Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
جدی DC اگر یک فیلم نیمه‌مستند از حماقت خودشون و ماجراهایی که از اول داشتند بسازه، فروش بهتر و مقبولیت بیشتری کسب می‌کنه تا این وضع ? یعنی یک نفر آدم حسابی اونجا نیست که از خودش بپرسه داریم چه غلطی می‌کنیم؟
وانر در واقع! یکی مثل کوین فایگی به شدت نیاز هست برای سر و سامون دادن به اوضاع ، البته با این مدیران ابله وارنر بعید میدونم کوین فایگی هم بتونه کاری بکنه!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

پوسترهای جداگانه از شخصیت های فیلم مورد انتظار The Green Knight

تابستان امسال این فیلم توسط A24 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که The Green Knight قرار است با درجه سنی R اکران شود و داستان آن براساس منظومه آرتورین با نام سر گاوین و شوالیه سبز ساخته شده‌ است.

MixMkv

کاربر سایت
Sep 17, 2018
5
View attachment 205278View attachment 205279View attachment 205280View attachment 205281

تابستان امسال این توسط A24 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که The Green Knight قرار است با درجه سنی R اکران شود و داستان آن براساس منظومه آرتورین با نام سر گاوین و شوالیه سبز ساخته شده‌ است.
به شدت منتظر این فیلم هستم

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
حرف هم بزنیم متهم میشیم به نژادپرستی در قرن بیست و یک!!
دقیقا میخواستم همینو بگم
طوری شده که اگه بگی چرا شخصیت محبوب فلان فیلم رو سیاه کردید (فقط در حد سوال پرسیدن) حمله میکنن که نژادپرستی! وقتی اینجا چنین شرایطی هست ببین تو آمریکا که 12% مردم سیاهپوست هستن چه شرایطی شده

خدایش نژادپرست نیستیم ولی با اینکارا یواش یواش داره از هرچی سیاه و لز مز هست حالم بهم میخوره :|
خود جامعه سیاهان آمریکا هم باید حالشون بد بشه از دیدن چنین صحنه هایی:

شاید ما داریم اشتباه میکنیم و جامعه آمریکا واقعا به فیلم ها و سخنرانی های پوپولیستی نژادی مثل دیالوگهای مسخره ice cube تو فیلم barbershop نیاز داره دقیقا مثل دیالوگ قسمت آخر فالکون

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
View attachment 205278View attachment 205279View attachment 205280View attachment 205281

تابستان امسال این فیلم توسط A24 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که The Green Knight قرار است با درجه سنی R اکران شود و داستان آن براساس منظومه آرتورین با نام سر گاوین و شوالیه سبز ساخته شده‌ است.
خیلی خیلی منتظر این فیلمم و هر چند وقت یبار میرم اون تریلری که ازش منتشر شد رو میبینم...

یه حس و حال خیلی عجیب و مرموز خاصی داره لعنتی :-"

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1111.jpg
به عقیده وبسایت کولیدر، یکی از ۱۱ نفر از چهره های سرشناس هالیوود زیر باید در نقش سوپر من بازی کنند:

۱. مایکل بی.جردن

۲. یحیی عبدالمتین دوم

۳. جاناتان ماجورز

۴. کلوین هریسون جونیور

۵. رگه-ژان پیج

۶. جوان آدپو

۷. دنیل کالویا

۸. الی گوری

۹. جان بویگا

۱۰. ویلیام جکسون هارپر

۱۱. جان دیوید واشنگتن

View attachment ۱۱۱.mp4

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
نمیدونم شاید از حرفم برداشت نژادپرستانه بشه ولی ...

ولی دیگه دارن گند میزنن به همه چی با این جنبش BLM و این صحبتا !
اون از اسکار که میگفتن باید به یه سیاه پوست میدادن ! که بیشتر هم به خاطر مرگش بود این قضیه تا بازیش ، این هم از این که دارن همه شخصیت هارو سیاه پوست میکنن
آدم حالش بد میشه ، من موندم این دیگه چه مدل حمایت از سیاه پوسته آخه !!!

پ.ن: انقدر تو فیلم ها و شبکه های مجازی ما مظلومیم راه انداختن الان ماشالله تو این حمله به آسیاییها کم نذاشتن

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
553

من به شخصه کلا نا امید شدخ بودم خیلی وقت بود دیگه خبری نبود ازش. هایپم برگشت

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
من به شخصه کلا نا امید شدخ بودم خیلی وقت بود دیگه خبری نبود ازش. هایپم برگشت

منو خو کلا فراموشش کرده بودم تا اینکه کاملا اتفاقی این عکس ها رو تو توییتر دیدم! :D :x

اگر اشتباه نکنم، این فیلم باید یک سال پیش اکران میشد!:|؛ لعنت به این کرونا!:|

View attachment ۳۴۳۲۵۲۳۴۵.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• MK_COD
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر