Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
داری Annihilation رو میگی؟! Annihilation دنباله مستقیم مورتال کامبت 1995 هست که مختص نمایش خانگی هم نبود و تو گیشه فروش 51 میلیونی کسب کرد. تیم بازیگراشم تقریبا یکسان بود. کسی که نقش رپتایل رو تو نسخه 1995 بازی کرد، در نسخه 1997 نقش سابزیرو بازی میکنه و نقش کیتانا و لیو کانگ هر دو Talisa Soto و Robin Shou بودند.

در کل لایو اکشن های کامبت این ها بودند:

Mortal Kombat 1995 - Paul W.S Anderson
Mortal Kombat 1997 - Paul W.S Anderson
Mortal Kombat: Konquest 1998-1999 (Syndication Network
Mortal Kombat Legacy 2011-2013
Mortal Kombat 2021 - Simon McQuid

تصحیح کنم که کارگردان Mortal Kombat 1997 جان آر.لتونی بوده نه پاول اندرسون!

• Like
Reactions: barneysawyer

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
پست ارسالی از طرف انجمن طرفداران بانو وحشی، امبر هرد :D :

1213.jpg

تصویر منتشر شده از طرف بانو «امبر هرد» در پیج اینستاگرام ایشان که بعد از فیلمبرداری امروز «آکوامن ۲»، بصورت بیهوش به خواب رفته اند.:D:x

بنده از همین جا و پشت همین تریبون و به نمایندگی باقی طرفداران بانو، بهشون خسته نباشید میگم!:D

درد و بلات بخوره سر همون «امیلیا کلارک» که خواستن بیارنش بجای تو فیلم؛ با اون خنده های زشتش!:D:p:|

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اینو تو توییتر دیدم:))

View attachment x9mhwUiSbG9W7xdU.mp4

‏تو مجموعه جدید «احضار» شبکه1، بازیگره به روحه میگه اگر اینا کرونا نداشتن بهم بگو تا ماسکم رو بر دارم
پشمای نولان و کارگردان کانجورینگ رو یکی جمع کنه از رو زمین :))

دوستان يه سايت مناسب بدون سانسور هم واسه من پيرمرد يكى pm كنه :D
شیخ بهترین حرکت از خود تورنت دان کردنه:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
انیمیشن جدید سونی فیل لرد و کریستوفر میلر (سازندگان جامپ استریت ها، spider-man into the spider verse و لگو مووی) به نام The Mitchells vs. the Machines هم امروز از نتفلیکس پخش شد (اسمش چند بار عوض شد و پارسال حق پخشش رو سونی به نتفلیکس فروخت)

1619806606592.png

امتیازاتش که عالیه. Rotten Tomato 97 هم داره...

لینکاش هم اومده :D بنظر دیدنش واجب باشه :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,789
نام
شیخ صدرا

View attachment 204044

‏تو مجموعه جدید «احضار» شبکه1، بازیگره به روحه میگه اگر اینا کرونا نداشتن بهم بگو تا ماسکم رو بر دارم

حالشو ندارم سايت پوليم باشه عيب نداره خداوكيلى ١٠٠ تومن ميدم :D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
حیف که منو محدود کردی نمیتونم پی ام بدم ولی یه سایتی هست خیلی خفنه (پولیه) 30 داره اولش بقیشم نما داره ولی به چیز شکن نیاز داره
مستقیم نگفتم امیدوارم ادمین پاک نکنه

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

View attachment 204044

این ترسناکه یا کمدیه؟
به نظرم من کمدی میاد...

---------
الان زدم یک تیکه هایی از قسمت ۱ اش رو دیدم. سبک بازی ها تو همون سبک ایرج ملکی اه :))

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: voldmort

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
شیخ جان اگه میتونی هر ماه 100 هزینه کنی که حله دیگه :D
از bitso دات آی آر سیدباکس 150 گیگی (ماهیانه 48 هزار تومن) بخر تا برای شروع به این 3 تا دعوتت کنم و از دست سایت های ایرانی خلاص بشی:
IPtorrents
AlphaRatio
UHDBits

سایت های ایرانی رو دم به دقیقه میبندن و مرتب دامنه عوض میکنن و مدیر بعضیاشون هم کم کم تسلیم میشن و میزارن میرن. :D
تازه سایت های تورنت خصوصی مثل سایت های تورنت عمومی نیستن که اگه فیلمی قدیمی بشه سیدرهاش بی خیال سید دادن بشن.
مگه اینکه فیلمش محبوب نباشه و خیلی داغون باشه.

فقط یک نکته اینکه اگه با پیشنهادم موافق بودی حتما یه کاری بکن بشه بهت PM داد.
چون توی تاپیک این بحث ها رو نمیشه ادامه داد و پست های این مدلی معمولا توسط مدیر پاک میشن.

درد و بلات بخوره سر همون «امیلیا کلارک» که خواستن بیارنش بجای تو فیلم؛ با اون خنده های زشتش!:D:p:|
"امیلیا کلارک" به زیبایی "امبر هرد" نیست اما بخاطر مشکلاتی که امبر هرد برای جانی دپ به وجود آورد توی اینستا خیلی ها ازش متنفر شدن (خودمو نمیگما، مردم رو میگم:D)
در مقابل امیلیا کلارک واقعا فروتن و خاکیه و همه دوسش دارن و فالوورهای اینستاش هم از امبر هرد خیلی بیشتره :D

ببین تو این دو عکس اینجا با کامیلا کابیو چه وضعیتی داره :D https://imgpile.com/images/7pHp0h.jpg https://imgpile.com/images/7pHvvG.jpg
با همون خنده های معروفش دل همه رو برده :D=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر