENGINE 6 هم بدید وقتی نتونن بازی درست بسازن فایده نداره.
در ضمن اون به به چه چهای گرافیکی هم یک چیزه رلونت عادی شده تو آنریل بخاطر منبع و سورسهای بیشماری که در دسترس همه هست ، اینم نتیجه حاصل کار یک تیم کم تعداد.
میشه بازی درست رو معنی کنی؟
دقیقن به چجور بازیهایی میگن درست؟
بازی که درست نباشه، نا درست میشه؟
پیشاپیش ممونم از پاسخ احتمالیت و بی صبرانه منتظر شنیدن دیگر نظرات کارشناسانت هستم.
تمامی دلیل هارو گفتم میتونی به تاپیک خود بازی مراجعه کنی.
اگه دوست داشتی نظرات بقیرو ببین دوست عزیز تا متوجه بشی منظور از بازیه درست چیه.

اینم فقط با یک سرچ ساده اومد...

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,746

به اینا UNREAL ENGINE 6 هم بدید وقتی نتونن بازی درست بسازن فایده نداره.​

پیشاپیش ممونم از پاسخ احتمالیت و بی صبرانه منتظر شنیدن دیگر نظرات کارشناسانت هستم.
--------------------------------------

@Musician
:))
چقدر تو خوبی. میدونستم نظرت قراره خیلی کارشناسانه باشه ولی نه تا این حد. یکم رحم کن:D
این سرچچچ ساده رو هم مهمون من باش:

از این به بعد همون بنویسی بازی نادرست کفایت میکنه. ممنون ازت.
پ.ن : من با هیچکدوم از این ویدیوها موافق یا مخالف نیستم. فقط خاستم با توجه به سطح بالای دانش و معلومات دوست عزیزمون مثالی بزنم از پر افتخار ترین بازی صنعت.

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
--------------------------------------

@Musician
:))
چقدر تو خوبی. میدونستم نظرت قراره خیلی کارشناسانه باشه ولی نه تا این حد. یکم رحم کن:D
این سرچچچ ساده رو هم مهمون من باش:

از این به بعد همون بنویسی بازی نادرست کفایت میکنه. ممنون ازت.
پ.ن : من با هیچکدوم از این ویدیوها موافق یا مخالف نیستم. فقط خاستم با توجه به سطح بالای دانش و معلومات دوست عزیزمون مثالی بزنم از پر افتخار ترین بازی صنعت.
من گفتنی هارو گفتم حالا هر چی میخوای برداشت کن، به همین راحتی، چون برای من مهم نیست واقعا که شما چی فکر میکنی، اگه دنبال کل کل بحث الکی میگردی، اشتباه گرفتی. اصلا اینارو ول کن شما 0 تا صد حرفات درست و حرفای من نادرست، راضی شدی؟ حالا خدانگهدار.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,746
من گفتنی هارو گفتم حالا هر چی میخوای برداشت کن، به همین راحتی، چون برای من مهم نیست واقعا که شما چی فکر میکنی، اگه دنبال کل کل بحث الکی میگردی، اشتباه گرفتی. اصلا اینارو ول کن شما 0 تا صد حرفات درست و حرفای من نادرست، راضی شدی؟ حالا خدانگهدار.
کدوم گفتنی؟ من هیچ برداشتی ندارم از یه مشت ویدیوی یوتوب بکنم. اون سرچچچ ساده روهم برات گذاشتم که متوجه بشی برای هر بازی اینچیزها وجود داره.
به نظرم دفعه بعد به جای گذاشتن ویدیو از یوتوب، بری به همون داستانهایی که چرا گونی های سیمان تو گیرز 5 سوراخ نمیشه و یا چرا فلان اکت و چپتر تو یه جاییش خلوت بود و.... بچسبی. اینطوری حداقل ظاهر کامنتات یه مقدار کارشناسانه تر به نظر میرسه.
در نهایت من از شما همون بازی نادرست روهم قبول میکنم. :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
انتظار من از Gears بعدی در درجه اول تغییره، به نظرم تغییر در جهت صحیح و ارتقا بازی به یک لول جدید حتا از گرافیک پشم ریزون و فک برانداز هم مهم و واجب تره. و در درجه دوم میخوام از نظر انیمیشن و کامبت سیستم حسابی پوست بندازه و مدرن بشه.

یعنی به نظر من یه فرمول جدید و مدرن تر + انیمیشن و کامبت به مراتب به بلوغ رسیده، میتونه gears رو به جایگاه واقعی خودش برگردونه، گرافیک هم مطمعن هستم چیز خفنی در میاد. UE5 رندر وحشتناکی داره، میشه یه نمایش ترسناک بصری از توش در آورد، اگه عجله نکنن برای انتشار، وقت بزارن و در این زمینه هایی که گفتم هم تغییر بدن حداقل با یه بازی نسل بعدی واقعی طرف خواهیم بود و این خیلی قابل احترامه. فقط مشکل اینجاست شخصا به این نتیجه رسیدم که کوآلیشن استعداد انجام اینکارو نداره. ایکاش خود کلیف رو میاوردن سری رو از پایه دوباره طراحی کنه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
انتظار من از Gears بعدی در درجه اول تغییره، به نظرم تغییر در جهت صحیح و ارتقا بازی به یک لول جدید حتا از گرافیک پشم ریزون و فک برانداز هم مهم و واجب تره. و در درجه دوم میخوام از نظر انیمیشن و کامبت سیستم حسابی پوست بندازه و مدرن بشه.

یعنی به نظر من یه فرمول جدید و مدرن تر + انیمیشن و کامبت به مراتب به بلوغ رسیده، میتونه gears رو به جایگاه واقعی خودش برگردونه، گرافیک هم مطمعن هستم چیز خفنی در میاد. UE5 رندر وحشتناکی داره، میشه یه نمایش ترسناک بصری از توش در آورد، اگه عجله نکنن برای انتشار، وقت بزارن و در این زمینه هایی که گفتم هم تغییر بدن حداقل با یه بازی نسل بعدی واقعی طرف خواهیم بود و این خیلی قابل احترامه. فقط مشکل اینجاست شخصا به این نتیجه رسیدم که کوآلیشن استعداد انجام اینکارو نداره. ایکاش خود کلیف رو میاوردن سری رو از پایه دوباره طراحی کنه.

خداییش به نظر من چیزی که بتونه جایگزین ساختار فعلی گیرز شه خیلی دور از دسترس به نظر میاد.
بازی عملا از لحاظ فرمول گیم پلی اش چیزیه که جدا پرفکشن خالص تو زمینه شوتر سوم شخص کاور بیس ـه.
اگه تحول بخواد تو جایی به نظرم تو بحث روایت و طراحی شخصیت ها و علی الخصوص طراحی مراحله.

یه سری چیزها باید تغییر کنن مسلما. ولی اگه بخواد بنیان تغییر کنه عملا باید بیخیال شوتر کاور بیس بودن شه و تبدیل شه به چیزی که Doom و Returnal هستن و از حالت کاور بیس بودن در بیاد و تبدیل شه به یه کار Character Action طور تر. ایده بدی هم نیست ها :-? به بهونه های داستانی زره و چکمه های اینا رو عوض کنن که قابلیت Dash کردن و پرش و Grapple Hook و اینا داشته باشن... >:) >:) حالا نمیدونم Coalition از پسش بربیاد...

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
خداییش به نظر من چیزی که بتونه جایگزین ساختار فعلی گیرز شه خیلی دور از دسترس به نظر میاد.
بازی عملا از لحاظ فرمول گیم پلی اش چیزیه که جدا پرفکشن خالص تو زمینه شوتر سوم شخص کاور بیس ـه.
اگه تحول بخواد تو جایی به نظرم تو بحث روایت و طراحی شخصیت ها و علی الخصوص طراحی مراحله.

یه سری چیزها باید تغییر کنن مسلما. ولی اگه بخواد بنیان تغییر کنه عملا باید بیخیال شوتر کاور بیس بودن شه و تبدیل شه به چیزی که Doom و Returnal هستن و از حالت کاور بیس بودن در بیاد و تبدیل شه به یه کار Character Action طور تر. ایده بدی هم نیست ها :-? به بهونه های داستانی زره و چکمه های اینا رو عوض کنن که قابلیت Dash کردن و پرش و Grapple Hook و اینا داشته باشن... >:) >:) حالا نمیدونم Coalition از پسش بربیاد...
بزرگترین ضعف های Coalition تو طراحی کارکتر و به خصوص روایت داستانه، عملا تو دیواره! حتی به خودش زحمت نداده بود یه باس هم طراحی کنه! وقتی همون باس Gears های قبلی رو میاری خب خیلی ناامیدکنندست!
نهایت کاری بخواد روی گیم پلی انجام بشه کمی گیم پلی سریعتر و اکشن تر بشه! البته نه به سرعت vanquish :D

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263

ماکان دقیقا من با تو هم نظر هستم ،تمامی نظرات من یک شبه به دست نیومده من نزدیک 400 خورده ای فیدبک تو فروم قدیمی اپیک داشتم درباره گرز و همگی به مروز زمان مشکلاتش برطرف شد نه تنها من خیلی های دیگه هم فیدبک میدادن و من شاید کمترینشون بودم و تمامی مشکلات و نکات مثبت بازیو از تایپک گیرز 2 تا گیرز 5 گذاشتم. ولی قضیه توی کوآلیشن همیشه بر عکس بوده و هیچ وقت کامیونیتی براشون مهم نبوده و درخواستهای فن بیس براشون ذره ای اهمیت نداشته، چون هر کسی اگه تو محیط فرومش و ویدیوهای هفتگیشو میدید و نظرات فن بیس به این موضوع پی میبرد و یک چیزه کاملا واضحیه.
شاید این نکته ای تو گفتی من 2 سال پیش تو خود فرومش خیلی محترمانه گفتم در صورتی که خیلی ها داشتن بدو بیراه میگفتن.

Gears 6 need 4 up to 5 years of development

swang-23
swang-23.jpg1920×1061 512 KB

first of all Gears 5 is great and there is no doubt it and coalition did a great job on that and ofcourse has it own issues but this time in bigger scale there is no deny on that. this thread is not about complaining multiplayer flaws and problems and it’s mainly focuses on campaign and how actually coalition should expand the gears world even more for next generations.

but before all of that…

the first thing i should getting out the way is gears of war is not just only a game anymore it’s a brand and coalition should treat it as one and stop releasing new gears game in every 2,5 or 3 year this is eventually hurt everything you have been working on, because this create lot’s of problems on development side when you draw a deadline for releasing new game in 2.5 up to 3 year max and lot’s of things need to be done fast so it’s simply you need fast decisions and execute them and going through the second phase of development and it will eventually lower the chance of bring the new idea’s and expanding them and it will limited your vision for lot’s of fresh opportunity for game modes and campaign in general. for example, in gears 5 horde and escape is not what is supposed to be.

Gears 5 proved it can go beyond the third person cover shooter and expand the scale of the game, but the question is for next gears of war expectation is higher and gears 5 have lot’s of issues but can you deliver better game in bigger scale than gears 5 with higher expectation in 2.5 year?

this is not about coalition could not handle gears of war franchise, absolutely not, and it’s exactly opposite of it , if you did all of these in 2.5 years this show’s you are capable of creating great game and if there is a problem with game from technical and multiplayer and some campaign aspects is because of limited time.
all i’m saying is took legit 4 or 5 years to making a perfect gears, we as a fan should not adapt to a great gears , we should all adapt to perfect gears game.

Coalition should not be victim of limited development time.

i don’t know if microsoft held a gun on coalition’s head to release a game every 2.5 year or it’s their own decisions but for now i can say microsoft acquired and bought lot’s of game studios i think it’s time for coalition to take their time with next gen gears of war and let other studios release their game :

343 Industries
Turn10
Double Fine Productions
Rare
Playground Games
Ninja Theory
THE INITIATIVE
inXile Entertainment
Obsidian Entertainment
Compulsion Games
Undead Labs

Gears 5 accessibility

with gears 5 coalition tried to be more accessible to more people with different idea’s and game modes but at the end of the day what happend? nothing just some grown up man self claimed PRO PLAYER Dr.Disrespect smashed his keyboard over toned down casual gameplay of gears 5 and effect thousand of people watching his stream.
this aspect of accessibility served what?

accessibility does not mean you tone your gameplay mechanic down to serve new player by betraying old player (those old players like me was a noob once but they make their way through the game by playing the game more , i remember chainsawing people in Warmachine back in early of 2007 with dialup connection and after month of playing i got better ). you already gave people tons of free game pass for pc and xbox and even game cost 2 dollars with gamepass that’s called accessibility! game on steam is very low price that’s called accessibility.

and ofcourse i’m pretty sure coalition can change things in gears 5 multiplayer with couple of updates.

i should also mention coalition did a great job on making the gears 5 the way disabled people can actually play the game with less struggle. this is really great.

i will share my idea’s for campaign in second part tomorrow and thanks for reading,

Feel free to share your idea’s…

jamie-mcnulty-shots01
این پست هم به خاطر خودت دادم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر