قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
اقا قیمت دبی زیاد نشده
دلار و درهمم که تکون افزایشی نخوردن
چرااااااااااااا اینا دوباره دیسکو کردن ۲۱ تومن دیجیتالو ۱۹???
بخدا خسته شدیم گفتم اردیبهشت میشه خرید مثل این که دلالا برنامه چند ساله دارن واسه مکیدن خونمون
متاسفامه خیلی هماهنگن..یادمه سر ps4 چند تا دلال بودن قیمت رو پایینتر از بازار میفروختن..همونا باعث شد قیمت ها کاهشی بشه ولی این سری همگی با هم قیمت ها رو بالا پایین میکنن

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
509
نام
آریو
دوستانی که لینکدین دارن به لینک زیر یه سر بزنن، قیمت دیسک رو ۴۲۰ دلار به کسایی که بالای ۲۰ تا کنسول رو سفارش میدن میفروشن، پس نیاید اینجا باز بنویسین که فروشنده ها میرن ۵۰۰ دلار بابت کنسول پرداخت میکنن و میارن.
Ps: پست تو یکی از گروه های لینکدین زده شده که باید حتما عضو گروه باشید، اسکرینشات رو میفرستم براتون
Sign Up | LinkedIn

Attachments

• Screenshot_20210429-090654_Chrome.jpg
    Screenshot_20210429-090654_Chrome.jpg
    319.2 KB · مشاهده: 36
  • Screenshot_20210429-090700_Chrome.jpg
    Screenshot_20210429-090700_Chrome.jpg
    277.7 KB · مشاهده: 36

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دوستانی که لینکدین دارن به لینک زیر یه سر بزنن، قیمت دیسک رو ۴۲۰ دلار به کسایی که بالای ۲۰ تا کنسول رو سفارش میدن میفروشن، پس نیاید اینجا باز بنویسین که فروشنده ها میرن ۵۰۰ دلار بابت کنسول پرداخت میکنن و میارن.

Sign Up | LinkedIn
خوب تو بانه هم تعداد میفروشن 16 ت

• Like
Reactions: reza51

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
چ ربطی داره خب؟! این تعداد هم ک میفروشن 16ت بقیه فروشندها ازشون میخرن و 20 تومن میفروشن ب ملت، وگرنه من و شما ک فله ای کنسول نمیخریم :D
ربط به اینه که از مبدا هم قیمت عمده میخرن که نه دیجیتال ش 400 دلاره نه استانداردش 500

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
Ps: پست تو یکی از گروه های لینکدین زده شده که باید حتما عضو گروه باشید، اسکرینشات رو میفرستم براتون
Sign Up | LinkedIn
دوست من، تمام اینا scam هستن ساختن پروفایل فیک توی لینکدین کاری داره؟
شما به من بگو چرا باید بیاد 420 دلار بفروشه در صورتی که اگه همین الان دونه ایی 700 دلار توی ebay بزاره به 1 دقیقه نمی کشه که همش فروش میره
نه قیمت های بالا منطقیه نه قیمت های خیلی پایین!
کنسول با تخفیف به من و شما داده نمیشه، من و شما مصرف کننده نهایی هستیم! تخفیف برای پارتنرها و شرکای رسمی هست نه ی مغازه زیر پله ایی توی بانه!

آخرین ویرایش:

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
دوستان قیمتا این هفته کاهش نداشته
یادتون سال ۹۷ یک عده اومدن گفتن هیچی نخرید تا ارزون بشه
من همون موقع گفتم دارن چرت میگن
ولی الان مثل اون زمان نیست که قیمت ۲۰۰ تومن اومد پایین بخریم
یکی اینکه واقعا پاندمی کرونا کنسول رو از قیمت اصلیش گرونتر کرده (بسته بودن یکسری کارخونه‌ها)
مردم (جهانی) باسه کنسول تشنه‌تر هستن
و در اخر خیلی از مرزا بسته‌اس و کالا کم میاد
باسه همین به نظرم هنوز وقت خرید نیست
هر چند که بازم قیمتا به نسبت ۳ ماه پیش اومده پایین
پیشبینی من برای رسیدن به قیمت ۵۰۰ دلار اخر ۲۰۲۱ هستش

• Like
Reactions: blak

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان متاسفانه بنظر قیمت ها رو به افزایش هست بعضی سایت ها قیمت رو بالای 21 آوردن ولی بنظرم بعد ماه رمضان موجودیشون افزایش پیدا کنه و قیمت ها با بارهای جدید که با دلار جدید ( یا بهتر بگم درهم ) خریداری میشه کمتر بشه
همونطور که گفتم دلار فقط یک فاکتور تاثیر گزار در قیمت هست و چندین مورد دیگه که قبلا گفتم هم تاثیر داره پس انتظار اینکه کاهش دلار در کوتاه مدت قیمت رو کاهش بده نداشته باشید ولی با یکم صبر تاثیرات کاهش قیمت دلار هم روی کنسول خودش رو نشون میده

نکته دیگه اینکه این سایت های اینترنتی به اصطلاح معتبر هم شدن بلای جون خریدار ها کافیه یکیشون قیمت رو بی دلیل ببره بالا کل بازار رو تحت تاثیر قرار میده متاسفانه به چشم دیدم مغازه دار که می خواد قیمت بده میره قیمت این سایت ها رو اول چک میکنه بعد قیمت میده
به قول خودشون قیمت ها لحظه ای شده !!!!
اما نکته مهم اینه که امیدتون رو از دست ندید این بالا پایین قیمت ها همیشه بوده من نمیگم قیمت 15 یا 16 به زودی میرسه من میگم تا 18 راحت جا داره پایین بیاد اونم در کوتاه مدت فقط اسیر جو بازار نشید و دلسرد نشید . مطمئنا الان وقت خرید نیست
حتی اگر خیلی هم نیاز دارید حداقل تا انتخابات صبر کنید

پایین ترین قیمت امروز نسخه استاندارد 20900 و نسخه دیجیتال 18500 بود

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
خیلیا اینجا آمدن گفتن اردیبهشت اردیبهشت زمان خریده ! ولی حالا داره بالاتر که ...
برادر این تاپیک کارشناس مسائل اقتصادی و خاور میانه تا دلت بخاد زیاده
شما پول داری برو بخر ۵ ماه نیست کنسول عرضه شده انتظار دارین قیمتش بیاد زیر ۱۳ تومن؟
برای رسیدن به اون قیمت دو سه سال باید منتظر بمونین تا کنسولهای نسل هشتم هم یواش یواش تو بازار تموم بشه بعد نسل نهم به وفور پیدا بشه

PS World

کاربر سایت
Apr 30, 2021
21
فکر کنم تا زمانی که کنسول در آمریکا و اروپا یا همین دوبی به اندازه کافی و قیمت واقعیش به راحتی پیدا نشه در ایران هم نمیشه انتظار کاهش قیمت زیاد رو داشت. اگر میخواید مثلا چند ماه دیگه منتظر بمونید که 17-18 تومن هزینه خرید PS5 کنید همین حالا 20 تومن بخرید آنچنان فرق بزرگی نداره به ویژه اونایی که PS4 خودشون رو فروختن و تنها با 10-12 تومن هزینه بیشتر میتونن همزمان بازیهای PS5 و PS4 رو باهم تجربه کنن.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
قیمت امروز
2.500 دیسک
دیجیتال 18
پک ریجن دو اروپا
//////////////////////////////////////////
دیسک 19
دیجیتال18
پک ژاپن
//////////////////////////////////////////
دیسک 21
دیجیتال 18.500
پک ریجن یک

• Like
Reactions: LES BLEUS

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
یه چیزی میگم به نظرم تمومش کنین
ما 2 تا اصل داریم
1 قیمت ارز
2 قیمت کنسول
یا تو کوتاه مدت پولتونو تبدیل کنین و تو بلند مدت بخرین
یا تو همین کوتاه مدت خرید کنین
افزایش قیمت الان هم میشه ربطش داد به تعطیلی و نیمه تعطیلی بازارای اصلی
ps5 st 20/500

• Like
Reactions: godofwar4

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
معلومه کنسول تو قیمت 20 21 خربدار داره وگرنه الان باید روی 18 خرید میشد...اگر ما اینجا گفتیم دوستان خرید نکنید منطورمون به خاطر 1 الی 2 میلیون کمتر نبود.....بگدریم.......
تا سری جدید ساخت بیاد تو بازار صبر میکنیم اون موقع میخریم....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر