M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من سعی میکنم نظر نژادپرستانه نداشته باشم هیچ وقت. ولی بحث اینه که مشکل سوپرمن سیاه پوست این نیست اوریجین نداره یا میخوان عقیده‌ای رو به خوردمون بدن. مشکل اینه که دارن روی این عقیده شرکت‌های فیلم سازی دارن موج سواری میکنن.
وگرنه خیلی از ماها کم کارکتر محبوب سیاه پوست نداریم و کارکتر سیاه پوستی که درست دولوپ شده باشه چیزیه که فقط یه نژاد پرست ممکنه ازش بدش بیاد.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
من هیچ مشکلی با سیاه پوست شدن یا هم جنس گرا شدن کاراکتر ها ندارم و کلا به این قضیه خنثی هستم اما اما اما ... وارنر شرکتی هست که به واسطه کمیک های DC از نظر سود و فروش کلا افتاده پشت مارول و نمیتونه خودشو بکشه بالا برای همین هم دست به ترند های روز میزنه فکر میکنه اینطوری میتونه برای فیلم هاش فروش بیشتر و برای سریال هاش بازدید بیشتر بگیره که خب این کاری هست که لوزر ها بیشتر انجام میدن به نظرم.
مثلا شما نگاه کنید:

الان دور دور BLM هست و رنگین کمونی ها ... دنبال سیاه کردن سوپر من هست چون اونطرف مارول (مربوط به سریال فالکون) کاپیتال آمریکا رو سیاه پوست انتخاب کرد. یا شخصیت بت وومن که رنگین کمونی هست و تو فصل دوم سیاه پوست هم بهش اضافه شد و از این دست موارد زیاد داریم که وارنر فقط داره ترند رو دنبال میکنه تا بگه من اولینش هستم و با اینجور کارا به سمت خودش بکشه کاربرا رو که کلا نمی پسندم و در نهایت چیز خوبی در نمیاد. مثلا شخصیت سریال Black Lightning خب سیاه پوست هست مشکلی نداره ولی اینکه یهو بیای کاراکتر سیاه رو ببری روی صحنه حتی سیاه پوست ها رو هم اذیت میکنه و اوناهم ترجیح میدن به بقیه کاراکتر های سیاه پوست پرداخته بشه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
The Test Screenings for Texas Chainsaw Massacre 2021 are Negative

Cult Film Running GIF by Arrow Video

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
The Test Screenings for Texas Chainsaw Massacre 2021 are Negative

Cult Film Running GIF by Arrow Video
خدا رو شکر . دیگه باید این فرنچایز رو ول کنن. دو تجربه آخرشون از این سری که افتضاح بودن . با ادامه دادن به این شیر دوشی اشون ابهت و جایگاه نسخه اصلی رو از بین میبرن

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
خدا رو شکر . دیگه باید این فرنچایز رو ول کنن. دو تجربه آخرشون از این سری که افتضاح بودن . با ادامه دادن به این شیر دوشی اشون ابهت و جایگاه نسخه اصلی رو از بین میبرن

leatherface پس از اوریجین ۱۹۷۶ بهترین سیکوئل/پریکوئل بود.

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
leatherface پس از اوریجین ۱۹۷۶ بهترین سیکوئل/پریکوئل بود.
اتفاقا به نظر من اون نسخه خیلی هم جالب نبود . خیلی زور می زد خودش رو به این سری متصل کنه . ولی بیشتر از حد سعی می کرد این هیولای مخوف آینده رو سمپاتیک و مظلوم نشون بده. همچنان به نظرم بهترین نسخه بعد از نسخه اصلی بازسازی 2003 بود . هم تو روایت و هم باز طراحی این کاراکتر موفق بود . قسمت دوم فیلم هم کاراکتر های جالبی مثل چاپ تاپ رو معرفی کرد که البته دیگه به فراموشی سپرده شد اما بدساختی تعمدی فیلم باعث میشه که نشه جدی اش گرفت

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
نمیدونم واسه چی اما گلدن گلوب 2022 لغو شد
قضیه از دیروز پریروز شروع شده.
همه بازیگر ها و تهیه کننده ها یکی یکی تحریمش میکنن. از نتفلیکس هم شروع شد و جنبش رو راه انداخت و گفت تا HFPA تا اوکی نشه هیچ همکاری نمیکنیم باهاشون.. بازیگر هایی عین مارک رافلو و اسکارلت جوهانسون هم حمایت کردن. بقیه ناشر ها هم مثل آمازن پرایم هم گویا گفتن اینو

حالا دلیل چیه؟
چونکه توی HFPA یک عضو سیاهپوست هم وجود نداره :D همچنین توجه کم به LGBTQ+ و جوهانسون هم گفته ادمایی مثل هاروی واینستاین هم پشت گلدن گلوبن :D

الانم گویا NBC گفته بله بخاطر این رسوایی ها ما هم تحریمش میکنیم و نمیزاریم سال بعد توی شبکه ما پخش بشه :) تا HFPA یک Reform مناسب در خودش ببینه و ژانویه 2023 انشالله برگرده :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر