سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خب منم یک ساعتی جلو رفتم
طراحی گاتیک روستا رو خیلی دوست دارم به نظرم از این نظر بهترین تصمیم رو گرفتن که این عنوان رو به نسخه شاهکار چهارم نزدیک کردن
گرگینه ها خوب طراحی شدن. خیلی فنشون نیستم اما از اونچه انتظار داشتم خیلی بهترن
گرافیک بازی خوبه اما کیلومترها بهتر از گرافیک فنی، گرافیک هنری بازیه که کلا این فرانچایز همیشه تو این مورد عالی بوده
بازی رو PS5 (با ری تریسینگ) ثبات خوبی داشته تو این یک ساعتی که جلو رفتم بعضا یه کوچولو میتونی حس کنی افت فریم رو اما میشه راحت چشم پوشی کرد.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من هم یک ساعتی بازی کردم طراحی روستا خیلی خوبه و اتمسفر عالیه. شروع بازی هم هیجان خوبی داره. اونجایی که اولین بار میری تو روستا، واقعا یک حس دلهره و ترسی به آدم میده. بازی همه جوره از 7 بهتره و تا اینجا بیشتر شبیه 4 بوده.
گرافیک فنی بازی هم عالیه روی 4K صد در صد بازی خیلی چشم نوازه. موشن کپچر فوق العاده صورتها هم که دیوانه کنندس. یکی از بهترین چیزهایی که دیدم. چقدرم سگ جون هستن این گرگینه ها. حس فیدبک اسلحه هم بهتر از رزیدنتهای قبلیه.
تازه رسیدم به اونجایی که دموی روستا شروع میشد. این تیکش که دیدیم. بریم ببینیم بعدش چی میشه. ولی خیلی وقت بود اینطوری حال نکرده بودم با یک بازی جدید.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
خیلی معذرت می‌خوام ولی باید شاشید تو مغز کپکام با اون تریلر دادناش. بازی کلا آشناس واسه کسی که تریلرا رو دیده باشه. اون اتفاق اول بازی که با اومدن کریس رخ میده رو باید گیمر اون لحظه‌ای که بازی می‌کنه متوجه‌اش می‌شد نه توی تریلر معرفی بازی :))

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خیلی معذرت می‌خوام ولی باید شاشید تو مغز کپکام با اون تریلر دادناش. بازی کلا آشناس واسه کسی که تریلرا رو دیده باشه. اون اتفاق اول بازی که با اومدن کریس رخ میده رو باید گیمر اون لحظه‌ای که بازی می‌کنه متوجه‌اش می‌شد نه توی تریلر معرفی بازی :))

دقیقا برای همین بود نه تریلری دیدم نه دمو اصلی رو بازی کردم
کلا درک نمیکنم چرا باید آدم نیم ساعت یک ساعت از بازی که از کیفیتش مطمئنه و حتما میخواد تجربه کنه رو از قبل برای خودش اسپویل کرده باشه :D
فقط Maiden رو رفتم اونم چون از قبل گفته بودن که اصلا از بازی اصلی جداست

M.M210

کاربر سایت
May 7, 2021
16
سلام.
یه نکته با دوستانی که مثل من انگلیسی یاد ندارن!
با بازی کردن ریمیک 2 ایول بخودم گفتم چرا انگلیسی یاد ندارم،ولی هیچ کاری نکردم تا الان که village منتشر شد.
ولی با شنیدن این خبر که سایت گیم ساب داره زیر نویس فارسی بازی village رو به رایگان آماده میکنه یکم آرومم میکنه.
این خبر رو داخل کانال تلگرامشون گذاشتن.

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
606
بازی بنظرتون DLC قراره داشته باشه؟ صبر کنم یا همین ورژن الان رو بازی کنیم؟
چیزی رسمی تایید نشده و season pass هم برخلاف 7 نداره . از انجایی که بازی mercenaries هم داره و کامل به نظر میاد شاید چیزی ندن ولی امیدوارم براش محتوا ، به خصوص داستانی

منتشر کنند .

• Like
Reactions: kamyy

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
- هر چقدر محیط داخل Castle (به طور کلی محیط های Indoor)قشنگ طراحی شده و گرافیک عالی داره محیط های روستا (Outdoor)اصلا به نظر جالب نیست خیلی گرافیک معمولی داره.
- یکی دو ساعت آخر بازی رسما از لحاظ اکشن بودن میتونه با Call Of Duty مقایسه بشه :D چی بود این اخه.
- از لحاظ ترس هم خیلی چیز خاصی نداره به جز چند تا Jumpscare ولی چند جا اتمسفر بازی منو گرفته بود و آماده داد زدن بودم =)).
- در کل از 7 بهتر بود و با توجه به پایان بازی قطعا ادامه خواهد داشت به نظر من.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر